top of page

Galaktický Andara Obchod Je Oficiálny Licencovaný s Pravými ANdarami, ktorých je vždy len limitovaný počet. 

DÔLEŽITÉ upozornenie čo sa Andar týka, nezdieľam to prvýkrát: Názov Andara ako taký je úplne zneužitý, stal sa z toho 3D trend a zaplavenie trhom niečoho čo s nimi nemá nič spoločné.. tie pravé sú veľmi raritné, NEVYKOPÁVAJÚ SA, NEHĽADAJÚ SA, OBJAVIA SA SAMÉ PRESNE TAM, KDE MAJÚ a pochádzajú len z 1-2 nálezísk, sú to veľmi limitované kolekcie, najmä čo sa PRAMATIEK týka, ktoré budú len raritnejšie, ich ceny budú len vyššie a do rúk sa majú dostať naozaj tým, ktorým majú, vedia ich využiť cez svoje svetelne vedomia-telá a nie ich zneužiť. Ak sa dostanú do rúk tam, kde ich nedokážu využiť, zhasínajú, je to jasné aspoň mne a je to viditeľné že sú to “pekne sklíčka” s ktorými sa ukazujú, že “aha, technológie Novej Zeme”, ale sami nerozumejú o čom vlastne hovoria.. sociálne siete su plné toho..

NA ETSY, EBAY, AMAZONE TIE PRAVÉ NENÁJDEŠ A ANI NA WEBOVÝCH STRÁNKACH, KTORÉ MAJÚ V NÁZVE WEBKY SLOVO ANDARA, tak to s tými pravými nefunguje a už vôbec nie s PRAMATKAMI.... 

Sama ich nakupujem od prísne overených zdrojov a budujem s nimi vzťahy, ktoré sú už niekoľkoročné, vždy ich objednávam po telefóne s tým, že mi ukážu svoje kolekcie, ktoré sú ochotní mi predať s dôverou aby som ja s nimi urobila prácu, ktorú mám a s dôverou ich posunula ďalej ak sa samé vypýtajú..

Zatiaľ Mám vytvorený dlhodobý vzťah s Dvomi Zdrojmi odkiaľ ich mám, oni ich majú od vlastníkov pozemkov, kde boli nájdené, lebo pravé PRAMATKY ANdary sa nevykopávajú, NEHĽADAJÚ SA, samé sa ukážu keď majú.. všetko to súvisí so Vzostupom Zeme.

Nie je ich ani zďaleka toľko, koľko ich aktuálne je na internete…

Trh je zaplavovaný len VIAC a bude toho pribúdať kúskami z Afriky, z Činy, z Ázie, Austrálie atď (Európa má podobné ANdaram niektore typy Kryštálov, ale nie sú to ony)..

VIAC AKO 95-99% (skoro všetko) toho, čo je na internete s nimi nemá Nič spoločné.. je to zneužitie názvu Andara “pre predaj, urobenie dojmu”, producírovanie sa atď.. to isté Sa stalo s názvom nová zem, centrum novej zeme, svetelné telo, Podpora svetelného tela, atď. atď, toľko toho je zneužité.

Sú to väčšinou to farebné obsidiany alebo sklíčka, pravé ANdary pochádzajú z úplne inej oblasti.

Ich ceny sa pohybujú minimálne niekoľko stoviek podľa gramáže a podľa tónov a raritnosti / unikátnosti. Pripravujem a zdieľam voľné k odberu aktuálne tie, ktoré sú ultra raritné  Majstrovských zbierok PRAKĽÚČOV,

ktoré vôbec verejnosti ani len sprístupnené nie sú..

VYSKÚŠALA SOM ZÁMERNE skoro VŠETKY ZDROJE Z INTERNETU ABY SOM SA NAUČILA MNOHÉ A HLAVNE AJ TO, čo je hoax a čo nie.. Ony si ťa nájdu ak majú v pravý čas…

Žiadne komerčné stránky a 3D predajné platformy nemajú tie pravé na predaj a ani nebudú mať.. tak to s nimi nefunguje.. ak sa ti tie pravé do rúk dostanú, ukáže sa to až po rokoch či si obstál.. ak nie, odchádzajú, prameň vyschne.. Ak áno, Začnú sa na teba samé valiť doslova.. .. ono sa to samé ponúkne, nesnažíš sa ku ničomu dostať.. “zrazu dostaneš kontakt”..

 
Prosím o maximálne dodržiavanie čistoty
našej práce, nemixovať ich s ničím iným, čo sa javí ako Andara, lebo sklíčok, plážových farebných skiel, Obsidiánov, ktoré vyzerajú ako Andary 
je preplnené pole a nemajú s nimi nič
spoločné a len veľmi málo kto vie rozoznať rozdiel...
za to, že to má názov Andara alebo sa to tak javí,
neznamená to, že to tak je..

ANDARY NAJVIAC SKÚŠOK  PODSÚVAJÚ, modré ako také a PraMatky ANdary spúšťajú extra silné procesy a podsúvajú extra

lákavé ponuky, či sa chytíš do pasce vlastného ega alebo nie..

Sú buď mega karma alebo dar… karmu ti ešte riadne priťažia, ak sa ti tie pravé dostali do rúk, a zatiaľ sa toho chopilo ego… (3D človek v tebe)…

Mega text je ku ním napísaný tu na webke, je toho samozrejme oveľa viac, ale písala by som nekonečne… tie PRAVÉ SÚ SÚČASŤOU TVORBY GALAKTICKEJ NOVEJ ZEME A JEJ NOVEJ SPOLOČNOSTI A CIVILIZÁCII.. keď sa navraciaš do ANdarianskeho pôvodu / pamäte / špecifických zručností a napĺňaní galaktických misii..

SÚ TO MAJSTROVSKÉ BUDOVATEĽSKÉ

TECHNOLÓGIE A TECHNOLOGIE OPRAVY A OBNOVY ZEMSKEJ / tvojej DNA …. Je to svetelné Plazma Galaktické vedomie a telo, neexistujú na to žiadne kurzy učené človekom.

O čom naozaj sú a ako sa s nimi pracuje sa zisťuje cez svoju kozmickú pamäť – vedomie a najmä cez skúsenosti s nimi ktoré neustále naberám -je to bez konca.

Mnohým, ktorým aj tie pravé do rúk dostanú, “rýchlo vyhoria”, ak sa toho uchopilo ich ego, uštedria tie najdrahšie lekcie. Nepatria nikomu, ony sú my.. je to hviezdna svetelná rodina novej Zeme, vyžadujú Toho Mnohé a zaobchádza sa s nimi s najväčšou úctou a laskou. Mnoho z nich ide naspäť do Zeme…

Trvalo mi získať súhlasy a licencie, aby som mohla tento obchod vôbec založiť a zdieľať ich viac, ale stále len v určitom množstve, lebo ich je len hŕstka..

Tí, čo naozaj vedia, o čo NAOZAJ S NIMI IDE, odkiaľ sú a koľko ich, aká je ich práca a na čo tu sú, že je to MEGA ZODPOVEDNOSŤ ZA NE, tak ich majú nacene na stovky a tisíce, respektíve sú na nezaplatenie.

Čo sa s tými pravými stane je to, že ich ostane len určitý konkrétny počet, je to niečo ako limitovaná edícia a viac ich nebude, lebo ani viac ich nemá byť a všetko ostatné sú ich náhražky alebo sú to farebné obsidiany.

Tie práve majú len tí, ktorí ich majú mať, bude ich len menej, 

mnohí ostatní sa budú snažiť po nich opakovať a už sa to vo veľkom deje, najmä v klasických “ transformačných kruhoch” sa to deje už nejaký ten čas.

Tí, ktorí ich majú sprostredkované od Marie Guidance a nedodržali čistotu a kvalitu mojej – našej práce,

dávam ti možnosť nakontaktovať do mailu a poslať mi ich naspäť.

Je to možnosť určitých náprav a vynulovaní alebo ich vráť do Zeme s láskou a vďakou.

Do budúcna”, z galaktického obchodu si zakupujte prosím tí, ktorí ste ochotní sa toho chopiť ako

Svetelná galaktická bytosť S ČISTÝMI ZÁMERMI a

 nebudete ich miešať s niečim, čo sa na ne hrá.. “ako stará zem sa hrá na tu novú vo veľkom” a nie je to daným jednotlivcom pochopené a žité naplno, len taká šaráda-maškaráda to je…

Ja z mojej perspektívy toho vidím veľa, môžem zdieľať 

odporučenia / upozornenia, sledovať tú show ohľadne tejto témy, ale to je všetko.. zdieľam to sem zámerne, lebo je toho toľko, pribudne toho len viac, keďže pred vrcholeniami pádov 3D konštrukcií sa pole zaplaví ešte viac “haluzinovinami a náhražkami”, tiež sú to potrebné Testy pre všetkých a čistenia cez vyplavenia všetkého “znečisteného”….

V prípade Záujmu - Pre viac Info, Pozri Sekciu Andara - Všeobecné Info a náš Galaktický Obchod. 

Rapídne klesajúci počet pravých ANdar, čo som videla, že to príde, ale prichádza to oveľa skôr:

 

Ku tomuto som napísala extra text už vyššie, že je ich zámerne LEN určitý počet, tie pravé sa nevykopávajú, nachádzajú sa len na určitých pozemkoch a už len v súkromných kolekciách len niektorých.. nie sú “za pár šupek” len tak hocikde a vo veľkých množstvách zdieľané na webkách v množstvách ako v nejakej manufaktúre - to je sklo plážové alebo klasické farebné sklo, alebo obsidiány..

95-99% toho čo je na internete s nimi nič nemá “bohužial” alebo “vďaka bohu”.. to je to, že VŠETKO SLÚŽI TOĽKÝM DÔLEŽITÝM ÚČELOM, KTORÉ VŠETKY VIDÍME A ZISŤUJEME POSTUPNE A AŽ “s odstupom času”. Mala som konverzácie s niektorými, ktorí práve zdieľajú autentické so mnou nejaký čas, niektorým už došli, kolekcie vypredali, a ďalším rýchlo dochádzajú.. 

Dospievame - spejeme do bodu, že mnohí, ktoré majú ako také kolekcie desiatok až stoviek pravých ANdar  ~ sú strážci a správci väčšieho množstva tak prestanú na nejaký čas zdieľať, počkajú kým sa pole poriadne prečistí, čo sa deje super rýchlo s týmito frekvenciami, a Uvidíme či sa andary ukážu opäť viac alebo to stačilo.. 

Ich dostatočný počet už nazdielaný aj tak bol, všetko ostatné čo je pod názvom Andara s Nimi nič nemá spoločné, to platí aj s tranzitným  - vzostupným oknom.. dostatočný počet to využil.. (to sa uvidí v ďalších rokoch).. 

 

PÍŠEM TO PRETO, lebo nie je to výrobňa ANdar ako na páse, kde si človek vyberá podľa svojich preferencii a myslí si, že dostane čo chce.. takto to nefunguje.. Všetky, ktoré zideľame sú unikátne a väčšinou je LEN JEDNA.. 

Tie pravé z majstrovských kolekcií PRAKĽÚČOV sú väčšinou LEN JEDNA, MAX možno TRI.. 

Viac nie je, preto ich ponúkame až za smiešne výmeny v porovnaní s tým, čo ti je naozaj zdieľané, ich počet len rapídne klesá, takže si váž to, čo už máš.. Preto som sa rozhodla žiadne zľavové kódy neposkytovať a ani nebudem.. Práveže ich cena len rastie, 

ale pokúsim sa To nedvíhať vyššie dokiaľ moja dohoda s dvomi zdrojmi zatiaľ platí, že mám trocha inú cenu od Nich, 

ak mi však dvihnú cenu, budem musieť aj ja.. 

 

Tak je len toľko ku tomuto, že prečo nevidíte viacej voľných lebo jednoducho tých pravých je LEN hŕstka.. a že prečo nevyhovujem ľudským požiadavkam na nejaké špeciálne objednávky, lebo všetky sú všetky špeciálne a na mieru tam, kam idú… 

Téma Andar je najviac nepochopená téma “človekom”.. zisťuje sa to cez svoje procesy POSTUPNE, lebo hrajú dôležitú úlohu nielen v čistení galaktickej karmy, ale aj v budovani Novej Zeme cez jej stelesnenie cez vzostup-zostup-alchýmiu-metamorfózy… 

Vďaka za prečítanie si, pochopenie, rešpektovanie. 

IMG_6139.JPG
phonto 4 copy.JPG
bottom of page