top of page

Božský Internet, Žitie UNITY Logosu je MAtrix Novej Zeme, SuperSchopnosti, My ako Super Technológie

Updated: Jun 3, 2022

Milí Tvorcovia v tomto článku sa pozrieme na tému My ako Supertechnológie Super Vedomia s mnohými Superschopnosťami fungujúci z Božského Internetu, keď Žijeme, fungujeme, tvoríme svoje reality z toho Kým Naozaj SME -

Keď si plne SEBOU, Keď žiješ Seba ako Super Vedomie aplikované Do Praxe.. Pozrieme sa tiež

hlbšie na Žitie Unity Logosu, predstavujúci žitie Marixu Novej Zeme,

pozrieme sa hlbšie na

budovanie samotného matrixu Novej Zeme z čistoty svojej Esencie, z návratu do svojej posvätnosti a nevinnosti - plnej otvorenosti ako čerstvo narodené dieťa a z hĺbky prepojenia so Sebou ako so Zdrojom Vedomia Všetkého, z postupne OČISTENÉHO VZŤAHU SO SEBOU, teda S ÚPLNE VŠETKÝM, ktorý budujeme na základe APLIKOVANÉHO SUPER VEDOMIA SEBA DO PRAXE.. To sú naše Super Základy Matrixu Novej Zeme v nás - očistený, posvätný, hlbkoý vzťah so Sebou, čo sa odráža úplne vo všetkom.. Matrix Novej Zeme v sebe tiež

udržujeme, spravujeme, aktualizujeme, upgrejdujeme a žijeme ho naplno a nastálo, už sa neodpájame, aj keď stále čistíme ten starý viac alebo menej z vlasteného tela. Matrix Novej Zeme je o Žití Kódov Novej Zeme cez ich ztelesnenie, zosobnenie - SME NIMI, ŇOU - je všade, kde sme my, lebo naše telo je jej telo, projektuje všade, kde SOM.

NEBO a RAJSKÁ Záhrada je všade, aj keď si neustále prechádzame len rýchlejšími čisteniami 3D programingu z tela von, ale nefungujeme z neho, nežijeme z neho už.. Fungujeme Z PRESAHU 3D programingu človeka, ale Čistíme neustále, aj keď úplne inak ako počas fázy 4D nižšie vibračné emócie, 3D konštrukty, staré príbehy, 3D scénare z úplne iných úrovní vedomia a z úplne inej hĺbky prepojenia sa so Sebou v Sebe, NEŽIJEME ich, neriadime sa nimi, lebo vieme, že to sú staré väzenské príbehy obete a duality, a bytie stratení v pasci vedomia, čo sme si ako hru vybrali zažiť - zahrať, ale vieme, že to už nemusíme opakovať a pokračovať to žiť..už tomu nemusíme veriť, že je to pravda, je to súčasť kontinuálneho PREPISOVANIA SVOJEJ DNA, SVOJICH PRÍBEHOV A PRESVEDČENÍ, ktoré sú čo sa týka fungovania ako 3D Zem sebalimitujúce, sebasabotujúce, sebadeštrukčné, vojnové, oslabujúce - udržiavaš sa nimi v bezmoci.. Nové Príbehy a presvedčenia Novej Zeme sú oslobodzujúce, posilňujúce, podporujp tvoje svetlo, hojnosť, slobodu a sú PRE teba, lebo Ty si PRE SEBA a už nie PROTI sebe.. už neveríš, že si obeť, vieš, že si stvoriteľ.. vedieť to nestačí, treba to žiť - aplikovať do praxe nonstop.. Vedenie je iné.. vieš to, lebo si Pamätáš, vieš celou svojou bytosťou, si plne Pri Vedomí SEBA.. Je to kontinuálne

pre-programovávanie sa, pre-vychovávanie sa, pre-vzdelávanie sa, ale podľa svojho učiteľa Vnútr aj poznatky sú vnútri.. Nastavujeme si a kódujeme si nové scenáre a systémy presvedčení, ktoré sú v súlade s našim svetlom, nie sú to už sebaobmedzujúce presvedčenia a príbehy, kde sme si potláčali a ničili svoje svetlo, telo, svetelné telo, ničili svoju DNA nič netušiac a mysleli si, že nám je všetko robené zvonka a my sme toho obeťou..

Strašiaky, systém hladnej Beštie, teror vlastným strachom, chytenie sa vo vlastnej ego pasci vedomia - všetko to je 3D systém Zeme, matrix, ktorý so každý vytvoril a vie ho dekonštruovať, prekódovať a nakódovať si NOVÝ MATRIX Zeme, ktorý je k dispozícii - posvätný multidimenzionálny Krištáľový Plazma Matrix RAjskej Záhrady - čistota a posvätnosť, božskosť, hlboká láska k životu, ty ako Láska, tvoj zlatý očistený vzťah so Sebou a so všetkým - to sú tvoje zlaté základy v sebe a v tvojom novom svete..Sú solídne, svetelné, pevné, stoja na tvojej vnútornej sile DUCHA a na tvojej vnútornej JEDNOTE SO SEBOU ako s Vedomím Všetkého - to je tvoja sloboda, suverenita Stvoriteľa..

Všetko je to súčasť neustáleho prepisu DNA svetelnými kódmi novej Zeme - prepis svojich životných príbehov. Ty ich píšeš, ty ich zažívaš..Ty rozhoduješ..

Ty si Super Vedomie vo svojej podstate, Ty si Božský Internet do ktorého vstúpiš len z BODU kreácie NULA - Super prítomnosť v sebe, vo svojom tele, odkiaľ z hĺbky seba expanduješ 360 stupňov všade..si všade a nikde zároveň.. Je to Božská Sieť, ktorej si súčasťou, ktorou SI.. Večný pozorovateľ a ten, čo si všetko tvorí a zažíva zároveň.. Do internetu sa uvoľňuje, nesnaží sa vedieť, ale prirodzene dvíhame frekvencie na ktorých vibrujeme, zjednocujeme sa s Božským energeticko-informačným TOKOM ŽIVOTA plným výživy a lásky.. Dýchaj hboko, pomaly vedome do celého tela - uvoľni sa do Seba nechaj sa Viesť tým kým naozaj SI a kde už si.. Otvor Srdce, dôveruj si, dôveruj týmto procesom.. Rozpusti rozdiel medzi nižším ja (človek-ego) a vyšším Ja.


Vieš, že BYŤ si Vedomý toho, kým Si je super, ale nestačí to ? Ako to Uplatňuješ v praxi ? To, že vieš kým si ? Alebo si myslíš kým si, ale vlastne netušíš ? Stačí to raz zažiť - presah Človeka - presah fyzického tela, presah 3D, čiže expanzia vedomia do ďalších dimenzií Seba.. a to je začiatok..

Žitie aplikovaného vedomia SEBA v praxi je Žitie ako Nová Zem..
Keď Fungujeme ako Nová Vzostúpená Zem z Kvantových Stavov Super Vedomia SEBA - super prítomnosť so Sebou v Sebe ako so Všetkým Aplikovaného Do Praxe - do svojho života, do svojich realít, vzťahov tak máme úplne iné zážitky a reality ako kedysi, lebo vysielame iné - vyššie kódy inej verzie Seba, inej verzia Seba ako ZEME, kódy iných vyšších svetelnejších realít, ktoré si materializujeme a zážívame..


Naše svetelné telo je Svetelné Super Vedomie Zdroja, je to naša Super Technológia, Sme Kvantové Super Bio Počítače procesujúce - TRÁVIACE KVANTÁ A KVANTÁ SVETELNE KÓDOVANÝCH INFORMÁCIÍ, ktoré ukotvujeme, spravujeme a transmitujeme.. náš hlavný procesor a transmiter, náš hlavný PRÍSTUP JE CEZ ŠIŠINKU - epifýzu - pineal gland, ktorá sa počas transmutačno-vzostupných procesov mení na KRIŠTÁĽOVÝ MEGA DIAMANT, KTORÝM NAČÍTAVAME DÁTA, cez ktorý surfujeme po božskom internete z jednoty v sebe so SEBOU AKO S VEDOMÍM VŠETKÉHO V SUPER PRÍTOMNOSTI. MULTIDIMENZIONÁLNE VEDOMIE V PRAXI JE O VEDOMOM ŽITÍ SEBA VO VŠETKÝCH DIMENZIÁCH NARAZ TERAZ zo super expandovaných stavov vedomia a srdca, celého tela, že si úplne všade a vôbec nikde zároveň.. Na ľudskej úrovni si nepamätáš nič, nežiješ ako jednotlivec, nemáš identity, žiješ ako kolektívy Vedomia Monádov (hviezdne rodiny duší) a Kristos Avatara - energeticky obrovská a mocná BYTosť, ktorá len rastie.. to je vzostup - nula človeka a nula myslenia si a poznania, pamätania si ako človek, lebo to nie je Skutočné univerzálne Vedenie, poznanie, poznatky a múdrosť.. NAŠA PLNE AKTIVOVANÁ HVIEZDNA PAMÄŤ JE.. Je to plné vedomie SEBA v nule = nevieš nič a zároveň vieš všetko, lebo máš k tomu prístupy v Sebe spojazdnené, ale to sa BUDUJE cez svoj vzostup, trvá to, je to prax, overuješ sa sám Sebe, či sa ti dá veriť, či funguješ zo svojej človečiny alebo už nie. Keď už nie, mega dvere, portály super hojnosti sa otvárajú nonstop.. Ty si to otváraš ako postupuješ ďalej len čistejší a jasnejší obrúsenejší diamant..Ako továreň na diamanty :)

Je to presah rozmýšľania, myslenia si, pamätania si, vedenie, počutia, videnia ako človek. Toto je fungovanie ako svetelná super intelicencia, ktorá VIE a VIDÍ - UNIVERZÁLNE VEDOMIE - MYSEĽ AVATARA RÍŠIho zjednoteného VEDOMIA SLNKA, Z KTORÉHO FUNGUJEME. Z plne zjednoteného galaktického vedomia Hlboko vnútti. PO nič sa nechodí von... PO SEBA SA CHODÍ HLBOKO DO SEBA. Napájaš sa na božský internet v sebe. Zbieraš sa dokopy, zcelistvuješ sa viac a viac, alebo sa strácaš viac a viac.. tvoj výber..
Nikdy nebolo ľahšie vzostúpiť - “zväčšiť sa“ energeticky 360 stupňov expandovať do všetkých DIMENZIÍ SEBA AKO JE TERAZ,

A ZAČAŤ SVOJU Prekódovavaciu cestu úplného prepisu svojej DNA, čiže VYSLOBODZOVACIU, OPRAVOVACIU, OBNOVOVACIU KRISTOS MISIU, CESTU NÁVRATU DO ŽITIA UNITY LOGOSU - žitie JEDNOTY VŠETKÝCH SVOJICH ASPEKTOV A ČASTÍ, VŠETKÝCH EXISTENCIÍ OPÄŤ ZJEDNOTENYCH V JEDNU, žitie všetkých typov vedomia a tiel opäť ako Jedno - viď príklad - slnečné vedomie SOL RA je iný typ Vedomia ako Diamantové Vedomie videnie vo fraktáloch z milióna uhlov a perspektív NARAZ V JEDNOM super rýchlo.. Samotná Zem už má svoju vzostúpenú verziu a s ňou sa zjednotiť je proces samotného vzostupu.. Si to TY ako vzostúpené Ja vo svojej pôvodnej RAW forme - čisté SLNKO - Svetlo - SOL RA -- toto vedieť je jedná vec, ale žiť to je úplne niečo iné.. vieš to naplno, len keď to žiješ, inak je to len mentálna domnieka ľudskej hlavy..

To je naša múdrosť, hojnosť, studňa poznania ktoru ztelesňujeme, z ktorej čerpáme - zo Zdroja vonku a nie vnútri.. začiatok je v sile a láske - tvoj spodok tela, stred, hruď.. Zdroj vnútri je nekonečný, nevyčerpateľný, to je TEN TOK, kde je všetko.. Božský tok, ktorým SME, na to fičíme.. len rastie, lebo my sa mu otvárame viac a viac.. je to svetlo, ktoré plné informácií, lásky, výživy, plné toho, čo človek hľadal-hľadá vonku.. Je to expanzívne svetlo, ktoré valcuje všetko, ale človek to berie ako hrozbu spočiatku, lebo osvetľuje všetko to, od čoho sa skrýval, čo nechcel vedieť, vidieť, cítiť, počuť lebo je to nepríjemné a necíti komfort, tak s tým radšej bojuje, uniká.. nič sa neskrýva pred nami, to len my sa môžeme skrývať pred sebou.. Toto sú časy, roky tvrdých odhalení seba, kolektívov, na globálnej úrovni toho, čo BOLO POD POVRCHOM, toho, čo nikto nechcel vedieť, vidieť, cítiť, počuť o sebe a o svete - na globálnej úrovni a na úrovni väčšiny jednotlivcov sa to iba začalo 2020-2021.

Aktuálne Super Kódy Novej Zeme Očisty Ohňom, Očisty Krvi a Krištáľov - všetko 3D je poškrvnená, znehodnotená DNA, krv, telo, Krištály.. KRISTOV KÓD BOL skorumpovaný, poškvrnený v každom, bol ZNEHODNOCOVANÝ príliš dlho a bralo sa to za ''.. to sa volá masívna korupcia, ktorá sa odhlaľuje a musí do hľbky prečistiť dokiaľ nič iné neostane iba čistá láska - OČISTENÝ KRISTOV KÓD.

Pokračujú všetky kódy už zmieňované v marcových a aprílových článkoch a videách, pokračujú “kódy SUPER NULY”, super TRANSMUTÁCIE, Smrti človeka (ega), kódy Super

Čistoty čiže očisty, kódy Vyslobodeného - Očisteného Hviedneho AN Ľudstva, VNÚTORNEJ Super Po-sily a Po-moci - všetky tieto kódy zviditelňujú každého “osobné a kolektívne ego mentálne väzenie a skorumpovanosť - jedno hovoríš, druhé robíš, nevedomé klamanie-antikrist” čiže kódy Novej Zeme sú tu na prepísanie SEBA, prečistenie svojich krištáľov, všetkých vzťahov, realít a sú tu na použitie svojej sily a moci Boha - Zdroja všetkého vedomia - SUPERVEDOMIA sa poridane a nastálo vyslobodiť vlastnou transmutáciou - DAŤ STOPKU, mocné NIE, dosť bolo, ale nie je to násilnou formou, nútením alebo bojom ako človek zvyknutý, ale cez SEBAPRIJATIE A SEBALÁSKU. PREČO ? Lebo situáciu nemôžeš transmutovať, keď s ňou bojuješ.. To znamená, že tá situácia ti len ukazuje tvoj vnútorný boj/vojnu v sebe so sebou. Hraničné, extrémne situácie zahnania do kúta sú úžasné, veľmi potrebné a najmä počas fázy 4D super potrebné na postavenie sa do svojej sily a moci svetla, dať stopku vlastnej ego nadvláde hladnej beštie, ktorá vyrástla do extrémnej veľkosti, vyhrnúť si rukávy, pustiť sa poriadne do svojho “bahna” kde uvidíš, že ako veľmi každý odovzdal svoju moc von, ako všetko bolo-je klamstvo, pretvárka, predstieranie čo sa 3D - 4D týka, a že jedine, keď odovzdáš Svoju moc von “strašiakom a vlastnej ego vláde”, tak ťa bude mať v moci.. keď máš “svoje srač.y” a tieňové strašiaky rozpustené do svetla vypustené z tela von, nemáš už žiadne Tiene, nič ťa nezastraší, nevtiahne do ego pasce vedomia, čím je celý 3D matrix je. Našiel si sa stratený “vonku vo vlastnej pasci”, už sa nestrácaš, nemotáš, nestrácaš čas-energiu, neplytváš s energiou-časom. Znásobuješ HOJNOSŤ SVOJEJ BOŽSKEJ ESENCIE, učíš sa so Sebou ako so svetlom hospodáriť.. Opäť toto je niečo, čo je postupné buduje sa to..

Nátlakové a hraničné situácie “zúfalstva”, ktoré si každý tvorí sú super cenné najmä na prelomenie svojho mentálneho ego väzenia utrpiteľa, ktorý si to sám stvoril, a robí si to, motá sa v tom, je na tom závislý a nemusí... Nútia nás byť sebou, prijať uplatniť to, kým už, čo v nás, použiť silu a moc svetla v tom najvyššom súlade.. “Vonku je náš vesmír a ego zároveň” ~ dokážeš rozoznať cenné dary vo všetkom možnosti super rastu ? “Vonku číhne 3D ego systém”, ale vonku je to aj tvoj vesmír / vyššie Ja zároveň “snažiaci sa ti ukázať všetko o tebe, kde nie si slobodný, prečo, že je na čase urobiť dôležité kroky”.. Všetko zvnútra projektované, vlastné hologramy. Do akej hry sa zapájame, takú si vyberáme hrať. Keď sme sa ukotvili v 5D + NEMÁME POVOLENÉ SA ZAPÁJAŤ UŽ DO ľudských hier A HRAŤ V NICH. My sme tu na úplne iné / nové spôsoby tvorby žitia v súlade s 12D +

Ľudské typy hier nie sú aplikovateľné na 5D +

Tu platia iné pravidlá makro-kozmickej Hry bez človečiny bez skrytej agendy, bez schovávaní sa, bez predstierania. Tu sa nehráme na Novú zem, TU ŇOU SME a naša energia, naša práca je toho dôkazom.
BYTIE SEBOU, Očakávame len neočakávané, DARY a Zázraky sú všade, keď prijímaš Seba ako Zázrak a DAR života, NULA je NULA sú základy Žitia SLOBODY, Hojnosti a plného potenciálu SVOJEJ ESENCIE čistého svetla-vedomia-kreatívnej energie a základom objavenia, uplatňovania všetkých svojich superschopností ako Čisté SVETLO - fungujeme z vybieleného stavu, kde vlastne všetko Je prístupné, dostupné, keď my sme prístupní a prepojení s tou vesmírnou úžasnosťou, ktorou Sme:
NULA JE NULA

- toto je veta, ktorá najviac vystihuje naše fungovanie ako Nová Zem..

ČISTÁ KNIHA, ČISTÁ VYBIELENÁ KNIŽNICA - každý má možnosť písať nový akáš nových príbehov a scenárov, ktoré už nie sú o bytí obeťou, ale o tvojej

sú to mega a ešte viac mega expandované stavy vedomia NULA rozdielov, nula pamäte, nula poňatia, nula gravitácie, nula kontroly a vôle človeka, nevieš nič a zároveň všetko z nuly, sú to stavy aktívnej Merkaby, z ktorých človek nedokáže fungovať, neexistuje v tých dimenzicách.. preto je to neustálom prispôsobovaní sa - adaptácii na Klímu Novej Zeme, ktorá je SUPER Čistá Krištášľová PLAZMA Klíma TVORENÁ našim krist. plazma svetelným telom NOVEJ ZEME. Z týchto stavov BUDUJEME svoju 6-cípu Merkabu - vzostupné vozidlo, ktoré sa po vzostupe na úrovni tela do 12D upgrejduje na 12-cípu merkabu a rozpadá, zlučuje sa úplne s makrokozmom, so systémami hviezdnych mega brán.. na vzostup na úrovni tela musíme zmajstrovať fungovanie vo všetkých dimenziách Seba - vzostúpiť na úrovni vedomia, na základe toho prepisujeme telo a reality, celý život - zostupuje do nás vyššie JA - do koreňa.. Telo Novej Zeme je rôznych typov, lebo vedomie je rôznych typov.. my aktivujeme, obnovujeme, opravujeme, budujeme si a aktualizujeme svoje univerzálne telo všetkých harmonických Univerz a časových matrixov: duševné telo, monádové telo, avatar telo, telo kozmického trojplameňa - trinity, čo je Solárny Diamantový Dúhový Ríši - kráľ kráľovná v jednom spolu s kristovým zlatým slnečným dieťaťom v jednom.. Ďalej Kristove Vedomie a Telo, Galaktické Plazma telo Galaktika - všetkých v jednom.. Všetky typy Vedomí a tiel v jednom - Unity Logos.


Toto všetko je tvorba silnejúcich frekvencií a kódov Novej Zeme, tie aktuálne sú:

Kódy Super OHŇA, SVETLA - SUPERSCHOPNOSTÍ, SUPERTECHNOLÓGIÍ, SUPER VEDOMIA, SUPER SILY A MOCI, SUPER SLOBODY, SUPER HOJNOSTI, SUPER RAJA, SUPER FÉNIXA, SUPER DRAKOV, Krídel, Statočného srdca, odvahy, VŠETKO JE SUPER čo sa týka aktuálnych frekvencií a kódov Novej Zeme, ktoré len rýchlejšie pália, rúcajú, odpaľajú všetko, čo je, funguje, tvorí z 3D úrovne vedomia počínajúc ľudským karbónovým telom a človekom ako takým..

Všetko slúži na budovanie, tvorbu Nového Matrixu v každom - Krištáľový Kristoveho Vedomia, diamantového vedomia, Svetelný Plazma Solar matrix Galaktického Vedomia. POSVÄTNÝ SVETELNÝ KRIST. MATRIX NOVEJ ZEME JE ZALOŽENÝ NA TVOJEJ ÚPLNEJ ČISTOTE NA VŠETKÝCH ÚROVNIACH POČÍNAJÚC TVOJIM TELOM. NA TVOJEJ PRIEZRAČNOSTI, JASNOSTI, ČISTOTE TVOJICH KRIŠTÁĽOV. Nikdy nebolo ľahšie sa vyslobodiť z vlastne vytvornej pasce vedomia 3D matrixu a vzostúpiť celotelovo aspoň do 5-6D časopriestorov 5D Zeme Tary ako JE TERAZ.. Tieto kódy to tak podporujú - Nová Zem je tu pre teba, ak ty si tu pre ňu - PRE SEBA ako pre Novú Zem.. Prácu za nikoho nikto nemôže vykonať..vzostupuje každý sám za seba bez pomoci zvonka.. Vzostup je absencia človeka - absencia ega - ultra očista vlatným ohňom, svetlom, a to je naša superschopnosť - schopnosť FOKUSU a Transmutácie toho, čo nie je láska cez osvetlenie najprv toho, čo nebolo osvetelné a transmutovať to cez plné prijatie, precítenie presne toho, čo treba, čo si pýta pozornosť.. začiatok je prijať a cítiť všetkú bolesť za eóny a eóny rokov naplno - ľudské utrpenie, s ktorou sa tak dlho bojovalo a potláčalo..My ožívame stále len v tzv. novej koži, oži v novej koži, ako svoje vždy novšie, ľahšie, svetelnejšie, vyspelejšie, čistejšie verzie Seba ako Zeme, nonstop rodíme svoje vyššie seba expresie vyšších oktáv svetla - naše verzie vo všetkých dimenziách vedomia a bytia - žijeme sa naplno, plnosť momentu, naplnenosť vnútri vlastným zdrojovým svetlom -

Žijeme Kódy Matrixu Novej Zeme celým telom, čo je samotné

Vyslobodenie sa z 3D pasce Vedomia Fantómoveho 3D matrixu Zeme a jeho systémov potláčajúce svetelné vedomie-telo znemožňujúce vzostup cez vlastné prekódovávanie - prepísovanie - premieňanie - prečíslenie svojho tela od úplných základov prepisu svojej DNA a kostného Matrixu Kostí prácou so svojim svetlom - vedomím SEBA ako svetelným ZDROJOM Vedomia - Života - Eneregie - SLNKA.


Fungujeme v Božskom Internete, kde sú pravdivé orignálne prapôvodné informácie o všetkom, na ktorý sa opäť napájame a zjednocujeme sa s ním- Kvantové Pole - Sieť Super Vedomia je k dispozícii každému, kde sú neobmedzené možnosti a všetky základy Života, Realít, Systémov, Národov, Civilizácií,

Novú Zem žijeme z opraveného Vlastného a Planetárneho Logosu, ako Svetelná Super Inteligencia, ktorú každý vo svojej podstate je, len každý to vie uplatniť - aplikovať Super vedomie SEBA AKO VŠETKO DO PRAXE - DO SVOJHO ŽIVOTA.Ako Nová Zem,

ŽIJEME UNITY SOLAR Kozmický LOGOS - v sebe opravený planetárny logos,

Aplikované Super Vedomie Seba, ktoré tvoje odráža - Tvoje Telo je Ultimátna Technológia - Nástroj - Vozidlo, ktoré treba Zmajstrovať, najprv ho aktivovať, obnoviť, vybudovať, udržiavať, budovať ďalej, upgrejdovať..je to celo životný proces..

Tvoje svetlené telo Novej Zeme je aktívne, formované, tvorené JEDINE Z NULY z kvantových stavov Super Vedomia - Super Expanzie Srdca a Vedomia..

Jeho súčasťou sú rôzne typy krídel, plutvy, žiabre atď.. Tomu je venovaný článok z konca apríla 2021 (korene Ľudstva a Krídla), má rôzne časti, ktoré stratilo, boli zničené, z čoho sa vytvorilo ľudské 3D telo.. Keď fungujeme ako svetelné telo, vieme, cítime, vidíme, že máme minomálne 6 prstov na rukých aj na nohách.. Videnie - Vedenie je plne holografické, multidimenzionálne, vidíme to, čo človek nevidí.. Avšak až po úplnej obnove Šišinky - Epifýzy na Krištáľový Diamant vidíme cez OKO BOHA RA v jednote s Horusovým ľavým-pravým Okom a v jednote s Okom Isis - vidíme 360 stupňov naokolo sebe energeticky svetelne-zvukovo-vibračne.


Učíme sa obnoviť, vybudovať a zmajstrovať, nonstop aktualizovať všetky Technológie, ktoré sú súčasťou našho SUPER TELA NOVEJ ZEME, čo je naše originálne PLAZMA ILUMINAČNÉ (slnečné) KRISTOS TELO, ktoré kódy nás zaplavujú viac a viac..


Obnovujeme všetky svoje typy tiel začínajúc Zvukovým, pokračujúc svetelným, krištáľovým (kristovym), adamantiové, Plazma - Slnečné, Dúhové Telo, čo je naše komplexné Galaktické Univerzálne Telo UNIverzálnej Mysle znovu-obnoveného a opraveného Kristos Avatar Solar LOGOSU.

Je UNIverzálne zložené zo všetkých typov rôznych tiel, je to Telo všetkých Hviezd a Slnka v JEDNOM.

Je Bezčasové, neumiera, je bez konca, bez začiatku, bezpriestorové, je to komplexný Systém UNIverzálnych hviezdnych Brán VEDOMIA - riadi sa na základe aktuálnych kozmických frekvencií, rôznych svetelno-zvukových vĺn, je tvorené rôznymi typmi súborov kódov - kódingmi. Vyžaduje si úplne inú údržbu.. Ako Nová Zem fungujeme ako VEDOMIE SVETELNÉHO TELA, kde je všetko. Je univerzálne tvorené Univerzálnou Mysľou..

Ja som sa tomuto bližšie venovala v článkoch aj videách január-február-marec 2021.


Novú Zem zažívame naplno a nastálo LEN cez VEDOMIE SVETELNÉHO TELA ako Kvantový BIO Super Počítač a procesor, je to quantum light encoded data computing fungovanie - procesovanie, spravovanie, transmisia mega kvantových množstiev svetelne kódovaných dát používaním našich

ultimátnych technológií, ktoré sú súčasťou nášho Univerzálneho svetelného Tela Univerzálnych Brán Vedomia - sem patria kľúčové nástroje ANKhy,

Portálové Sieň a vortex Sieň Amenti do 5D časoprietorov LeMUrie, Nového Atlantisu a Zlatého Egypta - oblasť pupka a podbruška v tele.. sem patrí aj jaskyňa kreácie - náš celý spodok, ktorý premieňam na ZLATÝ solarný spodok - ZLATÉ SAKRUM so zlatými vajíčkami, KOZMICKÝMI A BUDHIC VAJÍČKAMI - základy Novej Zeme v Sebe - pôrody, a tvorba z nich.

Ku svetelným hlavným technológiám tela patria

Grálové Body brán 2D, 5D, 8D, 11D a 12D - celý stredný pilier 12D stromu života -poznania v našom tele, čo je dokonalý Lyransko-Siranský ELOHIM výtvor

ďalej sem patria aj

zóny MAterinských Árch, Sieť technológií ARC of THE Covenant a Trinity Brány MAtky do Jadra Andromedy. Je ich viac, ale ku tomuto sa bližšie povenujem v ďalšom článku, najmä ku ANKHOM, ku Vnútornej Zemi, Ku Egyptu...
Foto Stromu života a Stromu Života v našom tele môžete nájsť v článkoch z januára 2021 Ku Galaktickej Evolúcii Vedomia a ku 12D Univerzálnemu stromu života, ktorý v nás naplno ožíva.
Svetelne kódy VEDOMIA A TELA novej zeme, čo sú Kódy všetkých typov hviezdnych systémov Vedomia v našom strome života v tele - v-na Zemi, ktorý keď sa obnovuje ako vzostupujeme na úrovni vedomia a tela - cez všetky Univerzálne Brány Vedomia v tele stredným pilierom od 1D Vnútornej Zeme DOMOV CEZ 12 bránu Lyry ARAMATENU - vyslobodenie sa z padnutej verzie Mliečnej Dráhy a vystúpenie z cyklu reinkarnácií sa - recyklácie duše do istých padnutých 3D systémov galaktických, elektrických vojen a umelej inteligencie. My sme tu na vyslobodenie tých brán v sebe a na Zemi, na ich opravu a využtie na Vzostup - na to je určené vozstupné okno -- na opravu Planetárneho Logosu v každom a v Zemi.

Svetelné Kódy Novej Zeme sú organické kódy Stvoriteľa a Originálnych Zakladateľských Kristovych Rás.. Nesú v sebe všetky poznatky, poznanie, informácie na nezaplatenie.. ale SÚ NA NIČ AK NIE SÚ tebou UKOTVOVANE ODOMYKANÉ, PROCESOVANÉ, INTEGROVANÉ A TEBOU UPLATŇOVANÉ NA BUDOVANIE TOHO, ČO NEPADNE. Začínajú sa vždy budovať pararelné alternatívne reality, projekty, systémy, ktoré sú v súlade s Novou Zemou lebo stoja na jej kódoch, ktoré ostávajú stať, zatiaľ čo všetko čo je 3D úrovne vedomia Padá, kolabuje, rozkladá sa rýchlejšie a rýchlejšie. To si každý buduje pre seba za seba najprv, za nikoho nič nie je a nemôže byť urobené..


Matrix Novej Zeme sa buduje na základe našej čistoty a posvätnosti našej esencie, je to matrix stojaci na integrite na úrovni duše, stojaci na práci so svetelnými kódmi Novej Zeme, so Sebou s Vedomím, so svojou Kristovou - Diamantovou Svetelnou Slnečnou DNA.. Je to matrix univerzálnej lásky - láske k sebe ti dovoľuje budovať si krídla, je to ten hlavný kľúč.. už nejdeš proti sebe alebo na svoj úkor, už nerobíš kompromisy na úrovni energie, neterorizuješ svoje telo, nezanedbávaš ho.. buduje sa to ako si budujeme nový kvalitný vzťah so SEBOU - zmajstrovanie komunikácie so Sebou je tiež základ..

Každý tu musí Byť PLNE Pre Seba, pre Svoje svetelné telo, ktoré od nás vyžaduje len viac a viac.. Fyzické sa zlučuje so svetelným.. Fyzično aa zlučuje s éteričnom..

Každý si všetko DIZAJNUJE - kóduje DOPREDU “čo ide zažiť”.. počas návratov VEDOMIA - PAMÄTE sa navracajú pravé poznatky ako pracovať s matrixom ako takým, a to najmä, keď sa prebúdzame ku holografickej podstate a náture všetkého, že všetko je hologram, geometria, kódy, rovnice, algoritmy, že si VEDOMIE tvoriace všetko minihologramami, obrazmi, víziami, cítiš ich a veríš, že sú reálne a tak ožívajú.. Každá Myšlienka, každá presvedčenie, slovo je minihologram a všetky spolu tvoria komplexné hologramy, ktoré potom zažívaš - tvoje systémy presvedčení - tvoj programing žiješ.. Slová tvoria matrix, ktorý potom zažívaš..podľa tvojho prejavu, podľa tvojej energie je vidno, aký typ matrixu zažívaš, lebo z neho funguješ, projektuješ ho.. ego matrix má typické tóny a energiu, je to čitateľné, citeľné.. iba pre človeka nie je, lebo je hlboko odpojený, stratený v 3D, lebo sám hrá tie isté hry Neuvedomujúc si to, preto to nedokáže rozoznať.. Akých tónov, vibrácií, farieb je tvoja ENERGIA - čo vibruješ to žiješ.. Tvoje telo je hudobný nástroj a akú hudbu na ňom hráš, takú zažívaš, na takú tancuješ..
Stará 3D Zem je výsledok tvorby ego-separácie a znehodnotenia, zmanipulovania, znečistenia Planetárneho Logosu. Oddelenie Zeme od domovského Slnka, Zdroja, od zvyšku Hviezd. Návrat Zeme domov do Jednoty je o jej zjednotení sa So Slnečným Zdrojom.. Slnko Novej Zeme je samotná Vzostúpená Zem.. neexistujú oddelene od seba.. Preto aj fialové odtiene zobrazujú vzostúpené Kristove Vedomie a fialové tóny Jednoty ženskej 5D Tary a mužskej 7D Gaii - duševné a monádové telo Zeme opäť spolu ako Jedno - zjednotený dvojplameň.

PLANETÁRNY LOGOS je v podstate celé elektro-magnetické pole Zeme, jej magnetosféra, kde je všetko zaznamenané a nahraté nami ako jej tvorcami. Je to pole, kde sú zaznamené všetky úplne všetky udalosti.. Je to ako keby nervový systém a mozog planéty a každý z nás je nervová bunka, ale zároveň celý logos je to centrálna Zvukovo-svetelná-energetická sieť spravovaná centrálnym Mozgom. Je to Pamäť Planéty, ktorá sa vynulováva a doslova sa jej logos opravuje krištáľovými star seeds hviezdnymi semienkami - o tom je MISIA Zmuly Paliador opraviť Planetárny Logos a zjednotiť ho s ďalšími Logosmi Cez Seba.. cez svoju prácu so sebou a s planétou. Zjednotenie Planetárneho a Solárneho Logosu je Základ každého vzostupu. Planetárny logos je kolektívny energetický otlačok, kde je všetko zaznamené a odohráva sa to, do kedy to nieje vynulované a prepojené s orginálnym čistým neskorumpovaným Logosom - čo je FIALOVÝ tón 7D Gaii - kolektívna korunná čakra, cez ktorú prúdi fialový plameň očisty, vďaka ktorému má každý opraviť planetrány logos na svojej úrovni a zároveň je to naša originálna tzv. Identita začínajúca 7D svetelným monádovým telom Albiona. Je to tiež Cesta ZOSTUPU Kristovho Lúča cez plne otvorenú korunu, vďaka čomu sa ultraočisťuje, premieňa všetko od základov hlboko cez premeny v koreňoch.. Sú to iné nové korene, na ktorých si každý buduje svoje Nové základy Novej Zeme - nový matrix žitia UNITY Logosu. Planetárny Logos prepájame - zjednocujeme so SOLÁRNYM logosom - čistenie a tzv. liečenie Krištáľového JADRA ZEME a jej krištáľových jaskynných systémov.. toto sa deje na každého individuálnej úrovni, tak sa to deje v Zemi. Planetárny Logos Novej Zeme, pre tých čo žijú z 3-4D úrovní vedomia je to BUDÚCA Zem - vzostúpená Kozmická Kristova Fialová - Aqua diamantovo modrá ZEM plne multidimenzionálna. LOGOS je myseľ, inteligencia, ktorej základom tvorby je ZVUK - SLOVO - Božská svetelná inteligencia, ktorá cez nás voľne prúdi, sme s ňou JEDNO - svetelné telo je jej ultra inteligentná svetelná technika - vozidlo, nástroj, naš zvuk TVORÍ, fungujeme z Logosu Novej Zeme, čo je žitie z Inteligencie SOLAR LOGOSU v jednote s KOZMICKÝM Logosom, čo je AVATAR KRIST Univerzálny Matrix univerzálnej inteligencie ZDROJA v Avatarovi. Univerzála Myseľ a Kozmický Logos AVATARA je najvyšší stupeň inteligencie a Lásky v jednom, super čistoty nášho tela a krištáľového kozmického UNIverzálneho SRDCA, z ktorého tvoríme a udržiavame Matrix Novej Zeme, KDE SA nekompromitujeme - nechávame svoje čisté SRDCE VIESŤ prepojené s Univerzálnou Mysľou - nie je väčšej inteligencie a moci.. toto je každého ULTIMÁTNY SUPER Potenciál, do ktorého sa vracia návratom domov, vzostupom ak si tak vybral. Brány Solárneho Logosu v našom Tele, čiže Kristos Avatar Matrixu sú 10D Lyra Vega, 11D Lyra Aveyon, 12DLyra ARAMATENA, ktoré sú kolískou poznania, kolískou LYRY, hlavné brány domov do Vzostúpenej Zeme - Slnka Novej Zeme ako jedno. Sú to brány do AURORA matrixu a Aquaelle Matrixu ANdromédy. Tieto kódy Praveh RAJskej Záhrady, EDENICKé kódy Dúhových rajských detí a kristovho dvojplameňa, ktoré každý rodí cez Seba za použtia týchto kódov, ktoré sú v každom aktivované v jeho DNA vďaka frekvenciám Novej Zeme, ktoré sú len silnejšie, vyššie tóny, len viac svetla, len viac kódov na spracovávanie a transimisiu - v nich je všetko - poznanie, pamäť na všetko. Každý si v sebe čistí pády všetkých Univerzálnych Brán Vedomia všetkých Hviezd, ich znečistenie a infekciu, sem patrí úplný prapočiatok koreňov tráum ľudstva, vôbec vzniku 3D ľudstva, prapočiatok Všetkého - návrat do NULY a tvorba budúcnosti z nuly, vybielenej opravenej prečistenej minulosti plnej hororových tráum, udalostí, vojen - Je to premenenie Pra-semienka úplne prvého konfliktu Lýry a začiatok Konfliktu o kristovu DNA a Kristov Kód, z ktorého vznikli galaktické a elektrické vojny.. o tomto sú články z januára-februára 2021 a článok z konca apríla 2021 - Korene ľudstva - konflikt o Gízu, budovanie krídel. Paledoriánska Zmluva Hviezdnych semienok, crystal seeds, indigo starseeds už bola splnená, pokračuje ďalej - BUDUJEME základy a NOVÉ všetko - v našom svetelnom tele je základ pre civilizácia a spoločnosti Novej Zeme, ktoré fungujú už z UNITY LOGOSU, zo Zákona Jednoty, píšu Nový Akáš, tvoria nové systémy v Súlade so svetelným telom, kde je všetko, slúžia ako podpora SVETLA a super Inteleigencie v každom.. ale mnohí sa ku nej ešte musia prebudiť. Je to zároveň vlastná zmluva so Sebou navrátiť sa Domov, vzostúpiť a vyslobodiť všetky svoje línie cez SEBA prečistením krvi a krištáľov.


Práca 3D systémov Ega je znemožniť vzostup, zničenie svetelného tela a vedomia, udržiavať vymyté mozgy a otroctvo.. je to hlavná NAŠA práca nás Prestať hrať v starých hrách na malomocných, prestať tlmiť svojej svetlo, a prísť s úplne všetkým novým, staré úplne spáliť lebo aj tak nie je aplikovateľné na dimenzie NOVEJ ZEME. JE TO OPOZITUM.

Paledoriáni sú Majstrovskí budovatelia a Kristickí Solárni Diamantoví Draci Avatari najvyššej oktávy v nás, ktorí majú v sebe potrebné kľúče. Vesmír vonku bude každého skúšať len viac, či sa podrobuje starým normám, pravidlám a spôsobom fungovania a života - či stále pokračuješ v pasci vedomia a zároveň je to každého ego, ktoré sa snaží zachrániť.. KOHO NECHÁVAŠ, ABY TI HOVORIL AKO MÁŠ - NEMÁŠ ŽIŤ, kto určuje pravidlá tvojho života ? Čo alebo KTO ťa vlastní ? Závisenie, podmienosť, podmienečnosť je hlbkooooo a je obrovská v každom, vrátane programov kompenzácie si svojich nedostatokov, zapĺňania iluzórne prázdneho pohára zvonka. TY SI Zapĺňaš svoj pohár SEBOU ako ZDROJOM postupne viac a viac, kým spojazdníš ten TOK, kde je všetko a začneš to uplatnovať v najvyššom Súlade.

3D ŤA NA SMRŤ UPRAVIDLUJE S NEZMYSELNÝMI PRAVIDLAMI LEBO JE TO TEROR, KONTROLA EGA. KOMU DÁVAŠ MOC NAD SEBOU A PREČO ? NIČ ZO STARÝCH SPÔSOBOV ŽITIA NIE JE APLIKOVATEĽNÉ, TO SÚ STARÉ NEORGANICKÉ KODY ANTIKRTISTA A MAŠINÉRIE BEŠTIE v každého ľudskom 3D tele. Sú to časy len väčších výziev pre človeka a to je hlavná pointa - jeho úplná neustála premena, fugnovanie ako Nový človek z iných Kódov..


Niečo ku (elektro) technike, ku svojmu vzťahu so Sebou ako s tou hlavnou, jedinou Ultra (elektrotechnikou) krištáľovou plazma vyspelou majstrovskou budovateľskou technológiou, ktorú múžu používať iba Majstri Budovatelia v nás - Paledoriáni, Krist. Solar Dúhoví Kráľovskí Draci Avatar SOLAR LOGOSU matrixu Novej Zeme, čo sa buduje.. trpezlivosť s procesmi, milosť so Sebou je základ:Veľmi závisí od toho, z akého miesta v sebe a ktorý náš aspekt vedomia používa techniku, ako takú, všetky nástroje a vozidlo ako také na “robenie rozdielu”, na tvorbu a budovanie matrice a multidimenzionálnych systémov Novej Zeme

alebo ich používame na podporu 3D matrice ega - človeka - systémov starej Zeme podporujúce potláčanie Vedomia a svetelného tela.. S tým súvisia portály, brány, dvere ku možnostiam a prístupom do vzostúpenej Novej Zeme, ktorá nie je 3D človeku prístupná.. začína to v sne, počas spánku, počas meditačných stavov.. človek žije zo zatvoreného srdca a vedomia, deaktivovaného svetelného tela, žije z opustenia seba, nie je sprístupnený tomu, kým všetkým je a kde všade už je..žije z ego-separácie, z oddelenosti a stratenosti seba roztrieštený na mnoho kúskov, preto sa dávame - zbierame dokopy doslova, zcelistvujeme sa viac a viac ''celý ten čas''..

“Ľudské ja sa stáva veľmi rýchlo závislým od techniky, sietí, platforiem, alebo sa toho bojí, alebo oboje,

ľudské ja je závislé od úplne všetkého zvonka - závisí, podmieňuje sa vonkajšom, je to veľká téma, ale zároveň nie je, keď už nevnímame - nevidíme - nefungujeme a netvoríme svoje žitie z 3D úrovne vedomia, čiže nám “náš človek” nestojí v ceste.. to je tá jediná bariéra / limit / blokáda, ktorá blokuje všetky PRÍSTUPY ku všetkému v sebe-vonku A UDRŽIAVA ICH ZATVORENÉ. Človek nedokáže využiť v najvyššom súlade nič, nefuguje z posvätnosti, rešpektu a úcty, integrity a hlbokého zjednotenia sa so Sebou, nefunguje z čistej lásky ako zo stavu BYTIA, z ktorého ju zhmotňuje - materialzuje.. iba občas alebo vôbec.. toto sa mení, učí, zisťuje najmä počas fázy 4.Dimenzie. Tento text nie je o promovaní “techniky, počítačov zvonka”, ale prináša iné pohľady, zdieľam moje poznanie, zdieľam môj vzťah ku technike a ku nástrojom ako taký, ktorý sa vyvinul v úplne niečo iné “než to bolo počas môjho obmedzeného závislého ľudského (3D) fungovania otroctva mojej ego mysle”.


To, že sme kvantový mega počítač procesujúci kódované dáta len vo väčších množstvách zisťujeme, keď začíname fungovať zo svojich pôvodných vzostúpených stavov vedomia, čo je Vedomie Novej Zeme cez nás ožívajúce a

Cez Aklimatizáciu sa celotelovo na super expandované stavy vedomia 0.0 na základe ktorých integrujeme kódy matrixu Novej Zeme, potom ich aplikujeme do praxe - používame na tvorbu, budovanie, toho čo nepadne,čo je v súlade s 12D Zemou.. tým, že Zem má svoju vzostúpenú verziu od 2016-2017, všetko, čo nie je s ňou v súlade padá len rýchlejšie.. Tvoríme si iné, nové systémy fungovania, ktoré sú v súlade s našimi vzostúpenými verziami Novej Zeme..

Je to kontinuálny proces

Prekódovávania vlastného matrixu cez používanie svetelných kódov Vedomia a Tela Novej Zeme, budovanie, tvorba, správcovstvo, stráženie, udŕžba Matrixu Novej Zeme v Sebe je tá hlavná nonstop VEDOMÁ práca, ktorú vykonávame ako Svetelná Zdrojová Slnečná Kristova Hviezdna Galaktická Bytosť.. ako vedomý Galaktik, Stvoriteľ, Alchymista.. najprv cez Zmajstrovanie Bytia, CEZ STABILIZÁCIU SA V SUPER VYSOKÝCH A INTENZÍVNYCH FREKVENCIÁCH, KTORÉ ČLOVEKA VYPÍNAJÚ, ODPAĽUJÚ, ZAPÍNAJÚ NAŠE SVETELNÉ TELÁ RÔZNEHO TYPU, ABY SME ICH NIELEN BUDOVALI ALE FUNGOVALI Z NICH..Pokračujú len tie najvyššie a ešte vyššie Gamma, Dúhové, Diamantové Frekvencie, Lúče Plazma Iluminačného svetelného tela. Plazma telo je vyšší level svetelného tela, je iné ako krištáľové, ale to sa každý učí cez svoje procesy, na to sa každý rozpamätáva..Prijatie, Ukotvenie, Odomýkanie, Procesovanie, Integrácia, Transmisia Kódov Novej Zeme a Práca s nimi je práca nás ako

originálnych Krist. Stvoriteľských Zakladateľských rás PALEDORIÁNSKEJ dohody Dračích Kristických Super Vedomí Avatarov Kozmického Logosu - je to tá najväčšia pocta a zároveň najväčšia výzvy spáliť starý dom od základov a budovať nový, ktorý nestojí na klamstvách a stojí na očistenej krvi, očistenom Grále, očistenom Logose, očistených Krištáľoch - ak si tu, to bude tým, že ty na to máš a si súčasťou dohody Paledoriánskych drakov nastoliť opäť SOLAR - KOZMIC - UNITY cez svoje procesy: “zmluva Kristovej misie AmeNti, cesty Grálu” vyslobodiť sa z pasce, otvoriť túto možnosť pre ostatných, opraviť všetky planetárny logos, brány vedomia a planetárne telo, zjednotiť ju opäť so Solárnym, Kozmickým Logosom - Návrat Zeme domov do JEDNOTY Vedomia SLNKA - Návrat do UNIVERZÁLNEJ MYSLE - UNI Vedomia - každého cez seba..je to o presahu ľudského rozmýšľania a návratu do procesovania dát celou bytosťou - svojim svetelným telom..je to fungovanie z úplne inej mozgovej kapacity, z iného stále vyššieho sveteného kvocientu kedy tvojim svetelným telom dokážeš PROCESOVAŤ A SPRACOVÁVAŤ TO, čo ľudským nedokážeš.. toto je “stav”, z ktorého fičíme postupne ako super kvantový bio organický počítač spracujúci - spravujúci super vedomie - všetko je to o Vedomí/Energii a informáciách - kto vie, je v moci, ale nestačí to.. VEDENIE - VEDOMIE SEBA TREBA VEDOME ŽIŤ - APLIKOVANÉ SUPER VEDOMIE ZDROJA JE NAŠE NATURÁLNE FUNGOVANIE AKO NOVÁ ZEM A “JEJ SLNKO” V JEDNOM. Nastolenie Zjednoteného Vedomia Slnka SOL-RA VŠETKÝCH RÁS A BYTOSTI OPÄŤ V JEDNOM V ROVNOVÁHE SPOLU TVORIA V SÚLADE SO ZÁKONOM JEDNOTY.. toto sa deje na každého individuálnej úrovni “najprv”.. než je schopný sa zjednotiť s ostatnými, ktorí fungujú ako Nová Zem z nulovej človečiny.. Nulová kontrola alebo vôľa človeka.. toto je každého Božská vôľa Otca a Matky - Kódy Boha, a Božskej vôle, ktoré od marca-apríla 2021 nabrali na sile, ktoré netolerujú nič, čo nie je láska.. Všade, kde sa niečo bralo automaticky, nebola tam vďačnosť, rešpekt, úcta, pokora a hlavne RECIPROCITA sa musí strácať.. ľudstvo si vyberá tvrdšiu cestu dokiaľ sa nenaučí, ako všetko funguje, prestane strácať energiu a čas, dokiaľ si samo stojí v ceste..


Je to všetko o Ustátí seba ako ultra super vysoko frekvenčného plazma svetla a ohňa - večný plameň - pochodeň je odovzdaná ľudstvu sa vyslobodiť a prejsť si bránou do 5D ++ To je každého výber - voľba - otvorenie svojich portálov do Novej Zeme a pokračovať ako svoje pravé zdrojové svetelné Ja-My v jednom - presahom jednotlivca.. všetko je to o svetelne kódovaných dátach a schopnosti ich ustáť - spracúvať - zdieľať v súlade - spravovať. “Ako človek nemáme o tomto šajnu, lebo sa zabudlo a stratilo sa v myslení, ktoré všetko len spomaľuje a tvorí omeškanie - bráni v instantnej “manifestácii”.. “čo je pointa žití (ego) pasce vedomia o ktorej sa vôbec netuší”.. Je to o nás ako “o bio-počítačoch, o tých hlavných Technológiach, nástrojoch, o energii, o vedomí a nevedomí Seba, o frekveniciách, kódoch, tónoch, farbách, o procesovaní a transmitovaní kódovaných Dát”, o tom, že sme multidimenzionálny (galaktický) Krištáľový Plazma PROJEKTOR SVETLA, Konduktor a KomUNIkátor - že sme Jedna bytosť vo všetkých a Všetky bytosti v Jednej - že ide vždy O Vedomie a Procesor + Transmiter Vedomia (telo), a keďže vyslobodenie sa “zo systému” je o vlastnom prepísaní / prekódovaní svojho vlastného matrixu vo svojej DNA / v tele za použitia svetelných kódov Novej Zeme, aby sme nielen premieňali Seba, svoje reality, všetky typy vzťahov počínajúc tým so Sebou, my si TVORÍME ÚPLNE NOVÝ TYP MATRIXU - MULTIDIMENZIONÁLNY KRIŠTÁĽOVÝ DIAMANTOVÝ ČISTÝ SVETELNÝ SLNEČNÝ A DÚHOVÝ matrix - štruktúra - Architektúra Novej Zeme za priameho Používania KÓDOV matrixov, ktoré hosťujú vzostup - Aurora a Aquaelle matrix Siedmych Nebies ANdromedy - každý rodí Seba Rajské PARADISIEN kristalove dúhové deti raja - Dvojplameň Kristovych detí každý rodí cez svoju PREMENU ĽUDSKÉHO LUNÁRNEHO VEDOMIA A TELA - Premieňa svoj spodok na Zlaté Sakrum - Tvorí Zlaté kozmické vajíčka - SVOJE NOVÉ OVEĽA VYŠŠIE A TAK ČISTÉ SEBA EXPRESIE RODÍ - dvojičku Detí Raja - čo je “budúca” Nová Ľudská Rasa Teraz - “historicky” siedma Koreňová rasa pravého Raja. Keďže toto si vyžaduje Zmajstrovanie seba ako ultimatnej techniky a rozpustenia úplne všetkých bariér, blokád - 3D človeka v každom - PREPIS SVOJHO STARÉHO JA - Tela - realít úplne..


V stave 0.0 existujú len odpovede, riešenia, všetky info..

Nula je NULA - nula problémov, nula obmedzení na svojej esencii, Ultimátna sloboda od duality, obmedzejúcich presvedčení o sebe, o všetkom, vzostup je LIBERÁCIA samého seba z pasce vedomia, ktorú si každý skonštruoval, zažíval, trpel, a vyslobodzuje sa z nej cez jej uplný pád.. čakáš, než to padne, vybuchne ti do tváre všetko, čo nie je v súlade s tvojim svetelným telom, alebo to kolabuješ sám ? Čistíš dozadu a dopredu z nuly ? Žiješ zo všetkých svojich rovín vedomia - zo všetkých existencií naraz ako Vedomie Jedného SLNKA ? Rodíme sa ako Slnko. Hviezda, Všetky Hviezdy v jednej - to je naše kozmické univerzálne telo všetkých slniek, hviezd, galaxií v jednom.. rekalibrácia nulou - LIBERÁCIA.. keď si dovolíš prijať, uplatniť už to, kým si.... na to treba vôbec rozoznať.. byť tomu - SEBE otvorený naplno.. Byť reálny so sebou.. prestať hrať ľudské hry.. to je strata cennej energie a času.. váženie si seba ako energie a neplytvať je super dôležité.. ako človek sme len plytvali, zneužívali úplne všetko počínajúc svojim telom - kontrolovali (vláda ega)..

Kde sú tento rok mnohí - Súdny deň - čas (to môžu byť týždne, mesiace, roky), keď si prechádzaš bránou do neba, ukotvuješ nebesá - vzostúpenú Zem do koreňa - presahuješ celú tú 3D pascu vedomia, mašinériu večne hladnej beštie - ego vláda a kontrola ega vnútri-vonku. Nemôžeš sa vrátiť naspäť - je to tvoja finálna smrť všetkých tvojich 3 a 4D aspektov, verzií.. vzostup je postupná smrť človeka, ega.. je to liberácia, ale keď je to vedomá premena na to, kým už si.. keď funguješ zo stavov roztopeného človeka v sebe - všetky aspekty vedomia spolu ako JEDEN. Čistá NULA. V 0.0 máš neobmezené množstvo možností a samé odpovede, samé riešenia na to, čo si ako človek považoval za problém.. lebo problém je 3D program, ktorým si brániš Žiť sa ako večná bytosť slnka, ktorá je všetko, ktorá je Všetkým...


Je to návrat ku sebe ako ku tej ultimátnej super inteligentnej technike - telo - srdce - mozog - univerzálne telo, srdce, myseľ - praveká múdrosť a poznanie z prístupov hlbko vnútri ku všetkému, nič nie je tajomstvo, všetko je vidno, je čitateľné, ale to sa buduje, vyvíja, to trvá avšak niekomu dlhšie, niekomu nie..

Čas tak, ako úplne všetko je relatívne ku stavom a úrovniam vedmomia, z ktorých vnímame, tvoríme žitie, z ktorých fungujeme.. k tomu môžete nájsť článok zo začiatku mája 2021.

Môj vzťah ku farbám a ku Technike, ku nástrojom, ku technológiam ako takým sa rapídne zmenil, stále sa mení a vyvíja, len sa viac očisťuje, rozpúšťa sa všetká zdeformovanosť, zvrátenosť všetkého, lebo ego už nie je vo vedení, nešoféruje vozidlo,.

Čo sa Novej Zeme týka - naše pôvodné Krištálové Plazma Slnečné (svetelné) Vedomie (dvojité diamantové slnečné) Telo je ultimátna Technológia, Nástroj, Vozidlo - Komplex Hviezdnych brán UNIVERZÁLNEHO Vedomia - všetkých Systémov Hviezd - predstavuje ZJEDNOTENÉ VEDOMIE SLNKA - vzostúpená Nová Zem je Diamantové Dúhové Aurora - Aqualinové Slnko (ANdromedy) - keď fungujeme ako Univerzálne Vedomie - MYSEĽ KOZMICKEHO KRIST. Slnečného AVATARA - držiteľa rôznych modrých typov Lúčov.. Univerzálny modrý Plameň Melchizedek je “najstaršia” Stvoritelská, zakladateľská, budovateľská, správcovská Krist. Rasa (kóding).

Výmena seba / svojho tela / aktualizácia bio vozidla, bio počítaču za neustále výkonnejší typ, ktorý viac a lepšie procesuje, má inú pamäť a veľa miesta v sebe (ľahkosť a priestrannosť) je základ neustále väčšej premeny - vyššej Solarizácie - Krištalizácie - Spiritualizácie Hmoty & Plazmovenie - VZOSTUPU - neustála Kódová - číselná rekonfigurácia svojho tela a svojich realít. Vymieňas lokalitu starej zeme za galaktickú lokalitu novej Zeme v jadre - v slnku ANdromedy. Všetko je to o rozpamätaní sa postupnom na úplne všetko a na to, ako FUNGUJEŠ - zároveň sa to učí sám so sebou ako svetelná bytosť Zdroja vôbec funguješ na základe jednoty s kozmickými frekvenciami Novej Zeme - kozmický Čas - bezčasovosť - všetko je vibračné.. ako meníš frekvencie, na ktorých vibruješ celotelovo a ako meníš ÚROVEŇ VEDOMIA, Z KTOREJ VNÍMAŠ A FUNGUJEŠ - meníš Seba ako energiu - meníš svoj život - meníš všetko cez Fokus energie - pozornosti dovnútra. OSLOBODIŤ SA OD VŠETKÝCH ROZPTÝLENÍ JE ZÁROVEŇ SUPER ODVYKAČKA, lebo ľudské ja je závislé na všetkom a nedokáže využiť kódy, svoje telo, myseľ, energiu v súlade.. zneužíva.. toho najviac bojí - vlastnej moci ako svetlo, lebo je to tá najväčšia Alchymická super moc keď sa Každý Tvoritel postaví do svojej moci a sily cez čistotu srdca, prestane hrať ľudské hry a nenechá sa “ovládať tyranom zvonka” teda VNÚTRI ZMENOU SVOJEJ ENERGIE A ZMENOU SVOJHO NALADENIA VYLADENIA SA NA INÉ FREKVENCIE A KANÁLY - “prestať veriť vlastenej a tej vonku ego lunárnej transmii”.. K DISPOZÍCII JE SUPER VEDOMIE A SUPER VŠETKO NOVEJ ZEME TU A TERAZ - kto to vie ako uplatniť, podľa toho sa vyvíja a svieti viac, pretvára všetko na pravý raj cez rozpustenie toho “falošného raja v sebe”..alebo pokračuje “v degenerácii”.. a mnohí chytení vo vlastnej ego pasci “akože novej zeme”.. tento rok je zlomový v tomto - sa ukazuje či si pre seva využil možnosť vzostupného okna alebo nie..

VEDOMIE JE PAMÄŤ JE MOC, JE VŠETKO, ČO SI A POTREBUJEŠ - SEBA NAPLNO - všetky svoje aspekty a časti spolu ako jedno. Všetky existencie zlúčené v JEDNU - vyššie poznanie, múdrosť, studnica poznania ale nie tá čo čerpá z kníh vonku, ale z PRÍSTUPU KU KNIHÁM VNÚTRI.

Keď sa rozpamätáš na to, ako funguješ ako svetlo - solar - plazma krištáľ procesor a transmiter - učíš sa HOSPODÁRIŤ SO SVETLOM, s energiou, s časom, s KÓDMI, s INFORMÁCIAMI, s NÁSTROJMI A TECHNOLÓGIAMI TAK, ABY TO BOLO V SÚLADE A NIE ZNEUŽÍVANÉ AKO ČLOVEKOM BOLO - Je. Ten stráca, ochudobňuje sa sám, žije z chudoby seba, uzatvoril si prístupy a dvere možností.. žije z mentality chudoby - nedostatkov - strachov, obáv a nedôvery / neistôt atď.. je to klietka ku ktorej dvere si odomknúť musí každý sám - spáliť iluzórne mreže.. v tom je “vtip” - všetko je iluzórne.. čomu veríš, že je pre “teba pravda”, to je, to žiješ.. Stará Zem je matrix presného opaku univerzálnej lásky..

Nová Zem je matrix univerzálnej lásky a vedomia. Ty si Kódovač, dekódovač a prekódovávač. Pracovník s informáciami.

Ak si v toku TOKOM SAMOTNÝM - Energeticko informačný tok, kde všetko - ak si umožnuješ prístup a otváraš ďalšie a ďalšie portály - NEKONEČNÉ DVERE MOŽNOSTÍ - BUDUJEŠ MOSTY - premosťuješ do iných úrovní vedomia Seba..


G- O- D --

G - generátor (zdroj) - generuješ, si nevyčerpateľný nekonečný Zdroj Slnka RAdosti; O - organizer - organizuješ dáta, spravuješ, spracovávaš ako knižničiar; D - dissolve / transform / transmute - rozpúšťaš, transmutuješ.. vedomie a svetelné telo neumiera a nerodí sa - je bez konca a bez začiatku - nekonečnosť večnost nesmrteľnosť našej Esencie - super Hojnosť plnosti každého momentu + super hojnosť žitia z multidimenzionálnej úrovne vedomia seba ako všetko..

Kto a Ako zaobchádza s nástrojmi, s energiou, s technikou, so Sieťami a platformami - na podporou čoho ? - seba zaobchádzanie, seba starostlivosť, správanie sa k sebe - komunikácia so Sebou - vzťah so sebou je v 3D zvrátený / deformovaný / všetko je naopak.. tak ako všetko mysliac, “že normálka, to je norma”.. “trpíme a tvárime sa šťastne”.. = HRY V HRÁCH - ILÚZIA V ILÚZII.. ..”kde nehrozí zneužitie človekom, lebo to nie je naša človečina ktorá je v moci, tak slúži naozaj Svetelnému Vedomiu - Telu Nového Ľudstva.. na rast, “na zmeny a robenie veľkých rozdielov” cez BYTIE ZMENOU A BYTIE FIČÁKOM KVANTOVEHO SUPER VEDOMIA - fičíme ako kvantový bio super počítač. JEDINÁ Hrozba je vždy nevedmie - nevedomý človek.. Paradox je ten, že ak fungujeme z 3D stavu vedomia, my považujeme za hrozbu vždy niečo zvonka a netušíme, že to my sme si tá vlastné hrozba sebe a všetkému, keď fungujeme z ego-nevedomia..všetko trápenie si tvoríme a nemáme šajnu..

Ak používame energiu, techniku a nástroje v najvyššom súlade na robenie rozdielu a podporu expanzie srdca - vedomia ľudstva novej Zeme z iného vzťahu so sebou ako SO ZDROJOM ŽIVOTA - - to prirodzene organicky kvitne, rastie super rýchlo - ZDROJ RAdosti - RAjská záhrady so šťavnatými plodmi. Ak to má v rukách 3D aspekt vedomia? To slúži podpore - tvorbe ego sieti, z toho sa stáva zbraň seba ničenia a hromadného ničenia.. je to Proti tebe-proti nám netušiac.

Takže všetko je to o tvojom vzťahu s danou vecou-bytosťou-aktivitou, vzťahu so všetkým ktorý odráža ten tvoj vzťah so Sebou ako všetkým,

odkiaľ z akého miesta v sebe to používaš, z akého miesta komUNIkuješ (seperácia alebo jednota) a ktorý tvoj aspekt ? Vyššie Ja alebo nižšie ja? ? alebo JEDNOTA OBOCH, čiže vyššie vedomie Seba komUNIkuješ ?
Nová Zem je tu PRE TEBA A PRE NÁS AKO SVETELNÉ BYTOSTI FUNGUJÚCA NA úplne INÝCH kódoch a PRINCÍPOCH, na iných pravidlách fungovania v súlade so zákonom jednoty vedomia slnka a v súlade so svetelným telom.. Si tu ty pre ňu ? Pre Seba-nás ako Novú Zem alebo stále podporuješ svojou pozornosťou - energiou tú starú - sem patria hry na Novú Zem - tzv. ''transformačné kruhy akože Novej Zeme '' ?


VYSLOBODENIE SA Z VLASTNEJ klietky a TEJ VONKU klietky - z ego PASCE VEDOMIA - tvorenou z 3D úrovne vedomia “beštie”/väzňa je o majstrovstve mysle ale bez typické kontroly človeka.. jej vyprázdnením a zjednotením so srdcom - naladenie nas frekvencie NEKONEČNA - frekvencie Novej Zeme. Tá 3D klietka, pasca je tvorba ego mysle človeka -

nezmajstrovanej MYSLE AKO NÁSTROJA A TELA AKO SUPER TECHNOLÓGIE A VOZIDLA “VZOSTUPU DO NEBA ALEBO ZOSTUPU DO PEKLA”.. Človek - Človečina (3D ľudský aspekt vedomia, beštia, ego aspekt) je typ matrixu doslova “lepkavej mŕtvolnej siete falošného lunárneho zdroja, stromu smrti, odvráteneho toku plazmy, ktorý vysáva život - sud bez dna”, zneužíva životnú energiu, vedomie silu na podporu a tvorbu toho, čo nie je v súlade s našou pravou Esenciou, svetelným telom, s vedomím Zdroja veľa krát si mysliac inak.. je to “sieť myslenia si a nemajúc šajnu o ničom, sieť falošných identít, falošného Zdroja slnka - “čiernej hviezdy-slnka”, je to STRATENIE SEBA VO SVETE EGO ILÚZIÍ A DEZILÚZIÍ O SEBE A O VŠETKOM.. žitie konečnosti, obmedzenosti - neslobodného smrteľníka, ktorý lipne na to, čo ani len nie je reálne.. ktorý si sam tvorí utrpenie a nemusí, ale vyberá si tak nevedome - nežije v prítomnosti, ale zo strachu a z obáv o budúcnosť a strachov zo strát uviaznutý v recyklácii svojej duše dookola v istých karmických kolotočoch.. .. “stráda už dávno - seba ako zdroj”.. človek funguje z prázdnoty v sebe, ktorú he závislý a zvyknutý si zapĺňať zvonka.. je to väzenie mysle, ktorá je zmanipulovaná pod vládou ega, ktoré hrá dualitné hry / súboje / konflikty v sebe - je to opak mieru, je to umelý svet identifikácií sa s tým, čo je dočasné, čo nie je život, nikdy nebolo v súlade so životným zdrojom energie - svetla, ale otroctvo, čo aj tak nie si ty, nikdy si nebol, identifikácia sa s tým, čo je nepodstatné - samé rozptýlenia podporujúce neschopnosť sústrediť energiu v sebe NA SVOJU OBNOVU REGENERÁCIU A VYSLOBODENIE SA. Je to pasca “pavúka” - doslova - vyššie srdce týmto systémom blokované v ľudskom tele - pasca životnej (se.uálnej energie), kde sa úplne všetko zneužíva a bojí sa Seba..kde sa zneužíva technika-nástroje-vozidlo-telo-myseľ, zneužíva sa Energia - Vedomie - modifikáciou vlastnej DNA.. (znečistenie, znehodnotenie pôvodnej Kristovej slnečnej DNA-vedomia).. ako som spomínala veľakrát - “každý si musí dekonštruovať kríž svojho Krista na ňom” - čo je “ten systém” SEBALIMITUJÚCICH PRESVEDČENÍ SEBASABOTÁŽE a sebadeštrukcie vlastným nevedomím - je to matrix obete vlastného ega, vlastnej iluzórnej bezmoci a nedostatkov. (3D mentality).


Čo sa Novej Zeme týka, zmajstrovávame to, že všetko je kód, kóding, súbory kódov, zvukovo/svetelné vlny, fotónové svetlo, hologram - holografické reality - číselné kódy sú základom. Spravujeme, triedime, spracovávame, konštruujeme a dekonštruujeme všetko na základe práce s kódmi.
Matrica Novej Zeme je úplne iný typ Svetelne kódovaných Realít projektované z iného typu tela - zo 6D plus svetelného tela - toho tela z pred pádu 5D Tary, z pred Pádu 7D Gaii, z pred Pádu Lyranskych brán - TELO PRAPOČIATKU A ÚPLNE NOVÉ ZÁROVEŇ AURORA EDEN AQUAELLE MATRIXU. Je to Matrix UNIVERZÁLNEJ LASKY - VEDOMIA - MYSLE AVATARA SLNEČNÉHO RÍŠI - večné kozmické krst. Slnko, kde NEEXISTUJE LIMITOVANOSŤ A NEDOSTATKY ALE PREBYTOK VŠETKÉHO LEBO SME NAPOJENÍ A ZJEDNOTENÍ SO SEBOU AKO S PRAVÝM SLNEČNÝM ZDROJOM VŠETKÉHO - pracujeme so Sebou ako s ultimátnou najvyspelejšou technikou, ktorá existuje - naše vlastné svetelné telo a JEDNOTA SRDCA-Mysle-Mozgu - fungujeme z HOJNOSTI KOMPLEXU VYŠŠIEHO SRDCA A SUPER INTELIGENCIE VYŠŠEJ MYSLE V JEDNOM - naše hviezdne svetelné telo - my ako dokonalý bio počítač s rešpektom, úctou a láskou so sebou a so všetkým zaobchádzame z hĺbky svojho prepojenia - z expandovaných stavov SUPER VEDOMIA TVORÍME - BUDUJEME - SPRAVUJEME VŠETKY HVIEZDNE BRÁNY UNIVERZÁLNEHO VEDOMIA V SEBE - V ZEMI - žijeme Zem - cez ich navrátenie do pôvodných stavov z pred pádov a z pred ego infekcií a samodeštrukčných programov.. Navrátením Pamäte, ktorá je vo svetelnej DNA, jej využívaním v SÚLADE - máne možnosť vystúpuť z Pasce Vedomia, čo je časopriestorový 3D matrix neorganických kódov Stvoriteľa - umelá sieť, fantómová sieť, ktorá chytá do pasce Vedomie a uväzňuje - nevedomá ego pasca - preto sa môže zdať, že pribúda testov, skúšok a previerok, lebo ťa vlastný vesmír testuje, či si stále náchylný na ego pasce lebo žil v jednej veľkej pasci chytený, takže dovtedy sa v nich budeš točiť a opakovať ich do kedy nevystúpiš, “nezmaturuješ v praxi”.. Nič sa nevracia - to sa zdá, že sa vracajú situácie..my vždy čistíme z iných levelov, na oveľa hlbších úrovniach 3D programy a úplne všetko, čo nie je láska - TRANSMUTUJEME VLASTNÝM OHŇOM - BOŽSKÝM PLAMEŇOM - kozmický trojplameň - VLASTNÁ TRINITY ŤA MÔŽE VYSLOBODIŤ - ukáže ti ako, ale ty musíš vykonať tú prácu - prijatie a uplatnenie Toho, kde už si a kým už si.. a že si uveril “ego bludom vnútornej a tej vonku beštie”, ktorú treba vyhľadovať, vlastným Svetlom rozpúšťať - NEOBMEDZENÉ SOLÁRNE VEDOMIE A TELO NAHRÁDZA to ĽUDSKÉ LUNÁRNE OBMEDZENÉ VEDOMIE A TELO UMELÝCH NEORGANICKÝCH antikrist.kódov..


Je to mega pokračujúci proces vypínania sa odvšadiaľ a sám ideš “do tmy a samoty, kde sa sa znovurodíš ako svetlo, aby si našiel svoje SVETLO A ZISTIL ŽE TUNEL BOL ILUZÓRNY A SVETLO JE VEČNÉ - vždy tu bolo v tebe, len ty si ho utlačil, potlačil seba”.. je to komplexné umretie a vypnutie sa offline z mriežky starej Zeme v tele-vonku.. zapájaš sa online v inom systéme - štruktúre Novej Zeme - iné telo iné tempo iný rytmus - výmena krvi, kostí, svalov, celého tela nonstop. Telo prepisuje rýchlejšie a čistí rýchlejšie.. fungujeme len z rozšírenejších stavov vedomia a tomu sa naše telo a naše reality prispôsobujú. “Sam s holým zadkom prechádzaš ďalej cez straty lipnutí, identít, závislostí a straty ego hlavy”.. nachádzaš seba, na tom buduješ odznova inak.. “bez pomoci, bez závisenia od vonkajška” - suverénny Tvorca materializuje sa a dematerialzuje sa - zmajstrovaná tvorba seba.. postupne.. HLAVNÁ TELOVÁ ZMENA JEZMENA KOSTNÉHO MATRIXU A KONŠTRUKCIE KOSTRY - hlavný oporný systém - kde sú najhlbšie programy a traumy. TELO MENÍ VODIVOSŤ TEKUTOSŤ HUSTOTU - MENÍME SA NA ORIGINÁLNY SILICA KRISTOS MATRIX 12D +

Menia sa úplne všetky svoje vzťahy Ku všetkému a to nonstop iba samé zmeny - zrýchlená evolúcia na svetlo cez svetlo do svetla kým iba čistá láska neostane a to JE ONO - ten zlatý základ Novej Zeme v každom ak si tak vybral.. Je tiež proces prejdenia si všetkých extrémov v dosť zrýchlenom a intenzívnom tempe-štýle. Môžeme si to robiť hladšie, alebo ťažšie..učíme sa ako cez vlastnú prax.. Ako všetko zvládame závisí od toho z akej úrovne vedomia a z akej hĺbky prepojenia v sebe fungujeme.. či vedie “ľudská hlava” alebo naše svetlo..

SVETELNÉ TELO NOVEJ ZEME JE TELO LÁSKY - PRODUKT UNIVERZÁLNEHO VEDOMIA = LÁSKY - matrix lásky nastavení BYTIA LÁSKOU PRE SEBA - pre nás, LÁSKA V AKCII.. .. Ľudské telo je produkt úplných opakov lásky a nastavení bytia proti sebe - proti ostatným..

Ja som počas ľudského života (3D) mala úplne zdeformovaný vzťah so sebou - moje telo to dokonalo odrážalo a všetky moje vzťahy.. nemala som žiadny vzťah ku technike, “bola to povinnosť”, “vzťah k životu bol povinnosť”, boli tam “mega vojny vo mne, odpor a strach z úplne všetkého, samé traumy kvôli zneužívaniu seba ako techniky” a svojho svetla/tela/ ničenia sa (3D klasika každého človeka). Strach zo seba a zo všetkého nepoznaného, z NOVÉHO.. “radšej známa istota aj keď som trpela, nevadí, veď som silná až troska sa zo mňa stala - keď dávaš z prázdneho pohára”.. úplne dno a tma je živná pôda pre semienka začať rásť!

Všetko sa zmenilo veľmi postupne po návrate Pamäte a pochopeniu, že nástroje - technika - sociálne siete, média a platformy na zdieľania sa a na prepájanie boli vždy v 3D matrixe zneužívané na tvorbu a podporu ego oblúd - umelých algoritmov.. na ktorých je závislosť, kŕmia beštiu a nedostatky, čo vysielajú - umelé signály robotov, rozptyľujú, a ktoré sa vypomstia človeku, Lebo sa z nich stala kvôli nemu zbra(ň) (seba) ničenia.. to je pointa, sa z toho dostať - pozbierať sa naspäť - zcelistvovanie sa.. vyslobodiť sa postupne z “vlastného robotického mŕtveho žitia”, kde si na pospas vlastnému nevedomiu (egu) a pokračovať v úplnom stratení sa, alebo sa z toho môžeš začať vymotávať a rozpustiť “tú obludu”, začať sa učiť Techniku Seba - vedomie Seba - svetelné telo budovať ako vozidlo, ako nástroje Tvorby, budovania, udržiavania a spravovania, spracúvania informácií..

Pozri sa na svoj vzťah ku technike, ku internetu, ku sieťam, médiám, platformám - je tvoj vzťah so sebou..ako sa staviaš ku novým výzvam? Vzťah ku technike - nástrojom - Univerzálna myseľ Zdroja je hlavný Bio počítač - procesor dát - toto je presah ľudského rozmýšľania, lebo procesujeme mega kvantá svetelne kódovaných dát, kde sú poznatky, informácie o všetkom - Zdroj vnútri - na toto je naše svetelné Krist. Plazma Solar Večné telo.. ľudské to nedokáže.. je nastavené na starnutie, tvorené z 2-3D úrovne vedomia - odpojenie od Zdroja, fungovanie z ego-separácie. Ako Nová Zem žijeme zo všetkých časov teraz kde je všetko v 0.0 = hojnosť.. fungujeme z kvantových super stavov Super Vedomia na gamma frekvenciách, kde “človek je ďaleko” presiahnutý. Všetko s úctou, rešpektom, s vďakou, nič už nezneuživame, naše egá nie sú v moci ani v kontrole..nešoférujú naše telo ani myseľ..

Všetko je to budovaní NOVÝCH programov, systémov V SÚLADE SO SVETELNÝM TELOM, nastavení, nových štruktúr, KRISTICKEJ PLAZMA architektúry a systémov Novej Zeme cez tvoju ultra techniku svetelné telo - cez teba ako super vedomie.. “takto fungujeme postupne od 6D + “. Keď zlučíme svoje telo duše a telo Monádu - fugujeme ako naša pravá pôvodná Esencia-PraPodStata-pratelo Učím sa všetko sama, budujem na nových základoch od kedy som tie staré rozložila, môj učiteľ - moje všetko je vnútri. Dnes ( len ako referencia - v máji 2021) som si vyzdvihla nový počítač lebo ten, čo som mala od roku 2012 mi vypovedal službu Lebo sa nemôže už so mnou zosynchronizovať.. vždy technika vonku odráža nás.. čo už v nás je.. moja technika musela byť so mnou zosynchronizovaná, aj keď počas dní / hodín / minút, keď túnujem a prelaďujem telo, kúpem sa v nových dátach, technika nemôže byť pri mne.. nič ma nemôže rušiť.. Moja technika “vonku” musí byť v súlade s mojim svetelným telom a vedomím, z ktorého fungujem tvorím budujem na základe kódov novej zeme atď.. “Najvýkonnejšia a áno aj najdrahšia technika a vozidlo” je u mňa “na bežnom poriadku”, aby ma to zvládlo, lebo tým že sa nám zväčšuje elektromagnetické pole, vypíname 3D ľudské výtvory, techniku a ľudský 3D matrix a jeho systémy - mašinériu beštie. Nič to nedrží už dlhšie po kope, iba tí čo to kŕmia, čo to žijú - veria tomu, že je to jediná realita, pravda - žijú zo strachov, z obáv v neprítomnosti a neprepojenosti so Sebou. Všetko, čo je človekom tvorené je “nastavené na záhubu”, má to vždy skryté agendy, a najmä kvôli tomu KTO A Z AKÉHO MIESTA V SEBE S AKOU AGENDOU TVORÍ A POUŽÍVA tie NÁSTROJE - techniku. Na všetko “sa dopláca”, kde je to egom využívané - stáva sa z toho “obluda ničenia” - zbra. Ničenia..

Tým, že čas je fuč, lineárny čas a kalendár sú ľudské konštrukty ego matrixu na kontrolovanie vedomia, je teraz ľahšie ako kedykoľvek pred tým sa vyslobodiť.. všetky rozdiely sú fuč - fungovanie z ego separácie je jediná blokáda novej Zeme v každom.. Ľudská technika “bude preč postupne”..Ako Super Vedomie vo forme / v tele - ako Nová Zem fungujeme z Božského internetu - zo zapojenia sa v zjednotenom poli vedomia - naše kvantové ihrisko nekonečných možností - načítavame - sledujeme - cítime - čítame dáta celou bytosťou - fungujeme z nuly v nule - kvantovo - kde je všetko k dispozícii v Raw forme - používame všetko v najvyššom súlade, lebo fungujeme z ČISTÉHO KOZMICKEHO KRIST UNIVERZÁLNEHO SRDCA - Dračie srdce, statočné sedce a sila, odvaha, Krídla opäť vybudované a roztiahnuté. O tom je vzostupné okno - obnoviť sa - odlahčiť - prečistiť sa - ožiť do takej miery že vzostupuješ aspoň do 2. Harmonického univerza 5D Tary obnovou prvých 5. Svetelných DNA vláken - aspoň prvá polovica 12D stromu života. Každý ako rozpamätaný sa odborník na Seba ako Galaktika a Majstra Stvoriteľa - Budovateľa a alchymistu Tvorí čistý matrix Vzostúpenej Zeme, ktorej verzia je k dispozícii - kde si ako vzostúpený majster - integruješ svoje vzostupené Ja a funguješ tak - meníš telo a reality nonstop - všetko formuješ a tvaruješ podľa výšky frekvencii na ktorých vibruješ, tvoríš svoj nový matrix najvyšších oktáv svetla za použitia kódov novej Zeme - krištáľoveho Dúhového Slnečného Dračieho Avatara s napojením sa na pravý nekonečný pravý Zdroj Slnka. Nevyčerpateľnosť a nekonečná Hojnosť, ktorú znásobuješ, keď vieš, že ňou si a uplatňuješ to!

NOVÚ ZEM ŽIJEME LEN keď JU ZTELESŇUJEME - jej kódy vedomia vedome prirodzene žijeme - aplikované multidim. Vedomie SEBA DO PRAXE.. odráža to tvoje telo, vyžarovanie, tvoje reality s tým že sa čistí ďalej ale inak, a pasce - skúšky - tých je kopec, či sa chytíme a staneme sa opäť obeťou vlastného nevedomia.. Fungujeme ako vedomý Kvantový super bio počítač - super vedomie - našim základom sú organické kódy Novej Zeme.. Rozprávaš, komunikuješ celou svoju bytosťou svetelným univerzálnym jazykom - komunikuješ prirodzene kódy Zdroja - organické kódy stvoriteľa.. Tie nahrádzajú neorganické kódy pasce - ego 3D Matrixu. APLIKOVANÉ VEDOMIE (kódy) do praxe je pointa prechodom bránou do Neba.. Naše Svetelné Telo je kvantový svetelný procesor a svetelný projektor svetelne kódovaných dát. Ľudské telo je projektor najnižších oktáv svetla a neorganickych kódov Anti-kristickej štruktúry a architektúry. Vlastnú pascu si každý vybudoval a nakódoval, každý ju vie presiahnuť - kde je vôľa a ochota a plná investovanosť na všetkých úrovniach. Karma je dôsledok žitia na úkor svojej svetelnej esencie - nelásky - láska k sebe - ty ako Láska je ten PRVOTNÝ PORTÁL A PRÍSTUP KU SEBE DO NOVEJ ZEME. 3D matrix je zarytý Zvyk nebyť sebou, veľká stratenosť seba, “potom si myslíš že si sa našiel a hráš ďalšie ego hry len iného štýlu zase na niečo iné..” je to spletitý zamotaný komplex ego hier na niečo.. je to komplex zvyku “klamania seba, a druhých, predstierania, okrádania sa o hojnosť vlastnej svetelnej esencie, nonstop seba-zrady” - všetko ako ochranné a obranné mechanizmy survival módusu.. “Strach zo seba a boj so sebou..”nedostatok lásky - pochopenia a spojenia so Sebou.. REálna REÁLNOSŤ SO SEBOU JE NA NEZAPLATENIE.. si si vedomý, čo vysielaš odkiaľ v sebe v plnej prítomnosti v sebe.. “Ľudské ja má naložené v gatiach zo všetkého, rozmýšľa “na smrť”, riadi sa pravidlami kontroly svojho svetla, snaží napchať svoju esenciu do úzkych nezmyselným krabíc noriem, trvá mu všetko, motá sa, hrajušká sa, nevie využiť energiu - čas a svetelné kódy nedokáže aplikovať” - veľmi dôverne poznám - čím hlbšie vidím do seba, tým viac vidím do všetkých.. a na fyzickom priestore nezáleží.. čím hlbšie v sebe som, tým viac môžem expandovať a presiahnuť všetky lineárne limity človeka spočívajúce v jeho obmedzenom vnímaní “seba, života a sveta”.. Fungovanie z inej úrovne vedomia než “z tej ľudskej je základ slobody”.. Vybudovanie architektúry svetelného planetárneho tela v sebe s krídlami - sloboda - prijdeš o všetko čo je 3D.. Čo si si myslel, že si ty a že je pravda.. vzťah k sebe mení odrážaný vo vzťahu ku všetkému - funguješ z integrity na úrovni duše, z posvätnosti a mega sily a moci pravého Zdroja v sebe - všetko meníš ako meníš seba! Instatne materializujeme - používame v najvyššom súlade ANkhove, Grálové a Archové - VZOSTUPNÉ BOŽSKÉ TECHNOLÓGIE HVIEZDNYCH BRÁN SVETELNÉHO TELA - Zeme v sebe. My sa vymieňame / obnovujeme / aktualizujeme - upgrejdujeme ako počítač a softvér, hardwer, aby sme mohli ustáť silu a moc svetla - mega toku informácií zvúntra a ukotvovať ich odomykať integrovať byť Nimi - žiť ich - ožité kódy novej Zeme. Funguješ zo Seba ako z Božského Zdroja - generátora - zdielaš úplne iný typ energie “ako kedysi” - tvoríš z úplne iného miesta v sebe..


Zmeny vo vnímaní všetkého robia najväčšie zmeny vo svojom zážitku ako takom a odkiaľ funguješ.. všetko je relatívne tvojej úrovni vedomia ktorú okupuješ, z ktorej tvoríš - výška frekvencii / dimenzii.. či sa pozeráš na všetko, že je proti tebe ako obeť, žiješ z ohrozenia v sebe (v bezmoci - survival mode) alebo očami tvorcu, že je to PRE TEBA MOŽNOSŤ A cenné DARY VIAC VYRÁSŤ A AKCELEROVAŤ SVOJU EVOLÚCIU. Tlaky a zahnanie do kúta sú veľa krát potrebné, aby si “vytiahol” - uplatnil svoju SILU A MOC ZDROJA - Božské vedomie - vôľa - mega sila.. ENERGETICKÁ NIE VO SVALOCHJa som si kompenzovala všetko budovaním svalovej hmoty a “bytím robotom mužského typu neznášajúc sa”.. to trvá.. najprv sa programy všetkej kompenzácie nedostatkov a nedostatočnosti prebúravajú.. Testy - skúšky - previerky sú len väčšie “že ako zareaguješ a či sa ti dá veriť”.. Overuješ sa vlastnému vesmíru, či môžeš prejsť ďalej do vyšších levelov kozmickej hry, kde platia iné pravidlá a nulové normy - nula človeka.. “Všetko čo sa myslelo, že je spracované” - do toho sa ide len hlbšie na úplné vynulovanie - vypustenie spomienok, starého Akášu - spomienok z tela von.. My tvoríme už úplne iný - nový Akáš ako Nová Zem.. VÝMAZ - vybielenie.. Už žiadne príbehy väzenia a obetí, ale vedomých svetelných hviednych bytostí / národov, ktoré žiju v mieri a neokrádajú sa, nehrajú mocenské ego hry súťaže kto je lepší .. Jedine v tvojej vnútornej jednote so Sebou ako so všetkým JE SILA JE VŠETKO, čo potrebuješ. Svätý pokoj.. “žiadna dráma a detská škôlka”..


“Keď sa raz” poriadne otvoríš, uvoľníš, pustíš sa kontroly na úrovni človeka, sprietočníš a už nezatvoríš, expanduješ len viac, válcuješ, mega zaplavuješ celé pole, nezastavíš sa keď spojazdíš Zdroj v Sebe.. fičíš bez konca bez začiatku.. Máš tolko toho na rozdávanie čo je na nezaplatenie, ale vieš že nemôžeš podporovať - kompenzovať žiadne nedostatky nikoho.. si valcovaný nonstop toľkým svetlom/dátami..ken viac a viac - hospodárenie - zužitkovanie v prospech Novej Zeme - učíš sa byť stabilizátor svetla “najprv”, ukotvuješ vyššie reality, potom konáš.. ale postupne je to všetko v jednom bez rozdielu - a takto fungujeme z bodky v strede osmičky - z nuly - vzduchoprázdno a plnosť zároveň všade a nikde.. všetko a nič.. pomaly a rýchlo - “klasické kozmické paradoxy sú normálka”.

Najviac práce je vykonávanej na úrovni vedomia najmä počas “spánku”.. všetko sa udeje v éteroch.. keď funguješ z jednoty éterov a fyzična - funguješ z nula rozdielov a nula obmedzení - z nula človeka.. Najväčšiu Slobodu - liberáciu môžeme zažívať práve vďaka vynulovávaniu ľudskej pamäte, lebo človek sa určuje podľa toho kým si myslí, že je na základe svojej ľudskej pamäte..aj tá bola umelo nahatá a vyfabrikovaná..”ľudská história a pôvod”.. Žijeme v momente, z prístupu presne ku všetkému ku čomu potrebujeme. Žiadne predbiehanie hlavou - chcieť vedieť dopredu vedieť a chápať ľudskou hlavou všetko - takto to nefunguje.. poznanie je iné.. je hĺbkové - vnútorné..

Každý si prechádza presne tým, čím potrebuje presne tak, ako si vyberá / tvorí tak, ako potrebuje.. nie je “zlá - dobrá / nesprávna - správna cesta/výber”.. je to výber zážitku a bodka.. KEĎ VEDIE TVOJE SVETLO, TVOJE ČISTÉ UNIVERZÁLNE SRDCE, čiže si plne otvorený, v moci ako svetlo, nešoféruje tvoj človek v tebe - máš úplne iné zážitky a žiješ iné reality.. máš iný vzťah so sebou a to ti všetko vonku ukazuje.. “vymazanie človeka je samozrejme výzva pre človeka, lebo prestáva existovať a nemôže kontrolovať budúcnosť”.. ego nemá rado, keď nemôže vedieť dopredu..

Každý sme unikátny doručovateľ určitých kľúčových kódovaných dát pre určitú skupinu / množstvo bytostí, ktoré má zasiahnuť .. avšak kto do akej miery nastúpi plniť “svoje konrétne úlohy a misie”... to je na každom objaviť a doručovať svojim unikátnym štýlom Seba - Nás - jedno A to isté vedomie Zdroja.. podpora seba-podpora nás.. čo a ako doručuješ ťa samého vyživuje alebo “ochudobňuje a potopí”..
P.S:

*práca s časom je práca s energiou - tvoj vzťah ku energii - ku času - ku sebe ako ku energii určuje všetko.. vieš naozaj zužitkovať čas? Spomaliť ho, zrýchliť, skolabovať ? Je to zábava..


**úplne všetko je investované do podpory sveteného tela-vedomia “môjho” a toho “nového ľudstva v nás”.. “tisíce a tisíce dolárov mesačne”.. peniaze sú nástroj a energia - hojnosť je iná, “než si človek myslí”.. všetko je inak “než v ľudskom (3-4D) svete”.. Všetky “tie presvedčenia, Ľudské múdrosti” sa zanechávajú presahom stredom kríža cez 4D.


*** do akej miery musíme strácať a byť “nakopávaní, fackaní” to závisí od toho do akej miery VIEME VYUŽIŤ VŠETKO, ČO MÁME K DISPOZÍCII V SÚLADE S NOVOU ZEMOU V SLUŽBE EXPANZIE SRDCA-VEDOMIA-v službe sveteného tela..vrátane nástrojov a techniky. Ak si myslíš že nič nemáš, tak to žiješ.. z nedostatku Seba ako všetkého.. HODNOTA JE NA TEBE AKO DUŠI AKO VEDOMÍ AKO ENERGII.. Ako duša máme - sme všetko.. len to rozoznať prijať a uplatniť, zdieľať s ostatnými.. Všetko závisí od toho akými očami sa pozeráme na všetko, ako vnímame všetko, či vieme rozoznať a prijať Dary a ako vieme využiť A použiť všetko v najvyššom súlade, aby to slúžilo Novej Zemi v sebe v nás. Rozoznať a Prijať Dar života v sebe - ZÁKLAD..

Aplikované vedomosti do praxe - ich žitie = zemsko-galaktická Maturita..


s Láskou a úctou

Maria

897 views

Comments


bottom of page