top of page
shutterstock_2141104171.jpg
Možnosť Tvojho Super Posunu,
Tvojho Individuálneho 
Extra Super Čistiaceho-Aktivačno-Expanzívneho Sedenia v Sprievode Tímu Avatarov Novej Zeme, ktoré pracuje na tebe pred stretnutím a dávno po ňom na kvantovej multidimenzionálnej úrovni - VzoVstupy do Tvojho Najvyššieho Potenciálu cez Zostupy a Hlbšie Zjednotenia sa so sebou v sebe ako so Zdrojom vedomia Všetkého - Hĺbková Práca na tebe v minulosti a budúcnosti Tu a Teraz: 

K dispozícii je táto UNIkátna Možnosť pre tvoje urýchlenie - prehĺbenie tvojich procesov metamorfóz na úplne inej úrovni - Individuálne Sedenie Zamerané hlboko do teba pre tvoju mega aktiváciu, akceleráciu len viac vyslobodzujúcich, čistiacich, tranzitných, vzostupných, transmutačných, alchymických procesov neustálych metamorfóz cez organickú naturálnu aktiváciu kľúčových svetelných genetických galaktických a Kristos kódov Vedomia počas nášho sedenia - prepojenia sa spúšťajúce extra Intezívne vyslobodozujúce, odľahčujúce, čistiace, rozpamätávajúce sa procesy už vopred akonáhle si dohodneme termín online sedenia cez Zoom a je vykonaná úhrada zaňho, čiže došlo ku výmene.. 

 

Pokiaľ rezonuješ s mojou-našou energiou a prácou, cítiš v srdci, že toto individuálne sedenie je niečo Pre Teba, tu je viac info: 

Je to masívna podpora s čistením a vynulovávaním, prepisom (akášov),

podpora s reprogramingom, prenastavovaním sa na bohatstvo a hojnosť Novej Zeme, teba ako Zdroja Všetkého, z ktorého čerpáme viac a viac, aplikujeme a žijeme tie kódy vedomia Novozemšťana viac a viac.. Pracuje to na tebe pred sedením aj dlho po.. 

V sedeniach

Rozmrazujeme všetky tvoje časti a aspekty vedomia všade - v minulosti - budúcnosti vo všetkých časo-priestoroch tu a teraz ktoré sa pýtajú v danom momente na integráciu a zjednotenie - tak sa dostávame viacej a viac ku sebe ku ZDROJU - podpora s tranzitmi do vyšších oktáv - levelov - úrovní vedomia v bytí, kde extáza, naplnenosť, plnohodnotnosť a bohatosť zážitku a zjednotený stav vedomia v bytí - stav vedomia čistej hojnosti lásky, poznania, magičnosti, čaro-krásnosti, zázračnovosti, úžasnovosti je tzv. naša nová normálka - pra-vedomie majstrov alchymistov budovateľov tvorcov planét svetov a zároveň vyspelé budúce vedomia inovatívneho géniusa, z ktorého fungujeme a tvoríme - s týmto všetkým zdieľame podporu všade na webstránke. Slúži to tvojim VzoVstupom do Tvojho Najvyššieho Potenciálu cez Zostupy a Zjednotenie sa hlbšie a hlbšie so sebou ako so Zdrojom Všetkého Vedomia v Jednom:

Takže máš možnosť využiť sedenie, ktoré má potenciál zmeniť všetko:

Galaktické - Svetelné - Kvantové - MEGA Čistiace - Vyslobodzujúce - Odľahčujúce Aktivačné a Expanzívne Online Individuálne Sedenie - Stretnutie so mnou - s tímom Avatari Novej Zeme je intenzívna práca energeticko-éterickej chirurgie v tele, v tvojej DNA, ktorá bude okamžite reflektovaná v tvojich realitách a vzťahoch dlho po sedení, ktorá na tebe prebieha ak si dohodneme online sedenie už vopred a prebieha dlho po našom sedení tvojou vlastnou svetelnou Zdrojovou (Božskou) Esenciou, kde ja som sprievodca, chirurg, asistent, galaktický šaman - otvárač Portálov a Premosťovač do ďalších Dimenzií - Úrovní Vedomia a Bytia Seba, ktorý ťa podporuje rozobrať to, čo treba v danom momente, osvetliť všetko, čo je v danom potrebné osvetliť, vyniesť na povrch to, kde sa blokuješ sám, kde si stojíš v ceste, kde brániš svojej svetelnej Úžasnosti sa slobodne vyjadrovať, kde sa limituješ, kde si brániš v seba-expresii svojich najvyšších svetelných Oktáv NovoZemšťana - Integrovanej Galaktickej Svetelnej BYTosti, osvetlené bude, kde si brániš tvoriť, budovať, žiť to pravé Nebo - RAJ na Zemi na očistených základoch v sebe, kedy RAJ vnútri je vonku len materializáciou tvojho vnútorného stavu vedomia v BYTÍ.

Môžeme prebrať všetko to, čo si budeš priať, všetko to, čo sa samo prirodzene vypýta, pretože tvoja DNA projektuje Všetko a pre mňa je to čitateľné a aj pre teba, len si treba veriť..

Sprostredkované je ti - bude ti vždy PRESNE TO, ČO POTREBUJEŠ,

NIE TO, ČO CHCEŠ, ALEBO SI MYSLÍŠ, ŽE CHCEŠ NA ÚROVNI ČLOVEKA.. SPROSTREDKOVANÉ TI BUDE PRESNE TO, ČO POTREBUJEŠ V DANOM MOMENTE PRE SVOJ RÝCHLEJŠÍ SEBA-ROZVOJ, SEBA-POZNANIE A SEBA-POCHOPENIE..

SPROSTREDKOVANÉ SÚ - BUDÚ TI DÔLEŽITÉ MULTIDIMENZIONÁLNE KĽÚČOVÉ KÓDY PRACUJÚCE S TVOJOU SVETELNOU DNA-UNIVERZÁLNYM SVETELNÝM VEDOMÍM-TELOM, LEBO TAM JE VŠETKO TVOJE UNIVERZÁLNE POZNANIE-VEDOMIA AKO ZDROJOVÁ BOŽSKÁ BYTOSŤ, KTORÁ VŠADE VŠETKÝM UŽ DÁVNO A JE VŠETKO MÁ VŽDY K DISPOZÍCII..

 

ARAMATENA

je Galaktický Most - Multidimenzionálny Tranzitný aj Pôrodný Sprievodca Domov do úplne iných stavov - Úrovní Vedomia - Bytia Seba, Sprievodca do ďalších Dimenzií - Úrovní - Rovín - Levelov Vedomia Seba - Podpora s Tranzitmi do ďalších Vyšších Verzií Seba - The Next Level You.

Slúžim-e ako Galaktický Šaman Premosťovač, sprievodca vzostupom a previbrovaním do vyšších oktáv svojej existencie. Sprievodca Zmajstrovaním Seba, Umením tvorby Novej Zeme. Sedenie so mnou-s nami nie je klasická konzultácia, ani terapia, ani poradenstvo 3D štýlu.

Pracujem-e s tebou na kvantovej multidimenzionálnej úrovni a v záujme akcelerácie tvojho rastu, na tvoje otázky si vedený si odpovedať sám - svetelná božská Inteligencia v tebe vie. Nikto ti nemôže presne povedať, čo máš-nemáš robiť, nikto ti konrétne správne lineárne odpovede na tvoje otázky nemôže dať, lebo toto je prevzatí nad sebou plnej moci a zodpovednosti do svojich vnútri a obrátiť svoju plnú pozornosť len hlbšie do seba - len ty si ich vieš a môžeš dať sám, veď si Zdroj..

Potenciály majú všetci tie isté vo svetelnej Kozmickej DNA, len vstúpiť do nich a začať ich využívať v tom najvyššom súlade je úplne iná fáza procesov a nevyberajú si to všetci, lebo to stojí tvoje viac než všetko a nie všetci sú ochotní..

Preto poskytujem-e túto extra Možnosť Individuálneho sedenia pre tých, ktorí sú ochotní do seba - do nás ako celku touto formou zainvestovať.

V prípade záujmu  o viac Informácii Ku Sprievodcovi Aramatena - viac Info Nájdeš v sekcii s názvom Tvoj Sprievodca - Tím Avatari Novej Zeme a v prípade

záujmu o Individuálku a dohodnutie si termínu, pokračuj tu v texte - viac info je tu nižšie v texte: 

shutterstock_2346815887.jpg

K dispozícii Sú Dve Možnosti Výmeny za Individuálne Sedenie, 
Dĺžka Trvania Je Vždy
75 minút:

Výmena za Online Zoom Sedenie

SO záznamom je 177 $.

Toto je aj so Záznamom ak si sedenie praješ nahrať a mať

u nás Záznam v bezpečí a súkromí archivovaný v Škole Majstrov avšak na to treba maž používateľský účet vytvorený, aby si do záznamu mohol vstúpiť, nikto iný doňho vstup mať nebude.

 Záznam bude len pre teba viditeľný v Škole Majstrov ako tvoj vlastný osobný kurz, kde ti budú archivované všetky sedenia, lebo odporúčame nadväzovať pre svoj zrýchlený posun. 

Výmena za Online Zoom Sedenie

BEZ záznamu 

je 166 $

Počas jedného sedenia sme schopní odľahčiť, prečistiť mnohé existencie a staré reality, Vybieliť staré akáše, nastaviť nové sebapodporné nastavenia plus sa učíš pracovať so sebou na hĺbkovej úrovni úplne inak. 

Čo sa týka sedení so záznamom:

Pre zopakovanie - do záznamu

 budeš mať  bezpečný prístup LEN TY  v rámci Školy Majstrov na webke alebo cez aplikáciu bude k dispozícii avšak treba mať svoj používateľský účet založený. Samozrejme je to len v prípade, že si to praješ nahrať, odporúčam to viac ako veľmi vrelo, lebo nezachytíš všetko na prvý krát, vždy to na tebe pracuje ešte viac keď sa na to ladíš so záznamu a bude to ako keby tvoj osobný mini kurz bezčasový a neustále aplikovateľný, ku ktorému budeš mať prístup niekoľko mesiacov minimálne..

V prípade záujmu si dohodnúť individuálku, jednoducho napíš do mailu, že máš záujem o individuálku a ja sa ti čo najskôr ozvem,

že či a kedy by to bolo v možné, lebo nerobím ich so všetkými čo prejavia záujem, lebo moja práca je zamerané na Zásah veľkých počtov v jednom, moje svetelné telo je priorita, inak nie som schopná byť v službe takže sa najprv na to pozriem z viacerých uhlov pohľadu že či a kedy by to bolo vhodné..

Vďaka vopred za pochopenie.

Na individuálku - Treba mať kľudný nikým

nerušený priestor pre seba vytvorený.

Časovo je to väčšinou možné buď  od

od 19:30 alebo od 19:45 alebo od 20:00 hod alebo aj neskôr

slovenského času (stredoeurópsky čas).

Dni sú flexibilné.

Dá sa dohodnúť aj na inom čase, ak mi napíšeš. 

Výmena za individuálku sa uhrádza AŽ KEĎ sa cez mail

dohodneme na konkrétnom dátume a čase,

 a to prostredníctvom Tlačítka

Úhrada Sedenia Tu pod týmto textom.

Po úhrade ti zasielam Zoom link do mailu na naše sedenie.

shutterstock_2155736303.jpg

​Úhrada Výmeny za Online Sedenie je cez tieto tlačítka:

bottom of page