top of page
shutterstock_2141104171.jpg
Možnosť Tvojho Individuálneho 
Extra Super Čistiaceho-Aktivačno-Expanzívneho Sedenia v Sprievode Tímu Avatarov Novej Zeme, ktoré pracuje na tebe pred stretnutím a dávno po ňom na kvantovej multidimenzionálnej úrovni - VzoVstupy do Tvojho Najvyššieho Potenciálu cez Zostupy a Hlbšie Zjednotenia sa so sebou v sebe ako so Zdrojom vedomia Všetkého: 

K dispozícii je táto UNIkátna Možnosť pre tvoje urýchlenie - prehĺbenie tvojich procesov metamorfóz - Individuálne Sedenie Zamerané hlboko do teba pre tvoju akceleráciu len viac vyslobodzujúcich, čistiacich, tranzitných, vzostupných, transmutačných, alchymických procesov neustálych metamorfóz cez organickú naturálnu aktiváciu kľúčových svetelných genetických galaktických a Kristos kódov Vedomia počas nášho sedenia - prepojenia sa spúšťajúce extra Intezívne vyslobodozujúce, odľahčujúce, čistiace, rozpamätávajúce sa procesy už vopred akonáhle si dohodneme termín online sedenia cez Zoom a je vykonaná úhrada zaňho, čiže došlo ku výmene.. 

 

Pokiaľ rezonuješ s mojou-našou energiou a prácou, cítiš v srdci, že toto individuálne sedenie je niečo Pre Teba, tu je viac info: 

Rozmrazujeme všetky tvoje časti a aspekty vedomia všade - v minulosti - budúcnosti vo všetkých časo-priestoroch tu a teraz ktoré sa pýtajú v danom momente na integráciu a zjednotenie - tak sa dostávame viacej a viac ku sebe ku ZDROJU - podpora s tranzitmi do vyšších oktáv - levelov - úrovní vedomia v bytí, kde extáza, naplnenosť, plnohodnotnosť a bohatosť zážitku a zjednotený stav vedomia v bytí - stav vedomia čistej hojnosti lásky, poznania, magičnosti, čaro-krásnosti, zázračnovosti, úžasnovosti je tzv. naša nová normálka - pra-vedomie majstrov alchymistov budovateľov tvorcov planét svetov a zároveň vyspelé budúce vedomia inovatívneho géniusa, z ktorého fungujeme a tvoríme - s týmto všetkým zdieľame podporu všade na webstránke. Slúži to tvojim VzoVstupom do Tvojho Najvyššieho Potenciálu cez Zostupy a Zjednotenie sa hlbšie a hlbšie so sebou ako so Zdrojom Všetkého Vedomia v Jednom:

Takže máš možnosť využiť sedenie, ktoré má potenciál zmeniť všetko:

Galaktické - Svetelné - Kvantové - MEGA Čistiace - Vyslobodzujúce - Odľahčujúce Aktivačné a Expanzívne Online Individuálne Sedenie - Stretnutie so mnou - s tímom Avatari Novej Zeme je intenzívna práca energeticko-éterickej chirurgie v tele, v tvojej DNA, ktorá bude okamžite reflektovaná v tvojich realitách a vzťahoch dlho po sedení, ktorá na tebe prebieha ak si dohodneme online sedenie už vopred a prebieha dlho po našom sedení tvojou vlastnou svetelnou Zdrojovou (Božskou) Esenciou, kde ja som sprievodca, chirurg, asistent, galaktický šaman - otvárač Portálov a Premosťovač do ďalších Dimenzií - Úrovní Vedomia a Bytia Seba, ktorý ťa podporuje rozobrať to, čo treba v danom momente, osvetliť všetko, čo je v danom potrebné osvetliť, vyniesť na povrch to, kde sa blokuješ sám, kde si stojíš v ceste, kde brániš svojej svetelnej Úžasnosti sa slobodne vyjadrovať, kde sa limituješ, kde si brániš v seba-expresii svojich najvyšších svetelných Oktáv NovoZemšťana - Integrovanej Galaktickej Svetelnej BYTosti, osvetlené bude, kde si brániš tvoriť, budovať, žiť to pravé Nebo - RAJ na Zemi na očistených základoch v sebe, kedy RAJ vnútri je vonku len materializáciou tvojho vnútorného stavu vedomia v BYTÍ.

Môžeme prebrať všetko to, čo si budeš priať, všetko to, čo sa samo prirodzene vypýta, pretože tvoja DNA projektuje Všetko a pre mňa je to čitateľné a aj pre teba, len si treba veriť..

Sprostredkované je ti - bude ti vždy PRESNE TO, ČO POTREBUJEŠ,

NIE TO, ČO CHCEŠ, ALEBO SI MYSLÍŠ, ŽE CHCEŠ NA ÚROVNI ČLOVEKA.. SPROSTREDKOVANÉ TI BUDE PRESNE TO, ČO POTREBUJEŠ V DANOM MOMENTE PRE SVOJ RÝCHLEJŠÍ SEBA-ROZVOJ, SEBA-POZNANIE A SEBA-POCHOPENIE..

SPROSTREDKOVANÉ SÚ - BUDÚ TI DÔLEŽITÉ MULTIDIMENZIONÁLNE KĽÚČOVÉ KÓDY PRACUJÚCE S TVOJOU SVETELNOU DNA-UNIVERZÁLNYM SVETELNÝM VEDOMÍM-TELOM, LEBO TAM JE VŠETKO TVOJE UNIVERZÁLNE POZNANIE-VEDOMIA AKO ZDROJOVÁ BOŽSKÁ BYTOSŤ, KTORÁ VŠADE VŠETKÝM UŽ DÁVNO A JE VŠETKO MÁ VŽDY K DISPOZÍCII..

 

ARAMATENA

je Galaktický Most - Multidimenzionálny Tranzitný aj Pôrodný Sprievodca Domov do úplne iných stavov - Úrovní Vedomia - Bytia Seba, Sprievodca do ďalších Dimenzií - Úrovní - Rovín - Levelov Vedomia Seba - Podpora s Tranzitmi do ďalších Vyšších Verzií Seba - The Next Level You.

Slúžim-e ako Galaktický Šaman Premosťovač, sprievodca vzostupom a previbrovaním do vyšších oktáv svojej existencie. Sprievodca Zmajstrovaním Seba, Umením tvorby Novej Zeme. Sedenie so mnou-s nami nie je klasická konzultácia, ani terapia, ani poradenstvo 3D štýlu.

Pracujem-e s tebou na kvantovej multidimenzionálnej úrovni a v záujme akcelerácie tvojho rastu, na tvoje otázky si vedený si odpovedať sám - svetelná božská Inteligencia v tebe vie. Nikto ti nemôže presne povedať, čo máš-nemáš robiť, nikto ti konrétne správne lineárne odpovede na tvoje otázky nemôže dať, lebo toto je prevzatí nad sebou plnej moci a zodpovednosti do svojich vnútri a obrátiť svoju plnú pozornosť len hlbšie do seba - len ty si ich vieš a môžeš dať sám, veď si Zdroj..

Potenciály majú všetci tie isté vo svetelnej Kozmickej DNA, len vstúpiť do nich a začať ich využívať v tom najvyššom súlade je úplne iná fáza procesov a nevyberajú si to všetci, lebo to stojí tvoje viac než všetko a nie všetci sú ochotní..

Preto poskytujem-e túto extra Možnosť Individuálneho sedenia pre tých, ktorí sú ochotní do seba - do nás ako celku touto formou zainvestovať.

V prípade záujmu  o viac Informácii Ku Sprievodcovi Aramatena - viac Info Nájdeš v sekcii s názvom Tvoj Sprievodca - Tím Avatari Novej Zeme a v prípade

záujmu o Individuálku a dohodnutie si termínu, pokračuj tu v texte - viac info je tu nižšie v texte: 

shutterstock_2145552327.jpg

Výmena a ako to funguje v prípade záujmu o individuálku:

Výmena za PRVÉ Online Zoom Sedenie, ktoré je dlhé

okolo 111 až 120 minút je 212 $. 

Budeš ho mať nahraté (ak si prajreš) a môžeš sa ku nemu vraciať viac krát - záznam bude len pre teba viditeľný v Škole Majstrov ako tvoj vlastný osobný kurz. 

Prosím vždy si však vyhraď dve hodiny a čas na integráciu.

Výmena za akékoľvek ďalšie Následujúce 

sedenie trvajúce okolo 90 minút je 190$.

Čiže je to zvýhodnené pre tých, ktorý naozaj sú plne

zainvestovaní a prajú si nestrácať drahocenný čas - máš možnosť naozaj super akcelerovať svoje procesy najmä cez tieto sedenia aj viackrát po sebe - tak, ako ty budeš cítiš, že potrebuješ...

Ako už spomenuté - Vždy rámci výmeny máš započítaný aj záznam, ku ktorému budeš mať bezpečný prístup LEN TY  v rámci Školy Majstrov na webke alebo cez aplikáciu bude k dispozícii avšak treba mať svoj používateľský účet založený. Samozrejme je to len v prípade, že si to praješ nahrať, odporúčam to viac ako veľmi vrelo, lebo nezachytíš všetko na prvý krát, a bude to ako keby tvoj osobný mini kurz bezčasový a neustále aplikovateľný, ku ktorému budeš mať prístup niekoľko mesiacov minimálne..

V prípade záujmu si dohodnúť individuálku, jednoducho napíš do mailu, že máš záujem o individuálku a ja sa ti čo najskôr ozvem,

že či a kedy by to bolo v možné, lebo nerobím ich so všetkými čo prejavia záujem, lebo moja práca je zamerané na Zásah veľkých počtov v jednom, moje svetelné telo je priorita, inak nie som schopná byť v službe takže sa najprv na to pozriem z viacerých uhlov pohľadu že či a kedy by to bolo vhodné..

Vďaka vopred za pochopenie.

Na individuálku - Treba mať kľudný nikým

nerušený priestor na 2 hodiny pre seba vytvorený.

Časovo je to väčšinou možné buď od

od 19hod  alebo 

od 20:00 slovenského času (stredoeurópsky čas).

Dni sú flexibilné.

Dá sa dohodnúť aj na inom čase a to najmä pre tých žijúcich

v Austrálii a Novom Zélande.

Výmena za individuálku sa uhrádza AŽ KEĎ sa cez mail

dohodneme na konkrétnom dátume a čase,

NIE pred tým a to prostredníctvom Tlačítka

Zakúpiť Individuálku Tu pod týmto textom - Keď je tvoja prvá, tak cez tlačítko s názvom Úhrada Prvého Sedenia,

a keď  to už nie je tvoja prvá individuálka, tak uhradiť cez

tlačítko s názvom Úhrada Nadväzujúceho Sedenia.

Po úhrade ti potom zašlem Zoom link do mailu na naše sedenie.

Aktuálne je čakacia listina na individuálky, je o ne veľký záujem, treba mať trpezlivosť, ale všetko prichádza v ten pravý čas ak má.. 

shutterstock_2155736303.jpg

​Úhrada Výmeny za Tvoje či už úplne Prvé Individuálne Sedenie alebo to Nadväzujúce sú cez tieto tlačítka po tom, čo sme sa dohodli na dátume a čase:

bottom of page