top of page

Vzostup Super Sily cez Srdce a Hlas, SolAR-Plazma-Gamma Aktivácie,Pád Kráľovstva Tyranov,Levia Brána

Updated: Oct 20, 2021


Celomesačná Augustová Levia Brána Je vždy spojená s najsilnejšími aktiváciami Kozmickej Pamäte, našich pravých identít a Božskej Hlavy (GodHead) - UNIverzálna myseľ Avatara-Ríšiho - sféra dimenzií Zakladateľov 13D-14D-15D - čo je tiež sféra Kozmického Trojplameňa a Lyranských Kráľovských Dómov - Prvotných rádov Lúčov, z ktorých pochádzajú VŠETKY Bytosti.. Ako vzostúpená Bytosť, máme PRÍSTUP ku úplne všetkým informáciám v ich originálnej Forme - čisté Kódy Kreácie Univerzálnej genetickej knižnice, kde je všetko zaznamenané kódovanou formou, ktorá nie je zrozumiteľná pre 3D človeka, lebo ten žije zo zatvorených pístupov, zatvoreného srdca-vedomia, zo separácie funguje, je príliš obmedzený na jeden malinký fraktál a myslí si, že vie všetko a nevidí nič.. je sústredený na svet piatich zmyslov a myslí si, že to je jediný existujúci svet... Všetky Prístupy ku postupne Všetkým dimenziám Vedomia Seba, kde existuješ v rôznych formách a podobách si postupne každý aktivuje cez svoje vzostupné procesy, učí sa ich spravovať a narábať s tým v najvyššom súlade.

Augustová Pasáž je tiež o očistenosti a statočnosti SRDCA - Keď otvoríme všetky Komnaty Srdca, vyplavíme všetkú generečnú bolesť za eóny rokov, za všetky existencie v tejto jednej, keď otvoríme, prečistíme a zjednotíme všetky 3 srdcia - ženy, muža, dieťaťa v nás, keď zjednotíme Srdce dvojplameňa - fungujeme z UNIVERZÁLNEHO KRISTOS SRDCA PRESNE V STREDE HRUDE, KTORÉ JE OBROVSKÉ (len rastie), AKO KEBY ZDVOJENÉ, LEBO JE TO SRDCE tvojho očisteného DVOJPLAMEŇA NOVEJ ZEME, KTORÝ POČÍNA, RODÍ DIEŤA NOVEJ ZEME - VŠETKO V TEBE ZVNÚTRA VON VYNÁŠAŠ SVOJU NOVÚ ZEM - SVOJE NOVÉ VYŠŠIE VERZIE A SEBA EXPRESIE - ty ako Nový Človek Paradisien RAsa RAja na Zemi.. Na základe týchto Nebeských Kódov budujeme úplne nový život prispôsobený Inej verzii Teba - vzostúpenej verzii Zeme - Slnečná Hviezda - všetko ostatné padá, padne, sme v zrýchlených kolapsoch toho a tých, čo nedokážú uniesť, zosobniť, stelesniť SILU A MOC ZDROJA SLNKA - ZDROJA VEDOMIA VŠETKÉHO - SLOVAMI NEOPÍSATEĽNÝ BOŽSKÝ TOK, KDE SÚ SAMÉ SVETELNÉ DÁTA A TY ICH MÁŠ SVOJIM TELOM UKOTVOVAŤ, PROVESOVAŤ, INTEGROVAŤ, APLIKOVAŤ - ŽIŤ ICH, DÝCHAŤ ICH, A ÚPLNE SA PUSTIŤ, VŠETKÉHO, ČO SI SI KEDY AKO ČLOVEK MYSLEL, ŽE JE PRAVDA, ALEBO REÁLNE.. NIČ NEBOLO.. 3D JE SKORUMPOVANÁ DATABÁZA INFORMÁCIÍ, KTORÝM SA VERILO, A TAK SA ZHMOTŇOVALI - TVORILI SA SITUÁCIE, UDALOSTI TROJDIMENZIONÁLNEHO ČASO-PRIESTORU VOJEN, CHORÔB, STÁRNUTIA, UTRPENIA, INFORMAČNÉHO CHAOSU A ZMÄTKU ÚPLNE ODSEKNUTÍ OD ZVYŠKU ČASOVÝCH MATRIXOV A ZVYŠKU HVIEZD-DOMOVA.. UVIAZNUTOSŤ V 3D ČASOVÝCH OSIACH - CYKLOCH REINKARNÁCIÍ JE UVIAZNUTOSŤ V 3D KÓDOCH VEDOMIA A TELA, KTORÉ SÚ KOLABOVANÉ, VYMAZÁVANÉ VYŠŠÍMI DÁVKAMI NAJVYŠŠÍCH OKTÁV SVETLA Z TVOJEJ SVETELNEJ DNA AK SI TO DOVOLÍŠ.. NA TO TREBA ÚPLNE PRESTAŤ APLIKOVAŤ AKÉKOĽVEK 3D KÓDY A PERSPEKTÍVY NA SEBA, NA SVOJE TELO, NA ŽIVOT ATĎ.. NA VŠETKO... TO JE TÁ NAJVÄČŠIA VÝZVA, LEBO ČLOVEK TO VÔBEC NECHÁPE AŽ KÝM SA MU ASPOŇ VÄČŠIA ČASŤ PAMÄTE NEODOMKNE..


Srdce - predná strana - zdieľanie (čo dávaš), odkiaľ - z jednoty v sebe so Sebou ako so Zdrojom vedomia všetkého a zo svojho naplneného pohára zvnútra ? Alebo je to zo separácie a z prázdneho pohára, z ktorého funguješ, teda zdieľaš ? Čiže zdieľaš zo zatvoreného srdca.. ťaháš zvonka, nemáš v sebe výživu sprietočnenú naplno - svoj vlastný Božský tok vedomia je uzavretý.. Zadná strana srdca - medzi lopatkami, odkiaľ budujeme krídla, Je o prijímaní - pripravenosť prijímať SEBA ako presne to, čo prijať máš - prijatie Seba ako toho najväčšieho DARU Života, a učiť sa to zužitkovať.. Človek to má úplne všetko naopak, čo sa týka zdieľania a prijímania, plus všetko je to s háčikmi a lepkavými niťami.. Je to dlhšia súčasť procesov byť schopný identifikovať úplne všetko, byť schopný identifikovať ako ľudská rasa funguje, ako veľmi je podmienená a závislá, ako veľmi je predvídateľná, keď funguje na 3D programoch nevedomia nič netušiac, že je v úplnej amnézii a námesačnosti odohrávajúc si vojny v sebe a rôzne konflikty, nedôveruje si a spochybňuje sa, slepo verí radšej niekomu vonku, než by sa naučila veriť SEBE, svojmu telu, svojmu svetelnému lídrovi vnútri.. Byť schopný indentifikovať

najmä to, čo tvoja energia komunikuje každý moment je majstrovstvo prítomného okamihu a meditačného stavu expandovaných - vysokých stavov vedomia, je to stav PREPOJENIA so ZDROJOM všetkého v Sebe - odtiaľ už nevychádzaš - ostávaš v prepojení - v Nule - tam nie sú žiadne otázky, iba odpovede, inšpirácia a čistý pokoj.. a keď sa odpojíš, tak si to všimneš, že si vypadol do hlavy, zaúradovalo ego, už nie si prítomný vo svojom tele tu a teraz, ale si mimo niekde v myšlienkach.. je to prax a tréning, lebo zvyk fungovania ako 3D človek je byť úplne mimo v rozmýšľaní, v ilúziách svojho ega.. je to úplné prevychovanie sa doslova a meditácia je náš stav BYTIA, z ktorého robíme rozhodnutia, z ktorého tvoríme a fungujeme - fungujeme zo zjednoteného stavu vedomia.


SRDCE JE BRÁNA KU UNIVERZÁLNEMU VEDOMIU - KOZMICKEJ PAMÄTI A KU VIDENIU ZA VŠETKY ZÁVOJE A ILÚZIE - -

SRDCE - MOZOG - ZJEDNOCOVANIE MOZGOVÝCH HEMISFÉR V JEDNU JE PROCES TIEŽ OTVÁRANIA SA OVEĽA VYŠŠIEMU POZNANIU INFORMÁCIÁM, NA KTORÉ KEĎ NIE SME PRIPRAVENÍ, LEBO S TÝM TREBA VEDIEŤ ZAOBCHÁDZAŤ, TAK SA TO NEOTVORÍ, LEBO SA TI NEDÁ VERIŤ.. V HLAVE SA SPRIETOČŇUJÚ DRÁHY PRE TOK VYŠŠIEHO POZNANIA A PRAVEKEJ MÚDROSTI - SUPER INTELIGENCIA VYŠŠEJ MYSLE, KTORÁ JE VŠAK LEN DOSTUPNÁ CEZ VYŠŠIE SRDCE (SUPERHOJNOSŤ).

Jún-Júl-August, najmä začiatok augusta sú vždy spojené len s väčšími aktiváciámi

nielen celého tela (svetelné, krištáľové, plazma telo), ale najmä s intenzívnymi aktiváciami v HLAVE (mozog,nervový systém) a Očiach, všetky naše zmysly sú postupom času asi o miliardu krát znásobené, ale oči - zrak, hlas, procesy v našej hlave sledujem, že si vždy prechádzajú najväčšími aktualizáciami (upgrejdmi) tesne pred Leviou Bránou, keď sa začína otvárať a celý August, lebo je tak intenzívna každým rokom, že jej kódy nás zaplavujú komplet celý august, ktoré minimálne do polovice septembra integrujeme...

V závere článku sa vyjadrím Prevažne Ku Fyzickým upgrejdom tela spojených so super čistkami, prepismi DNA, zmenou genetického mejkapu, lebo sa svetelné telo aktivuje len viac - nerada to volám fyzické príznaky alebo symptómy, lebo SA NEJEDNÁ o žiadnu diagnózu, ani chorobu, ani s nami nič nie je v neporiadku..

Kosti a Svaly sú rozkladané, úplne celé telo je - solarizácia, ionizácia, krištalizácia, plazmovenie, spiritualizácia hmoty -

- Solárne Telo-Vedomie úplne rozpúšťa každého lunárne telo-vedomie plné mŕtvej energie, parazitov, plné seba-ničiaceho sa vírusového 3D ľudského programingu a identity človeka - to je to, čo voláme ľudské telo, ktoré je otupené, zanesené, uviaznuté v 3.dimenzii, doslova je mŕtve, nežije, lebo je tak vibračne nízko, je tak karmicky zaťažené tak hladné po svetle, po láske, po kvalitnej živej strave, po prírode a po životnej energii Life Force... čo sa týka úrovne tela - tam to vždy u každého 'krachuje najviac', lebo si nikto neuvedomuje, až kým si neprejdeme prvým-druhým tranzitom do počiatočných dimenzií Novej Zeme na úrovni tela po vzostupe vedomia, ako veľmi bolo fyzické telo zničenečené, vibračne nízko (mega kontaminované, toxické), a koľko to trvá, aby telo začalo dvíhať frekvencie, čo všetko musíš do toho investovať, čo všetko musí z teba vyjsť von, a stále von vychádza.. do kedy sa človek snaží uplatňovať 3D ľudské perspektívy na svoje telo, na zdravie a na to, čo si myslí jeho hlava, do vtedy si stojí v ceste, nechápe čo sa s s ním deje... do kedy sa nerozpamätáme na to, ako so SEBOU pracovať na svetelnej DNA úrovni, čiže na úrovni Vedomia svetelného tela, dovtedy nemáme poňatia o čo ide a vzostupné procesy si nedovoľujeme aj keď si možno myslíme opak..


V tomto článku sa pozrieme na

Aktuálny prehľad nielen osmičkových kódov nekonečnosti, večnosti, nesmrteľnosti -- Naša Zdrojová Esencia - Čisté Svetlo, Slnko, Nevyčerpateľný Zdroj Života, Slnka, Informácií je Základ Hojnosti a Základ Materializácie Toku Hojnosti - Života cez Seba - Vysádzaš Božské Semienka, keď si si navrátil do svojich pôvodných stavov vedomia a bytia, fungovania ako to, kým Si vo svojej Podstate - Oslava Nekonečnej Sily a Moci Zdroja a Hojnosti Žitia celej škály vedomia svojej Multidimenzionality - - na to, aby sme mohli žať tieto výtvory najvyšších oktáv svetla, najčistejšej lásky, čiže na to, aby sme mohli ŽIŤ DIMENZIE NOVEJ ZEME BOŽSKEJ SLOBODY, HARMÓNIE, ALCHÝMIE, ROVNOVÁHY, MIERU A SUPER HOJNOSTI, na to, aby mohli žať svoju úrodu, ktorú sme vysadili ako NEOBMEDZENÉ Svetlené Hviezdne Bytosti - Nové Ľudstvo teraz FUNGUJÚCE ZO ZJEDNOTENÉHO STAVU VEDOMIA, KTORÝ NAŠE TELO-FORMA DOKONALO ZOBRAZUJE-VYŽARUJE-PROJEKTUJE - - musíme STELESŇOVAŤ KÓDY VYŠŠIEHO VEDOMIA (svetelné kódy Novej Zeme) CELOU SVOJOU BYTOSŤOU.. ZAČÍNA TO STELESŇOVANÍM 6D SVETELNÉHO TELA, KTORÉ JE ZÁKLAD, NA KTOROM BUDUJEME MULTIDIMENZIONÁLNE VZOSTUPNÉ VOZIDLO PRÁCOU S KÓDMI VEDOMIA V PRAXI - PRÁCA SO SEBOU V PRAXI..

Nie je to myslení si, ani rozmýšľaní, ani o bytí sprievdcom evolúciou, ktorý si neprešiel potrebnými procesmi tranzitmi na to, aby pochopil, aby mohol sprevádzať tranzitmi do Novej Zeme a Galalaktickým, KRISTOVÝM VEDOMÍM.. Dopredu nič nie je možné chápať, je to všetko o aktivácií kľúčových Kódov a inštrukčných setov-súborov kódov tvojej svetelnej krištíľovej plazma solar DNA, čo je Vedomie samotné, celá kozmická pamäť, všetky typy akášov spolu, celý tvoj svetelný stvoriteľský, alchymický potenciál.. Je to o úplnom presahu všetkého, čo si si kedy myslel, že je reálne, že je pravda... je to o presahu limitov ľudskej hlave, lebo nikde inde neexistujú, presahu podmienosti spoločnosťou a toho, čo ti zvonka servírujú ako informácie, o presahu 3D závilostí, závisenia od niečoho, niekoho zvonka, lebo vnútri si našiel ZDROJ všetkého, čiže koniec 3D Hry pre teba a koniec Zemskej školy.. MAturácia v praxi, prechod okom ihly, mega resety, slovami neopísateľná čistka, upgrejdy našich tiel cez zrýchlenú DNA evolúciu je to čo pokračuje ďalej na globálnej úrovni...

Tvoríš a spolu-tvoríš Novú Planétu, keď predstavuješ jej základy, keď vysielaš jej transmisie, keď ŽIJEŠ JEJ KÓDY VEDOMIA a TELA.. Keď si sa odpojil na úrovni vedomia a tela zo štruktúry, z mriežky, zo systémov 3D Zeme, napojil si sa na čistú Krištáľovú-Plazma Štruktúru Novej Zeme.. funguješ z iného rytmu a tempa, z iného tepu srdca, z iného biorytmu a z inej klímy... Projektuješ z plne otvoreného SRDCA-VEDOMIA, Materializuješ z Jednoty vedomia v Sebe, nie z duality, nie z 3D programov (sytémov presvedčení) separácie, nedostatkov, nedostatočnosti, čiže netvoríš už nič, čo je v súlade s egom (3D človekom) a nič, čo je v súlade so starou Zemou.. 3D matrix je náš výtvor z najnižších stavov vedomia, z odpojenia, zo separácie vedomia, z duálnych bojov v sebe, z viery v nedostatok, zo strachu o prežitie, o bytia dosť, matia dosť atď...

Vidím to úplne všade, kde sa mnohí prezentujú, že tvoria, alebo spolu tvoria Novú Zem a pri tom projektujú Kódy 3D matrixu svojou energiou, vo svojich textoch, vo svojom prejave - Nie je možné tvoriť niečo, čoho kódy Nemáš vo svojom koreni ukotvené, čoho kódy nemáš celým telom integrované..je to len ľudská 3D hra tak, ako tzv. Transformácia a Vedomý živoť a ďalšie iné... sú to len prázdne slová na upútanie pozornosti, a nevidia to všetci tí, ktorí hrajú tie isté hry.. skôr, či neskôr to vybuchne.. lebo to nie je fungovanie z integrity, nemá to pevný základ svetelných kódov Novej Zeme aj Keď možno na povrchu to tak vyzerá.. Sem patrí aj to, kde si čítaš, alebo počúvaš niekoho informácie, po svojom si ich hlava (ego) pochopí, lebo sa funguje z filtrov, a potom skreslené info zdieľaš, ktoré vyzerajú na povrchu, že sú to tvoje tzv. múdrosti a poznanie, ale vidno, o čo naozaj ide.. znečistenosť je vidno, cítiť, je čitateľná na kilometre, pokiaľ však si schopný to prehliadniuť a čítať ENERGIU ZA SLOVAMI, ZA PREJAVOM, lebo SI SCHOPNÝ ČÍTAŤ TO, ČO ENERGIA KOMUNIKUJE. 3D PREJAVY ŤA POSTUPNE ÚPLNE ZAUJÍMAŤ, NIČ TAM NIE JE, IBA OPIČKA OPAKUJÚCA PO OSTATNÝCH.. Tohto je plná štvrtá dimenzie a bude viac, až dokiaľ sa to celé nevyčistí, nevyplaví a nezanikne..Posledný Júlový týždeň sme si prešli super prepismi - upgrejdmi nervového systému, bio-elektrických systémov v tele, aby sme zvládli opäť rekordné záplavy hneď 1.8....Otvorenie Leviej brány, ktorá sa OTVÁRA už prvý augustový týždeň, jej intenzita rastie, ako je Srius najbližšie ku Zemi 8.8.,

11.8. Sirius vzostupuje na rannej oblohe pred východom Slnka, je v špecifickom postavení s Opaskom Oriona, čo je 8D portál a metagalaktické Jadro Von z našej sústavy - Otvára to Pasáž Pre Feline Levie Bytosti v prepojení so Srdcom Leva konštelácie Leva - naše aspekty Levích Prabytostí - náš PRApôvod - mnoho spomienok a databánk sú aktivované - je to priamy vstup Domov do Andromedy cez Lyranské Avatar Levie Brány. Levie ženské Sekmet Postavy sú strážkyne Poznania a strážci Brán - vzácni učitelia a sprievodci vyšším poznaním pre človeka, ktorý sa len na seba rozpamätáva.. Raz keď sme integrovali svoje Aspekty veľkolepých Lyranských Levov, Feline bytostí, ANUHAZI prvotných PRArás a prečistili akékoľvek odvrátené strany - ego verzie (tiene), slúžime ako ich Manifestácia v hmote pre podporu Vedomia Nového Ľudstva. Levia pasáže je priamy vstup do Knižnice PRApoznatkov, mnohé sa o sebe dozvedáš najmä počas týchto ''letných'' aktivácií..

Posledný júlový týždeň sme

Vítali nový Galaktický Cyklus elektrického Žltého Semienka, “bude to viac Super Charged” 💥⚡️ Super “nabitosť” ~ elekrina ~ myšlienky ~ mentálno ~ mužský princíp v nás (otcovská autorita-Láska-Vedomie v akcii) ~

Vošli sme do fázy super výbuchov a kolapsov toho, čo nie je čisté a to najmä septembrom - august - koniec augusta.. Nadcházajúce mesiace, roky sú o väčšom prevracaní na ruby, všetkého toho, kde sa ešte funguje “z malého ja”/ nižšieho ja/z ega.. je to len viac viditeľné, aby SI TO ROZOZNAL A UROBIL PATRIČNÉ ZMENY. August-September, po zvyšok 2021 sú navýšené drtivé podmienky pre ego - “pre 3D človeka”, lebo si väčšina populácie (nie všetci, ale väčšina) vybrala už skoršie v tomto roku “cestu devastácie”, pretože Nová Zem ešte nie je priorita pre viac než väčšinu.. “Globálne otrasy, extrémy počasia, šokujúce prevelania, zrýchlené kolapsy 3D štruktúr, ktoré sú v každého tele, preto sú vonku”, vyplavenia VŠETKÝCH individuálnych a kolektívnych TIEŇOV - všetkých neintegrovaných častí seba, svojich neočistených aspektov vedomia a tela samotného..


SVETELNÉ TELO Z NAPOJENIA NA BOŽSKÝ TOK ZDROJA v sebe BUDUJEME, prestávame venovať pozornosť tomu, čo sa vonku deje, nenechávame sa rozptýliť, nevenujeme pozornosť tomu, čo sa len snaží predísť nevyhnutným pádom, a zachrániť to, čo predstavuje deštrukciu… pretože toho bude pribúdať - záchrana toho, čo musí padnúť.. Zem dávno vzostúpila, premieňa sa na jej vzostúpenú Verziu,

tá len potrebuje viacerých, aby sa spamätali a zjednotili s jej vzostúpenou verziou, Zem pokračuje s tebou či bez teba.. KEĎ POZDVIHNEŠ SEBA, JE TO TÁ NAJVÄČŠIA SLUŽBA, KTORÚ MÔŽEŠ PRE VŠETKÝCH UROBIŤ - SÚSTREĎ DOVNÚTRA A NA SEBA.. ZMAJSTRUJ SVOJU POZORNOSŤ DOVNÚTRA.. Samozrejme vonkajšok (tvoj vesmír) ťa bude pokúšať, či sa zapletieš do chaosu vonku plného znečisteného informácií alebo už nie.. je to tvoj vesmír, prostredníctvom tvojho nižšieho ja ťa pokúša..

MAJSTER SVOJEJ POZORNOSTI SA KAŽDÝ MUSÍ STAŤ, ABY SI MOHOL ZAČAŤ VÔBEC BUDOVAŤ SVOJE SVETELNÉ TELO - VZOSDTUPONÉ VOZIDLO, LEBO S TÝM STARÝM VOZIDLOM, KDE JE ZA VONLANTOM EGO do ďalších dimenzií Seba nevzo-vstúpiš..NOVÉ SA RODÍ Z POPOLA STARÉHO. Kolektívy Novej Zeme naberajú na svojej svetelnej Sile a Moci, na svojom svetelnom Kvociente.. 🔥💥🔆

Viac než väčšina populácie stále funguje prevažnú väčšinu času zo svojej “3D ľudskej hlavy” kontrolujúci svoje telo a všetko ostatné - nadvládu nad mysľou má ego - - > Sám sa oberáš o super Hojnosť Novej Zeme a o oveľa vyššie reality Zeme -- stojíš si v ceste

Ak si nevolíš Venovať celú svoju energiu - POZORNOSŤ -

čas - peniaze do Seba a svojej obnovy VEDOMIA a svetelného tela, a na podporu toho a tých, ktorí Robia veľký rozdiel svojim Svetlom, tým čo zdieľajú a AKTIVUJE TO TVOJE Vedomie, Svetlo, Sebauvedomenia, robia veľký rozdiel

svojou prezenciou a prácou - ukazujú, čo je Nový Človek -- vidno sú a budú ešte také kontrasty/ rozdiely - medzi tým, čo je stará Zem, čo je akože Nová Zem a čo je naozaj Nová Zem..

KEĎ NEKŔMIŠ NA 10000% reality Novej Zeme, keď Nového Človeka Nepredstavuješ vo svojich základoch, lebo “si nevyužil cenný čas a príležitosti” na aktiváciu a sfunkčnenie (stelesnenie) aspoň 4-6svetelných párov vlákien, čiže žiješ “aspoň” ako 6D svetelné Krištáľ telo zo vzostúpeného vedomia, tak nasledujúce mesiace budú mega super zosilnená výzva, lebo v týchto vysokých frekvenciách nič zo starého nie je držané po kope, nemá to dlhé trvanie, prichádza ku postupne veľkým vybieleniam na všetkých úrovniach - o tom je pointa Veľkolepého RESETU matrixu vo fázach - “bude veľmi ťažké pre 3D človeka”, ktorý nie je schopný fungovať vo frekvenciách 6D plus Zeme.. preto ho elektrizuje, vypína, irituje, vymazáva, gumuje vlastné SVETLO.. Keď je hlavná hodnota tvoja ENERGIA - to najcennejšie, “čo máš”, tak so sebou zaobchádzaš úplne inak, vieš, čo má byť tvoja priorita a všetko ostatné sa odvíja od toho.. Máš mať vybudované to, čo už pevne stojí na základoch Novej zeme, lebo na tom sa bude najmä staviať 2022 -- a ďalšie roky..


Keď je tvoja hlavná priorita Nová Zem LEN na chvíľu, alebo len na určité percento, keď sa skrýváš, alebo ukazuješ “fasádu/masku” namiesto svetla svojej DUŠE prirodzene, snažíš sa vyhnúť výzvam, ísť na všetko skratkami, vyhýbať sa, snažiť sa zbaviť bolesti, niečoho / niekoho, tak sa len potláčaš, a to ti tvoje reality ukazujú.. kde “si tvoríš peklo, a prečo, lebo nie si prepojný, si v hlave”… a že nemusíš.. Len ak si volíš Trpieť a strácať, Lebo žiješ z ochudobnenia sa vlastným svetlom… Nežiariš ako Nový Človek, ktorý je Základ Novej galaktickej civilizácie, ktorá žije v JEDNOTE Z JEDNOTY VEDOMIA VŠETKÝCH HVIEZD A SLNKA, tak nedokážeš fungovať vo frekvenciách Novej Zeme, ktoré narúšajú spánok a bdelosť - ukazujú “holú pravdu a skrytú nočnú moru, hlbokú zajačiu dieru”, lebo dovtedy nie si schopný spoznať a pochopiť rozdiel medzi peklom a nebom. Dôležité je spoznať rozdiel medzi tým, Keď si odpojený z 3D toku transmisií ega, a keď si napojený v toku vyšších transmisií svojich aspektov, Vyšších verzií Seba (Zdroj).. a keď si otrok svojej hlavy - myseľ je ovládaná egom - srdce je zatvorené, si napojený na lunárne transmisie svojho ega (peklo)..

3D vonku ukazuje super prekrútenosť 3D matrixu a systémov, z ktorých človek žije vnútri, kŕmi ich, riadi sa nimi (ľudské normy a štandardy).. necháva sa obmedzovať tým, čo je koniec koncov len manipulácia kódov, frekvencií, na ktorých vibruješ, kontrola a riadenie “manipulácia” tvojej DNA a tvojho vnímania realít, tvoje tvorby realít.. Dianie v Starej Zemi Ukazuje, podrobenosť ego autoritám, neslobodu, nedostatok lásky a vedomia, humánnosti a starostlivosti vnútri - vonku - medzi “ľudmi” navzájom.. autority, ktoré sú iba autority do kedy ťa v moci majú, lebo im ju dávaš a MAJÚ TVOJU ENERGIU - POZORNOSŤ, dôveru. Autority, ktoré tvoria “zbrane ničenia vedomia, Svetelného tela a života”, ktoré používajú len nástroje kontroly tvojej mysle a správania sa na základe emočnej manipulácie, techník zastrašovania, hanby, vinenia atď.. tomu venuješ pozornosť?”… Na povrchu láska, humánnosť, starostlivosť, pod povrchom ÚPLNÝ OPAK.. “vitaj v 3D, kde je všetko inak než sa zdá” … KAŽDÝ JEDEN SA MUSÍ DO DETAILOV ROZPAMÄTAŤ AKO 3D VZNIKLO, NA ČOM STOJÍ, O ČOM TO JE, AKO HO SKONŠTRUOVAL, O ČOM TIE HRY EGA SÚ A AKO Z TOHO VON CEZ KOMPLETNÚ DEKONŠTRUKCIU KRÍŽA SVOJHO UKRIŽOVANÉHO VEDOMIA. LUNÁRNY ZÁKLAD V KAŽDÉHO TELE - JE TO TMAVÁ KOCKA TMAVÉHO PANTEÓNU FALOŠNÝCH KRÁĽOV TYRANOV, LEBO O TOM 3D ZEM JE - JE TO KRÁĽOVSTVO FALOŠNÝCH KRÁĽOV TYRANIE, KTORÍ SA SAMI VYHLÁSILI ZA ELITY A ZA LEPŠÍCH AKO SÚ VŠETCI OSTATNÍ, ktorí im spadajú pod ich vládu.. Elita tyranov sa vytvára a posilňuje po tisícročia genetickými pokusmi, v ktorých sa snaží tvoriť nadradenú vládnucu rasu a otrockú pracovnú triedu -- druhá svetová vojna toho bola “len čerešnička na torte”, ktorá sa však nikdy naozaj pod povrchom neskončila.. Antikristickým rasám ide vždy o genocídu najstrašej Kristovej krvi (Andromedánska modrá krv) a o genetické kríženie spôsobmi, ktoré sú úplne proti Kozmosu a proti zákonu Jednoty. Každý jeden je toho súčasťo a musí čistiť tak veľšmi znečistenú krv a poškodené gény.. Ku týmto témam Návratu pravých grálových kráľov a ku falošným kráľom som už písala dlhý článok - je tu v archíve (apríl, máj 2021).

Ak tvoje vlastné kráľovstvo tyranie vnútri sa skončilo, lebo si to dekonštruoval vo fázach, tak to vonku sa ťa už netýka.. lebo v 3D sa nič než kraľovanie falošného kráľa tyranie neodohráva..

Nemá nad tebou žiadnu moc nič, keď ty si pánom svojej mysle a svojej frekvencie.. a tak zmizne úplne, čím viacej ľudí si začne uvedomovať, aká cenná ich pozornosť, energia, život je..


V nadchádzajúcich mesiacoch, rokoch, budeme čeliť “najväčším zverstvám”, ktoré sa pod povrchom diali na globálnej úrovni - tí, ktorí plne neaktivovali svoju pamäť a VEDOMIE - budú čeliť NEDOSTATKU HUMÁNNOSTI, LÁSKY, VEDOMIA, STAROSTLIVOSTI a záujmu O ŽIVOT, NEDOSTATOK JEDNOTY A TZV. NEDOSTATOK ''MORÁLNEHO KOMPASU'' - UKAZUJE SA AKO VEĽMI VLÁDLI PENIAZE A AKO VEĽMI SA ZAPREDALA DUŠA ZEME DOSLOVA.. ZEM NIE JE NA PREDAJ A ZVIERATÁ, RASTLINY, OCEÁNY NIE SÚ NAŠE ODPADKOVÉ KOŠE, všetko - všetci Sme ROVNOCENNÉ BYTOSTI, ČLOVEK NIE JE NAJDÔLEŽITEJŠÍ, práveže sa mu bude ukazovať pravý opak, aby konečne rozpustil svoju nadriadenosť.. Náš vesmír nás má za úlohu úplne vyzliecť a zlomiť ego - môžeš byť rád, že môžeš dýchať, že si tu, tak prestaň strácať drahocenný čas na podporu starej mentality a systémov a sústreď sa na ROBENIE ROZDIELOV CEZ BYTIE TOU ZMENOU, KTORÚ SI PRAJEŠ VIDIEŤ - TY MÁŠ BYŤ VŠETKO PRE SEBA - NIČ TI NECHÝBA, VŠETKO MÁŠ VNÚTRI..

TY MÁŠ PREKONAŤ ĽUDSKÚ ZÓNU KOMFORTU A VÝHOVORKY, NÁMIETKY SVOJHO EGA, TY MÁŠ PREKONAT AKÚKOĽVEK NEDOSTATOČNOSŤ A NEDOSTATOK - KDE SI NECHCEŠ DOVOLIŤ VZOSTUP A PREČO ? TAM BUDEŠ STRÁDAŤ, TAM BUDEŠ DOSTÁVAŤ FACKY, ABY SI SA NAUČIL, ŽE ŽIADNY NEDOSTATOK NEEXISTUJE, LEN V TVOJEJ HLAVE, A ŽE KARMA HOJNOSTI SA ČISTÍ LEN TAK, KEĎ INVESTUJEŠ POSLEDNÝ CENT DO ROZVOJA SVOJHO VEDOMIA A do PODPORY SVOJHO TELA S ČISTENÍM, UPGREJDOVANÍM A DO PODPORY TÝCH, ČO TI DORUČUJÚ VZÁCNE KÓDY. BUĎ SA SÁM POTÁPAŠ, ALEBO POZDVIHUJEŠ SVOJIMI VLASTNÝMI AKCIAMI, lebo také reakcie zažívaš.. TÝM, ČO Z TEBA VYCHÁDZA VON SA TI VRACIA buď tvoja vlastná podpora alebo opak toho, ak si podporil 3D..

Je to všetko Čelenie tomu, čomu nebolo vnútorne čelené.. Čiže je to Ako Pre Koho, lebo nie všetci sú uviaznutí v konštruktoch 3D matrixu..


Všetkým nedostatkom, ktorým čelíš vo svojich realitách v tebe aktivujú mnohé na prečistenie a tiež to, aby TY si sa postavil do svojej sily a moci ZDROJA SVETLA a dal stopku 3D tyranii a vláde ega... začína to tvojim vlastným.. DEKONŠTRUKCIA vlastného väzenia. A pokračuješ v Bytí - Robení veľkých zmien vonku nenásilnou formou..

Humánnosť nachádzame v sebe NAJPRV, aby sme Vôbec mohli presiahnuť limitovaného človeka v sebe a vonku a jeho obmedzenú mentalitu - jeho “mentálne haluze a normy a 3D pravidlá hry”... podpora separácie, rozdelenia, tvojho nedostatku, nedostatočnosti a bezmocnosti je hlavný účel 3D vonku a vnútri. Všetky situácie služia Aktivácii ''Vyššej '' Univerzálnej Lásky, a iného pochopenia seba a ostatných..


Pokračuje CESTA LEN HLBŠIE DOVNÚTRA DO SEBA…. 3D Ľudstvo nie je schopné prijať ani zvládnuť, ani ustáť Multidimenzionálnu galaktickú vzostúpenú Kristovu bytosť Zdroja všetkého vedomia v sebe. Toto, je to Kým vo svojej podstate dávno si, len si zabudol.. stotožnil si sa s niečim, kým si nikdy nebol, obmedzil si svoju neobmedzenosť - je to až tragi-komické, ako sa ľudská bytosť sama znásilnila a zatlačila do krabíc identít a noriem, ktoré sú úplne zvrátené a idú proti tomu, KTO si vo svojej podstate - UNIVERZÁLNA GALAKTICKÁ SVETELNÁ BYTOSŤ SLNKA, VŠETKÝCH HVIEZD A DIMENZIÍ.

Obmedzené ľudstvo, ktoré sa obmedzilo samo nedokáže ustáť svetelné kódované informácie o absolútne všetkom, o sebe ako o všetkom. Preto základ je presiahnutie obmedzenej mentality a (3D) úrovne vedomia, z ktorej človek funguje. Len tak dokáže začať vidieť - vedieť a chápať úplne inak a vidieť pod povrch všetkého. Strachy a ne-prijímanie (neláska) seba sú veľké bariéry na vlastnej hojnosti A NA OTVÁRANÍ PORTÁLOV DO DIMENZIÍ NOVEJ ZEME.

Keď je tvoja priorita fungovať ako 3D človek, ktorý funguje zo separácie času, separácie vedomia, z nedostatku Božského spojenia so Sebou, a teda z nedostatku SVETLA.. ako “myslíš”, že sa buduje svetelné vozidlo na vzostup? Úplným otočením svojho TOKU života a FOKUSU - premena svojej geometrie, molekúl cez ladenie sa na zvuky - frekvencie Novej Zeme.. a cez premenu polarít - vždy, keď si vyberieš OPAK toho, čo chce tvoje ego, buduješ si svoju MerKAbu.. ako človek sme fungovali z opačnej geometrie, z toku smrti a nie života, zo zatvoreného toku SRDCA - VEDOMIA.

.. Keď všetko kolabuje, ty ostávaš v MerKABe, vo svojej Galaktickej vesmírnej lodi, ktorou naviguješ do ďalších dimenzií/úrovní seba a seba, ako rôznych verzií hviezd, planét, rôznych verzií zeme, až do jej vzostúpenej slnečnej hviezdy verzie. A na to sa priprav, lebo všetko, čo je nízkej rezoznancie, kolabuje na ďalšie roky, iba vzostupné vozidlá ostávajú a Aurora Bezpečnostné zóny. (niečo ako Noemove Archy)..Podrobnejší Prehľad a

Aktuálny preklad Kódov z konca Júla a zo začiatku Augusta 2021:
💥 The END GAME - finálna hra, konečná - - Horiaca Beštia - - Ľudstvo si začína dovoľovať viac svoju neobmedzenú moc, ktorej sa tak bojí... 3D beštia je hladnejšia a zúfalejšia, takže jej taktiky sa nakŕmiť sú nátlakovejšie.. pamätaj je to tá vnútri navonok materializovaná - kolektívne ego a mašinéria tzv. falošných bohov, kráľov, vládcov (psycho autorít), ktorí sú bábkami niekoho, koho aj tak nie je vidno... je, ale pre tých, ktorí si naozaj dovolia NAOZAJ vidieť.. Naproti tomu SVETELNÁ beštia reve - vďaka väčším dávkam fotónového svetla, všetky nečistoty a nerovnováhy, všetko, čo je 3D kódov kričí ešte viac - je viac viditeľné a citeľné - zosilnená polarizácia podporujúca integráciu polarít, ale ak to nerobíš, tak dochádza ku skratom, ku výbuchom, ku tzv. postupnému zblázneniu sa, a to najmä vtedy, keď vo svojom vnútri zvádzaš mnoho bojov, keď si sa do teraz nenaučil stabilizovať sa v oraz vyšších frekvenciách a telo nie je dostatočne čisté na to, aby to zvládalo.. SVETLO JE PROCESOVANÉ KRIŠTÁLMI, KTORÉ KEĎ NIE SÚ PLNE AKTÍVNE A PREČISTENÉ, DOCHÁDZA KU kolapsu tela, úplnemu zlyhaniu systémov, alebo ku infarktom, lebo každým navyšením vo frekvenciách a dávkach svetla, srdce sa snaží pumpovať viac krvi, ktorí keď je ťažká, toxická, hustá, srdce to nedokáže.. Ak niektoré komnaty v srdci ostali zatvorené, tiež to spôsobuje rôzne dýchacie a srdečené potiaže.. Naše telo mení zloženie, mení to, ako prenáša kyslík, adaptuje sa na klímu vyšších frekvencií, kde je minimum kyslíka, je to čistá krištáľová plazma klíma - vesmír - kozmos - počasie je iné -- slnko je iné... to nie je už pre ľudské telo, ktoré je obmedzené len na tretiu dimenziu, lebo svetelné telo je potlačené.. Toto isté platí pre človeka - toto nie je pre 3D mentalitu a obmedzené vnímanie z 3D úrovne vedomia, tak sa nič nevidí, nechápe, tak sa netvorí Nová Zem, ale stará.. NEDOSTATOK integrácie vlastného svetla a nedostatok premien na úrovni vedomia a tela spôsobuje

fyzcikú smrť, lebo telo nedokáže procesovať toľké svetelné kódy, ktoré nás denne zaplavujú v tak veľkej miere..🔆 Instantná - okamžitá ''manifestácia'' - čím vyššie vibrujeme, tým viac fungujeme z bezčasovosti, žiadne rozdelenie času ani vedomia, žiadne oneskorenie.. je to HNEĎ TU A TERAZ.. lebo nerozmýšľaš.... keď si prepojený samozrejme.. VIEŠ, nemyslíš... nezasekávaš sa v hlave - to šetrí veľmi veľa životnej energie... a je to sloboda..Čím vyššie sú frekvencie Zeme, tým viac sa všetko, čo nie je výtvor z čistoty Srdca, z Jednoty vedomia vyplavuje, prevaľuje, nič z toho, čo nie je aspoň 6D plus výtvor nepokračuje...skolabuje to.. môžeš míňať - mrhať energiu na to, čo padá, čo padne, alebo upriamiť plne svoj FOKUS na to, čo je budúcnosť TERAZ.. ak však nemáš v sebe očistené pevné svetelné základy Novej Zeme, buduješ stále na 3D základoch a tieto kódy končia... sú vymazávané... VYMAZÁVANÝ JE ČLOVEK AKO ''a OBMEDZENÝ POZEMŠŤAN KONZUMENT '' A ZDIEĽAČ TOXICKÝCH INFORMÁCIÍ, KÓDOV, ZNEČISTENÝCH SÚBOROV DATABÁNK, JEHO PAMÄŤ JE VYMAZÁVANÁ, JEHO IDENTITA JE VYMAZÁVANÁ ÚPLNE, JEHO LIPNUTIA, NIČ Z ĽUDSKÉHO TYPU ŽIVOTA NEPOKRAČUJE - NEBOLO TO ČISTÉ, ANI V NAJVYŠŠOM SÚLADE.. BOL TO VÝPLOD EGA a bolo to všetko v súlade s egom.. čím skôr sa prestanú toľkí držať toho, na čom vôbec nezáleží, prestanú mrhať cennú energiu na NEVEDOMÚ podporu 3D matrixu, tým skôr sa môžu začať učiť podporovať svoje telo, svoje vedomie, zmajstrovávať svoju energiu, FOKUS dovnútra, a

tvoriť to, čo dokáže ustáť len väčšie otrasy a kolapsy - veľkolepé pády 3D Systémov, vzťahov, všetkého, čo nie je v súlade s Kódmi Vedomia a Tela Novej Zeme..

NULA JE NULA... Tam je všetko.. PRÍSTUP K TOMU VŠETKÉMU SI BUDUJEME, SME OVEROVANÍ NEUSTÁLE, ČI SA NÁM DÁ VERIŤ A MÔŽU SA NÁM ĎALŠIE DVERE OTVORIŤ KU EŠTE VÄČŠÍM SÚBOROM DATABÁNK.. ČLOVEK NEDOKÁŽE ZO ŽIADNYMI KÓDMI PRACOVAŤ, NEDOKÁŽE UNIESŤ zodpovednosť za svoju projekciu, nechápe čo komunikuje a tvorí svojou energiou..Sám si prístup zatvára, lebo sám sa obmedzuje a stojí si v ceste..

Človek používa mnoho mnoho tzv. trendových slov, ale nerozumie im.. potom ich znehodnotí, lebo sa ego chopilo niečoho, čomu chce vládnuť a stáva sa z toho šaráda-maškaráda - 3D hra - to sa dlhú dobu deje s tzv. transformáciou, vedomím, galaktickým vedomím, hviezdnymi kódmi, Novou Zemou, vedomým životom atď...🦋 Kódy Snov - Prebudenosť v Sne - ľudská hra na Vedomých a Prebudených ľudí - Človek netuší, že plne prebudený a pri vedomí si, až keď sa ti plne navráti všetká kozmická pamäť na úplne všetko cez aktiváciu svetelnej Krist DNA - VZOSTUP vedomia do Lyranských Kráľovských Dómov Zakladateľov - Originálnych Kristos Stvoriteľských Rás počínajúc 13.dimenziou (13-14-15D). Dovtedy si v stave prebúdzania a zvedomnievania.. je to komplexný proces, ktorý sa dá úrychliť, ale to zisťujeme až po vzostupe vedomie ako na to, lebo sme sa na to rozpamätali...


Novú Zem ako oveľa vyššie nebeské relmy ukotvujeme ako SEN do koreňa, ktorý postupne nahrádza nočnú moru 3D matrixu..

Si pozvaný snívať NOVÝ SEN -- na ten sa plne sústreď... keď zjednotíš spánok s bdelosťou, čo tieto frekvencie podpoporujú, lebo NARUŠAJÚ VŠETKY LUNÁRNE TRANSMISIE A VLNY VĎAKA KTORÝM SA SPALO A SNÍVALO NEVEDOME NOČNÚ MORU, NAJMÄ OD JÚNA, FREKVENCIE NOVEJ ZEME PODPORUJÚ PREBUDENOSŤ V SNE... Ako Nový Človek, ostávame prítomný a pri vedomí nonstop, vedome fungujem v sne, všetko je len sen.. pracujeme, tvoríme, nastavujeme si všetko práve na úrovni vedomia, je to oveľa menej fyzická existencia.. Vymenili sme nevedomé snenie, čo je fungovanie ako 3D človek za VEDOMÉ SNENIE, zmajstrovaná meditácia, nevystupuješ zo stavu prepojenia, funguješ z iných MOZGOVÝCH VĹN, Z INÝCH FREKVENCIÍ, Z INÝCH STAVOV VEDOMIA, Z INÝCH VĹN VEDOMIA, MÁŠ ÚPLNE PRÍSTUPY - POSTUPNE KU VŠETKÉMU - A TO JE ÚPLNE VŠETKO, ČO POTREBUJEŠ NA ZMAJSTROVANIE FYZIČNA A TVORBY AKO TAKEJ... 3D ľudstvo hlboko spalo na Delta vlnách - lunárne transmisie - pod hypnózou nič netušiac zmrazené v časo-priestoroch, v realitách, ktoré ani len nie sú reálne... ale na to, aby si to uvidel, pochopil sa treba pozerať z iných perspektív, lebo z 3D perspektívy nič nie je možné vidieť, iba povrch a už vôbec nič nie je možné pochopiť.

Kolektívy Novej Zeme dávno žijú v inom type SNA, v iných dimenziách, v INÝCH FREKVENČNÝCH PÁSMACH - INÉ RÁDIO STANICE ..

Pripomienka - toto nie je únik, toto je čelenie tomu, čomu čeliť treba na úplne prečistenie pekla v sebe, a opustenie starého sna, 3D Zeme, si tu predsa na tvorbu úplne iných systémov.. si tu na misii.. Pre mnohé kolektívy sa to dávno skončilo, dávno si prešli tým,čím mali, žijú úplne iný typ planéty a hlavne žijú v inej dobe.. do tohto sa každý, kto si praje Nové ľudstvo predstavovať, žiť musí dopracovať... My už nežijeme v chaose, mizérii, v pretvárkach a v typických ľudských nalinajkovaných životoch rozdelených na osobný, pracovný, dovolenkový život, voľný čas atď... ľudský 3D štýl života je preč, všetko sa zjednotilo V JEDEN..

Peniaze tiež nerozdeľujeme, všetko je pre Novú Zem a podporu svetelného tela, pre podporu VEDOMIA, nie pre podporu 3D matrixu a 3D človeka.


❤️‍🔥 Pre celý August je aktuálne

Srdce beštie - Regulus Kráľovská Hviezda v Levovi - statočné a čisté srdce je základ pokračovania ďalej...


Transparencia a Oheň očisty a odhaľovania - čo horí - ako už spomínané - všetko, čo je 3D lunárne vedomie v tele, mŕtva energia, parazity, vampíri, identity, lipnutia..

Horí klamstvo - domy klamstiev, kultúra smrti, všetko, čo je nie v súlade s Novou Zemou, všetko, čo nie je čisté...


🔥 VYSCHNUTIE STARÝCH PRAMEŇOV --

Všetci, ktorí majú peniaze a nedistribuujú ich do Novej Zeme, všetci tí, ktorí nechápu, že čas, pozornosť, peniaze sú energia, že je o to Investícii všetkej energie do Vyššieho Vedomia, že ty si energia, že ty máš všetko ALL In zainvestovať do tvorby svojich nových základov, podporu tela, tvorby nových realít a podporu tých, vďaka ktorým benefituješ na úrovni aktivácií vedomia.. investícia všetkého na akceleráciu svojho vývoja, lebo do to je to jediné, čo sa vypláca a vracia naspäť a podporí teba.. Nová Zem ťa podporí len do takej miery, do akej ty ju podporuješ... do akej miery si vážiš svoje svetlo ? svoju dušu ? tých, čo zdieľajú kódy Vedomia Novej zeme ? Keď kŕmiš starú zem - strácaš, budeš strácať, lebo je to čierna diera, ktorá vysáva život..

NOVÁ ZEM JE INÝ PRÍSTUP, Z KTORÉHO ŽIJEME, INÁ MENTALITA, INÁ ÚROVEŇ VEDOMIA, PRETO TVORÍME A ZAŽÍVAME ÚPLNE INÉ REALITY..TAKÉ, KTORÉ PRE 3D ČLOVEKA NIE SÚ DOSTUPNÉ, ALEBO LEN NA CHVÍĽU, LEBO SA OBMEDZIL IBA NA JEDEN TYP REALÍT.. NA JEDNU DIMENZIU.💎 Nástup ”tej najvyššej moci” a Poznania cez plne Aktívne Vedomie = rozpomenutý stav vedomia = pamätáš si na všetko, berieš si svoju zvonka moc dovnútra, to “je ten moment”, keď sa hra skončila ~ Finálna Hra ~ Konečná pre “kráľovstvo tyranov - pre 3D matrix, pre Falošného Kráľa Tyranie - pre Tmavý panteón Bohov / Elity”, odhalenie Atlantskej konšpirácie ako základ luciferskej dohody rebelantov voči Zákonu Jednoty/ voči Vedomiu / Životu / voči svetlu, čo je “tá najodvrátenejšia strana” ľudstva / galaktikov, ktorá kedy pri moci bola. JE TO POLARITNÉ OPOZITUM PALIADOR DOHODY KRISTOS ZAKLADATEĽOV NA VYSLOBODENIE ČO NAJVÄČŠIEHO POČTU STRATENÝCH DUŠÍ Z 5D ZEME TARY, KTORÉ UVIAZLI V 3D - ÁNO, TO SI TY... CEZ SVOJ VZOSTUP, SVOJU ÚPLNÚ OČISTU NA VŠETKÝCH ÚROVNIACH A TVOJU ÚPLNÚ INVESTÍCIU DO INEJ VARIANTY ZEME.


CELÚ NOČNÚ MORU SNÍVANÚ NEVEDOME - TVORENÚ NEVEDOME - HĹBKA ZAJAČEJ NORY (hĺbka pekla) - AŽ NA ÚPLNÝ praPOČIATOK LÝRY - Toto je každého na hĺbkové rozbaľovanie týchto súborov dát - pamäte vo svojej DNA vrátane galaktických vojen, genocídy originálnej krištáľovej slnečnej plazma DNA (dvojité diamantové slnko) a genetickej manipulácie cez “elektro-magnetické zbrane”, “vďaka ktorým vybuchla 5D Zem Tara a unesených fragmentov sa vytvoril 3D matrix Zeme - fantómové časo-priestory umelo vyfabrikované reality Falošnej ideneity 3D človek - ktorý tvorí väzenské reality

utrpenia, chorôb, vojen, starnutia atď.. -- toto je presne o tom, čo som písala vyššie - mnohí budú čeliť masívnemu nedostatku vedomia, humánnosti, lásky, starostlivosti o Zem, o prírodu.. o seba, o jeden druhého atď...


Pochopenie, že Reality Novej Zeme, treba doslova kŕmiť, inak si uviaznutý v tých starých..

SI PODPOROVANÝ LEN DO TAKEJ MIERY, DO AKEJ TY SI OCHOTNÝ PODPOROVAŤ TO, ČO JE NOVÁ ZEM.. DO AKEJ MIERY TY UKOTVUJEŠ, INTEGRUJEŠ JEJ KÓDY, ABY SI ICH MOHOL ŽIŤ, A ZA TOTO TI NIKTO PLATIŤ NEBUDE.. NEMÁME ĽUDSKÝ PLAT AKO KEDYSI.. DOTERAZ JE PREBYTOK TOHO, ČO JE STARÁ ZEM, LEBO TO VÄČŠINA STÁLE PODPORUJE... TAK TO DOSTÁVA... LEBO JE JE STÁLE OBROVSKÝ NEDOSTATOK PODPORY TÝCH, KTORÍ ROBIA ROZDIEL, KTORÍ VYSIELAJÚ JEJ KÓDY - TRANSMISIE..

NEKONEČNÚ HOJNOSŤ ZAČÍNAME ŽIŤ CEZ VZOSTUP NA ÚROVNI TELA, LEBO SME POCHOPILI.... SME ZMAJSTROVALI AJ FYZIČNO, ALE PROSÍM, NIE JE TO O ĽUDSKOM VNÍMANÍ HOJNOSTI ALEBO ÚSPECHU...TOTO JE ÚPLNE O NIEČOM INOM..


🔥 Frekvencie “Lockdownu a hier masiek” - sa zopakovali - tie tóny, ktoré majú za následok veľké výbúcha a Stopky odzneli na skorú jar 2020, a teraz opäť - koncom Júla 202, ale v oveľa silnejšej verzii, čo predpovedá, že august-september začínajú “veľké tresky - preplesky” - kódy “mega prepleskov“ - tam, kde sa nepochopilo, o čom bol lockdown a o čom stopky sú, o čom masky sú, a že to ti tvoj vesmír dal veľmi veľkú šancu, ukázal ti to mnoho v roku 2020 - ako si to zužitkoval ? ..ukázalo ti to, kde ty stále žiješ v 3D reštrikciách / obmedzeniach, kde si ty nechávaš určovať všetko stále zvonka, čiže vlastným egom vnútri.. Vesmír tým ukázal, kde sa žije na minime svetla-vedomia-slobody, kde sa bojí byť vo svojej sile a moci ako Suverénny tvorca a dať stopku 3D pravidlám žitia - 3D spôsoby fungovania treba Dekonštruovať.. ty máš ako svetelná bytosť nevyčerpateľného zdroja vedomia dať reštrikcie 3D normám a mentalite a nie v tom pokračovať hrať a odohrávať si to isté dookola - pripísať svoju slobodu niečomu vonku a závisieť od zdroja vonku.. to sa volá závislosť na tyranovi, ktorý ťa má v moci a týraní sa.. na tom sú všetky systémy človeka postavené - začína to ľudskou rodinou.. Závislosť od fyzických vecí a aktivít, ktoré slúžia ako únik od seba, a boli stopnuté schválne..

.. “keďže to divadlo v roku 2020 bolo skoro minimálne pochopené, dary toho v prevažnej miere neboli rozoznané, prijaté, zužitkované, učivo sa musí zopakovat”.. ale pritvrdí sa.. vesmír vždy pritvrdí keď ty si vo svojej hlave (zatvrdlý)…
💎 Vnútorné vedenie - Jazyk Svetla - tvojho vesmíru Teba vnútri - vonku nedáva logický zmysel a ani nemá, je multidimenzionálny a kvanotvý - niečo ako INTUÍCIA najprv - Vedenie vnútri celým telom, srdcom - Ver si - nespochybňuj sa --

“Začína to ako intuícia” - budujeme to postupne.. “nepriestrelný vzťah” so Sebou Zdrojom..vnútorné intuitívne vedenie v tele, intuítivne VIEŠ, toto vylučuje neistoty, pochybnosti, súdenie sa, nedôveru, lebo si solídne a kvalitne PREPOJENÝ SO ZDROJOM SVETLA-VEDOMIA VŠETKÉHO A TO JE TEN ZÁKLAD A TO JE JEDINÉ SPOJENIE, JEDINÝ VZŤAH, na základe ktorého buduješ Nové Základy nového človeka v sebe za POUŽÍVANIA BUDOVACÍCH ALCHYMICKÝCH A DALŠÍCH INÝCH KÓDOV NOVÉHO GALAKTICKÉHO VYSLOBODENEHO ĽUDSTVA, KTORÉ TVORÍ NOVÚ ZEM. To nie je možné, ak držíš v sebe hustotu - potlačenú energiu (emócie), 3D programing, ak je tvoje telo plné kovu a karmy ktoré ho držia v 3D matrixe, kde si obeťou vlastnému nevedomiu, egu, vyberáš si z nevedomia každý moment to, čo by si si nevybral KEĎ SI PLNE PRÍTOMNÝ A PRI VEDOMÍ VO SVOJOM TELE V KAŽDOM MOMENTE.

Myslenie si znamená, že nevieš, si v separácii automaticky.. v mentálnych domnienkach “svojej hlavy” = 3D ego ilúzie o tom, čo je pravda a čo nie.. čo reálne a čo nie.. teoreticky všetko je a nie je, záleží od toho z akých úrovní vedomia / perspektív sa pozeráš. “Médiá, ktoré majú 3D základy” nešíria najvyššiu možnú rezonanciu, sú napojené na Frekvencie “skorumpovaných databank”, na ktoré keď sa ladíš a veríš tomu, že tak to je pravda a realita, tak aj JE!!!! Pre tých, ktorí tomu “slepo” dôverujú, berú to “ako reálne informácie, fakty, názory expertov atď”…. Pritom v 3D “peniaze vládnu”, všetko slúži ego agende.. aj samotná “veda”….


VLASTNÁ LÁSKA K SEBE JE KAŽDÉHO “záchrana”..

❤️‍🔥Vymotanie sa z mentálneho väzenia vlastnej hlavy (týrania), kde si obeťou vlastnému nevedomiu, kde zvádzaš dualitné a emočné konflikty je postupná cesta hlboko do Jadra 3D matrixu v sebe, kde je koreň všetkého utrpenia v extrémnom nedostatku spojenia so sebou ako so Zdrojom vedomia - lasky - informácií ~ Vysloboď sa cez expanziu ďaleko za 3D mentálny konštrukt, odkiaľ uvidíš ako si si všetko vytvoril a ako to môžeš začať odtvárať ~ čokoľvek čo ťa podporí vyjsť von “zo svojej hlavy”, odkiaľ vôbec nevnímáš, čo sa v tebe a vonku Naozaj deje a prečo ~ ak ti chýbajú odpovede, vedenie, nevieš si rady, tak si pod vlastným bičom mentálnej tyranie kde tvoje srdce je zatvorené alebo otvorené na pár percent - tvoje srdce je hlavný Portál JEDNOTY ODKIAĽ SA POZERÁŠ NA VŠETKO Z INEJ ÚROVNE VEDOMIA, viac uvidíš, pochopíš ..

VYCENTROVANOSŤ VO SVOJOM JADRE SILY A V SRDCI JE NUTNÉ TRÉNOVAŤ DO KEDY SA Z TOHO NESTAL TVOJ NOVÝ STAV BYTIA, z ktorého funguješ.. Kde nie si obeť dualite, kde nie si odpojený od Seba / nie si v separácii, tam Neexistuje nikto, kto by ti vládol a tam neexistujú otázky, lebo v stave Nula VIEŠ..


💎 Vymotanie sa z chaosu vlastnej hlavy, z informačného zmätku znečistených informácií -- toto sa deje len v nižších frekvenciách vedomia - v Starej Zemi - keď si nižšej rezonancie vo svojej hlave.. pamätaj, my sa nikam nesnažíme dostať, skôr sa uvoľňuješ v tele viac a viac, tak dovoľuješ telu prirodzene navýšiť cez viac otvorené srdce a uvoľnené svaly.. tak ti prídu všetky potrebné informácie ak je tvoja myseľ ustálená v jednote so srdcom na frekvenciách nekonečna.. (nula, meditácia)..

.. To je hlavná pointa sa úplne vymotať z vlastných opačných a prekrútených perspektív, systémov presvedčení a priorít, kde “si obeťou 3D hladnej beštie vnútri - vonku”. Vlastné motanice, zmätok, Neschopnosť sústrediť sa úplne dovnútra neschopnosť zmajstrovania seba ako energie cez hlbokú vnútornú prácu so sebou ako so zdrojom všetkej cennej energie. Sem patrí aj zmajstrovanie hospodárenia so sebou ako s energiou, tzv. energetický manažment sa učíme od úplnej nuly ako čerstvo narodené bábätko, ktorým vo svojej podstate sme v každom momente ak si dovolíme a umožníme si to, každý si rodí svoje nové vyššie seba expresie, verzie, svoje nové Ja=My a svoju novú zem zvnútra von. Len tak ju môže žiť. Keď ňou “najprv iba” Je..na úrovni vedomia a postupne aj tela. 🔆


🕊 Cez VYSLOBODENÉ VEDOMIE vyslobodzujeme svoje telo - tak vyslobodzuješ svoje telo z 3D velkolepou očistou krvi, krištálov, od 3D vírusového programingu a potlačenej energie (emócií), toto je neustále rozpustenie “zhadzovanie” hustoty, “mesačných okov”, kovov a chemikálii v tele, toxicity, o ktorej dlho netušíme aké aké toxické naše telo. Už len perspektívy čo sa týka zdravia a seba-starostlivosti sú čo sa týka 3D úplne prekrútené a so zdravím nemajú nič spoločné. Vzostupené Expandované - Vyslobodené vedomie je základ Postupného vyslobodzovanie svojho tela a budovania svojho v svetelného vzostupného vozidla – tela, ktoré formujeme, budujeme na základe svetelného super vedomia seba.

- uplatni / aplikuj svoju nekonečnú SILU & MOC SVETLA - SLOBODU, ktorou že dávno tvoja esencia je.. čo je sila a moc samotného stvoriteľa v tebe.. je tiež postupný tréning a buduje sa to na základe Navyšujúceho sa svetelného kvocientu, to znamená, že cez tvoje telo prúdi len viac svetelnej energie a kódovaných informácií, univerzálnych poznatkov a vyššieho poznania univerzálneho super vedomia zdroja všetkého.. to je obrovská moc a ešte väčšia zodpovednosť za to...dokážeš to uniesť ? 🔆🦁🔆🦁

LEVIA BRÁNA JE OSLAVA Kódov suverenity, nekonečnej hojnosti našej esencie, a kódov slobodného Stvoriteľa -- Si Majstrom Svojej Energie-Frekvencie-Svojich Realít, nie si formovateľný vonkajškom ako kedysi.. TY formuješ vonkajšok.. Ty už nie si slnkom spáliteľný, TY UŽ SLNKO SI - ty poukazuješ svojim svetlom a páliš to, čo nie je čisté.. Ak dospeješ to stavu, kde už nemáš žiadne tiene, ktoré by ťa dobehli, lebo si dosiahol vysokú úroveň transparencie v sebe, čistota a priezračnosť krištálu, TY Slúžiš ako SLNLKO už len svojou energiou.. SI PÁN svojich realít, svojej Lode a hologramu, Pán svojej PROJEKCIE, komunikácie, pán SVOJEJ FREKVENCIE, ENERGIE, POZORNOSTI, pán svojho vozidla ako svetelný majster nie ako 3D obmedzený limitovaný človek, ktorý vôbec nechápe, Kým je a ako to UPLATŇOVAŤ V PRAXI.. Každý si to zisťujeme, ako všetko vlastne naozaj funguje, nie ako sme si mysleli, že to funguje..

Čo si všímam, mnohí konzumujú neustále informácie zvonka bez toho, aby si plne uvedomovali, čo to vlastne vôbec konzumujú... vôbec neuplatňujú informácie do praxe a nefungujú zo sprietočneného ZDROJA V SEBE, lebo závisia od vonkajška.. neuplatňujú aktivované kódy vedomia do svojich realít a životov, 3D aspekt vedomia (človek) nedokáže pracovať s kódmi.. Na toto sa rozpamätáva cez svoju svetelnú DNA, na to zdieľam toľko voľne dostupných textov a videií, lebo slúžia aktiváciám, ktoré však ale treba uchopiť... nie ostávať v rovine konzumácie informácií, ale prenikať hlbšie, hĺbková práca so sebou. je zatiaľ len hŕstkou populácie vykonávaná, ale mení sa to veľmi rýchlo... mnohí si mysleli, že už koľko toho majú spracované, ale boli stále na povrchu, telá sa im začali až nedávno prebúdzať..Hry Svetla rôznych oktáv, spektier, dĺžok ~ sme v tak silnom “priestore” radiácie, elektrizácie (Fotónové svetlo, super ultra vysoko frekvečné plazma svetko) len vyšších a ešte vyššich Tónov ~ Ultra (super) Sonic Vlny vedomia, KristAAlové, Diamantové, Dúhová Plazma a ďalšie iné frekvencie doručujúce rôzne Kódy, ale v posledných týždňoch najmä Prenádherných mega Kódov ALCHÝMIE ~ majstrov Šamanov, ktorí slúžia ako Dúhové mosty do iných dimenzií, do Sveta Novej Zeme (magic land) 🌈 NEKONEČNÁ NEOBMEDZENOSŤ ABSOLÚTNOSŤ TOTALITA ZDROJA V SEBE ~ “manifestácia” toho v každom momente každým nádychom a výdychom cez prúdi Zdroj Života - nevyčerpateľnej energie AK SME NAPOJENÍ A UŽ SA NEODPÁJAME, nepreladzujeme naspäť na 3D stanice/kanály/ “média” / frekvekcie. Frekvekcie Novej Zeme naše telo & mozog prirodzene preladzujú a vyladzujú na GALAKTICKÉ VEDOMIE ZDROJA, originálne Kristove vedomie,

na relmy “pre človeka nezažité, Neuchopiteľné, nepoznané”, “Kde” funguje ako Všetky Bytosti v Jednej - ako VEDOMIE ZDROJA V RÔZNYCH FORMÁCH A PODOBÁCH, v rôznych dimenziách Seba… z tejto široko-spektrálnej škály frekvencií, staníc Vedomia fungujeme, žijeme.. 🌈✨
Augustové kódy prišli so super silou pasáže Androméda - Lyra - Sirius - portálová pasáž aktivácií Kozmickej PAMÄTE - VEDOMIA

Andromedánskych Veľkolepých Levov - prvotné PraRasy - všetko v tvojich realitách ti ukazuje, či a kde sa ešte spútavaš, kde sa domnievaš, myslíš, rozmýšľaš namiesto prepojenia sa so SEBOU AKO ZDROJOM V NULE, kde dovolíš Vedenie sa samo pre teba odprezentovať - na miesto napájania sa na Pole Vedomia - SI POĽOM - SI VEDOMÍM všetkého, lebo si v JEDNOTE SO SEBOU S VEDOMÍM SVETELNÉHO TELA ČO JE UNIVERZÁLNE VEDOMIE AVATARA - SUPER vedomie formujúce super telo doslova.. máme SUPER ZRAK, ČUCH, SLUCH VŠETKY ZMYSLY, CÍTIME - čítame celým telom a svojim polom všetko, lebo sme VŠETKÝM - odtiaľ čerpáme INFORMÁCIE A NIE ZVONKA.. čítame dáta, všetko s nami komunikuje, len či ty dávaš pozor a si napojený ?


KTO JE ZDROJ TVOJICH REALÍT ? Kto je tvorcom tvojho tela? Prečo sa pozeráš von na 3D zdroje, ktoré ti hovoria, čo sa deje a tým ti manipulujú tvoje vnímanie realít, tvoje správanie sa, ak sa na to nepozeraš ako Vyššie Ja, ale ako nižšie ja - ovplyvňuje a podmieňuje ťa to.. Ak sa na to pozeráš ako ZJEDNOTENÉ JA (čo volám Vyšším Ja), tak to nemá žiadny vplyv na teba, vážiš si svoj čas - pozornosť - energiu - venuješ sa tomu, čo je naozaj podstatné, nestrácaš sa vonku v niečom, čo je aj tak len pasca energie - vedomia..SUVERENITA, SILA a MOC LEVA, STVORITEĽA - ČISTÉ UNIVERZÁLNE SRDCE, Vyššia Myseľ, ktorá nie je o myslení, VYŠŠIE POZNANIE, UNIVERZÁLNE POZNATKY - PRÍSTUPY KU NÍM, ku úplne všetkému sa učíme zmajstrovávať, lebo len viac energie “cez seba čeneluješ”, na tebe je to stelesniť - Všetky kódy STVORITEĽA V ICH ORIGINÁLNEJ ČISTEJ KÓDOVANEJ FORME - Tie najvyššie transmisie.. ale svetelné kódy musí telo byť schopné procesovať najprv a toho “to Ľudské nie je schopné ak dominuje Uhlíková štruktúra” namiesto Silica-KRISTal.. na to slúži vzostupné okno - na premenu svojej karbónovej štruktúry tela, kostného matrixu na silica - krištál - plazma - čo podporujú frekvencie a Kódy Novej Zeme vo veľkom...


🦁

- Statočnosť a odvaha - tvoj tranzit do Novej Zeme CEZ PREMENY TELA A SVOJHO FYZIČNA NA ZÁKLADE EXPANZIE SRDCA-VEDOMIA-Vzostúpeného vedomia - čo to všetko obnáša?? Žiadnymi Slovami neopísatelné.. “snažím sa už dlhší čas”… “obnáša to Tvoje viac než všetko”, a to stále väčšina populácie nechápe a podceňuje a stráca cennú energiu na 3D hry a chaos a zmätky.. Že nič iné sa nevypláca, len do VEDOMIA-Do SVETLA INVESTOVAŤ VŠETKÚ POZORNOSŤ, Čas, ENERGIU, VŠETKY prostriedky, svoj Fokus BEZ ROZPTÝLENÍ.. “3D ťa bude volať, že si arogantný, v ignorancii, že si hrozba, sebec” atď… bude hádzať “všetkú špinu ktorú má po ruke”, lebo HOVORÍ O SEBE, má zmačknuté všetky gombíky toľkým svetlom, A NEVIDÍ TO.. reaguje zo spustených iritácií a toho, čomu v sebe nechce čeliť.. chráni sa a bráni voči vlastnému svetlu.. preto všetkých čo z 3D v sebe fungujú nechávame za sebou, nedokážu kvantovo skákať, “sú brzda” a ty sú na špeciálnej Misii BYTIA NOVÝM AVATAROM.. je to tzv. Vyššie rozhodnutie bytia v službe už Novému ľudstvu.. “to človek nepochopí, ani nemôže, až jedine cez svoje procesy a prax”.. Nechápe vôbec nič z 3D úrovne vedomia..

Všetko sú to zároveň previerky a testy Tvojím vesmírom, či obstojíš a osvedčíš sa, lebo si vyberáš odpovedať z jednoty vedomia v sebe, ako vyššie Ja, alebo si vyberáš reagovať zo spustených gombíkov ako nižšie ja zo separácie vedomia, ktoré nechápe vôbec, čo je starostlivosť o seba, o Zem, čo je láska a čo je to SLUŽBA VEDOMIU ZDROJA V SEBE-V KAŽDOM.. nikomu “vyššiu” službu nerobíme, keď fungujeme z 3D mentality, vzťahov, tela.. nikomu službu nerobíme, keď podporujeme a kŕmime akékoľvek nedostatky ostatných. Keď sa snažíme zasahovať tam, kam nemáme zasahovať, keď sa snažíme pre niekoho niečo robiť ľahšie a jednoduchšie, keď si má riadne na trieskať “ludstvo” svoje pozadie, lebo tak sa naučí najviac. Učí sa každý presne tak, ako si to vyberá… A väčšina populácie si vybrala riadne padnúť na dno, respektíve zobudiť sa, že na tom dne dávno bola.. že je cesty von jedine hlboko do vnútra.

Ty  môžeš svietiť ako Maják, ty doručuješ presne to, čo treba, ale rešpektuješ presne to, čo vidíš, že je vhodné rešpektovať, odpoveď je mnohokrát NIE, ja som už nazdieľala čo sa dalo, VŽDY zdieľam svoje maximum, ale viac urobiť nemôžem. TRANZITOVAŤ vo fázach MUSÍ KAŽDÝ SÁM A JE TO TEN najkrajší ZÁŽITOK čistej slobody NÁVRATU DOMOV DO ČISTÉHO SVETLA A JEDNOTY, KDE SI SPLYNUTÝ SO VŠETKÝM - si MAKROKOZMOS, všetky tvoje bunky sú rotujúce Galaxie.. Si Slnečná Kristos Hviezda.. 🔆

.. Za nikoho prácu vnútornú robiť nemôžem-š, každý sa učí aplikovať skutočné Vedomie Seba ako Zdroja do vlastnej praxe za seba… všetko sú to iniciácie, pasáže, tvoje testy a Príležitostí prekonávať svoje vlastné limity, príležitosti integrácie všetkých svojich tieňov, buduješ si na základe toho pevnejší vzťah so sebou ako so svetelným vedomím a telom univerzálneho Avatara, teda vedomia telo Novej Zeme.

ČO SA TÝKA 3D zeme - “ide dole v plameňoch a potopách, prestáva existovať” - už sa to stalo, len sa to viac odohráva vo fyzične. Doslova “výstražné zvony vyzváňajú,” ktoré pripravujú na mega prevraty pre 3D človeka viac badateľné od septembra.. prečo ? Lebo sa sústreďoval na úplne nepodstatné… nedokázal ROZOZNAŤ, OCENIŤ CENNÉ možnosti a DARY, využiť ich, OPÄTOVAŤ ich..

Planéta si prechádza Terra formovaním a opačným terra formovaním, odtvára to, čo je 3D výtvor, pretvára úplne povrch zemský a mení klímu ako takú.. na oveľa viac galaktickú..

Planéta sa transformuje na Slnečnú Hviezdu - jej VZOSTUPENÚ VERZIU s tebou alebo bez teba.. to je na tebe, či si sa pridal, alebo nie..

Čo tvoja energia komunikuje, zdieľa, aké sú tvoje činy a akcie - je to stále stará verzia človeka alebo už nová?? Koľko vkladáš do nového, len toľko “dostávaš naspäť”.. Keď sú tvoje priority a hodnoty na niečom inom ako na obnove života, na obnove a oprave svojho tela cez svoju svetelnú DNA, keď si nevedomuješ, že ENERGIA VO FORME SI TY A ÚPLNE VŠETKO je, a ŽE JE to len a len NA TEBE CEZ VLASTNÚ EVOLÚCIU VEDOMIA V TELE TRANSFORMOVAŤ celé svoje FYZIČNO A VŠETKY svoje REALITY, vzťahy.. Prekonávaš - psresahuješ

Tvoj (mentálny) nedostatok, nedostatočnosť, tvoje odovzdávanie moci von, zneužívanie moci, tvoj KOMPROMIS NA SVOJEJ DUŠI - každý sme v 3D zapredali svoju dušu, vybrali si separáciu a 3D štýl spôsob fungovania = deštrukcia planéty a sveteného tela - farma geneticky modifikovaných bytostí = “ľudských robotov” cez nevedomú konzumáciu toxických kódov-informácií-mentálnych pochodov atď… všetko, čo sme kedy prijali cez svoje otvory a oči, cez kožu, cez svoje pole a nebolo 1000% čisté za VŠETKY EXISTENCIE znehodnotilo-zdeformovalo tvoju DNA - potlačilo tvoje svetlo / vedomie / hojnosť Mega Lásky…. = zrada na sebe, nebytie v moci ako Čisté svetlo, ale ako 3D človek je samotná karma, záťaž, hustota, ktorá ťa drží v 3D matrixe…


Toto sú viac než seriózne časy - ľudstvo už čelí a bude ešte viac čeliť “všetkým hororom”, čo sa Diali a nikto to nevidel, nevedel, boli sme tak zaspatí.. Ako už vyššie spomínané - aktivácie Vyššej Lásky, humánnosti, pochopenia, súcitu, ale aj rázneho NIE tomu, čo je ego realita, agenda, vláda peňazí nad Zemou, nad životmi, atď...

Extrémny NEDOSTATOK HUMÁNNOSTI, Skutočnej podpory, nedostatok lásky pre seba, pre ľudstvo - musia vyjsť von kvantá hnevu, nenávisti, utrpenia, tráum v DNA, v kostiach, zuboch, v celom tele.. To ti asistuje v čistení a aktivácii vlastnej Humánnosti, ale z vyššieho vedomia - TY SI TEN ŽIARIVÝ ROZDIEL A ZMENA, ktorá je rozdielom, KTORÁ HOVORÍ NIE 3D realitám - do kedy akceptuješ 3D ako reality, dovtedy peklo budeš žiť.. 3D sú kódy pekla.. (ega)…

ČÍM VIAC SVETLA, TÝM VIAC TEMNOTY / tieňov sa osvetľuje - vyplavuje - neintegrované časti seba - toto sa len tento rok poriadne začalo, “ľudstvo” prevažne nepochopilo, o čom 2020 bol, preto vchádza doslova do fázy “treskov, devastácií” a len väčších testov vlastným Vesmírom - keď nepochopíš učivo, tak sa musí pritvrdiť jeho opakovanie v tvojom záujme rastu a kvantového skákania do Nebeskej budúcnosti tu a teraz, ale bez “riadnej očisty na všetkých úrovniach to nebude”.. vynulovaný DLH SEBA SEBE… VEĽKOLEPÉ ZÚČTOVANIE… Absolútne všetky situácie učia len väčšej pokore, vďačnosti a tomu, aby sme zdieľali z ešte viac otvoreného srdca.. Mnohí majú pomýlené to, čo je univerzálna láska, pokora a vďačnosť, u mnohých je to hra ega na niečo..Preto čím väčšia pomýlenosť, prekrútenosť, deformácia vzťahu so sebou, tým väčšie preplesky si vyberáme, aby sme sa naučili si naozaj vážiť to, že vôbec môžeme dýchať a cítiť život v sebe, a že máš viac než dosť, len tvoje ego hrá hry nematie dosť, nebytie dosť...

Láska a vďačnosť v akcii sa počíta, nie prázdne slová..


“Keď si vo svojej hlave, funguješ z rozdelenia času a vedomia, odseknutý od TOKU ZDROJA VEDOMIA v sebe”, keď funguješ podľa lineárneho času a kalendára, podľa ľudských obmedzení zo separácie vedomia, nikam kvantovo neskáčeš, je to len výplod ega (hlavy).. aj toto majú mnohí pomýlené, že ako sa vlastne skáče do budúcnosti.. toto sa tiež len viac ukazuje - “tzv. výplody & interpretácie ega” o všetkom, veľmi pomýlené predstavy o samotných vzostupných procesoch a Novej Zemi ako takej…

Nová Zem je Galaktické vedomie a Telo, je to energetické kvantové fungovanie diktované tvojim svetelným telom, ktoré je riadené aktuálnymi kozmickými frekvenciami NovejZeme - s ním treba všetko konzultovať - v tých vysokých tónoch všetko Je - treba sa v nich doslova stratiť, odpojiť sa z hluku vonkajška, napojiť sa poriadne na ZVUKY domova v sebe, preladzujú ťa dimenzie Novej Zeme, kde sú všetky potrebné informácie,ktorým sa treba riadiť.. ak svoje vnútro nepočuješ, začni nosiť štople do uší.. uč sa počúvať, dešifrovať všetko.. je to mega proces...


Keď všetko kolabuje - vybuchuje - potápa sa, a ty si si už tým prešiel, ostávaš sa vznášať v MerKAbe, ktorú si si vybudoval ZMAJSTROVANÍM FOKUSU DOVNUTRA, POZORNOSTI NA TO ČO JE PODSTATNÉ, funguješ z 0.0… keď si si kolapsom 3D tela, vzťahov, života neprešiel dostatočne na to, aby si bol schopný PRIJAŤ MEGA PRÚDY ENERGIE - ty si kanál - “najprv čenelujeme” všetky svoje vyššie Ja a galaktické & Kristove aspekty dokiaľ ich neintegrujeme celou bytosťou, a potom sú našou prirodzenou súčaťou.. Čo “ide vo veľkom do chaosu zmätku a kolapsov” je to, čo “bolo klamstvo, podvod, opak lásky, opak vedomia, opak starostlivosti” - 3D je matrix “ego identít” - človeku sa nedá veriť, lebo funguje z odlúčenia, z odpojenia, z ochudobňovania sa od Nekonečného Zdroja Energie-Života-Lasky-Informácií.. vždy si vybral niečo iné ako svetlo svojej duše…

Prečo si kolektívy vyberajú tvrdšie podmienky a rozpady “starého”, ktoré predstavuje utrpenie ? Lebo “je to stará známa istota” - bolesť sa stala klasika, na ktorú sa zvyklo, závislosť na 3D, na väzení, na bytí otrokom je obrovská” s tiež sa z toho stalo pohodlná zóna komfortu.. človek radšej nemení seba, ale chce zmeny vidieť... takže z veľkých omylov musí byť vyvedený nejako.. ako inak, keď nie veľkým nátreskom.. tak som sa učila aj ja.. viem, o čom píšem..

Ľudstvo musí nájsť svoj HLAS, dať najavo, že má plné zuby kráľovstva tyranie”, a nájsť v SEBE to, kým vôbec Je - Sila a Moc Stvoriteľa a Alchymistu, ale nenásilnou formou.. keď si plne pri vedomí, keď si SVETLO, žiadne “boje a násilie” predsa neuplatňuješ… Máš super schopnosti ako galaktický Šaman, svetelná kozmická Kristova bytosť, a nielen časový Alchymista.. KEĎ Funguješ z prístupu ku svetelnému super vedomiu, žiadnu fyzickú silu svalov nepotrebuješ. Naša sila a moc spočíva úplne niečom inom. Aj naša veľkoleposť spočíva v úplne niečom inom.. Veľkoleposť tvojho nesmrteľného ducha..

Je to energetická a vibračná záležitosť, tak ako je úplne všetko. Záleží to od tvojej hĺbky Jednoty v sebe, od hĺbky prepojenia sa so sebou ako so super vedomím - s vedomím zdroja všetkého.

To určuje výšku frekvencie, na ktorej vibruješ – to určuje tvoju úroveň vedomia, z ktorej funguješ. A k tejto úrovni vedomia, poznania, človek prístup nemá. Lebo si ho sám zatvoril a zabarikádoval. To je veľká super výhoda.

3D človek žije z nedostatku zdrojovej životnej sily a energie. Ako svetelná Multidimenzionálna kozmická bytosť zdroja fungujeme z napojenia na energetickú nevyčerpateľnosť večného zdroja v sebe... V TOMTO VŠETKO TKVIE.. prečo kolektív Novej Zeme “je počtom malý”, ale energeticky je Obrovský.. Z VNÚTORNEJ JEDNOTY VEDOMIA ČERPÁŠ SVOJU SILU, SVOJE VŠETKO, Na čom buduješ úplne iné reality a život ako Nový človek.

Super podstatný krok ku Slobode a Mieru v Sebe Je vystúpiť z dualitných súbojov /vojen v sebe medzi “dobrom a zlom”, medzi Pre a Proti, medzi správnymi a nesprávnym ~medzi vinníkom a tým, čo viní, toto je základ rozpuszenia vlastného väzenia “svojej hlavy” kde si to Ty, kto je proti sebe, nikto iný.. ty sa tyranizuješ, ty sa súdiš, ty sa pozeráš z mentality obete a cez filtre “duálneho boja zla a dobra”.. Každý si naprogramoval, že si život je boj a že existuje niečo také ako je “zle a dobre”.. Kde nie je obeť, tam nie je tyran, tam sa pozeráš na všetko z vhladu, nadhľadu, ďaleko za nejakou dualitou, ktorá je len iluzórna.. vyčerpanie na smrť je aj o tom, že vôbec nie si napojený na tok otvoreného Srdca - Vedomia, kde všetko je, lebo strach a pochybnosti ťa držia zmrazeného v čase a priestore 3D Zeme súbojov vlastnej hlavy.

MENTÁLNE EMOČNÉ FYZICKÉ SVETELNÉ TELO SA ZLUČUJÚ V JEDNO na frekvenciách Novej Zeme (nekonečna) avšak na to, nemôžeš byť už obeťou svojmu “mentálnemu tyranovi” ~ meditácia ako spôsob fungovania, lebo keď si prepojený, nerozmýšľaš, je to stav vedenia a

0 myšlienok = sloboda. *Kolektívy Novej Zeme nefungujú zo žiadnych rozdelení, tieto telá sú Jedna Jednotka, rozdelujem ich len kvôli vysvetleniu..Tí, ktorí fungujú aspoň zo 6D tela pokračujú ešte vo väčšom skákaní v čase, v rýchlejšom vzostupe, lebo Už žijú ako Iný “človek” z inej doby a na inej planéte..

Všetci ostatní sú “pozastavení v očistci a ego kontajneroch”, do kedy neodľahčia a neintegrujú svoje “aspoň” 5-6D vyššie Ja celou svojou Bytosťou..Všetko je formovateľné vrátane realít a času na základe tvojej úrovne vedomia, z ktorej vnímaš, funguješ, tvoríš, A to sa odvíja od hĺbky prepojenia sa so Sebou ako so Zdrojom všetkého..

Ak sa nechávaš podmieňovať 3D pravidlami ego hry, kontroly a manipulácie”, bude to super zviditeľnené.. Jedeeeeeemeeeee do kedy nič iné len ČISTÉ SVETLO NEOSTÁVA 💫💫 keď z tohto stavu už funguješ, tak si užívaš viac a viac všetky dary týchto kódov a frekvencií, ktoré prirodzene odpájajú “človeka a ľudskú” hlavu, mažú tieto súbory kódov, identít a pamäte.. mažú identitu Človek, lebo to nie je pravá identita.. bol to galaktický experiment, ktorý je na konci..


Pre druhú polovicu roka 2021 “slová sú”:

Veľké odhalenia falošného vzostupu - UKAZUJE SA len VIAC KTO AKO NA TOM JE A ČO TO VLASTNE HRAL… a prečo… to si treba najmä v sebe rozoznať tak sa učíš najviac a tak sú vyberáš prestať sa učastniť na 3D hrách a štýle..

.. kolektívy už sú “extrémne rozdelené” na dve extrémne rozdielne verzie ľudstva.. tá nižšia, skorumpovaná, 3D verzia” super rýchlosťou je vyplavovaná, neutralizovaná… túto starú verziu seba však musí každý úplne integrovať a preseknúť nite neslobody, presiahnuť sa - presiahnuť svoju starú mentalitu... najprv to vôbec rozoznať a vybrať si inak v každom momente.. tak si buduješ MerKAbu - pretáčaním, výmenou, zjednotením polarít. Bytie plne prítomný vo svojom tele je základ čislo jedna, inak nie si pri vedomí.. nie si v jednote so svojim telom, kde ZDROJ VEDOMIA Je, kde tvoje svetelné telo Je..


❣️Nižšia a vyššia rezonancia (stará a nová zem) - nikdy sa nestretnú vo fyzične, lebo nie sú zhoda❣️Čo sa šíri v starej Zemi je na úplne iných frekvenčných pásmach, ktoré sa ťa netýkajú, keď ty žiješ z iných dimenzií, z iných úrovní vedomia a kódov.. Si úplne inej rezoznancie.

”To oddelenie medzi verziami Zeme a medzi populáciou sa plne udialo, a RESET, solárne záblesky, tá udalosť, na ktorú mnohí čakajú sa deje celý čas” .. Injekcie, vírusy, všetko vytvorené genetickým krížením pokusmy na ľuďoch po tisíce rokov, lebo 3D Zem je Farma Farmácie, Galaktický DNA experiment, ktorý sa tzv. úplne vymkol z pod kontroly, a manipulácia s DNA, s vedomím, s vnímaním realít za účelom KONTROLY Populácie dosiahla svoj vrchol... vytvorené vírusy za celú históriu ako bio-zbrane, ale aj ďalšie iné záležitosti sú len slabý odvar toho, čo sa deje pod povrchom, ktoré nie je už možné skryť.. tie najväčšie zbrane ničenia vedomia sú však elektro-magnetické.. tak Padla 5D Zem Tara, 3D Zem vznikla z nej... tak sa potopili mnohé civilizácie cez EMF zbrane (nízkovibračné rádiovlny, pulzácie a vlny).. Tak sme strali pamäť, svetelné DNA kódy vedomia - ohňové písmo ILUMINAČNÉHO PLAZMA TELA BOLO DEAKTIVOVANÉ, A TAK SA UVIAZLO V 3D FARME-VÄZENÍ, Z KTORÉHO JE MOŽNÉ ODÍSŤ OD 2012-2016, ALE LEN CEZ SVOJ VLASTNÝ VZOSTUP VEDOMIA A TELA - VYSIELAŠ INÉ ČÍSELNÉ SÚRADNICE - KOORDINÁCIE INEJ VERZIE ZEME, VYŠŠIE REALITY.. SI OVEĽA VYŠŠEJ REZONANCIE, NETÝKA SA ŤA TO, ČO SA DEJE NA 3D ZEMI, NIE JE TO V TVOJOM ROZSAHU VEDOMIA A BYTIA.. TY ŽIJEŠ V INEJ DIMENZII, V INEJ DOBE NA INEJ PLANÉTE.. TY OVPLYVŇUJEŠ - PRETVÁRAŠ - FORMUJEŠ VONKAJŠOK, UŽ NIE SI FORMOVATEĽNÝ ZVONKA - SUVERÉNNY TVORCA - PÁN SVOJICH REALÍT.


“Čím tvrdší oriešok si, tým viac je srdce zatvorené a dominuje hlava-ego”… Frekvencie Novej Zeme otvárajú každého viac, aby sa prestal brániť a chrániť a bojovať s vlastným svetlom.. Steny ochrany a obrany treba rozpúšťať.. Vesmír ti ukazuje kde sa nechceš prijať so všetkým, kde odmietaš ČISTÚ LÁSKU, LEBO SI STÁLE OTOČENÝ PROTI SEBE A STOJÍŠ SI SÁM V CESTE (nevedome).. Všetko krásne pre teba tu je, ak sa plne otvoríš, sprietočníš, necháš ľudskú snahu kontrolovať úplne sa rozpustiť.. Je to tréning a úplné učenie sa odznova. Tvoj svetelný líder je tu pre teba - ak “si to všimneš”..


Kúp sa vo svetle vlastnej Zdrojovej Esencie, je to kúpanie sa v toľkej výžive ~ informáciách ~ všetko KomUNIkuje - dokážeš vnímať svojim srdcom, celou svojou bytosťou ? Dokážeš sa prepojiť s miestom “v sebe”, kde neexistujú žiadne otázky ? “Ďaleko za separáciou, dualitou” - “tam všetko je” - keď si v TOKU, keď Božský Tok všetkého cez teba voľne prúdi - “tam to je”… voľne bez snahy.. už to si.. to je tvoja sloboda, hojnosť, večnosť, lístok domov.. hlboko v tebe.. VYSÁDZAŠ SEMIENKA NOVEJ ZEME, tak ju zažívaš - sú to iné reality, iné zvuky, farby, tóny, iný pocit,iná aróma, ináenergia.. STAV JEDNOTY STAV, SVOJEJ NEKONEČNOSTI, sladký domov všade s tebou lebo si ho nosíš všade so sebou.. je solídny lebo stojí na základe Božského spojenia so SEBOU AKO VŠETKÝM - “stav, kde všetko už si a máš”… odtiaľ funguješ.. BUDOVANIE VZŤAHU SO SEBOU AKO S NOVÝM GALAKTICKÝM ČLOVEKOM A FOKUS NA PODPORU SVETLA V SEBE A VONKU, na podporu vedomia, svetelného tela, “je jediné, čo sa vypláca”… lebo nič iné neprechádza ďalej.. planéta mení svoju FORMU, zloženie, a ty-my tiež.. ~ na už spomínanú slnečnú HVIEZDU. 🔆


Každým jedným sa snaží prúdiť vo väčšej a intenzívnejšej miere čistá svetelná zdrojová energia, kde je absolútne všetko. Kde ty si stojíš ceste, kde tvoje telo nie je dostatočne Čisté, detoxikovať, odľahčené,

sprietočnené, spriechodnené na len väčšie prúdy čistého svetla, to ti je neustále ukazované jednak v tvojom tele a jednak v tvojich realitách, ktoré sú zrkadlovým odrazom.. na každom je uplatňovať svetelné kódy vedomia a tela novej zeme, čo sú kódy Vyslobodeného Galaktického nového ľudstva v Matérii, vo fyzične, sú to kódy jednoty, kódy alchýmie, kódy lásky, kódy super hojnosti. Sú to kódy majstrov budovateľov, Ktorí budujú na základe zjednoteného stavu vedomia všetkých hviezd a slnka v sebe. Ktorí budujú na základe vnútornej super sily a moci svetla sebe, vnútorná sila sa odvíja od tvojej vlastnej jednoty so sebou, ako so zdrojom všetkého hlboko v tvojom vnútri, v tvojom tele. Tvoje telo je projektor tvojich realít a verzie zeme ktorú zažívaš, lebo presne takú vysielaš.. Tvoje telo je vysielač – transmitter buď starých skorumpovaných 3D kódov a databánk znečistený toxických informácií tvoriace 3D ľudské telo a 3D reality, alebo je tvoje telo už vysielač svetelných kódov nového človeka, novej zeme, a teda Zažívaš úplne iný typ – oveľa vyššie reality Novej Zeme, lebo funguješ z inej úrovne vedomia funguješ z iného typu tela. Kódy vedomia tela Novej Zeme sú kódy čistého neba, s ktorými sa učíš pracovať cez rozpamätá nie sa na to počas mega fázy očistca.. počas fázy 4D… Vedome vymieňaš kódy pekla za kódy neba, tým že navyšuješ svoje vibračnú frekvenčné naladenie nie len čo sa týka mozgových vĺn vedomia, ale na celotelovej úrovni vibruješ na oveľa vyšších vlnách

vedomia - na oveľa vyšších frekvencia ako svetelná kozmická Multidimenzionálna bytosť zdroja. Je to o tom, či si stále vyššej rezonancie čiže už funguješ úplne iných stavov vedomia naplno a nastálo, nie len občas, alebo či funguješ stále z nižšej rezonancie, to znamená že funguješ stále na 3D vlnách - čiže ladíš iné stanice a kanály novej zeme, čiže vyššieho vedomia, ale ladíš stále stále tie isté staré 3D rádio stanice a frekvencie.

Pri prístup do Zdroja vedomia úplne všetkého, čiže prístup do dimenzii úrovni vedomia a frekvencií Novej Zeme je cez tvoje plné prepojenie sa, vyladenie sa na oveľa vyššie transmisie všetkých tvojich aspektov, vyšších aspektov vedomia a tie máš počúvať, Čenelovať a postupne integrovať, a postupne ich žiť naplno celou svojou bytosťou. Tak ukotvujeŠ novú zem do svojho koreňa, do celého svojho tela, tak ju vysielaš, tak ju zažívaš…. Treba úplne presiahnuť všetky svoje domnienky, predstavy, fantázie, a ilúzie EGA o čom je nová zem, o čom sú vzostupné procesy, a o čom je nové ľudstvo. Lebo to každý zisťuje až cez svoju vlastnú prax, keď to zažíva naplno a vidí všetky tie detailné rozdiely a má plné pochopenie absolútne všetkého, keď si aktivoval svoju kozmickú pamäť na seba a na úplne všetko. Keď vnímaš z úplne iných Rovín a perspektív ako vzostúpená bytosť Zdrojového vedomia..
Každého 3D je jeho vlastné na zmajstrovanie, inak sa “vyjsť von z pekla, šialenstva nedá” .. ako si to robíš hladšie, jednoduchšie, alebo tvrdšie a komplikovanejšie je CENNÉ ZISTENIE CEZ TVOJU vlastnú PRAX NA NEZAPLATENIE.. Takisto si vieme akcelerovať všetko..


Absolútne všetko je veľký Dar.. Keď to nedokážeš rozoznať vo všetkom, vo všetkých, nedokážeš prijať - Oceniť - opätovať.. Tí, čo sú pre teba najväčšia výzva sú najväčší Dar… “je tréningová pôda pre majstra vo výcviku” .. všetko je test a vyšší level Hry, ale na sety súborov kódov vyšších Dimenzií (Novej Zeme), tie staré pravidlá nie sú aplikovateľné… “to mnohí len začnú zisťovať”…

Bytie večným pozorovateľom nie je o bytí v hlave alebo mimo tela a nie je to o rozmýšľaní alebo kontrolovaní toho, ako sa cítime.. Človek to má pomýlené s kontrolou svojho tela, emócií a bytím mimo seba.. práve naopak.. CÍTIŠ NAPLNO CELOU BYTOSŤOU LEBO TAK DOVOLUJEŠ ENERGII VOĽNE PRÚDIŤ CEZ TEBA A DORUČOVAŤ TI CENNÉ INFORMÁCIE.. cítim teda som, teda viem.. Ale ako večný pozorovateľ sa nemotáš v mentálnych konštruktoch - príbehoch - programoch svojej hlavy, a tiež nemotáš sa v príbehoch niekoho iného ~ sloboda ~

si tak hlboko v Sebe, v centrálnom Jadre - v Zdroji - máš veľký VHĽAD A ROZHĽAD ZÁROVEŇ, Si vibračné pole Vedomia - nelimituješ sa na 3D vnímanie realít cez svoje filtre a skreslené domnienky, presvedčenia o všetkom. Z vlastnej z vlastnej skúsenosti viem, že človek má totálne pomýlené a prekrútené úplne všetko, a preto je tak hlboko zakorenený a zamotaný vo vlastnom 3D matrixe amnézie a námesačnosti, nevedomej tvorby svojich zážitkov tvoriaci z odpojenia od seba ako od svetelného zdroja všetkého vedomia – energie – života – výživy – všetkých čistých informácií v ich originálnej kódov forme. 🗝✨ Čas Je Tu… “prestať sa motkať v hrách, ktoré nemajú zmysel”, ktoré vysávajú drahocennú energiu…


A áno, začíname ako Jeden jediný vo svojom okolí po dlhú dobu… “ako jediný v rodine, ktorý si zvolil prestať hry na farmu farmácie a médií manipulujúce tvoju tvorbu realít a žitia cez kontrolu a manipuláciu tvojich perspektív, frekvencií, na ktorých funguješ, úrovne vedomia z ktorej funguješ - naladenie na lunárne transmisie vlastného ega - je “väzenie samo o sebe”, lebo netušíš, že spíš, keď si zobudený, netušíš že keď “ideš spať”, vstupuješ do ďalších realít a dimenzii Seba, a netušíš, že Si vždy len vo svojom Sne… stará zem= neprítomnosť, nevedomosť v sne, nová Zem = plná vedomosť a prítomnosť v sne, hlboko v tele, si všade… si nikto a všetci zároveň… vedome si volíš materializovať svoje Sny Novej Zeme…S Leviou Bránou sú spojené väčšie rozloženia tela na bunkovej úrovni, treba oveľa viac odpočívať, a oveľa VÄČŠIE EXTRÉMY - zaplavuje ťa horko (solar), potom chlad (plazma) od kostí (pointa alchýmie, transmutácie hmoty cez vysoké dávky svetla).. Naše telá sú rádioaktivné, keď sú zaplavované toľkými solar plazma aktiváciami a gamma frekvenciami.. Nie sme schopní nič jesť, iba piť, alebo iba veľmi ľahkú živú stravu konzumovať.. Aktivuje to krištály, hviezdne častice v tele, na koži v oveľa väčšej miere, znečistené vody v nás a na Zemi sa čistia tiež len vo väčšej miere.. Voda prenáša informácie.. horko, chlad, sucho, super dážď.. ''Väčšie Bolesti hlavy, rezanie, pálenie očí”, pulzácie hlavy, celého tela, straty gravitácie, rovnováhy atď.. lebo sa len viac aktivuje skutočné videnie a vnútorný zrak cez kozmické oko Boha, cez si ŠIŠINKU ČO JE HLAVNÝ VSTUP VŠADE , KEĎ SA NEPOZERÁŠ ĽUDSKÝMI OČAMI, ale Otvorené SRDCE-Šišinku ~ Jednota vyššieho srdca a mozgu.. a na to treba zjednotiť obe mozgové hemisféry.. je to proces návratov do rovnováhy “oboch polarít” a ich zjednotenie.. z tej Jednoty fungujeme..

.. vypínaná je ľudská hlava, lebo zapájaná je Božská hlava - sféra Kozmického trojplameňa 13D plus vedomie.. sféra vzostúpeného Krista, Galaktika, Ríšiho.. ľudské zmysly sú nahrádzané božskými, tými “extra super zmyslami”..

Božský super zrak, super Sluch, super čuch atď… všetky super zmysly a postupne aj všetky super schopnosti odomýkame, ktoré ako svetelné kozmické bytosti jednoty vedomia máme. Vrátane telepatie a teleportácie CEZ VLNY VEDOMIA, a vrátane energetickej Multidimenzionálnej Kvantovej

komunikácie na všetkých úrovniach vedomia, “je to naša normálka”. “priprav sa na väčšie vygumovania”, na prerušovaný spánok, na nespanie v noci a kedykoľvek inokedy… tvoje svetlo ti povie prečo nespíš, a čomu sa máš venovať.. Narúšané sú frekvencie, na ktorých je človek zvyknutý fungovať.. myslel si, že bol prebudený, keď bol hore počas dňa.. práveže vôbec nebol.. Deň a Noc sa zlučujú, spánok a bdelosť tiež, žiadne rozdiely, nula separácie.. Tvoje svetelné telo ti určuje všetko, lineárne fungovať už nie sme schopní, iba občas, a to treba využiť.. Takisto pokračujú

Výkyvy veľkej energie striedajúce “mŕtvolnú únavu”.. nedostatok svetla, integrácie svetelných kódov vedomia / tela Novej Zeme, čiže úplný nesúlad s Harmóniou Novej Zeme spôsobuje komplikácie a až fyzickú “smrť”… je to vždy výber svojho zážitku.. nič čo si sam nevyberaš zažiť, tak nezažívaš.. pusti sa a uvoľni sa do seba viac, uvoľni telo, dýchaj a kúp sa vo svetle.. ✨✨✨ Uvoľni sa do toho Kým už si, a kde už si, uvoľni sa do svojich odpovedí..P.S:


F.L.U. - v angličtine chrípka je Frequency Light Upgrade - tvoje svetlo ťa rozkládá na úplnú kašu, niekedy viac a niekedy menej, ale treba si to dovoliť a najmä dostatočný čas na regeneráciu, nikam sa neponáhľať, do kedy proces nebude hotový..


Cca od 27.7. Si prechádzame šnúrou viac než mega navyšovaní - najmä prepis nervového systému a imunitného, väčšie zmeny v spánku, bdelosti, rekalibrácia mozgových vĺn, celotelových vĺn/ frekvencií .. zasahované sú úplne všetky systémy, ale najmä bio-elektrické systémy tela.. Super “Vypaľované oči” a len väčšie aktivácie šišinky (bolesť hlavy, lebky, zubov), Navracanie sa do rovnováhy oboch mozgových Hemisfér, a obe strany tela. (Žena muž vnútri, emócie myšlieniy).. Celý náš Elektromagnetizmus sa slovami neopísateľne rapídne mení, meníme vodivosť, hustotu, formu, všetko, aby sme zvládli ďalšie prívaly svetelných kódov ~ Vyššia myseľ, vyššie poznanie univerzálne vedomie, Skutočná kozmická pamäť na seba a na všetko.

“Božská hlava /vyššie poznanie odpaľuje tú ľudskú”, božské oko, Krištálová lebka, telo, silica-krištáľ- plazma .. to sú “naše vyššie formy”, štruktúry.. Staré frekvencie 3D Zeme, frekvencie podporujúce nevedomie sú len vo väčšej rušené Kozmickými ultra frekvenciami hviezdneho domova a frekvenciami novej zeme tvorenej novým ľudstvom, ktoré funguje zo vzostupných stavov vedomia a z napojenosti na nevyčerpateľný zdroj energie, teda Na zdroj Volnej energie, na Zdroj vedomia absolútne všetkého, teda Funguje z naplnenosti svojho pohára zlatým šťavnatým nektárom, ktorý živí novo vysadené semienka ktoré vysádza Nový človek - vyššia verzia teba v každom momente - sú to organické DNA kódy krištáľovej svetelnej plazma DNA.. 🔆🌱

Naše “super telo očistených drahokamov” je naša super technológia nielen vzostupu, ale inteligencia, ktorá Vie a ultra vyspelá budovateľská technológia. 💎P.S 2:

Každý sa učí na základe rozdielov, kontrastov najviac.. keď čakáš kým ti tzv. barák padne na hlavu, tak si si vybral tvrdšiu cestu, lebo 3D človek (ego) za volantom tvojej mysle a tela.. čím viac otvorené srdce - vedomie máš, tým hladšie “si to robíš”…. Všetko ťa vyzýva, aby si vyšiel von z akejkoľvek skrýše, z ľudskej zóny komfortu, z hier masiek, tieňov a Bol tým Žezlom Stvoriteľa, ktoré udrelo do Zeme na otrasenie všetkého od základov, úplné prebudenie a spamatanie sa, na Stopky toho čo je 3D v každom — toto “boli kódy na konci júla” - Žezlo Stvoriteľa otriasa Zemou - super nátresk svetelnej sily ⚡️⚡️ keď doteraz nebola Nová Zem priorita, “draho platíme za to”.. Je to voľba v každom momente, kam svoju energiu investuješ - Návrat ku obnove, životu, ku Zemi, ku hviezdami ku jeden druhému cez NÁVRAT KU SEBE AKO KU ZDROJU VŠETKÉHO.. nechaj svoje svetlo pre seba pracovať..

Viacej môžeš nájsť aj v predchádzajúcich článkoch, videách, ktoré sú neustále aktuálne.

Krásny čas 💙1,716 views

Comments


bottom of page