top of page
shutterstock_2400627611.jpg
Facebook Cover Photo.png

Sun, Jan 30

|

Trojdielny Online RýchloKurz

Pôrody Seba ako Hviezdy Novej Zeme Zvnútra Von a Na Etapy,Pôrody Seba ako Tvorcu Neobmedzeného,Zrody Vyšších Verzií Seba

Pozvánka na zúčastnenie sa na živo nahrávania ďalšieho UNIkátneho Trojdielneho RýchloKurzu Majstrov Novej Zeme Posledný Januárový Týždeň cez Zoom v dňoch: 23-27-30.1.2022 od 18hod sk-cz času

Registration is closed
See other events
Pôrody Seba ako Hviezdy Novej Zeme Zvnútra Von a Na Etapy,Pôrody Seba ako Tvorcu Neobmedzeného,Zrody Vyšších Verzií Seba
Pôrody Seba ako Hviezdy Novej Zeme Zvnútra Von a Na Etapy,Pôrody Seba ako Tvorcu Neobmedzeného,Zrody Vyšších Verzií Seba

Čas a Lokalita (Online Event)

Jan 30, 2022, 6:00 PM – 8:30 PM GMT+1

Trojdielny Online RýchloKurz

Viac Informácii:

PRVÝ MODUL Série Kozmických Znovuzrodov a Kvantových Iniciácií 2022 - Interaktívny Rýchlokurz 

Posledný Januárový Týždeň, tu sú detaily:

Pôrody (seba ako) Hviezdy Novej Zeme Zvnútra Von a Na Etapy cez konkrétne Vortexy v tele, Pôrody Seba ako Tvorcu Neobmedzeného: 

Presahuje sa Ilúzia Duality na ženskú, mužskú polaritu - plne sa očisťujú, integrujú, Zjednocujú sa a tiež sa presahuje ľudská verzia sexuality, Takže počíname, sme tehotní, rodíme, vychovávame sa odznova všetci bez rozdielu, od 5D plus je to jedno - si všetko všetci v jednom. Je to tiež základ budovania merKAby na vzostup - presah prvotnej separácie v koreni a v druhej čakre. Naše telá Novej Zeme sú postupne nonstop galaktické rodiace telá, ktoré len expandujú, rastú na sile, na svetelnom kvociente, ak vieme ako na to, ak sme sa rozpamätali.. Rastú energeticky, vyprázdňujú sa zároveň úplne, odhusťujú čo sa vibračnej hustoty týka, aby sa zlatými éterickýi vláknami kreácie mohli opäť vyšívať, čo je zároveň aj návrat do hojnosti v tej najčistejšej forme a do prirodzenej organickej alchýmii. 

Pozrieme sa detailne tiež aj na tieto témy:

Procesy Expanzie a Kontrakcie Vedomia - ich postupné zmajstrovanie, Základy Moci Zdroja všetkého v sebe a ako človek žije(me) z abdikácie moci nič netušiac, a kde všade a ako hlboko tento program-zvyk je zakorený (strata krídel, slobody, degradácie Genetiky Diamantového Kristos Slnečného Tela NovejZeme),

Ďalej témy, na ktoré sa sústredíme:

Evolúcia Čakier a Vortexov v Tele, RA centrum (nový SolAR), Zlaté Rúcho, Evolučné štádiá Zeme v rôznych Harmonických UNIverzách - Časových Matrixoch, Dimenzie, Hlavné vortexy v tele Novej Zeme a Hviezdne SolARne Planetárne Univerzálne Brány Vedomia v Tele - tieto témy v skratke, lebo bude toho oveľa viac v iných moduloch aj už bolo v predchádzajúcich Kurzoch a Transmisiách,

HLAVNÝ FOKUS bude najmä na:

Prestrihávanie Pupočných Šnúr zo Starou Zemou, Čistenie Nití Neslobody a Nití Nerovnovážnych Spojení so Zdrojom Starej Zeme v Sebe premietajúcich sa úplne vo všetkývch vzťahoch, najmä v tom so sebou, Prevracanie Polarít, aby sa mohli Zjednocovať, Vyrovnávanie Extrémov - Zlatý stred v Praxi, Odkrývanie svojich galaktických misií - Odpovede typu: Na čo som tu, čo sú moje služby, misie Novej Zeme? Význam, zmysel toho, že si tu a na čo.. 

Ďalej Fokus na: Budovanie úplne nového vzťahu so sebou - dôvera, mier a sebaprijatie na galaktickej úrovni a úplné vzdanie sa na ego úrovni v praxi.

Ďalej Fokus na témy:

Napojenie sa na Pravý ZDROJ všetkého, čo existuje a čo potrebuješ - Bytie

v Toku - Bytie Tokom, Bytie sprístupnený Novej Zemi celým telom,

Veľmi Hrubé Základy Budovania MerKAby, Svetelného Kvocientu, Svetelného tela na vzostup a budovanie Novej Zeme v Sebe. K tomuto už bolo viac v predchádzajúcich kurzoch a bude aj v ďalších moduloch tejto série.

Čo sa nestihne, lebo je toho pomerne veľa sa prenesie do ďalších kurzov.

Tento rýchlokurz Pozostáva z:

3 stretnutia po 2,5-3 hodiny, jedna-dve aktivácie Mariou vytvorené špeciálne na prestrihnutie šnúr so starou Zemou a kolektívmi 3D Zeme, na budovanie krídel a merKAby atď.. 

Dokopy spolu okolo 10 hodín mega materiálu za 144 USD pre účastníkov nahrávania tohto modulu na živo.

Bude k dispozícii na zakúpenie si pre ostatných v sekcii Školy majstrov - katégoria Kozmické Znovuzordy 2022 - je to prvý modul tejto série Kurzov. 

Naše Zoom stretnutia sú zatiaľ plánované na dni: 

Sunday - Nedeľa

Jan 23, 2022 od 6:00 PM (18hod sk-cz času)

Thursday - štvrtok

Jan 27, 2022, 6:00 PM (18hod sk-cz času)

Sunday - Nedeľa 

Jan 30, 2022, 6:00 PM (18hod sk-cz času)

Treba si vyhradiť čas 2,5-3 hodiny. Buď v pohodlí, ale v nerušivom, pokojnom priestore počas našich stretnutí. 

Účastníci nahrávania na živo budú mať link na folder, kde všetko bude, kde budem pridávať aj aktivácie,  a ten sa bude dať zakúpiť pre ostatných po vytvorení tohto  RýchloKurzu. 

Nech sa hlásia na nahrávanie tí, ktorí majú záujem sa zdieľať, otvorene, na čisto, reálne, bez vedľaších úmyslov, bez potrieb sa promovať, získavať info pre svoj biznis, pre svoju popularitu atď a majú záujem prispiesť svojou energiou, otázkami, dotazmi, zdieľaniami, a tiež tí, ktorí nemajú problém so zapnutou kamerou a aj mikrofónom, keď sa zdieľa nahlas... Toto je interaktívny kurz, ktorý sa bude nahrávať a bude dostupný pre ostatných. Pre účastníkov na živo to má vždy najintezívnejšie účinky ako Dar za ich odvahu. Nech sa hlásia tí, ktorí už majú kurzy, transmisie od Marie Guidance, aby vedeli, že ako sa fičí a hlavne, bude sa naväzovať na tie predchádzajúce  kurzy a transmisie.

Ďakujem.e za pochopenie a rešpektovanie. 

VzoVstupenka

  • Účasť na Nahrávaní Kurzu

    Toto je tvoja VzoVstupenka na účasť na nahrávaní celého Kurzu, je to iba pre teba, pre jedného účastníka. Je to energetická výmena, kde sú už započítané aj aktivácie, ktoré sú vrámci tohto kurzu.

    $144.00
    +$3.60 service fee
    Sale ended

Total

$0.00

Možnosť Zdieľať tento Event:

shutterstock_2400403689.jpg
Facebook Cover Photo.png
bottom of page