top of page
shutterstock_1447444718.jpg
Vitaj v tomto darovanom archíve Neustále aplikovateľných videií zvukovo-svetelnej alchýmie s alchymickými misami vzácnych kovov a
kryštáľov - KRIST-AA-lov v prepojení s Andarami. 

Je to Darovaná aktivačná extra podpora Kvantovej Zvukovo-svetelnej alchýmie, 
Podpora svetelného galaktického vedomia a tela Novej Zeme a tvojich procesov evolúcie svetelnej kozmickej DNA - vzostupné transmustačné procesy neustálych metamorfóz - tranzitov do najvyšších oktáv svojej existencie, do sebaexpresií ako Nový Paradisien človek - Kódy Edenu - Majster Budovateľ - Novozemšťan - Zjednotené Svetlo Hviezd. Tento archív sa bude rozširovať, je to len začiatok.. 

Videá Sú zoradené od najstarších, ktoré sú úplne na spodku po najnovšie - na vrchu, ale sú bezčasové,

je to jedno. 

Hneď na začiatku môžeš nájsť poslednú aktiváciu z dňa 8.1.2022 - slnko bolo v konjunkcii s Venušou - super upgrejdy vzťahu so sebou (nekončiace sa), opäť ďalšie prenesenie vzťahu so sebou do vyšších - hlbších levelov / úrovní / rovín / hĺbok-šírok-výšok 😊

na základe ktorých máš transformovať všetko opäť odznova - na základe transmutácie - PREROBIŤ, ODROBIŤ, VYROBIŤ NOVÉ.. 

Odtvára sa všetko, lebo sa základy, na ktorých sa životy bbudovali majú pretvoriť úplne, aby sa na iných základoch vedomia VO SVOJOM TELE MOHLO BUDOVAŤ ÚPLNE NOVÉ VŠETKO A NONSTOP TO AKTUALIZOVAŤ - upgrejdovať cez vždy hlbší vzťah so sebou ako so ZDROJOM VŠETKÉHO, ČO POTREBUJEŠ A ČO EXISTUJE - vzťah so všetkými svojimi ja, s celým svojim ja, vzťah so sebou so všetkými všade naraz tu a teraz.. 

 
Ak si budeš priať ponoriť sa do toho hlbšie za podpory našej asistencie, navštív našu Školu Majstrov Novej Zeme plnú kurzov a transmisií a aj čoskoro série Kozmických ZnovuZrodov a Kvantových Iniciácií a Aktivácií Majstrovskej Alchýmie 
(bude tam info k tejto mega sérii čoskoro).
Všetko je vytvorené pre akceleráciu tvojich procesov. Takisto všetky voľne dostupné články vo Svetelnej Knižnici a na Vimeu a Youtube sú ďalšou darovanou podporou a doplnením tohto Archívu zvukovo-svetelných aktivácií - Alchýmie. 

SMERNICE, ODPORÚČANIA AK SA LADÍŠ NA TIETO TRANSMISIE - BEZČASOVÉ AKTIVÁCIE : 

Odporúčam sa ne ladiť so sluchátkami. Idú hlboko do bunkovej pamäti, do tvojej DNA, sú intezívne a majú trvalé následky :)
Robíš to na vlastnú zodpovednosť a laď  sa na ne len keď cítiš, že máš, že tvoje telo si to pýta a len na tak dlho, ako budeš cítiť.. Nič na seba netlač, nenúť to na seba, ak s tým vôbec nebudeš rezonovať.. Ak nerezonuješ nechaj to tak, možno neskôr alebo inokedy, a ak áno, odporúčam niekoľko krát sa naladiť, spúšťa to rôzne procesy, respektíve asistuje ti s akceleráciou.. Ide to hlboko do tvojej telovej bunkovej pamäti, do DNA kódov vedomia - pamäte - spomienky -- dovoľuje to telu vyplaviť čo má v danom momente cez zvedomenie, integráciu, sprocesovanie a pre-pustenie a odľahčenie, v tom prípade prirodzene dovoľuješ telu, aby navýšilo frekvenčno-vibračné naladenie.
Všetko odo mňa-od nás je intezívne, takže len ak rezonuješ tak sa do toho pusti, uvoľni sa a nechaj zo seba vyplaviť sa to, čo má práve vďaka týmto aktiváciám.. Predýchaj sa, uvoľni sa a nechaj sa viesť svojim vlastným svetelným lídrom vnútri.. Ak sa na ne ladíš, je to na tebe akú pohodlnú polohu sio vyberieš, 
Uvoľni sa, dopraj si pohodlie, pokoj, len sa nalaď... tieto frekvencie ťa podporia ponoriť sa oveľa hlbšie, dýchaj hlboko, uvoľni telo viac a viac s každým výdychom, tieto frekvencie ťa podporia zvedomiť, integrovať, vyplaviť z tela presne to, čo treba v tomto danom momente... cíť naplno, dovoľ si to sprocesovať všetko to, čo sa začne vyplavovať... účinky trvajú dlho po vypočutí si, odporúčame sa ku ním pravidelne vraciať tak, ako budeš cítiš.. Sú neustále aplikovateľné bezčasové, dar aktivácií a čistení, dar podpory Univerzálneho Svetelného Galaktického Vedomia a Tela Novej Zeme.

Príchod nových pokladov a ich zladanie sa s ostatnými misami-Uprostred noci, hneď po rozbalení dvoch nových prírastkov - ich zladenie s ostatnými.. Odporúčam so sluchátkami tak ako všetky sú najideálnejšie so sluchátkami:
Aktivácia a Transmisia Kódov Novej Zeme z 8.1.2022: 
Kvantová Zvukovo-Svetelná Aktivácia-Alchýmia:

Prenesenie Vzťahu so Sebou do Vyšších-Hlbších Úrovní-Špeciálne prevažne Venúšanské Aktivácie - Slnko a Venuša boli v ten deň v Konjunkcii:
Zvukovo-Svetelný Kúpeľ - Alchýmia, Aktivácia z 13.3.2021:
Aktivácia a Transmisia Kódov Novej Zeme - Jesenná Rovnodennosť 2020:
Trasmisia z 13.5.2020 -Zvukový Kúpeľ, Majstrovská Alchýmia, Aktivácia, Transmisia Kľúčových Kódov:
Zvukový Alchymický Kúpeľ z 3.3.2020:
Zvukový Kúpeľ z 3.12.2019 Expanzia Srdca - Alchýmia - Trojplameň 121212(333):
Svetelná Kvantová Aktivácia: Úplné ROZ-Opustenie Starej Zeme a VzoVstup Do Novej Zvnútra Von:
AN-Darová Kompilácia ako DAR extra aktivácií vedomia, krásy svetla v každom.. Sú naša rodina Novej Zeme, s ktoru sa buduje vzťah.Andara - Svetelné Krist-AA-L Galaktické Plazma Technológie Vzostupu a Budovania Novej Zeme:
shutterstock_2097054286.jpg
bottom of page