top of page
shutterstock_2400627611.jpg
Facebook Cover Photo.png

Sat, Apr 02

|

Online Kurz Školy Majstrov - Nahrávanie

Základy Budovania, Tvorby, Hojnosti, Podporného Systému Novej Zeme cez Stelesnenie Vedomia NovoZemšťana

Pozývame ťa na Nahrávanie ďalšieho Intenzívneho Kurzu Školy Majstrov počas prvej polovice Apríla 2022: Základy Budovania, Tvorby, Hojnosti, Podporného Systému Novej Zeme cez Stelesnenie Vedomia NovoZemšťana cez Svoje UNIverzálne svetelné vedomie-telo, ktoré je toho je základ - Základ Novej Zeme.

Registrácia Uzavretá,Vypredali sa Miesta
See other events
Základy Budovania, Tvorby, Hojnosti, Podporného Systému Novej Zeme cez Stelesnenie Vedomia NovoZemšťana
Základy Budovania, Tvorby, Hojnosti, Podporného Systému Novej Zeme cez Stelesnenie Vedomia NovoZemšťana

Čas a Lokalita (Online Event)

Apr 02, 2022, 6:00 PM

Online Kurz Školy Majstrov - Nahrávanie

Viac Informácii:

Srdečne ťa Pozývame na Nahrávanie ďalšieho Intenzívneho Kurzu počas prvej polovice Apríla na štyri Zoom stretnutia s Fokusom na: 

Základy Budovania, Tvorby, Hojnosti, Podporného Systému Novej Zeme cez Stelesnenie Vedomia NovoZemšťana cez Svoje UNIverzálne svetelné vedomie-telo, ktoré je toho je základ. Témy: Ako môžeš podporiť seba a ostatných čo najviac, na čom všetkom stojí Podporný systém v sebe NOVEJ ZEME ktorý je zakladom hojnosti, rozkvetu a organického super rastu. Takže sem patria aj témy VYSOKO-VIBRAČNÝ, ČISTÝ, Pozdvihujúci PRIESTOR Novej Zeme vnútri a vonku - stavba, budovanie, tvorba, prerábky a udržiavanie, upgrejdy. Nová éra komUNIt, skupín, tvoba nových civilizácii, všetko stojí na tvojej rodine vnútri, na tvojom vzťahu so sebou, takže pôjdeme do toho hlboko, čo je budovacia pôda starozemšťana a Novozemšťana..

Ďalej sem patria témy:

KomUnia vyššie Ja - Nižšie ja, 

Rodina novej zeme začína vnútri, 

KomUNIkácia= Tvorba ~ čo komUnikuješ do svojho poľa, to zažívaš. Všetko je vibračná záležitosť, holografická projekcia Vedomia. Akú Matricu používaš na projekciu svojho vedomia ? Tú starú alebo už novú? 

Bohatstvo, Rozkvet, Rast, Prosperita Nás ako Celku, Presah Jednotlivca, Mentality - vedomia človeka, 

ďalej sem patrí téma peňazí-času-energie, energetického menežmentu, práce, tzv. Povolaní atď.. 

Svetelné Telo a každého len hlbší vzťah so sebou so ZDROJOM, je základ Novej Zeme - ku tomu už Kurzy-Transmisie boli, preto toto je naväzujúci Kurz. 

Tiež sem patrí:

Napojenie sa na Pravý ZDROJ všetkého, čo existuje a čo potrebuješ - Bytie

v Toku - Bytie Tokom, Bytie sprístupnený Novej Zemi celým telom,

Veľmi Hrubé Základy Budovania MerKAby, Svetelného Kvocientu, Svetelného tela na vzostup a budovanie Novej Zeme v Sebe. K tomuto už bolo viac v predchádzajúcich kurzoch a bude aj v ďalších..

Bude toho oveľa oveľa viac, len to sa ukáže, vyvinie postupne.. 

Tento Stavebný / Budovateľský Kurz je naväzovaním na tie predchádzajúce, je ich rozšírením a prehĺbením. Je to vrelé odporučenie ich mať ale nepodmieňujem to. Pre záujemcov o členstvo v komUNIte Aurora Novej zeme, je to veľmi vrelé odporučenie najmä tento a všetky ostatné kurzy mať.. 

Počet miest čo sa týka nahrávania je zámerne obmedzený z rôznych dôvodov.

Dátumy a časy nahrávania: 

2.4.2022 sobota 18:00-20:30 hod sk-cz času (stredoeuropsky čas)

7.4.2022 štvrtok tiež od 18:00

tie ďalšie dva dohodneme, ale s najväčšou pravdepodobnosťou to bude 13 a 16.-17.4. (toto vôbec netuším,dohodneme to). Ale časovo to vždy vychádza od 18:00. Je potrebnéí si vyhradiť 2,5-3 hodiny na jedno stretnutie a nerušivý priestor.

Ja sa neriadim ľudským typom kalendáru a už vôbec nie ľudskými sviatkami najmä nie tými, kde sa oslavuje ukrižovanie Kristos Vedomia.. 

Pre tých, ktorí si prajú sa zúčastniť nahrávania tohto kurzu: 

Je nutné byť prítomný na minimálne troch stretnutiach, dávaš mi automaticky súhlas s nahrávaním, a že to bude použité na vzdelávacie účely a predaj tohto Kurzu po jeho skončení. Samozrejme je nutné byť OK s tým, že sa budeš zdieľať a že sa to nahráva.. 

Tento Kurz Bude k dispozícii v rámci školy Majstrov, kde si ako účastník nahrávania potom pošli Žiadosť o vstup, keď to tam bude, lebo tam budú všetky videá po kope spolu, ku ktorým sa môžeš vraciať koľko krát si budeš priať.. Všetko je vždy bezčasové, nonstop aplikovateľné, pracuje to na tebe vopred a dávno po, ale nič to za teba nerobí, ani tento jeden kurz nedá lineárny návod 3D štýlom na všetko.. tak to nefunguje..

Nech sa hlásia na nahrávanie na živo tí, ktorí majú záujem sa zdieľať, otvorene, na čisto, reálne, bez vedľaších úmyslov, bez potrieb sa promovať, získavať info pre svoj biznis, pre svoju popularitu atď a majú záujem prispiesť svojou energiou, otázkami, dotazmi, zdieľaniami, a tiež tí, ktorí nemajú problém so zapnutou kamerou a aj mikrofónom, keď sa zdieľa nahlas...

Toto je interaktívny kurz, ktorý sa bude nahrávať a bude dostupný pre ostatných. Pre účastníkov na živo to má vždy najintezívnejšie účinky ako Dar za ich odvahu..

Pre ostatných bude k dispozícii po skončení nahrávania za trocha vyššiu výmenu, ako mali účastníci na živo, a bude tiež v Škole Majstrov niekedy v apríli.. 

Je dosť možné, že z neho vytvorím ukážky verejne dostupné s dodržaním súkromia účastníkov ako dar pre ostatných.

Ak ideš do toho, Prečítaj si sekciu Smernice, súhlasíš s tým, čo je tam napísané a pri narušení toho, sú za to následky.

Každý Event-Transmisa-Kurz je veľmi cenná príležitosť Ďalšej Expanzie Srdca-Vedomia pre nás všetkých, je to veľká investícia do našej Budúcnosti a mega Podpory vyšších realít Novej Zeme.

Ďakujem za pochopenie a rešpektovanie, každá nová výzva je na nezaplatenie, lebo nás môže odkatapultovať do ďalších rovín (seba) poznania-chápania-hlbšieho rozpamätania sa na seba, na všetko..

Ďakujem.e za pochopenie a rešpektovanie a veľmi sa tešíííííím.E   na tento intezívny fičák  :) :)

VzoVstupenka

  • Vstupenka na Tento Kurz

    Vstupné na zúčastnenie sa na nahrávania tohto Kurzu, Zahŕňa to všetky stretnutia vrátane Záznamov, ktoré budú v Škole Majstrov, kde si potom vyžiadaj Vstup, na to treba byť členom Webstránky.

    $122.00
    +$3.05 service fee
    Sold Out

This event is sold out

Možnosť Zdieľať tento Event:

shutterstock_2400403689.jpg
Facebook Cover Photo.png
bottom of page