top of page

Zóna Tímu Admin Aurora Novej Zeme

Private·2 members

About

KomUNIta: OPIS, SMERNICE, NAVIGÁCIA:


Toto je Expandujúca a Neustále Vyvíjajúca sa a formujúca sa skupina – komunita, kde sa funguje na základe už vedomia novej Zeme, samozrejme učí sa to, zisťuje sa to cez svoje procesy, kde sa zdieľa podpora pre tranzity a tvorbu - budovanie všetkého Nového na Základe stelesňovania Svetelných kódov NovoZemšťanov - Zjednotené hviezdne národy, kde sa zosynchronizovávame ako Jedno Vedomie, kde zdieľa to, čo je podporujúce pre tvoj super rast a zrýchlenie tvojich proceánov, čiže extra zintezívnenie. Táto komunita bude mať potenciál vyvinúť sa vo veľkú sociálnu svetelnú sieť Novej Zeme kontaktov a vzťahov Novej Zeme, takisto má potenciál sa podstupne vyvinúť v rodinu novej Zeme a stať sa súčaťou globálnej komUnity novej Zeme. Toto nie je médium, sieť, platforma starej zeme, preto sa tu tým štýlom neprezentujeme. Je to najma expanzívny, vzdelávací priestor, učíme sa odznova, kde sa akékoľvek ego vypichne - čiže 3D programing a presvedčenia, neprechádza to ďalej, riešime všetko skupinovo, nikto tu nie je dôležitejší a špeciálnejší. NIČ SA TU NESKRYJE. Nezastrešujeme akože novú Zem a hry na to..SME TO..


❣️HLAVNÝ PRINCÍP JE: KVALITA NAD KVANTITU PRÍSPEVKOV A ČLENOV. Naozaj si naciťuj čo komUNIkuješ svojou energiou, činmi, akciami - to hovorí za teba VŠETKO.


❣️UČÍŠ SA ROZDIEL MEDZI STAROU A NOVOU ZEMOU, PRESAHUJEŠ MENTALITU VEDOMIE STAROZEMŠŤANA V SEBE CEZ INTEGRÁCIU NAJPRV.. je to prirodzené organické plynutie, nesnažime sa niekým niekde byť a tvorit dojmy o sebe ako v 3D realitách. Nejdeme na úkor seba ani skupiny.

❣️ Učíme sa Tu byť pre seba a pre nás, nič nie je osobné, aj keď práve že zdieľame veľmi osobné záležitosti, ale z pozície Stvoriteľa pozorovateľa a nadobudnutej múdrosti, poznania,

zdá sa to byť, že je to veľmi osobné, ale je to zdielané veľmi neosobným štýlom, čiže je to v podstate vzdelávajúce a super aktivujúce ostatných. Prosím neberte si tu ničo osobne, tu sa zisťuje kde si stále proti sebe a netušíš.

Je to tu pre teba, ale ak zneužiješ tento priestor, lúčime sa.

❣️❣️

NIE JE TO 3D PORADŇA a stará ŠKOLA, neučí sa tu nič naspamäť, neabdikuje sa tu nikomu moc, nezháňaš tu pomoc a správne lineárne odpovede a informácie od nikoho.

ty si svoj Zdroj - menéžer, opýtaj sa seba.


❣️Nie si tu na získanie ničoho, ale na návrat do ZDROJA V SEBE A ZDIELANIE ZDROJA ZVUNTRA VON, to je úplne iná energia, ktorá podporuje nás všetkých. Každý člen je tu na 3-6 mesačnú dobu, a keď prišlo skutočne ku evolúcii a zosúladeniu sa, čiže si sa overil, že sa ti dá VERIŤ, už nezdielaš ako “3D človek”, pokračuješ s nami ďalej. Ak sa zdieľa z ega prezlečeného za vyššie Ja, ak sú slová prázdne a hrajuškàme sa, bude to vypichnuté, vymazané, ak sa to stane viac krát, lúčime sa. Ak si tu načerpáš info a ideš na základe zdieľať na 3D siete a použiť to pre svoj biznis - lúčime sa. Každý je tu sam sebou, nikto sa po nikom neopakuje.

❣️Toto je čistý pozdvihujúci priestor, posvätný priestor a oáza, ktorá stojí MEGA VEĽA ENERGIE A ÚSILIA, preto sa tu nerobia kompromisy, čo sa týka energie akú zdielaš.. slova nie sú podstatné, ale tvoja energia a čo zdielaš, čo je za tým.. VŠETKO JE TU VIDITEĽNÉ, nič sa tu neskryje, zdieľania z ľudskej hlavy a 3D presvedčenia o vzostupe a novej Zemi sem takisto nepatria. Si reálne reálny, ale neťahaš sem 3D haluze, nehladáš a nelovíš tu nič…


❣️Poprosím ťa - nech je tvoja profilová foto tvoja tvár, použi svoje aspoň prvé ak nechceš celé meno zverejňovať. Neschováva sa tu ale samozrejme rešpektujeme súkromie.

❣️Nie je to tu zoznamka 3D štýlom, ak niekto postrehne niečo zvláštne, DAJ MI VEDIEŤ OKAMŽITE. To isté platí aj písaní správ - ak niekto niekoho obťažuje, robí promo, snaží sa niečo získať, daj mi vedieť. Nie je to tu ľudská romantická alebo sexuálna ľudská zoznamka, To isté platí aj pri písaní správ členom - ak niekto niekoho obťažuje, robí si promo, snaží sa niečo získať, daj mi vedieť. To sem nepatri..

Nevypisuješ ostatým, aby si niečo získal...

❣️ZORIENTUJ SA TU NAJPRV, nezdielaj hneď, otvor srdce dokorán a nacíť či a čo máš zdieľať a do toho.. má to mať hlbší význam a sú to super jednoduché maličkosti ktoré robia najväčšie rozdiely a najväčšie docvaknutia z nich sú = to je na nezaplatenie.


❣️Nezdieľa sa tu hala bala hocičo len tak. ZDIELAŠ SVOJE FOTKY, nikoho iného, ak zdielaš foto a tvorbu iných - treba mať na to súhlas od zdroja alebo zakúpenú licenciu na to že to môžeš zdieľať. Neťaháš sem mená niekoho iného, kto nie je členom, nezdieľaš sem linky na nič čo je 3-D základov vedomia.


❣️Tvoja tvorba nás zaujíma, ale ak zarábaš peniaze tým že tvoríš určité produkty, maľuješ, sem to nepatri, ale tvoja tvorba len tak nás zaujíma!

❣️NAJPRV SA POSTARAJ O SEBA, ZDIEĽAJ SVOJ NAPLNENÝ POHÁR A PRETO LEBO SI INŠPIROVANÝ K TOMU.. žiadne že z povinnosti, z donútenia, z prázdneho pohára!

❣️Udáva sa tu tón, vzorové príspevky, ale neopakuješ po ostatných, nezdieľaš nič z komunity von a ani neberieš si inšpirácie a zdieľaš to potom za svoje na 3-D sociálnych médiách, zdieľaš len svoju tvorbu poprípade obrázky na ktoré máš zakúpenú licenciu alebo máš výslovný súhlas od zdroja, nepromuješ svoj biznis, aj keď rada by som podporila vašu tvorbu ale formou nie tou že ego Chce podprahovo niečo predať alebo ponúknuť na predaj. Nepromuješ biznis svoj alebo niekoho iného ani do správ. Aspoň nie štýlom 3D zeme.

napríklad, ja zdieľam vyslovene svoju tvorbu, a grafiku keď nejakú používam, mám na ňu zakúpenú licenciu že ju môžem použiť alebo mám výslovný súhlas od zdroja. Ďalší príklad čo sa týka predaja a promo – ja predávam ANdary, ale nebudem vám ich tu predávať to sem nepatrí a ani ponúkať na predaj.. ich zdielanie je super dôležité lebo sú súčasťou vzostupných, čistiacich, galaktických záležitosti a sú súčasťou tvorby a budovania priestorov novej zeme, takže ich zdielania sú vítané, ale takisto bez nejakého preháňania a s tým, že nezdieľaš len tak Fotky pre nič za nič, ale je ku ním pár slov, že čo to pre teba znamená aký to má význam pre teba, Ďalšie uvedomenia si niečoho, poprípade lekcie ktoré ti už ste druhú, poprípade čo si sa naučil, čo si zistil, a to sa netýka len Andard to sa týka absolútne všetkého – to je vítané a žiadané.

❣️Máš tu slobodu prejavu, ale váž a naciťuj si svoj prejav. Ak sem zatiahneš 3D haluze - budujem vyvodzovať následky.

Nesnaž sa napodobňovať nikoho, zdieľať domnienky a prázdne slová, afektovanosť - robenie dojmu, snažiť sa byť niekým, buď sebou tým kým už si-prepoj sa so sebou a nechaj to vyplynúť, je to jednoduche- maličkosti - jednoduchosti - najväčšia RAdost!

❣️NA TEBE JE HODNOTA - ty si energia -

Zdielaj svoj život-reality-hologram - Seba, ale inak Než si zvyknutý z 3D zeme.


❣️Pozri si zadarmo Kurz v škole majstrov - nová éra sociálnych sietí - tam sú mnohé kľúče k tomu o čom táto komunita je, o čom nie je, hlavne si treba uvedomiť, že tu sa neprezentuje tak, ako ste zvyknutí sa prezentovať na 3D sociálnych médiách, sieťach, skupinách, četoch.

Takisto to nie je pasívne pozorovanie, očumovanie, ale aktívne prispievanie – samozrejme v rovnováhe, a to je na každom aby sa to naučil, aby si to nacítil, čo je moc, čo je príliš veľa a čo je nedostatok - čiže rovnováha medzi pasivitou a aktívnosťou, asi tak by som to nazvala 🙂🙂

❣️Je to možnosť tvoriť kontakty pre seba, ale nie za maskou nejakou, podprahovým chtíčom niečo získať, nič lepkavé - nikto sa tu nehrá na vodcu a ani sa o to nesnaží vo fyzických realitách s ostatnými členmi komunity..


❣️Fandíme si, rozvíjame konverzácie, ale opäť nie 3D štýlom! Nezdiela sa nič von, dodrzuješ súkromie ostatných a buď si vedomý toho, že sa monitorujú / pozorujú tvoje činy tu aj na 3D sieťach, lebo mnohí sa už preukázali že načerpajú niečo od Márie Guidance, a potom to zdieľajú za svoje, robia si biznisy na tom, svoje centrá, lepkavé kontakty atď… NULOVÉ PROMO SEBA A SVOJICH BIZNISOV PRODUKTOV, nula lepkavosti ~ bezlepkove siete a kontakty Novej Zeme - to sa učí, je to proces.

❣️ konverzácie a zdielania čo sa týka kurzov a transmisii školy majstrov sú veľmi vítané, lebo tom mega podporuje ďalšie aktivácie a expanzie srdca a vedomia, takisto konverzácie ktoré sú po našich komunitných Zoomových stretnutiach sú veľmi vítané, lebo to takisto podporuje s procesmi každého.. uvedomia si seba / pochopenia seba vždy inak sú veľmi vítané a žiadané 🙂🌟❣️


❣️Si tu na naučenie sa zodpovednosti ZA SVOJU PROJEKCIU - Z AKEJ ÚROVNE VEDOMIA A Z AKEJ MENTALITY PROJEKTUJEŠ KOMUNIKUJEŠ ZDIELAŠ? Je to proces..


❣️JE TI TU DANÁ ŠANCA A DÔVERA UŽ LEN TÝM, že máš sem prístup. Nestojí to na jednom, ale na nás všetkých ! MÁŠ TU VÝŽIVNÚ ZAKLÁDOVÚ PÔDU PRE AKCELERÁCIU svojho RASTU, ALE TY SEM PRISPIEVAŠ STAVEBYMI KAMEŇMI.. nie je to záchranná sieť..

ak nie si vibračná zhoda, rozlúčime sa, možno sa vrátiš možno nie. Takisto každý môže odísť sám po tichu, bez drámy, kedy si len praje, stráca potom prístup ku archívu aj sem, vtedy si zruší platbu mesačneho členstva, nikto sa na nikoho nefixuje…


❣️ÚCTIVÉ SPRÁVANIE SA JE NUTNÉ. Otvoreé srdce, zdielanie z čistoty Srdca je prirodzene pozdvihujúce, inšpirujúce, aktivujúce a hlavne každý jeden sa učí vždy niečo o sebe, chápeš seba viac, SPOZNÁVAŠ SA LEN VIAC najmä

na základe zdielania svojich a ostatných,

každý jeden sme učiteľom a žiakom v jednom avšak nie je to škola a vzdelávanie 3D štýlom.


🌈 TÁTO PLATFROMA A KOMUNITA MÁ POTENCIÁL SA VYVINÚŤ V DOMOV A RODINU NOVEJ ZEME, kde pracujeme pre to, čo nás ďaleko presahuje, keď “to”

stelesníme - čerpáš z NEKONEČNÉHO ZDROJA V SEBE.

❣️Predloha ku tejto platforme a komunite je v anglickom jazyku, čiže ovládanie takých tých najzákladnejších výrazov je nutné aby si vedel narábať s aplikáciou, vždy máš možnosť si to dať do prekladača ak nerozumieš...

❣️POZRI SI topics - kategórie tém, nacíť si do akej kategórie spadá tvoj príspevok a označ to tou visačkou, je to ako hashtag, je to super pre jednoduchšie vyhládavanie a pre čistý prehľad príspevkov, nazdielala som “vzorové príklady”.

Pamätaj, že NESPRÁVNE SPRÁVNE NIE JE, ani chyby, proste sa učíme, je to experiment.


❣️Podľa potreby sa budeme stretávať na Zoomkach, kde preberieme čo treba, pre tvoju - našu podporu a ďalšie aktivácie. Link na stretnutia sa bude posielať do mailov. Budem sa snažiť ich viac vopred oznámiť, ale niekedy budú spontánne, a kto sa pridá sa pridá… kto nie, má možnosť záznamu..

Všetky Zoomka sa budú nahrávať, Bytie prítomný na živo je žiadané viac ako menej.. samozrejme sa neočakáva že ti to vždy vyjde. Záznamy budú v Škole majstrov v KomUnitnom archíve.

Občas z nich nástrahám ukážku dostupnú pre verejnosť ale s absolútnym dodržaním súkromia zúčastnených ako extra dar pre ostatných. Takže ku tomto dávaš súhlas automaticky.

❣️Dôležité pochopiť je:

“Nesnažime sa tu byť stádo splašených koňov, poslušných ovečiek, opakujúcich sa opičiek jeden po druhom, opakovanie 3D info, poznatkov, 3D databázy kódov vedomia, ani sa nebojíme prejaviť, nesnažime sa zapadnúť a nanútiť si niečo s čím nerezonuješ, nesnažíš sa tvoriť další systém právd a presvedčení, nevyznáva sa tu žiadna osoba, ale učíme sa, zisťujeme, skúšame, hľadá sa rovnováha, najprv sa vždy uistí, že vychádzaš s prepojenia sa so Sebou ako so Zdrojom všetkého, čiže zo svojho (vyššieho, univerzalneho) srdca.. nič sa pokaziť nedá..

❣️🌟❣️Ak máš akékoľvek napády, inšpirácie ako expandovať a aktualizovať tento priestor, prosím - sem s tým ! Aj “branstromingu” ale dokopy dáme srdcia a božské hlavy, nie ľudské hlavy - to je vítané, tomu sa potešíme !❣️❣️Smernice a pravidlá sa dopĺňajú za behu a jedného dňa nebudú potrebné.. Prečítaj si tiež sekciu smernice na webstránke - to tu platí extra! INTEGRITA A POSVÄTNOSŤ. Mnohé musím ešte doladiť, “domyslieť”, je to ken začiatok.


❣️💎❣️Ako komUnitný člen dostávaš virtuálny odznak že si komUnitmy člen čo ti zabezpečuje prístup do komUmity cez apku a tak celkovo Tam, kde ostatní nemajú prístup. Samozrejme Stratíš ho,


❣️❣️ ❣️ Je potrebné pochopiť, že toto nie je Česka alebo Slovenska transformácia, to ostáva v Starej zemi, ❣️všetky príspevky a zdieľania ti poskytujú určitý obraz o tom čo a ako zdieľať, a ako podporiť tú pozdvihujú tú energiu ktorá tu je pre teba. JE NUTNÉ Mať prečítané tieto smernice a napočúvané prvé video ktoré nájdeš v našom Komunitnom archíve. Bez toho ani len nezačnu zdieľať, a naozaj si s tým daj načas, poriadne si prečítaj príspevky, ktoré tu už sú naZdieľaj komenty, naZdieľaj svoje skúsenosti a perspektívy na to a až potom skús prispieť niečím svojim..


❣️❣️❣️

NIE SME TU OBETE, NESKÁČEME VŠETKÝM NA POMOC, STAVIAME SA DO SVOJEJ SILY A MOCI STVORITEĽA A ZDIEĽAME SVOJE PROCESY, ZMAJSTROVANIE SITUÁCII, SVOJE REALITY ALE NIE Z POZÍCIE OBETE... Prosím najmä v komentároch si to naciťujte, či niekoho nevnímáš TY AKO OBEŤ A CHCEŠ POMÔCŤ NIEKOMU, skôr sa uvedom, čo je v tebe spustené a to adresuj. JE VEĽKÝ ROZDIEL ZDIEĽAŤ Z NEUTRÁLNEJ POZÍCIE AKO TVORCA A AKO OBEŤ ALEBO TY VNÍMAŠ OSTATNÝCH AKO - táto 3D mentalita a zvyk sa sem neprenáša zo starej zeme..

Neobťažuješ členov komUnity svojimi správami, cez ktoré niečo chceš získať, lebo to ovplyvňuje energiu celej KomUNity.

❣️Nie je to tu zoznamka 3D štýlom, ak niekto postrehne niečo zvláštne, DAJ MI VEDIEŤ OKAMŽITE. To isté platí aj písaní správ - ak niekto niekoho obťažuje, robí promo, snaží sa niečo získať, daj mi vedieť. Nie je to tu ľudská romantická alebo sexuálna ľudská zoznamka, To isté platí aj pri písaní správ členom - ak niekto niekoho obťažuje, robí si promo, snaží sa niečo získať, daj mi vedieť. To sem nepatri..

Nevypisuješ ostatým, aby si niečo získal...


❣️ Čo sa týka zdieľania ANdar: Ak si praješ zdieľať svoje uvedomenia si cez Andary, tak tie sa zdieľajú len od Marie Guidance - toto je kvôli mnohým dôvodom, ktoré nemám povinnosť vysvetľovať...


❣️ Nezdieľajú sa tu linky na žiadne webstránky, naozaj naciťuj čo zdielaš keď už len do komentov píšeš a dvojnásobne naciťuj keď zdielaš nejaký Prisprvok.

Nevedomie-neprítomnosť a nepozornosť neospravedlňuje.💎ďakujem za pochopenie💎❣️PRISTUP DO komunitného ARCHIVU videí MÁŠ v Škole Majstrov tak, že si vyžiadaš v Škole Majstrov Novej ZemeVstup do Kurzu s názvom

Extra Akcelerácia-Spolu-Evolúcia v KomUNIte-Archív,


❣️❣Dopraj si TU NAJPRV čas najprv pred tým než vôbec začneš zdieľať.. Pozri si už existujúce príspevky, zorientuj sa najprv.. Nie je kam sa ponáhľať. ❣️

Vstup do KomUNIty máš buď cez webovú adresu alebo aplikáciu, máš oboje na výber :)

Prečo VŠETKY SMERNICE ~ Je to všetko preto, aby sa dodržiaval čo najčistejší a vysoko-vibračný priestor Novej Zeme, kde sa tá stará neťahá, je príliš vibračne ťažká..


Poplatok sa navýšil na 25 $ mesačne. Takže ak budeš predlžovať členstvo od toho čo si prvý krát zaplatil, stiahne ti už 25 namiesto 22$.

Zatial taký ostane na apríl / maj 2022.


Tým, že si tu tak mi dávaš automaticky súhlas s týmito smernicami, ktoré pravidelne budú dopĺňané. Ak ich narušíš, sú vyvodené následky.Vďaka, že si tu,

Za tvoju ochotu a zainvestovanosť do vedomia Novej Zeme a nás ako celku ❤️

VĎAKA ZA REŠPEKTOVANIE A POCHOPENIE všetkého a vďaka za Bytie pripravený na LEVEP UP & STEP UP ☄️🚀🛸


tvoj - náš Tím Avatar 🌈


Group Rules


Pozri Opis Skupiny, Sekciu Smernice na Webke:

Tam všetko Je vypísané - v opise skupiny sú smernice a navigácia, dopĺňajú sa za behu..

Info

  • Private

    Only pricing plan holders can view this group.

  • Visible

    Shown to site visitors.

  • March 9, 2022

    Created

  • Maria Aramatena
bottom of page