top of page
shutterstock_353938907.jpg
Original on transparent.png

Dosahujeme Len Kritickejšie Vzostupné Body Super Zrýchlení Resetov-Zrýchlení Rotácie Zemskej Merkaby-Aktivácie Merkaby Už U Všetkých,Kolektívna Zrada,Znečistené Odhalenia,Elektro-Šokové,Točákové Leto


Čo kedysi trvalo roky, životy, existencie, teraz trvá týždne, dni, sekundy - všetky časy v naraz a nula časov v jednom naraz tu a teraz... špirály časov-priestorov, ktoré nie sú alchymizované na zlato sú hlučnejšie a jasnejšie:

🌀

Procesovanie odznova všetkého, ale na oveľa hlbšej úrovni, kde dochádza ku poriadnemu pochopeniu seba, druhých, toho, čo sa naozaj dialo a prečo - celotelové pochopenie nie hlavové mentálne:


Všetkých echá za všetky dimenzie, reality, časo-priestroy sa pripomínajú naraz na oveľa hlbšie sprocesocanie, prijatie darov poznanie, múdrosti, na hlbšiu seba-integráciu a zjednotenie - v tom je sila a moc vedomia - tak mocnieš, čím viacej si integrovaná-ý tým si mocnejšia žiara vedomia, ktorá ožaruje, vypaľuje, deštruuje čo nie je v súlade a tvorí odznova na čistom po novom to, čo nie je už pokrivený, deformovaný kód-svetlo-zvuk,

⚡️

Zem Trase Zo Seba Všetko,

čo s ňou Nie Je V Súlade len viac a len rýchlejšie...


Hneď na začiatok zdôrazňujem, že zdieľam čo je potrebné, čítať, cítiť, nie je to len o kolapse, ale o bytí si vedomý toho, že skoro nikto nemá PLNE nové základy, preto si ešte musí prejsť kolapsmi, stratami, ktoré vôbec nečakal-a ..

Nezdieľam len o tom, čo všetko končí, skončilo, lebo NOVÉ JE TU K DISPOZÍCII VŠETKÝM, KTORÍ SÚ TOMU OTVORENÍ A SPRÍSTUPNENÍ, KDE VEDIA, ŽE ŽIADNY 3D STARÝ KÓD NEMÔŽU A NESKÚŠAJÚ UŽ PRE-ŤAHOVAŤ ĎALEJ:

Tu je to však extrémne rozdelenie populácie: časť v umelej dimenzii fičí svojou úplnou ignoranciou po starom, je vo svojej zrýchlenej záhube,

a časť populácie má dimenzionálne odlišné všetko,lebo iné vedomie už stelesňuje len viac a rýchlejšie len upgrejdovanejšiu verziu toho:

Pre tých, ktorí zdieľajú organický svetelný Kód ZDROJA, je to ich priorita cez hlbšie procesy s telom, kde sa nevystavujú už tomu, čo je degradácia DNA-vedomia a intoxikácia tela, zdieľajú a chápu serióznosť ČISTOTY-Intenzity-VÝŠKY svetelných frekvencii, v ktorých sme denne, a ich oddanosť je zosúladeniu sa s nimi vždy na integrácii Vyššieho VEDOMIA - svetelných kódov, geometrie, ktoré aktivujú, doručujú,

Tak Pre nás sú

sú len úžas-snovejšie možnosti tvorby nového, toho, čo je v súlade s tvojimi najvyššími verziami cez zmajstrovávani alchýmie na viac ako zlato, tieto frekvencie to podporujú - krásu a magičnosť miracle matrix - je bytie - užívanie a tvorbu z toho, toto je k dispozícii každému, ale nie každý je otvorený a využíva to.. Ale to neznamená, že nemám výzvy, práve naopak - moje výzvy sú úplne iného levelu, vždy postupuješ do vyššieho levelu Výziev na ďalšiu transmutáciu, čistenie, integráciu, zjednotenie, odľahčenie, navýšenie vedomia tela cez prepis DNA a upgrejdy vďaka hlbším čistkám, a odtiaľ v sebe Všetko zvládaš už úplne INAK.

🔥

Napríklad teraz píšem tento text zatiaľ čo mám pár kilometrov odo mňa Požiar v teréne, ktorý je len pre helikoptéry, sme v super suchu a vysokých teplotách už mesiace..

Píšem tento článok po tom, čo som sa vrátila z môjho obľúbeného vortexu ako súčasť trojdňovehé slnovratového môjho osobného resetu a práci s andarami v tom vortexe - presne na opačenej strane hory-skál začal požiar hneď po tom, čo mi telo dalo signál, že som hotová, čas odísť, a pozriem sa hore - dym nado mnou..

Odišla som odtiaľ tesne pred tým než začali uzatvárať a evakuovať celú oblasť, ktorá je príliš blízko ku Sedone.

Tí, ktorí sa ladíte na to, čo zdieľam v Škole Majstrov, čím všetkým som si musela prejsť a prechádzam A PREČO, že toto nie je o komforte človeka v tebe, lebo to je falošná zóna poznaného, kde tvoje 3D ja to má popletené s bezpečnou zónou, a práve v tých najviac nekomfortných situáciach nielenže si môžeš - máš zrýchliť svoj rast, vývoj, zisťovať KTO SI, ale sa učíš čo je to to pravé bezpečie v sebe a jednota v koreni-v jadre so Zdrojom všetkého v sebe, prebúravaš svoj starý ľudský program boja a strachu o prežitie, o dostatok, o budúcnosť, nebojíš sa neznáma, lebo vieš, že len do seba ideš hlbšie, to je to to neznámo, nereaguješ už po starom postupne vôbec a to tvorí ten najväčší rozdiel..



❤️‍🔥


KOLEKTÍVNA ZRADA, SEBA-ZRADA, NASRATOSŤ,

PRETEČENÝ POHÁR, NÁJDENIE SVOJHO HLASU Ako nikdy pred tým, VYJADROVANIE HRANÍC RÁZNE, A TOHO, ČO NIE JE AKCEPTOVATEĽNÉ, ALE STALA SA TO AKOŽE NORMÁLKA - VEĎ MA POZNÁTE AKO A ČO KOMUNIKUJEM JA ? Rada je na každom teraz..

Priprav sa na Rozohnenia ako nikdy pred tým - preto som v apríli 2026 nazvala transmisiu alchymiu na zlato časť 4

Transmutačný oheň nového cyklu - oživenie “bojovníkov”

❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

Všetci sú na rade, to je nie je iba na jednom individuálcovi...začína tebou, tvojimi najblžišími vzťahmi, tvojim okolím, tvojou rodinou, pozri sa čo dusíš, tlmíš, čomu sa vyhýbaš, čo doma toleruješ a prečo - KAŽDÉHO VESMÍR SI HO ZOBRAL NA PAŠKÁL, ABY SA DO SILY A MOCI OHŇA POSTAVIL PORIADNE A VYUŽIL HO TAK, AKO JE V NAJVYŠŠOM SÚLADE S ČISTÍM VEDOMÍM, KTORÝM SI-SME TAK, ABY SI DORUČIL TO, ČO JE NAJVIAC NUTNÉ, ALEBO POTREBUJEŠ BYŤ DO KÚTA ZATLAČENÝ NA TO, ABY SI SA POSTAVIL ZA SEBA A ZA NÁS VZPRIAMENE A VYJADRIL, ŽE DOSŤ BOLO ??

JE VIAC AKO ČAS NA ZMENY VŠETKÉHO...

❤️‍🔥

Dosiahli sme bodu, kde hnev, rozohnenie, nasratosť s ľuďmi bude tvoj obrovský katalyzátor OHŇA a toho, čo nahlas a rázne, verejne KOMUNIKUJE, čo nie Ok, lebo do kedy sa toleruje to, čo je absolútne neakceptovateľné, dovtedy je každý naďalej v zrade seba, v kolektívnej zrade, a o tom je 3D ľudstvo - toto si vyžaduje každého vyučovať nielen cez svoj príklad, ale cez OHEŇ, lebo netoleruješ už zradu, nevedomie, lebo to dáva dole nás všetkých - ako môžeme žiť jeden za všetkých a všetci za jedeného keď je ľudstvo ticho a tvári sa, že nevidí, čo je na čase cítiť len viac na plno - OŽIVOVANIE TOHO, ČO BOLO UMŔTVENÉ A OTUPENÉ, LEN TERAZ VSTUPUJEME DO CÍTENIA ŤAŽOBY - POTLAČENÉHO NESPROCESOVANÉHO


❣️🔥❣️


Dosiahujeme len viac Kritickejších Vzostupných Bodov, ktoré telom cítia aj tí, ktorí sa úspešne otupovali, kedy tvoje kvantové svetelné kozmické multidimenzionálne telo preberá len viac vedenie, či sa ti to páči alebo nie, nezapadá to do ľudských plánov vôbec.. Prepusti sa snahy chápať, snahy o čokoľvek, a uvoľni sa do tela, uvoľni telo tak, ako odporúčame napríklad celé tie roky, alebo podľa svojich praktík.. Veľa čistej vysokej PH vody, magnézia a minerálov - electrolytes je-sú Nutnosť pre vodivosť tela...

Lebo len viac voltov - svetelné telo sa snaží tebou prúdiť..

Toto sú už časy pre aplikáciu všetkého do praxe - pre aplikáciu svojich zlatých základov seba Cez Kvantové Multidimenzionálne Majstrovstvo Seba v prítomnom momente - Alchýmia Na Zlato Cez Seba Ako Zlato Transmutácia a Integrácia Svetelného Vedomia Telom:


Je to bytie

V BODE VŠETKÉHO NARAZ A ROZPAMÄTÁVANIE SA NA SEBA V BUDÚCNOSTI, Vitaj doma - Jeden so všetkými - všetci s jedným, kde sa toto nežije je zosilnené na prečistenie:

❣️💛❣️

Pravá hojnosť a Zosilnenie ZRADY na multidimenzionálnej úrovni pre hĺbkovejšie čistenie separácie vedomia a nedostatkov, vnútornej prázdnoty, čo je bytie v jadre prvého konfliktu, zranenia,

jadro pádu Edenu a vytvorenie ľudskej padnutej genetiky, KEĎ STÁLE VERÍŠ NIEKOMU A NIEČOMU ČO SA TI PREUKÁZALO MNOHO KRÁT ŽE SA TOMU NEDÁ VERIŤ, PREČO TOMU STÁLE VERÍŠ ????

Závislosť na seba-zrade? tak veľká je tvoja neláska - nedôvera v seba, v telo ? Zväčši sa energeticky, dýchaj do kedy sa plne necítiš, nula myšlienok, do kedy sa tvoje neuvoľní telo a nezväčšíš sa na energetickej úrovni a tvoje 3D ja zmenší a zanikne ako keby.. to je ono...

Ako človek si stiahnutý, zazipsovaný, ochránený, zabetónovaný-á,

Nie si na príjme nekonečnosti ZDROJA, ale konečnosti a obmedzuješ ho, kontroluješ nekonečnosť HOJNOSTI všetkého v sebe, lebo srdce je zatvorené, len 3D kódy replikuješ, počúvaš, veríš mu, znovu-živíš, a len tie isté staré najhoršie scenáre si tvoríš - slučky, 3D cykly a tie sa skončili preto všetky naraz sú zosilnené - že v čom sa to točíš - v nedostatku príjmu seba ako ZDROJA všetkého vedomia, lebo necítiš telo:

♾️

Príjem sa spojazdňuje telom, srdcom - seba ako nekonečnej žiary vedomia - Obaja v jednom, všetci v jednom, jeden za všetkých a všetci za jedného - kde sa toto nechápe, nežije je OŽAROVANÉ, PREŽAROVANÉ, POZÝVANÉ DO TVOJHO PROCESOVANIA CELÝM TELOM CEZ SRDCE A PREVRACANÉ DO VTEDY, DO KEDY CEZ TIETO NAJVYŠŠIE FREKVENCIE TO NEALCHYMIZUJEŠ - NENAVRÁTIŠ DOMOV DO JEDNOTY CEZ SVOJE HLBŠIE NÁVRATY DO JEDNOTY CEZ HLBŠIE ČISTKY TOHO, ČO JE SEPARÁCIA (tie najnižšie a potlačené emócie, všetky nižšie expresie a kreácie seba), do kedy Všetky OBMEDZENIA v sebe a na sebe nepresiahneš (3D programing), dovtedy netušíš KTO SI, a aká je tvoja MOC, toto sú len vyššie frekvencie každým dňom, kde naša MerKAba rotuje len rýchlejšie zo stavu NULA, tak ju buduješ vac a prepisuješ svoju DNA rýchlosťou svetla, KDE VIBRUJEŠ AKO ZDROJOVÁ BYTOSŤ S NULA OBMEDZENIAMI A PROJEKCIAMI ČLOVEKA..


6. 6., 12.6. 18. 6, a dni 19-20-21-22.6 vynášanie odpadkov - kompletizácie, rekapitulácie, ďalšie super mega navýšenia, skoky a prechody dúhovými mostami - preto ich vidíš toľko ... mnoho zvieracej ríše umiera, a ďalších iných Bytostí sú v inom tranzite, kde ich telo nepokračuje už ďalej... 🕊️

Straty starej rovnováhy na vybudovanie novej pevnejšej prameniacej z hlbšej jednoty v sebe ako so Zdrojom nie zo separácie a kontroly tela:

❣️🌀❣️

Čiže

Dosahujeme len viac super navýšenia v točákoch tela, 'hlavy' - to ľudské sa musí vypojiť z jeho starej rotácie, ktorá je naopak, zastsviť a rozrotovať na opačnú stranu - pravý smer, tok ale telo je prílíš ťažké, husté, gravitácia odchádza a 3D ja keď je v moci, tak ide do paniky a chce to kontrolovať, zhorší si to celé a vytvorí utrpenie doslova... preto praktika NULY - Nula 3D človeka v tebe je Základ... ale toto nie je potláčaní a kontrole tela a emócii, práve naopak, je to dovoľovaní cítiť a dávať von všetko vo svojom vytvorenom priestore na to, vlastníš to, vieš že je to tvoje a musí to ísť von.. väčšinou to pretečie už teraz v týchto frekvenciách rýchlo a navrátiš sa do hlbšieho mieru, odľahčil si a tvoje telo sa prepíše novými kódmi..

Tvoje svetelné telo, rotácia svetelných polí vedomia je rýchlosťou svetla postupne čím si čistejší, z ktorých fungujeme viac, keď sme dostatočne veľa krát pretočili ľudskú opačnú prekrútenú merkabu padnutých devín otočených na tri šestky - robotická prázdna nenásytná bytosť, ktorá negeneruje vlastné svetlo na prežitie, ale ťahá ho zvonka presiahli plne.... Naše origánalne 666 sú kódy Pravého RAja a základovej MerKAby na budovanie plnej komplexnej merKAby, ktorá sa potom rozpadá a zjednocuje s niečím, čo je dokonalá Nová Božská Geometria nového človeka už a to je naša základová frekvencia, z ktorej fungujeme, ktorá sa navyšuje neustále a zladzujeme sa s tým, preto tento rok je o zmajstrovaní Najvyššieho Božského súladu s tým kým naozaj SI vo svojej svetelnej DNA a prečisťovanie toho, kde to nežiješ (človek žije presný opak toho)..

❣️

Tu si začnú mnohí uvedomovať viac, že 3D ani 4D život nie je už možnosť Vôbec, a buď si oboma nohami na jednej palube lode, ktorá vzostupuje alebo si rozťahý-á na rôzne strani a potápaš so starou loďou, lebo to bola VŽDY skolabovaná časová os, len sa úplne zabudlo, zaspalo, stratilo v amnézii...


🔥💦


Liberácia Tiel, Zeme - vidíš to len viac v priamom prenose - návraty do navyššej oktávy, čistoty, toľkej lásky, takto VŽDY programujem ja (transmutácia, alchýmia):


všetko vynášam oveľa viac na povrch a prenášam do najvyšších frekvencii mieru, slobody, originálneho stavu najvyššej MOCI lásky.. tak máte aj andary odo mňa programované, krystal - ty sa musí preprogramovávať cez svetelný quantum infinity Kristický kód ZDROJA Paradise Sun 🗝️🧬💎


Vďaka týmto navýšeniam

Pokračujú zosilnené DESTABILIZÁCIE STAREJ VERZIE MATRICE V SEBE-TELA-VZŤAHOV,


Už veľmi VEĽA Z NÁS PREPISUJE MINULOSŤ A BUDÚCNOSŤ TU A TERAZ RÝCHLOSŤOU SVETLA, ČO JE JEDNA Z HLAVNÝCH SLUŽIEB SPOLU S NAVYŠOVANÍM VEDOMIA-FREKVENCII-ÚROVNE VEDOMIA TELA-INTEGRÁCIA SVETLA A PREPIS-UPGREJDY DNA 🧬💎✨

Osobné a kolektívne zemetrasenia a výbuchy - shaking loose - vyšokovanie na prebudenie niečoho v tebe čo treba spracovať - ŠOKUJÚCE SPRÁVY na vyslobodenie z tela toho, čo ťa držalo vo zviazaní niečoho...

🍋

ZMAČKNUTIE CITRÓNA, KDE TY SI TEN CITRÓN, TVOJA MERKABA SA SNAŽÍ BUDOVAŤ CEZ VYŠŠIE FREKVENCIE, KDE ZMAJSTROVÁVAŤ INTEGRÁCIU SVETLA A VYPRÁZDŇOVANIE SA OD PREDCHÁDZAJÚCICH KÓDOV V TELE JE ZÁKLAD..

🌀

TRANZIT DO VYŠŠÍCH ÚROVNÍ VEDOMIA TELA SI VYŽASUJE HLBŠIE PREPUSTENIA SA NIEČOHO, ČO UŽ NIE JE V SÚLADE, KAŽDÝM VZOSTUPOM DO NOVEJ FÁZY VÝVOJA SEBA SA PÚŠŤAŠ LEN VIAC ĎALŠIEHO STARÉHO, ČO JE PO EXPIRAČNEJ DOBE... NOVÉ ROVINY HRY, VYŠŠIE ROVINY VÝZIEV SI VYŽADUJÚ NULOVÉ PREŤAHOVANIE STARÉHO SEBA ĎALEJ.. VŽDY VÄČŠIE PREPÚŠŤANIE - NOVÝ ŽIVOT ŤA STOJÍ TEN STARÝ ÚPLNE, NOVÉ DVERE SA NEOTVORIA DO KEDY TIE STARÉ DRŽÍŠ POOTVORENÉ..


⚛️

Ako už spomínané,

Navyšujeme mega v intenzite kolapsu starého a kvantovom skákaní cez super zrýchlenie rotácie Pravej zemskej MerKAby:


Super točáky, vyhodenia z akejkoľvek starej roviny rovnováhy, alebo starého vnímania čo vôbec rovnováha je, vďaka mega akcii SLNKA (vnútri teda vonku), super navýšené prítoky pravého teba-prítoky plazmy, elektriny, svetelné telo je elektrické, solárne, kristAAlické a plazma fotónové svetlo-to najvyššie a ultra super-VEDOMIE, tá jediná inteligencia,

Prepólovania tela

Super prepólovania tvojho severného a južného pólu, prevracania elektromagnetizmu na vybieľovanie starého - emócie, mentálno, karmické vzťahy, karmické dlhy a ťah-príťah-odtláčanie, čo má človek pomýlené s láskou, s dvojplameňmi a vzťahmi ako takýmu - depolarizácia - neutralizácia polarizovaného poľa - točákové a elektrické super časy-frekvencie narúšania všetkého ľudského čiže čo je 3D kódu:


❣️


Budú pokračovať vo zvýšenom tempe:

Mnohé naraz na neutralizáciu:

Návrat do podstaty - plazma je neutrálna a domovská - tá najvyššia oktáva teba ako nás, ďaleko za dušou a NadDušou:

To si ty ako galaktici, všetci v jednom s čím súvisí Hollywoodom a ďalšími zdrojmi tlačené informácie o mimozemšťanoch zrazu je toho plno všade ako ďalšia snaha o kontrolu mysle a akože odhaľovaní pravdy zo separácie vedomia tak, aby si ostal v separácii naďalej sa točil v tej istej pasci len v inom kostýme jem aby sa ostalo v padnutých devinách a šestkách teda v 3-4D recyklácii cez bránu duality: 666-999

👽

Keď si praješ vidieť mimozemšťana pozri sa do zkradla, keď si praješ vidieť dôkaz o mimo3Dzemšťanoch - novoZemšťanoch, pozri sa na nás a do zrkadla - čiže stále je to zrkadlo tak či tak :)


⚛️


Jún 666 - originálne kódy hojnosti a MERKABY:

a v podstate celý rok je oslava nového (pre kolektívy vyšších ľahších hustôt), a tak zosilnených záplav plazmou, husté telo dostáva len viac zabrať lebo musí odhusťovať rýchlejšie väčšie množstvá na adaptáciu sa na vyššie frekvencie cez integráciu svetla - Je to Pokračujúca Oslava Portálu Božského Súladu s tým, kým naozaj si.. Človek je zvyknutý na opak a žije opak toho, preto sa zastavuje, narúša, prevracia všetko a vybieluje rýchlosťou svetla, čiže človek neoslavuje, ale svetelná bytosť v tebe áno ak si to dovoľuješ...

Konečná pre človeka, lebo je konečný je začiatočná pre kozmickú svetelnú BYTosť v tebe a novú éru, na ktorej stelesnenie TU SI…

💫⚡️💫

Extrémne zrýchlené je pristávanie nového sna, respektíve vzostup do vyššieho Sna, premenu na vedomie vyššieho SNA, lebo čím vyššie frekvencie, tým viac sú to, čo je pre človek SEN, lebo spánok, snenie, bdelosť je JEDNO a to isté... pre človeka po lopate vysvetlenie - VŠETKO JE NAOPAK - keď spíš, tak si hore ako vedomie.. keď si myslíš, že spíš, sníš, vtedy si pri vedomí, si mimo obmedzení mysle a 3D identity, si plné vedomie len sa to neuvedomuje, toto je o tom, že sa to uvedomuje postupne - prebúdzanie sa v sne, že si v sne... človek keď je hore, tak vlastne spí a žije sen 3D ega svojho a toho vonku... je to nočná mora koniec koncov :)

⚡️

Ľudská myseľ, TVOJ MOZOG ANI TELO NEFUNGUJÚ VO VYŠŠÍCH SNOVÝCH FREKVENCIÁCH PRAVEJ ZEME (sloboda)..

NOVÁ ZEM JE TÁ PRAVÁ ZEM.. vyžaduje sa tu fungovať zo sebou spojazdneného vyššieho operačného systému, ktorú je ten tvoj pravý systém a navigácia ❣️

⚛️

MEGA ZRÝCHLENÉ

REŠTRUKTURALIZÁCIE A REKONFIGURÁCIE - TRANSKONFIGURÁCIE TELA, KDE NA ÚPLNE INÝCH FREKVENCIACH A SÚRADNICIACH FUNGUJEME - SÚRADNICE INEJ VERZIE PLANÉTY-HVIEZDY - nová matrica v plnom prúde pre tých, ktorý ju integrujú - jej úplne novú verziu od decembra 2025 a pre tých, ktorí sú po zadu, vchádzajú do väčšej pasáže smrti - tmy, do kedy svoje svetlo plne nenájdu a nezačnú na úrovni tela ho ukotvovať a dekonštruovať staré, do kedy sa udržuješ v starých vzťahoch a lokalitách 3D zóny, 3D komfortu a bezpečia do vtedy telom neukotvuješ vedomie, lebo nemáš miesto na to...

🚀

Aktuálne sme-budeme len vo viac super navyšovaniach v prítokoch plazmy, vyprážanie nervového systému opäť viac - prerábky káblov cez prestimulovanie svetlom (nervový systém) pre upgrejdy vo svetle/vedomí tela, aby si viac elektriny zvládol (svetelné telo/pravé vedomie), výpadky a vypojenia, narušenie starého elektromagnetizmu tela a zeme, 3D uz vôbec nie držané po kope ničím-Narušenie doterajšej rovnováhy, Točáky, odchod gravitácie, vypojenie - odzvučnenie sa zvonka, keď tvoje telo prechádza obrovskými upgrejdmi, Merkaba sa buduje iba v nule, preto vynulovávania - vybielenia je môj stav z ktorého som sa naučila fungovať (sloboda od nižšej mysle), ale moje telo musím nonstop upgrejdovať na to cez vždy nový súlad s vyššími frekvenciami 🎶 Tu ja odporúčam minimalizovať stimuláciu zvonka, a hlavne to a tých, čo je, sú 3D frekvencii...


✈️ ❣️🚀


Merkaba sa točí - rotuje rýchlosťou svetla (vitaj v mojom tempe), znie ako štartujúca raketa akebo lietadlo ktoré ide vzostúpiť - s tými zvukmi - frekvenciami - vlnami sa treba zjednotiť nie sa ich chcieť zbaviť, Ale vyzdvihnúť ich, zladiť sa s nimi… počúvať ich, keď máš srdce otvorené, aj telo sprístupnené tak nemáš problém... keď máš problím - si v hlave, otvor srdce a dýchaj do kedy TOK necítiš tiecť celý telom a poľom, lebo inak si vo svojom 3D, v boji a nechcení, si v rezistencii a robíš Všetko ťažšie, tvrdšie a komplikovanejšie.. ❣️

Zastavovanie, Mega Narúšanie, PREVRACANIE spánku a bdelosti, ľudského polarizovaného poľa pre rýchle Vynulovávanie 3D elektromagnetizmu, kolaps nižšich realít, magnetický karmický príťah sa vynulováva - čiže tzv. minulosť, generačné záťaže a nič z ľudského sveta ťa už nepodmieňuje! Píšeš úplne novú budúcnosť budúcnosť  cez prepisovanie minulosti teraz..

🌀 

Čím Vyššie úrovne-levely-dimenzie, stavy vedomia-vyššie frekvencie-tým viac fungujeme ZO STAVU 0.0. Aktívnej MerKAby, ktorá je nula hustoty tela, nula gravitácie, plynutie to je, s týmto má najväčší problém ľudská hlava / Ego, to chce kontrolovať a nemôže. Toto zámerne narúša ľudské plány, fungovanie po starom a znovu-tvorbu starej typov realít.. NULA ČLOVEKA TU JE, viac elektriny, viac voltov, nervový systém treba mať v top forme a vždy len čistejšie telo, ukotvené v Gaii, preto žitie v prírode, bez typických ľudských vzťahov je pre telo nutnosť,aby vôbec mohlo pokračovať ďalej.

Stav 0.0. Je stav mimo 3D Holografickej projekcie zeme,kde vidíš ako je všetko ilúzia a hologram.. 0.0 stav kvantovosti a multidimenzionality - Všetko je NARAZ,TUATERAZ, kvantová nekonečnosť Si a vieš to, všetko je rýchlosť svetla, ktorou fičíme, ale na to musíme odľahčovať a integrovať len viac svetelného tela... preto iba teraz v nule máš všetko, máš všetok čas, lebo si nikto/nič/všetko/všetci v Jednom.. Od MATIA ku BYTIU..

toto nie je mentálna múdrosť, zisťovanie, rozpamätávanie sa na seba...

Sme v úplne novej fáze, v novom čistom cykle, píšeme Nový Akáš, Novú históriu doslova, tí, ktorí chápu o čo ide, v čom sme a kto sme, na čo tu sme… Nové je TU, tam nič staré sa nepreťahuje…

🌀

🌈

Dúhovými mostami do miracle matrixu pre tých čo si doteraz to vyberali na úrovni tela a života ako takého - Vyššie Božské reality pristávajú, keď dávaš pokyn čo tvoriť svetelnými časticiam, ktoré sú len viac k dispozícii ✨✨✨


Nová Zem pokračuje v super úžas-snovosti a extrémny opak - stará zem je len neznesiteľnejšia pre každého EXIT a deštrukciu starej matrice z tela na konštrukciu novej, ktorá je už ZA

Edenovskou Adam-Kadmon predlohou pre budovanie svetelného tela,

zatiaľ čo

Stará zem:

Pokračuje maximálne zrýchlenie kolapsu nižšich realít (ľudských životov, ktoré nie sú v súlade s pravým vedomím seba-s budovaním svetelného tela), denné zrýchlenie kolapsu všetkého, čo je nižších frekvencii, čiže 3D ľudského tela, starých Identít-3D zmyslu seba, zrýchlenie kolapsov mentálnych konceptov-konštruktov v tele pre život, pre vzťahy pre všetko, zatiaľ čo je to maximálna akcelerácia vývoja do moci vedomia, ktoré vyslobodzuje a prenáša všetko do najvyššieho súladu-poriadku-rovnováhy, a zatiaľ čo je to maximálna akcelerácia výstrelu do Nového sna-nové spolupráce-nové dvere možností pre tých, ktorí si vyberajú integráciu svetelného tela-pravého vedomia - UNIVERZÁLNEHO SVETELNÉHO KOZMICKÉHO VEDOMIA - toto je zrýchlený technologický vývoj na úrovni pravej Zeme je to technológia svetelného tela cez vzostup,

💫

Toto je Rok zrýchlenia pristátia vyšších Božských realít, lebo ty si navyšil na úrovni tela dostatočne dlho na to, že žiješ elektromagnatizmus už inej verzie Zeme-tej Rajskej, super zrýchlenie vývoja u tých, ktorí fičia, surfujú v jednote s vlnami a zrýchlenie pádu tých, čo bojujú s vlnami. Zhorenie krídel pokiaľ nie sú tu pravé slnečné.. Všetko sa deje pre zrýchlenie kolasu 3D väzenia a pre liberáciu, ale tá je cez svetelné telo u každého ako výber, čo zahŕňa procesy očisty a kvantovej práce so sebou na úplne inej úrovni než na akú je zvyknutý…

⚛️

Využívanie svojej kvantovosti, v kvantovom stave 0.0 (zjednotený stav super vedomia celým telom-poľom) máš KOPEC (kvantum) času a kopec všetkého lebo TO SI, kvantové majstrovstvo seba a procesovanie informácii svetelným telom, nie hlavou, NEROZMÝŠĽAME UŽ ALE PROCESUJEME KVANTOVO SVETELNÉ DÁTA VEDOMIA NOVEJ ZEME UŽ - TELA NOVEJ ZEME NA ZÁKLADE ČOHO PREPISUJEŠ ZRÝCHLENIE SVOJU GENETIKU ČIŽE VEDOMIE TELA, doslova všetko liečiš naraz - prechádzaš od liečenia do upgrejdov DNA rýchlosťou svetla, inak je tu zrýchlená smrť lebo telo nie je prispôsobené vyšším dávkami svetla a nevibruje na frekvenciách Vyššeje Verzie Zeme, a to je základ pokračovania ďalej..

💫


V BODE VŠETKÉHO NARAZ A ROZPAMÄTÁVANIE SA NA SEBA V BUDÚCNOSTI,

Vitaj VIAC DOMA :

🕊️

Liberácia (detoxikácia) tela z tých najnižších hustôt/ frekvencii/ nevedomia (z 3D “vedomia”) a všetkej nesprocesovanej energie (kódy, stará umelá 3D pamäť, emócie, myšlienky) pre odomykanie a sprocesovávanie PRAVEJ PAMÄTE - VEDOMIA (svezeone telo) len viac = VzoVstup do svojej Multidimenzionality viac a viac, kde ju zužitkovávaš viac a viac a to je cez integráciu univerzálneho svetelného kozmického VEDOMIA=TELA = stelesnenie sfunkčnenie svetelných párov vlákien DNA čo je proces na zmajstrovanie a nechápe sa vôbec až do určitého stupňa vývoja svojho svetelného tela, s ktorým pokračuješ ďalej v upgrejdoch kde už nič z ľudského života / teba neostalo a VŠETKY TVOJE AKCIE NEMAJÚ UŽ KARMICKÉ NÁSLEDKY, lebo si “znormálnil bytie iba vo vyššom súlade” s tým kým si vo svojej podstate nie s tým kým si sa naučil byť a kým si bol naprogramovaný byť.. čiže už netvoríš, neznovuTvoríš a nežiješ karmické vzťahy (vzťahy KU všetkému a všetkým), lebo ten tvoj so sebou sa vývoja rýchlosťou svetla, kde si uvedomuješ že svetelné telo ako Vedomie hviezd/ ZDROJA je Liberácia, je nezávislosť je sloboda od obmedzeného seba, kde sa žil “fejkovy život” a nemali sme šajnu že čo a prečo žiješ… svetelne výškovo intenzívne  frekvencie každý deň pracujú len hlbšie v každého DNA na odomknutí všetkého naraz na sprocesovanie všetkého čo je 3D jód a deformácia za všetky existencie, aby to svetlo mohlo prepísať cez vyššie frekvencie = Alchýmia na zlato v praxi cez svetelné vedomie/telo ktoré mocnie vďaka hlbšej očiste a aplikácii toho ultra super vedomia a inteligencie alebo sa strácaš v hlave ako človek žijúci z hlavy a uchádza ti čas, ktorý už nie je. Filtrácia VŠETKÉHO len väčšia ktorá zviditeľňuje pravé majáky a toe akože… a na to pravé si tu nie na hranie sa na to, a v súkromí sa žije 3D kód ilúzie separácie a nedostatku.. vyššie znamená hlbšie.. zvykaj si na svoju nekonečnosť

🌀♾️🌀

🌀

VZOSTUP JE PRAVÁ SLOBODA, JE TO PROCES alchýmie na viac ako zlato, na ktorý sa rozpamätáva a zmajstrováva cez kvantovú kozmickú svetelnú DNA

🌀♾️ 🌀

🌀

VŠETKO je pod povrchom úplne INAK než si ľudia uväznení na povrchu “myslia” že je.. Toto je ultra zrýchlenie výstrelu-povstania na nových kódoch-novej matrice v základe svojom - tí, ktorí sú ALL IN, sú plne na príjme, v integrácii, očiste, v upgrejdoch Vedomie, a ultra zrýchlenie kolapsu - zániku starej rasy, ktorá replikuje padnutý a už znaiknutý umelý kóding (človek)..

''ROK SUPER ZRÝCHLENIA'':

VÝVOJA VEDOMIA A TELA = VÝVOJ VEDOMIA TELA do vyšších frekvenčno-vibračných Harmonických polí = hustôt, univerz, dimenzií, úrovní, vyšších levelov tvorby a zážitku seba ako ZJEDNOTENÉHO VEDOMÉHO ZDROJA VŠETKÉHO - svetelnej kozmickej KVANTOVEJ BYTOSTI všetkých hviezd (jednota v nule)                                    

je v ULTRA Mega ZRÝCHLENOM TEMPE, s ktorým sa treba naučiť tancovať a surfovať odznova a ibak než si zvyknutá-ý.. 


🔥

🔥💎🔥

🔥


Čo prichádza každým dňom sú len väčšie svetelné “bomby”, ktoré sú tá intenzita = integrácia svetla= vedomia seba ktoré zosilňuje tiene ako následok bojovania so sebou závierky existencie premietané “v tomto živote”. Všetky “problémy, potiaže, choroby, bolesť, utrpenie” je následok dlhodobej supresie, opresie svojej vlastnej SILY A MOCI Seba ZDROJA VEDOMIA VŠETKÉHO - seba ako BYTOSTI všetkých hviezd..

⚡️

Potláčanie fotónoveho sveta = smrť = reinkarnácia = recyklácie duše na nakŕmenie TEJ ISTEJ istej DIERY BEZ DNA = 3D matrix=človek, prestaň ju kŕmiť, prehlbuj očistu, samotu, kľud, aby si vôbec mohla integrovať svetelné kódy/telo/ vyššie/ pavé vedomie seba a kultivovať KVALITNÝ VZŤAH SO SEBOU AKO SO ZDROJOM VŠETKÉHO ČO POTREBUJEŠ MAŤ, inak ideš dole zánikom v tej diere, umelej dimenzii veľmi rýchlo lebo lineárny čas už nie je..

⚡️

Keď staré cesty nefungujú alebo nie sú uspokojivé, lebo je čas UP-LEVELU:

⚛️

Žiadne “staré práce so sebou, techniky, informácie, šablóny” nie sú vôbec aplikovateľné, lebo to platilo do 4.Dimenzie, to je tiež súčasť karmickej reality stále. Mnohí, čo sa dlho niečomu venujú, nedá sa to už.. si tu na vývoj ZA to..

Neplatí to, a telo treba vyvinúť do vyššej roviny/ frekvencie vedomia rýchlosťou svetla na kvantové skákanie do iných/nových časov/ frekvencii seba/ do budúcich realít / iných Dimenzionálnych zážitkov SEBA - nás - TERAZ nie jedného dňa…. Keďže lineárny čas skončil (bola to 3D ilúzia) tak konvergencia cite KOLAPS REALÍT/ nižšich časových osí je ultra rýchly lebo čo vyšších dimenziách vedomie je všetko KVANTOVÝ čas/ veličina / množstvo - veľa a naraz, nič zároveň.. lebo naša svetelná DNA je kvantová a čim viac jej stelesňuješ tým menej 3D človek existuje a jeho vnímanie Času, jeho literárne konštrukty, ktorých sa drží…

🌀 

Takže Skákanie je zrýchlené ako nikdy pred tým a spolu s tým väčšiu čistotu “musíme” stelesniť, z ktorej SPOLUPRACUJEME NA NOVOM VŠETKOM preto každého vlastná očista a zosúladzovanie s vyššími frekvenciami denne (vyššie vedomie teba) je tak podststné inak preťahuješ skolabované časové osi ďalej. Vitaj v novej fáze každým dňom len viac kde je iná svetelná intenzita, Nulové kŕmenie starého, upriamenie sústredenie fokusu na dosiahnutie vyššieho vedomia telom najprv a odtiaľ si vyberáš, tvoriš, konáš a funguješ. A vždy len novší vyšší súlad to musí byť.. ❣️🗝️

Vedomie sveta, ktorý si praješ tvoriť a žiť, to vedomie treba stelesniť a vyvíjať ho ďalej  - PRESAH SEBA ZO VČERA, kde telo to musí dobehnúť rýchlo, ale keď je príliš ťažké tak potrebuje EXTRA extra podporu, a to zdieľame roky…

⚡️ 

⚡️⚡️

Shake Up To Wake Up To Break up - Break through - Break Free - Shaking Loose ❣️

🕊️

Globálne, kolektívne, individuálne TRASENIA, ELEKTROŠOKY, VÝBUCHY, UVOĽNENIA - vyslobodzujúce vyplavenia, uvoľnenia cez zemetrasenia, ktoré majú z tela nejvydrané - uvoľniť uväznené - uviaznuté energie, kódy, mentálne konštrukty, emócie, obmedzenia v sebe na sebe, o ktorých sa netuší, že držia telo uviaznuté v nizších ťažkých frekvenciách starej padujúcej-padnutej zeme:

⚡️

Maximálny split (Zemí) ľudstva, ktorý je len väčší - každý kolektív je doslova v inom univerze:

⚡️

VIDÍŠ TO VIAC A VIAC:

Väčšie rozdelenie Zemí, ľudstva, každý tou svojou dimenziou pokračuje, zameraj sa na navyšovanie frekvencii tela, sústreď sa na hlavné priority a všetko ostatné sa bude otvárať:

Denné prevracanie a vybieľovanie elektromagnetizmu,

🗝️

Sme v úplne novej fáze, v novom čistom cykle, píšeme Nový Akáš, Novú históriu doslova, tí, ktorí chápu o čo ide, v čom sme a kto sme, na čo tu sme…

Nové je TU, tam nič staré sa nepreťahuje:


VEĽA Z NÁS PREPISUJE MINULOSŤ A BUDÚCNOSŤ TIU A TERAZ RÝCHLOSŤOU SVETLA, ČO JE JEDNA Z HLAVNÝCH SLUŽIEB SPOLU S NAVYŠOVANÍM VEDOMIA-FREKVENCII-ÚROVNE VEDOMIA TELA-INTEGRÁCIA SVETLA A PREPIS-UPGREJDY DNA 🧬💎✨


❣️🕊️❣️

Dôležitý počet z nás udržuje vyššiu rezonanciu už - Časť už novej populácie začala úplne novú fázu technologického vývoja svetelného tela, ktoré je tou liberáciou, inteligenciou a žijúcou kristaalovou-plazma matricou pre tvorbu nového všetkého, kedy táto časť už nové ľudstva Kvantovo super Skáče ‘’do budúcnosti’’- vyšších frekvencii vedomia a Stelesneňovaním Super Vedomia Nového Edenu (na čo je tu každý a to najmú ak so mnou rezonuješ..) a v tvorbe - aplikácii len vyšščieho Eden vedomia (novej zeme), kde technológia svetelného tela je neustále upgrejdovaná nami… toto je úplne iné majstrovstvo a bytie SEBOU ako najčistejšou a najvyvinujtejšou verziou Galaktika-Zdroja..


❣️🎶❣️


Pre pripomenutie serióznosti frekvencií, v ktorých sme - sú kozmickom vedomí, pravej pamäti na seba, o tej najčistejšej láske a o tom, kde sa od toho tak veľmi vzdialilo, upadlo, stratilo sa v presnom opaku ako v ľudskej normálke:


Končí Stará Verzia Ľudstva v MYSLENÍ SI, ŽE JE ZA NICH NIEČO ROBENÉ, VYBIEĽOVANÉ, INTEGROVANÉ A ONI SA LEN PRIDAJÚ, A ŽE JEDNÉHO DŇA SA OCITNÚ V INEJ ZEMI, ČIŽE KONČIA VO VLASTNOM 3D ODRBE, KTORÝ DO TERAZ ŽILI, KONČIA Chaose, v Polarizovanej Pasci, ale najmä v Nedostatku Svetelného Tela, kedy nemá adaptované svoje telo na frekvencie už vyššej verzie Zeme - super vlny Vedomia, na ktorcýh sa učíme odznova seba a hlavne čo je naozaj jednota s vlnami nekonečnej sily a moci vedomia, ktorým Si a ako tieto vlny vynášajú všetky identifikácie sa s niečim kým si nikdy nebol na povrch a tak veľmi si sa s tým zviazal-a..

Čiže

❣️

Staré kolektívy Ľudstva Končia v myslení, že existuje budúcnosť a v 3D ilúzii sveta, v Chaose a v Neadaptovanosti na len Vyššie frekvencie, v karmickom dlho viac ako po uši, Končí v Nedostatku Svetelného Tela, a Časť už nového ľudstva Pokračuje zrýchlenou Liberáciou & Stelesnením, bytím, žitím Vedomia Nového Edenu a Tvorbou toho, čo je z pravého vedomia jednoty (nie šarády jednoty) a naozaj slúži rozvíjaniu Bohatstvu nás všetkých pre pokračujúce upgrejdy vedomia-tela-životov na tvorbu úpne nových naozaj čistých vyrovnaných vzťahov, komÚnii, systémov, komUnít v bezpečných zónach Zeme-Aurora zóny prestupnej a vzostupnej matrice, ktorých je-bude len zopár… takže sme viac ako v tuhom…

⚡️

❣️

Pokračujúca Liberácia Vyzerá inak než by sa prestavovalo - liberácia od seba, od obmedzeného seba, od 3D matrixu vo svojom tele o čom vzostup je ako mega proce smrti všetkého poznaného, lebo to nikdy nebolo v súlade s tým kým naozaj si - -smrť zóny poznaného bezpečia dostatku, Cez zrýchlenú Smrť - teda Vzostup do toho kým si v pôvodnej forme - praprvotné kreačné svetelné pole bez pokrivení a nerovnováh, Nová Verzia ľudstva pokračuje mimo transformačných, liečitelských a duchovných ciest lebo docestovala, razí noví všetko, tvorí nové všetko, neopakuje sa po nikom, nereplikuje 3D kód, MY sme zmasjtrovali zrýchlenie Vývoja Svetelného Vedomia-Tela,ktoré Vyslobodzuje, lebo si vyberáme byť ALL IN už nejaký čas, a to zdieľame - ako na to - pravé kvantové majstrovstvo seba…


⚡️⚡️ŽIADNY KÓD NEOSTÁVA NEAKTIVOVANÝ - ŽIADNY KAMEŇ NEOSTÁVA NEOTOČENÝ čiže nič neostáva netransmutované, neintegrované, nesprocesované, neprecítené, neprežité len viac naplno ⚡️⚡️


⚛️


Budovanie MerKAby na vzostup - podpora tela:

VzoVstup do SebaAkoLAAsky:

Vyberanie si opaku z pravej čistej lásky:


Vyberať si OPAK toho, čo si si vyberal ako človek, vyberáš si z pravej lásky, rešpektu a úcty, rozbúravať staré rutiny a zvyky, ktoré vedú k tej istej nespokojnosti..

🌀

🌀⏳🌀

🌀

🗝️

Je to prax, trpezlivosť, konzistencia, trvá to, ale tieto frekvencie to podporujú v zrýchlení:


Keď si už nestojíš svojimi starými prístupmi, zvykmi, lineárnymi obmedzenými vnímaniami v ceste, keď si nebrániš 3D interpretáciami všetkého, tieto procesy - návraty do najvyšších oktáv Božskosti sú jednoduché-dokonalé-ultra úžas-snové a brutáááálne intenzívne, ale o tom moc žiary svetla, ktorým si a človiečik si toto potlačil a bojuje s tým a netuší, už to nie možnosž.. svetelné telo sa integruje telom mimo starej poznanej zóny 3D hologramu, ktorý je akože svet vraj tam vonku....


Tvoríme úplne nový hologram návratením sa vždy hlbšie dovnútra,


Depolarizácia svojho poľa, úúúúplné kompletné zmeny v elektromagnetizme, úplný prepis DNA - toto sú DNA Upgrejdy bez ktorých to nejde, to sa zmajstrováva a to nemá nič spoločné s ľudskými informáciami 3D a 4Dimenzie...


Sprietočňuješ seba ako tok hojnosti - kde si stojíš v ceste ?


🗝️🕊️🗝️


Tvoje prekážky sú to tebou vytvorené výzvy - pozvánky hlbšie do seba - na rast - vzlet vyššie - na vývoj ZA PREDCHÁDZAJUCU VERZIU SEBA ZO VČERA: je to výzva VŽDY ísť hlbšie do seba!!


Keď tvoje vnímanie seba a sveta ani len nie je tvoje a tvoríš život-zažívaš sa vrámci tých obmedzení - - Toto sú tie procesy uvedomovaní si, že sa len replikoval program 3D človek, nikdy si nežil seba, ale naprogramovanosť cez 3D kód na vnímanie, projekciu 3D sveta-Zeme-Seba-ľudstva--polarizačná pasca nižšej mysle...

Návrat do bezpečia a slobody domova v SEBE, Telo sa tak musí cítiť už nastálo, prebúrava sa survival mode-strach o prežitie a dostatok a budúcnosť....

🗝️

Myslíš alebo cítiš život, tento moment? Hudbu? Odpovede? Cítiš, alebo myslíš Informácie, tu a teraz?!Bezpečie sa cíti nie myslí..

🗝️

Keď nemáš nedostatok bezpečia v tele, ktorý nečerpáš zvonka, tak už nie si ovládaný vonkajškom, telo sa musi cítiť v bezpeči a dostatku, keď už nie si sústredný von stále... všetko je to proces učenia sa seba od znova, zmajstrovávania nie kontroly, moje praktiky som vyvinula počas mojich procesov, ktorých väčšinu zdieľam v Škole Majstrov a viac ako hojnosť máš darovanú v archíve TU, na YT, na naše webstránke...


Vedomie-Život-Telo-Odpovede-Tok Sa Cíti-Chodidla v Gaii: 


Otvorenie-Cítenie-Dýchanie-Zažívanie-Procesovanie a Bezpečie Tela,

Božský Súlad cítiš alebo myslíš? Telo cítiš alebo myslíš ?

🗝️

Vždy keď si nevieš rady, zaseknutý, blúdiš, strácaš sa, spochybňuješ, tak si vo svojom mentálne sa točíš dookola v pasci, blokuješ si energiu a tok ako taký

Cítenie je vedenie, procesovanie telom nie hlavou, myslením sa odsekávaš od ZDROJA všetkého vnútri a nedovoľuješ tok, zasekávaš všetko a hromadíš v sebe, tvoríš si blokády a nerovnováhy, všetko potlačené je toxín v tele/ hustota, karmická záťaž kvôli ktorej nemôžeš procesovať a ukotvovať telom SVETELNÉ KÓDY - pravé vedomie (svetelné telo), a vtedy bude človek tvrdiť, že je všetko ťažké, lebo to je to jeho zrkadlo jeho ťažoby / hustoty v tele, od ktorej sa odpojil, nechce sa cítiť, a tomu sa už nedá vyhnúť - čiže sebe.. hustotu / toxicitu sa snaží každého telo rapídne vyplavovať, ale keď to nepodporuješ, nedovoľuješ, vnútri sa doslova stagnuje až tak že sa hnije, energie netečie = jadro problémov všetkých - človek je problém, sám sebe stojí v ceste svojou hlavou a tvrdosťou voči telu, ktoré potrebuje zjemniť otvoriť sa a cítiť prepojenie - bezpečie najprv, aby sa srdce mohlo otvoriť a tak sa sprietočňuje všetko, my máme ken čias energie - informácii na procesovanie - pretečenie tých svetelných, to sú kódy vedomia vyšších realít už.. Ja sa nezahlcujem 3D kódom už zvonka.

Bez základového svetelného tela to nepôjde - KRISTAALICKE kryštálové 6D telo minimálne. Preto upgrejdy vo frekvenciách = vedomí = svetle sú priorita a neustále len hlbšia očista a ďalšie zosúladzovanie sa len s vyššími frekvenciami, ktoré si každý deň vyššie. Telo ťa zastaví ak vedomie novej Pravej Zeme neukotvoješ a neintegruješ lebo inak len replikuješ 3D, pokračuješ skolabovanou časovou osou padnutej verzie ľudstva, ktorej koniec dobieha mysliac si, že si pri vedomí.

❣️

Každého telo odchádza najprv cez výstražné signály, a potom úplne lebo nemá dostatok života / svetelnej životnej sily = vedomia voľne tečúceho ktoré by animovalo. Sme v novom cykle, apríla je katapult na ktorý treba mať už inú matricu vedomia stelesnenú a určitý minimálny počet párov svetelnej DNA sfunkčnených na pokračovanie ďalej.. Čistota, Jednoduchosť a Gaia je nutnosť nie možnosť.


❣️🗝️❣️


Otváranie očí je cez otváranie srdca, vyššie vedomie je cez vyššie srdce, cíti sa to, nie myslí, vedomie sa zažíva a dovoľuje, nie myslí alebo snaží sa oňho, vstup všade je cez vyššie srdce-bezpečie tela je základ pre hlboké uvoľnenie a prepojenie sa so sebou ako so Zdrojom všetkého vedomia:

♾️❣️♾️

Po čom každý túži ? Rozplynutie sa - zažitie nekonečnosti - nie je to zvonka, vonkajšok ťa len pozýva do toho ako zrkadlový odraz volajúci ťa domov, že haloo pozeráš sa na seba... detoxikujeme, vyplavujeme všetko to, čo stojí v ceste - voľnosti TOKU, čože všade to,kde si stojíme v ceste - sloboda je od obmedzeného ja (človeka).. Návrat do bezpečia a slobody Domova, na ktorý sa zabudlo a stratilo sa v jeho 3D opačnej prevrátenej verzii..

💎

💎💫💎

💎

PRE TÝCH, KTORÍ FIČIA INTEGRÁCIOU A APLIKÁCIOU VŽDY VYŠŠÍCH SVETELNÝCH KÓDOV JE TO:

Zobúdzanie sa do briliantnosti Brainwashingu - vymytia mozgu - programácie na 3D kódom aby si 3D hologram projektoval a znovužil, živil, na to umieraš v podstate a znovu sa musíš narodiť do tej istej separácie doookola - recyklácie duší - to je zviditeľňované a že má z toho vyslobodiť - zastaviť to - otočiť šestky na deviny - vybudovanie pravej MerKaby.

Čiže aj keď to tak možno na povrchu nevyzerá, pod povrchom je to

Aktuálne prebiehajúca LIBERÁCIA Mysle, liberácie energie z tela, a tela do vyšších frekvencií-ľahších hustôt, všetkej bloknutej energie z DNA, zaseknutej energie - nesprocesovanej energie za všetky existencie, časy-priestory,

Ako Rozmýšľanie hlavou končí, to zatvára srdce a zasekáva tok energie, tvoríš nerovnováhu, deformácie, potiaže, ťažkosti, straty, nedostatok, choroby atď.. od procesovania hlavou ku procesovaniu telom a svetelným telom,


💎💎💎





Len malá porcia toho, čo je zdieľané vo videu pod textom:


Čo všetko dosahujeme len viac,

O čo sa každého telo snaží len viac, a čo sa deje, ak nie je tebou podporené na milión percent. Dosahujeme len kritickejších vzostupných bodov zrýchlení rotácie pole pravej zemskej MERKABY = super zrýchlenie RESETOV CEZ 0.0 pre každého na budovanie MERKABY integráciou svetelných kódov

vedomia Novej Zeme cez zosúladzovanie sa s vždy vyššími frekvenciami,kde

ľudská hlava, pamäť, stará rovnováha, ľudské rozmýšľanie, polarizovaná myseľ

a jej programing je ten hlavný blok, VÝŠKA VEDOMIA TELA  = RÝCHLOSŤ ROTÁCIE MERKABY SÚ TO NAJDÔLEŽITEJŠIE PRE POKRAČOVANIE ĎALEJ, KDE ČLOVEK ŽIVIACI 3D HOLOGRAM JE TÁ JEDINÁ PREKÁŽKA..

⚛️

Body Zrýchlenia Resetov sú už každý deň - body dobehnutí viac ako do konca, čiže zrýchlenie konvergencie a kolapsov - zjednotení - zánik ilúzie separácie vidíš viac, lebo je to fakt len 3D výtvor, čiže väčšie Aktivácie Merkaby Už U Úplne Všetkých, a tí, ktorí ostávajú odpojení od tela, v hlave hľadajú stále tie isté staré spôsoby akože riešení, čiže vyhnutí sa procesovaní toho, čo ich telo pýta, tak si stoja v ceste, ich telá nedokážu na vyšších frekvenciách-úrovniach vedomia vibrovať, v podstate si už vybrali a následky toho sa zaúvajú len rýchlejšie, lebo žiadny lineárny čas nie… čo kedysi by trvali roky, existencie, TRVÁ TÝŽDNE, DNI, sekundy - podľa z akej rýchlosti rotácie svetelného poľa funguješ, nie rýchlosti rotácie hlavy a teda ľudskej konštrukcie, to tá je v úplnej deštrukcii, lebo je to 3D väzenský matrix fantómovej planéty (padnutý eden)..

⚡️

Od druhej polovice júna, celé leto a ďalej:

Historické, Elektrošokové a Točákové Leto, zdieľam to od roku 2024 intenzívne, že toto sú viac destabilizačné a Deštrukčné frekvencie - časy pre staré vedomie-telo-vzťahy-životy-kódy-expresie-kreácie cez len vyššie svetelné frekvencie svetelného tela-vedomia - len vyššej oktávy božskej geometrie Nového človeka úradujú pre hlbšie prepisy a upgrejdy DNA, pre hlbšie budovanie a upgrejdy matrice, vozidla, poľa - vzostupnej geometrie, ktorá je tvoj základ pre pokračovanie ďalej, lebo v tom sú všetky pravé organické svetelné informácie pre tvorbu podporného systému Novej Zeme - každý u seba,ktorý zdieľa s druhými - to je to čo roky zdieľam v Škole majstrov, ale hlavne najprv musíš byť vystavený tomu vedomiu dlhý čas - preto zdieľam tak dlho v takých množstvách, vďaka využívaniu MOCI toho vedomia v sebe sa vyslobodzuješ, cez

Cez to pravé-vyššie-svetelné vedomie prebúravaš starý programing, VŠETKO staré demoluješ, dekonštruuješ, páliš v základoch a tvoríš nové základy pravého vedomia - zmyslu seba, fičíš len rýchlejšie upgrejdmi a hlbšími čisteniami bez toho, aby si si stál v ceste a vtedy je to iná jazda už…

⚡️

Pokračujú

Straty starej rovnováhy, Mega Znečistené Odhalenia pokračujú a prečo - zdieľame vo videu,

⚡️

Myslenie si, že existuje čas je pasca, merkaba je aktívna len v stave-bode-čase NULA 0.0. je začiatok vyslobodzovania sa na úrovni vypínania ľudského procesovania/myslenia/pamätania si, na úrovni tela a starej rovnováhy - sme v super zrýchlených narušeniach starého elektromagnetizmu (vyslobodzovania sa od 3D frekvečneho plota - viac VEDOMIA) - cez budovanie / integráciu svetelného vedomia - pravej pamäte - svetelného tela na vzostup-návrat do originálnych kódov vedomia vo forme - do pravej zeme cez očistu a prepis/ upgrejdy DNA - návraty do originálneho vedomia pravej zeme zatiaľ čo tá stará dimenzionálne obmedzená verzia ľudstva nič netušiac je v dobiehajúcom zániku..


Zrýchlená Masová smrť, masové straty,


Vyslobodzovanie svojej mysle z projektovania separácie vedomia, separácie času a polarít, vyslobodzovanie TELA z frekvenčno-vibračných 3D pásiem-hustôt, ktoré umelo vytvorené ako frekvečný plot 🕊️

⚛️

Dosiahli sme kritického vzostupného bodu super zrýchlenia rotácie Zemskej MerKaby - čo je slúži zrýchlenej liberácii ak si v tom naplno a pracuješ na tom roky - na integrácii svetelného tela, na navyšovaní frekvencii tela, tvoj deprograming atď - - - vyslobodzovanie mysle cez otváranie srdca a pocitu bezpečia, aktivovaná merkaba u každého-historické leto, točákove elektrošokové telo, koniec ľudského procesovania a navigácie všetkým, znečistené odhaľovania, ty si TO odhalenie,


KTO JE V MOCI TVOJHO ŽIVOTA NAOZAJ každý moment ?


Oheň, MOC a zatlačenia ťa do kúta - viď vyššie v texte ku Nasratosti,

Vstúpenie do moci vedomia, ktoré dáva stopku, dosť bolo, ktoré rozväzuje a vyslobodzuje - je revolucionár - cez zatlačenie do kúta - do kedy každý potrebuje pritlačiť k múru, tvrdé podmienky, aby sa postavil do moci ohňa - vedomia, nie do svojho 3D ja ?

🌀

ILÚZIA SLOBODY, ŽIVOTA, ILÚZIA SEBA - ŠPIRÁLA SMRTI - zosilnené to je, lebo ani gram z toho sa nemôže živiť, ťahať v sebe ďalej…

🗝️

Otváranie VSTUPU do vyšších verzii všetkého-seba-ľudstva-zeme, prepisujeme všetkú minulosť na neťahanie toho do tvorby budúcnosti,

🔥

Pravé aktuálne dianie, Aktuálne energie, Čo sa naozaj deje s tvojim telom, životom, vzťahmi, čo sa deje so Zemou, Kvantové Multidimenzionálne Majstrovstvo Seba Ako Všetkého, Svetelné Vedomie a Telo ako nutnosť pokračovať ďalej, avšak pre kolektívy inej verzie Zeme to dianie je diametrálne odlišné, vyberali sme si a pracovali sme na tom doteraz, venovali tomu viac ako všetko, platili všetko a oveľa viac, u nás je to výstrel do úplne inej tvorby a produktivity a spoluprác, ktoré už fičia (ak sú v súlade)..

💎

V tomto vysielaní

Nie je ani zďaleka to, do čo sa vchádza po letnom slnovrate, ku tomu bude viac po slnovrate - ale DÁVNO je to z mojej strany nazdieľané -lineárne mesiace, roky vopred, lebo keď funguješ z vyšších frekvencii čiže z NULA času a všetkých v jednom, je to všetku TU a TERAZ, tak si roky vopred než zvyšok.

Si doslova v inom univerze už úplne, ktorý nie je už je v pasci ilúzie separácie času, polarít, vedomia ako takého:






💎

💎⚛️💎

💎




Zlaté Základy Pokračovania Ďalej Cez Kvantové Multidimenzionálne Majstrovstvo Seba- Alchýmia Na Zlato Cez Seba Ako Zlato,Integrácia Svetelného Vedomia Telom:







💫

🌈💫🌈

💫


Tie dúhy boli trojité, ale neodfotila som ich už:








💫

☀️💎☀️

💫


Foto z 19.6 tesne pred požiarom:



1 Comment


Ivan Binder
Ivan Binder
4 days ago

🐬

Like

 

Kontaktný Email pod týmto textom: 

na napísanie mailu alebo na

zaslanie finančného daru - príspevku cez Paypal 

ako podpora mojej-našej práce a ako

recipročná výmena z tvojej strany

za čo srdečne Ďakujem.e. 

A ako už spomenuté

Ak si praješ poslať príspevok priamo cez webstránku,

napíš do mailu a vytvorím ti na to

Individuálne tlačítko v sume, v akej mi napíšeš, že si

praješ prispieť.

Veľká Vďaka za akúkoľvek reciprocitu z tvojej strany. 

 

avatar@auroranovazem.com

shutterstock_2183925571.jpg
Na Týchto Sociálnych Sieťach a Video Platformách Nás Nájdeš, avšak fokus je na tvorbu Nových čistých sietí, kde Zdieľame a Podporujeme Viac, aj preto
Odporúčame našu Bezplatnú Mobilnú Aplikáciu Tejto Webstránky - Wix Spaces:

http://wix.to/T0B0CA4?ref=cl
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
bottom of page