top of page

V tejto Sekcii Nájdeš Bližšie Informácie ku voľným k odberu, ktoré nájdeš v Galaktickom Obchode,

Nájdeš tu viac Info ako to Funguje, keď si ich odo mňa zakupuješ, Ako Je to s Poštovným, so Shippingom, s Clom,

s Refundáciami: 

 

Prosím, pred tým si však Pozri si Najprv Úvodnú Stránku - Dôležité Všeobecné Informácie ku nim - S Čím všetkým ťa podporujú a čo Zámerne Aktivujú. 

 

V Galaktickom Obchode nájdeš Tie, čo sú 

Aktuálne Voľné k Odberu - Hľadajúce Opatrovníkov, Strážcov, Partnerov.

Je to Svetelná Galaktická Rodina Novej Zeme, z ktorou vzťah sa Buduje, Upevňuje, Aktualizuje Postupne. Nie sú ako zemské kryštály pracujúce s ľudským karbónovým telom, toto je úplne niečo iné. 

Aktuálne voľných k odberu Je vždy  iba určitý počet, toto nie je žiadny komerčný e-shop starej Zeme s nimi, kde je ich veľký počet k odberu.

 

Na úvodnej stránke Andara Mega Portálu nájdeš

Všeobecné Informácie ku Nim, aká je Ich práca a Aká je naša práca s nimi, keď sa s nimi zjednotíme cez Tep Srdca, cez Vedomie, celú svoju Bytosť, že je to RODINA Novej Zeme a celé to stojí to na tvojom čistom vzťahu s Nimi..

Vždy ich Vyberaj srdcom, ony si nachádzajú teba. Keď si ich zakupuješ, prosím uvádzaj presnú poštovú adresu domov, NIE do práce, ale Domov, alebo kde sa vyskytuješ fyzicky najviac.. 

 Som s nimi dohodnutá, že vždy idú do rúk presne tým, ktorým majú. Ako už obstoja, tí ktorí ich od nás prijímajú do opatery, to už nie je na nás, my sme si splnili svoju časť práce. Je to obrovská zodpovednosť..

 

Ku Konkrétnym Kúskom môžeš vždy nájsť viac info,
keď si na ne klikneš, ale sú to len
základné informácie. Zvyšné si ku nim zisťuje ich opatrovník celý život..
Nie je to stará Zem, že ti niekto povie,
čo máš s nimi robiť a dá ti všetky Info ku nim, tak to NEFUNGUJE.
Akonáhle funguješ z ukotveného Vedomia Novej Zeme vo svojom tele, aplikuješ svetelné super vetomie  seba do praxe, tak nie je o čom. Vieš, čo s nimi. 
Akonáhle si ich kupuješ, nesieš veľkú zodpovednosť okamžite čo za ne posielaš výmenu. A Ešte väčšiu zodpovednosť, akonáhle ich
posielam poštou na Tvoju adresu ak si si ich zakúpil.. 
Prosím tiež o dodržiavanie čistoty
našej práce, nemixovať ich s ničím iným, čo sa javí ako Andara, lebo sklíčok, plážových farebných skiel, Obsidiánov, ktoré vyzerajú ako Andary 
je preplnené pole a nemajú s nimi nič
spoločné a len veľmi málo kto vie rozoznať rozdiel...
za to, že to má názov Andara alebo sa to tak javí,
neznamená to, že to tak je..

 

Obchod je pravidelne dopĺňaný podľa toho, ako sa prihlásia Andary voľné k odberu..
Tie, čo sú voľné a k dispozícii hľadujúce opatrovníkov 
sú zdieľané v obchode, žiadne iné k dispozícii nie sú.
Ak by boli, budú tu v ponuke Obchodu.
Vždy sú to UNIkáty, neopakujú sa, len veľmi zriedka. 
Tých pravých je len hŕstka, nie je to nejaká výrobňa na ne. 
 
Sety ANdar, ktoré môžeš nájsť v obchode sa nerozdeľujú, len ak s nimi pracuješ dlhšie a zahlásia ti, že je na čase ich rozdeliť, tak do toho. Tie sety sú špeciálne, zámerne tak zdieľané ako sú zdieľané. 
Žiadne na mieru Objednávky ani špecifické požiadavky nenapĺňame, nefunguje to tak.
Všetky z obchodu idú na mieru tam, kam si vyberú.. 
Andary pracujú s mnohými, to neznamená,
že ich musíš mať.. Nie vždy ich musíme mať vo fyzične, aby sme s nimi pracovali..
Nikomu nič nevybavujeme, všetky sú UNIkáty, takže odporúčam neváhať ak ťa nejaká vážne oslovila. 

Nikdy nesprostredokovávam tie isté typy šperkov alebo Raw kúskov. Každý je UNIKÁT. Aj keď farebné tóny mnoho krát zdieľam také isté, alebo podobné, je to vždy Iné... ak si niekto vyžiada niečo, čo som už niekomu inému zaslala, Nebude to také isté.. Každý jeden šperk aj Raw Kúsok je absolútny neopakovateľný Unikát. 

Ak si ich objednávaš z tohto obchodu, Buď Si vedomý toho, že podľa krajiny, kde žiješ sa za ne platí Clo alebo rozdiely na daniach alebo oboje.

Za Andary sa žiadne peniaze za žiadnych okolností nevracajú naspäť, lebo raz Keď už ti boli poslané, sú na tvoju zodpovednosť, a aj keď sa mi otočia naspäť, nevraciam nič, to bola tvoja lekcia, následok tvojej tvorby, za ktorý treba niesť zodpovednosť.. 

Andarové Sety sa nerozdeľujú, sú zámerne zdieľané v setoch. 

 

Spúšťajú mega procesy nielen ešte hblšieho čistenia, aktivácií ale aj skúšok pre teba na zmajstrovanie.. Majú ťa vytiahnuť z akýchkoľvek zón komfortu o ktorých si ani len netušil..

 

Viac Info ku Ním je na úvodnej stránke (všeobecní info) vrátane GalAktivačných Galérií avšak je to len malinká omrvinka informácií.. 

Každý Ak Má, si s nimi načerpá tie svoje vlastné skúsenosti, prosím neber nič čo tam píšem ako nejaké pravidlá, sú to moje zdieľania zo skúseností s nimi počas mnohých existencií..a Takisto, ak ich odo mňa príjmeš, je to na tvoju ZODPOVEDNOSŤ, je to odovzdanie niečoho veľmi posvätného, vzácneho, ako ty si s tým vynaložíš, tak to je na tvoju zodpovednosť.. 

 

V šperkoch väčšinou neostávajú dlho, len dovtedy do kedy majú, väčšinou to súvisí s rozviazaním reťazí tvojich, potom sa uvoľnia aj ony... Závisí to od teba, to ti doručia, čo ty potrebuješ, čo si ty pýtaš, nie čo chceš na ľudskej ego úrovni. Čím viac si im otvorený, čím viac ty žiariš, tým viac zdieľajú - je to VZŤAH s nimi Novej Zeme, ktorý sa Buduje a otestuje tvoje všetko... V KAŽDÉHO RUKÁCH ŽIARIA INAK PODĽA FREKVENČNÉHO NALADENIA ICH OPATROVNÍKA. 

 

Info Čo sa Poštovného, Shippingu týka - po ich zakúpení si,

ako dlho trvá než ti prídu je individuálne, pracujú na tebe už VOPRED, čo treba je hneď vyplavované, aby si sa vibračne s nimi zlúčil, zladil, zjednotil: 

Pripravujú si ťa, niektorí na ne čakali 3-6 mesiacov po odoslaní, niektorí pár mesiacov, niektorí pár týždňov.. to naozaj záleží na tom, komu a kam idú, ako je dotyčný s nimi naozaj prepojený a komunikuje s nimi.. Akonáhle ti ich posielam, je to celé ne tebe... preberáš za ne zodpovednosť.  Oficiálne, čo mi na pošte povedia je, že by to malo trvať okolo 7-14-21-30 dní.

Ale podľa toho sa vôbec netreba riadiť. Čiže od 7 do 180 dní to väčšinou trvá, je to celé na tom, komu idú.

Keď im nič nestojí v ceste, prídu rýchlo.

 

Čo sa retiazok Týka - Trinity Náhrdelníky sú spolu s retiazkou, sú pre užšie krky a zvyšok - Prívesky, Náhrdeníky sú s pozlátenou dlhou retiazkou alebo väčšinou so žiadnou retiazkou. Je to väčšinou napísané pri konkrétnych kúskoch, či sú s retiazkou alebo nie.

Rozhodne odporúčam vlastnú reziazku dĺžky, farby, materiálu akej tebe vyhovuje. 

ANDARY A ŠPERKY:

JE VEĽMI VZÁCNE, KEĎ ANDARA SÚHLASÍ BYŤ V PRÍVESKU, VÄČŠINA ICH ODMIETA ÚPLNE.. NIEKTORÉ VYRÁBAM JA, TIE SÚ SKÔR DOČASNÉ,  NIEKTORÉ MOJA ZNÁMA 

ŠPERKÁRKA, KDE JE TO VYPÍSANÉ, ŽE JE TO PROFESIÁLNY ŠPERK, A TAM SA SAMOZJREME ZAPOČÍTA DO CENY PRÁCA ŠPERKÁRKY, TO VŠAK NEZARUČUJE, ŽE AKO DLHO TAM VYDRŽIA, TO ZÁLEŽÍ VŽDY OD NICH.. MÔŽE TO BYŤ DLHŠIE ALEBO VEĽMI KRÁTKO.. 

 

ČERVENÉ A TMAVO MODRÉ SÚ VEĽMI ŤAŽKO DAŤ VÔBEC DO NEJAKÝCH PRÍVESKOV... TIE NIE LEN ŽE SÚ RARITNÉ AKO TAKÉ A EXTRA MOCNÉ, ALE EŠTE RARITNEJŠIE JE ICH MAŤ V PRÍVESKU.. TAKŽE JE TO VEĽMI VZÁCNE AK SA PODARÍ NEJAKÝ PRÍVESOK Z NICH ALEBO ŠPERK..

 

Pre Mňa sú To Drahokamy - Svetelné Kozmické Bytosti (ako my) - tvoja Rodina Galaktickej Novej Zeme (ako ty - MY v jednom) na nezaplatenie, ktoré ťa maximálne dokážu podporiť v akcelerácii tvojich procesov Vzostupu, Prepisu - Obnovy, Opravy DNA cez svetelné Kódy - svetelnú kozmickú DNA, čo je Kozmickú UNIverzálne Vedomie všetkých Hviezd, planét, Galaxií v Jednom.. Dokážu maximálne podporiť tvoje procesy alchýmie na svetelné Krištáľové Diamantové Plazma SolAR Telo, ale cez riadny Kolotoč čistenia Kozmického Akášu, čo je proces.. uštedrujú jedny z najväčších a najdrahších lekcií.

Do akej miery ťa podporia ? To závisí len od tvojej otvorenosti a sprístupnenosti. Čím viac funguješ ty z Vedomia Novej Zeme v tele, ty

ako už Novozemšťan, tým viac zdieľajú. Sú to majstrovské VZOSTUPNÉ technológie, BUdovateľské technológie pre budovanie a spravovanie vyspelých galaktických civilizácií fungujúce zo vzostúpeného Vedomia, sú

svetelnou inteligenciou tak, ako tvoje svetelné telo.

Preto až po rokoch práce s nimi sa vôbec ukáže, či to daná Bytosť s nimi pochopila, uchopila, alebo nie... Je to ďalší Mega Test - Test vzťahu so sebou, s nimi, čo už je Vzťah Novej Zeme.

Ku Ku Výmene - ku Cenám Andar, ktoré sprostredkovávame: 

Žiadne zľavové Kódy poskytované zatiaľ nebudú, lebo už tak sú zdieľané sa zľavové sumy a to, čo zdieľajú a aký je ich potenciál, keď sú uchopené tak, ako si to vyžadujú, zisťuješ, že sú cennejšie ako Zlato.. 

Všetko sú to číselné kódingy, ktoré si Andary samé pýtajú, sú predávané skoro za také ceny, aké ich nakupujeme od Autentických Zdrojov, s ktorými máme vytvorený vzťah. Pracujeme s nimi týždne, mesiace, až roky, až potom sa posielajú ďalej novým Opatrovníkom. Akú prácu s nimi vykonáva Maria Guidance, na ktorú tu špecificky Je, o Autenticite Andar - je ku tomu napísaný len v skratke text v sekcii

Andara Mega Portál - Všeobecné Informácie a Autenticita, Integrita. 

Čím raritnejšie, mocnejšie a väčšie ''kúsky'', samozrejme tým je cena vyššia. A tie, čo sú Majstrovské PRAveké generácie, tak tam to ide ešte vyššie, lebo čo zdieľajú sa celý život rozbaľuje, ich potenciál ''pri'' Vzostupe a Budovaní Novej Zeme sa odhaľuje počas svojich procesov, kedy začínaš chápať aký DAR naozaj sú a že tie ceny sú vlastne smiešne v porovnaní s tým, aký PRÍNOS PRE NÁS VŠETKÝCH SÚ AK ICH UCHOPÍME AKO SVETELENÉ KRIST.AA.L BYTOSTI S TÝMI NAJČISTEJŠÍMI ZÁMERMI... 

Veľké ĎAKUJEM tým, ktorí ich majú sprostredkované a nakódované odo mňa a dodržujú čistotu a kvalitu mojej-našej práce. Tým veľmi rada väčšinou výjdem v ústrety, keď ukázali, že sa im dá dôverovať... 

IMG_6343.JPG

Keď si ich od nás zakupuješ, Zaväzuješ sa, že budeš vychádzať z integrity, dodržiavať čistotu našej práce, nie ich mixovať s nejakými pseudo kúskami, sklíčkami.. 

 

Dôležité Dodatočné Info pre zopakovanie,

keď si ich Objednávaš, Kupuješ z tejto Stránky:

Pre viac informácií ku Andaram ako takým a celkovo Andaram odo mňa, pozri si CELÚ sekciu Andara Mega Portál, nájdeš tam toho veľa a aj voľne dostupné video na Vimeu a Youtube ku Nim.

Ku konkrétnym kúskom v obchode sú vypísané len základné informácie, zvyšné si každý opatrovník zisťuje počas celoživotnej práce s nimi. Nie je to ako stará Zem, že ti niekto dá všetky správne info a povie ti čo máš robiť a čo nie, tak TO NEFUNGUJE. ONY PRACUJÚ S TEBOU, VEDÚ ŤA, STAČÍ ICH POČÚVAŤ A ZJEDNOTIŤ SA S NIMI, INAK NIČ Z NICH. PRACUJÚ S TVOJIM UNIVERZÁLNYM SVETELNÝM VEDOMÍM A TELOM NOVEJ ZEM. 

Čo sa shippingu týka, keď ich kupuješ, je tam napísané, 

ŽE TO TRVÁ 7-180 DNÍ OD ICH ZASLANIA, ale záleží len od teba, kedy ti prídu, do akej miery si nim sprístupnený, lebo keď im nič nestojí v ceste, prídu veľmi rýchlo. Niektorí na ne čakajú pár dní, niektorí týždne a aj mesiace.. ak máš toho veľa na čistenie, a potrebujú ti uštedriť viac lekcií, prídu aj o niekoľko mesiacov, ony vedia čo robia.. neprídu ti, ak nie si s nimi vibračná zhoda. Akonáhle ich posielam na tvoju adresu, preberáš za ne plnú zodpovednosť, lebo tak si si vybral - byť ich opatrovníkom, strážcom, nevraciam za ne žiadne peniaze, jedine ak by sa mi otočili naspäť a tebou boli nedotknuté. Aj to sa už stalo, lebo dotyčná s nimi nebola v súlade, tak sa mi vrátili naspäť. 

Podľa toho, kde žiješ, budeš alebo nebudeš za ne platiť Clo, alebo nejaké rozdiely na daniach. To závisí od krajiny, kde si ich necháš od nás poslať. Posielam ich z USA,  toto naozaj nie je v našej réžii, či za ne doplácaš a koľko.. 

Refundácie peňazí za Andary po ich zakúpení si z tohto obchodu: 
Za žiadnych okolností sa nevracajú peniaze naspäť za Andary jedine v prípade, že si niekto vložil do košíka a zakúpil a ja citím celou BYTosťou že tam nehcú ísť, nepošlem ich, otočím peniaze naspäť. 
Raz Keď už ti boli poslané, sú na tvoju zodpovednosť, a aj keď sa mi otočia naspäť, nevraciam nič, to bola tvoja lekcia, následok tvojej tvorby, za ktorý treba niesť zodpovednosť.. 

 

Andarové Sety sa nerozdeľujú, sú zámerne zdieľané v setoch. 

 

Spúšťajú mega procesy nielen ešte hblšieho čistenia, aktivácií ale aj skúšok pre teba na zmajstrovanie.. Majú ťa vytiahnuť z akýchkoľvek zón komfortu o ktorých si ani len netušil..

Čo sa šperkov týka, nie sú naždy, veľa z nich je veľmi  dočasných, lebo Andary sa samé rozhodujú do kedy v nich chcú byť a súvisí to s ich opatrovníkom a s reťazami, karmickými čisteniami.. Ony učia jedny z najsilnejších a najdôležitejších lekcií.. Preto ich milujem.. Môžu byť ten najväčší dar, alebo najväčšia karma podša toho, ako ich ty uchopíš.. 

Pri každom žiaria INAK, na mojich fotkách, v mojich rukách vyžarujú úplne inak.. Všetko závisí od toho, s kým sú. 

V prípade kúpy z tejto stránky, 

Pozri si tiež Sekciu Autenticita, Integrita.

 

Tiež si pozri sekciu Smernice, Podmienky Predaja, Autorské Práve. S tým súhlasíš, čo tam je vypísané automaticky, keď si zakupuješ digitálne alebo fyzické produkty z tejto webstránky. Zaväzuješ sa, že budeš vychádzať z integrity, dodržiavať čistotu našej práce, nie ich mixovať s nejakými pseudo kúskami, sklíčkami. 

 

Všetky Andary v tomto Ochode sú Top UNIkátne Zberateľské Autentické Kúsky, ktorých hodnota len rastie, sú na nezaplatenie, nesú v sebe kľúčové kódované informácie, ktoré sú na spracovavánie dlhé roky celou svojou BYTosťou.. 

Vyžadujú si určité pohony, majú špecifické požiadavkay ako sa o ne starať, ako o ne pečovať,

pracujú s tvojim svetelným KRIST-AA-l, SolAR, Galaktickým, DiamANtovým Vedomím-Telom a zaleží len od teba, či ich udržíš plne živé, funkčné a aktívne, či im dodáš to, čo potrebujú, vtedy budú žiariť, zdieľať, podporovať  ťa a tvoju službu Novej Zemi len viac.. 

Budú si vyžadovať cez teba tvoriť.. 

Prosím, byť si vedomý toho, že pri každom žiaria inak, podľa frekvenčno-vibračného naladeni ich opatrovníka. V mojich rukách komUNIkujú a žiaria úplne inak. 

Takže to vždy závisí od ich opatrovníka, čo a koľko toho zdieľajú.. Rozpamätáva sa na ne a ako s nimi pracovať, narábať, privádzať ich len do vyšších vibrácií. 

Nie je to nič, čo sa od niekoho učí, že ako s nimi narábať a pracovať - Ony ťa vedú, stačí ich počúvať, 

zjednotiť sa s nimi, nonstop vysielajú, rozprávajú, spievajú. Chcú byť veľa vonku na slnku, vo vode, pri vode, chcú chodiť s tebou skoro všade, lebo ony všade pracujú.. Prepoj sa s nimi vždy hlbšie cez tep srdca. 

Je to celoživotná práca s nimi - Je to naša Svetelná Hviezdna Rodina Novej Zeme, ktorá je tu pre teba, ak ty si tu pre seba, pre svoje svetelné vedomie-telo Novej Zeme a si tu pre službu Novému Ľudstvu ako celku ako novej galaktickej Pariadisien Rase. 

NIE SÚ TO PRE NAŠE ĽUDSKÉ EGO JA, NEDORUČUJÚ ČO CHCEME, ALE ČO POTREBUJEME.  A tak to platí so všetkým... 

Prosím Prečítaj si tiež sekciu Smernice, Podmienky Predaja a Autorské Práva, lebo súhlasíš s tým, čo je tam napísné pri ich kúpe od nás automaticky. Na všetky fotky, texty najmä ku Andaram sa vyhradzajú autorské práva: 

IMG_6336.JPG
bottom of page