top of page
shutterstock_2400627611.jpg
Facebook Cover Photo.png

Sat, Feb 19

|

Online Event - Webinar

Kľúčová Transmisia: Vošlo Sa do Fázy Super Filtrácie,Kolapsov,Možností,Bytie v Strede a Extrémy,Vzostup Nie je Choroba

VYUŽITIE POLARIZÁCIE PRE AKCELERÁCIU VÝVOJA, Nová Zem sa nezmestí do tej starej a starú Zem nemôžeš aplikovať na Novú. OKO BÚRKY, PRICHÁDZAJÚ MEGA KOLAPSY VŠETKÉHO,ČO JE 3D MATRICE POČÍNAJÚC TELOM. 2022-2024 SÚ VRCHOLY KOLAPSOV,Nutnosť aplikácie Kódov Vedomia Novej Zeme a Sily-Moci SVETLA DO PRAXE

Event je už Vypredaný,Záznam bude 20.2.2022
Pozri si iné transmisie
Kľúčová Transmisia: Vošlo Sa do Fázy Super Filtrácie,Kolapsov,Možností,Bytie v Strede a Extrémy,Vzostup Nie je Choroba
Kľúčová Transmisia: Vošlo Sa do Fázy Super Filtrácie,Kolapsov,Možností,Bytie v Strede a Extrémy,Vzostup Nie je Choroba

Čas a Lokalita (Online Event)

Feb 19, 2022, 6:00 PM – 8:30 PM GMT+1

Online Event - Webinar

Viac Informácii:

Vošli sme do Fázy Super Lavíny, Vošli sme do Fázy Super Filtrácie vo Všetkom, 

KVANTOVÉ SKOKY SÚ NUTNÉ AKO NIKDY PRED TÝM vrátane RApídnej 

MAturácia a RAdikálnych Zmien zvnútra von nonstop.. len sa prispôsobuješ rýchlemu tempu a rytmu Novej Zeme..

Ako všetko, čo sa zdieľalo a verilo sa tomu, že je pravda pred rokom 2020 môžeš ''vyhodiť von z okna''... je to zastaralé, nepoužiteľné pre budovanie Novej Zeme odznova od nuly z nuly z ničoty, kde TO VŠETKO je.. 

Podpora s Bytím schopným celou svojou BYTosťou prijať, ustáť a zužitkovať slovami neopísateľné len väčšie záplavy svetla-kódov-informácii, preto som zdieľala už počas 2021, že ďalej pokračujú len majstri, tento rok sa začne chápať viac... 

Takže vás pozývam.e na túto kľúčovú transmisiu

Pred tým než 20.2.2022 odpáli dekle naplno a vystrelí nás do ďalšej fázy, kde už človek neextistuje (preto je to len väčšia výzva a preto je to ego smrť rad za radom-smrť 3D vedomia formujúce 3D telo-po lopate vysvetlené) - vzostup je absencia (3D) človeka..

Toto je extra možnosť podpory pre teba prostredníctvom tejto Kľúčovej Vzostupnej Transmisie Aramatena pred mega bránovou pasážou 

20. - 22.2. 2022, ktorá odštartuje ešte intenzívnejší Veľkolepý reset, ktorý sa síce už dávno deje, ale vchádza sa do úplne iných rovín toho.. Matrix sa neopúšťa, ale resetuje, prerába, prepisuje cez nové sety Kódov Vedomia Novej Zeme v tele. Každý sa musí celotelovo premeniť na ZDROJ NOVEJ Zeme, preto všetko to, čo podporuje vibráciu tvojho tela, expanziu, všetko, čo podporuje tvoje docvaknutia, uvedomenia si, pochopenia seba inak a oveľa hlbšie, všetko, čo podporuje akceleruje očistu, prepis DNA cez aktiváciu a doručenie kľúčových svetelných galaktických a kozmických Kristos kódov VEDOMIA ZDROJA všetkého v tvojej DNA  je na nezaplatenie, a nutné sa tomu naplno odovzdať, inak tvoje telo nie je schopné si prejsť procesmi, ktorými potrebuje, aby si pokračoval ďalej... 

.. čomu napríklad aj práca Marie Guidance tímu Avatarov Novej Zeme slúži. 

Takže sa povenujeme na čo sa treba viac pripraviť, povenujeme sa 

Príprave na Super Lavínu, Zosilnenú Filtráciu vo Všetkom - v populácii, vo vzťahoch ako nikdy pred tým, úplne vo všetkom, Bytie Okom Búrky ako zlatý Základ, a povenujeme sa téme, že Vzostup Nie je Choroba.

Povenujeme sa tiež tomu, ako je človek ľahkou obeťou manipulácie na základe viny, emócií a zodpovednosti - povinností. 3D ťa nielen upravidluje, ale aj upovinnosťuje k smrti - všetko manipulátor vnútri, teda vonku, ktorému sa veľmi ľahko padá za obeť, keď si v sebe nosíš stále toľké potlačené emócie a funguješ z ľudského typu vedomia -- Prameň - Zdroj Starej Zeme cez jeho zosilnenie vysychá rýchlo, ale musí sa to najprv zhoršiť, lebo ľudstvo čaká na všetko než zájde do extrémov a potom hľadá rýchlu nápravu, pomoc a záchranu a takto to nefunguje -- aj na to sa pozrieme.. 

Všetky Otázky, dotazy a zdieľania účastníkov sú vítané, aby sa nazdieľalo, čo najviac toho, čo ťa podporí v týchto procesoch.. Je to úžasný priestor na zdieľanie toho, čo potrebuješ TY prebrať, rozobrať, pochopiť a navýšiť.. 

Každý vždy zdieľa nielen za seba, ale aj za všetkých.. 

Tento Online UNIkátny Interaktívny Event, na ktorý ťa pozývame sa zúčastniť sa uskutoční cez Zoom v sobotu 19.2.2022 o 18:00 slovenského času, na ktorý link ti príde spolu s potvrdením o zaplatení svojej účasti do mailu. Ten Link bude pod názvom: JOIN ZOOM MEETING modrou farbou, na ktorý klikni v daný deň a čas a presmeruje ťa to tam. Pre účastníkov na živo - rezervuj si 2,5 až 3 hodiny. 

Fokus Bude ako vždy na doručenie do tvojho poľa kľúčové balíky setov svetelných kódov Vedomia Novej Zeme - Kozmickej Pamäte - Galaktického Vedomia - Univerzálneho Svetelného Vedomia rôznych typov, ktoré podporujú mega aktivácie, expanzie srdca-mysle, Aha momenty, docvaknutia urýchľujúce tvoje procesy, ale nič nie je robené za teba, to je na tebe ako to uchopíš, ako odomkneš, aplikuješ kódy... 

My len doručujeme Kľúčové Svetelné Kódy Novej Zeme pre Akceleráciu tvojej Evolúcie Univerzálneho Svetelného Vedomia a Tela.

VŽDY JE ZDIEĽANÉ PRESNE TO, ČO POTREBUJÚ POČUŤ VŠETCI ČI UŽ NA ŽIVO, ALEBO ZO ZÁZNAMU. 

Čiže sú ti

Doručované sú potrebné pre daný moment 

Multidimenzionálne Kľúče ku Sebe ako Celému Vesmíru - táto transmisia je ďalšou súčasťou série Kurzov Kozmické ZnovuZrody - The Next Level You pre rok 2022. Bude rozhodne naväzovať na januárovú transmisiu a Kurz Zrody Hviezdy Novej, je to odporučenie ich mať, ale nie je to nutná podmienka. Všetky transmisie a kurzy na seba naväzujú určitým štýlom a prehlbujú sa, doplňujú sa navzájom. Tie z roku 2022 naväzujú na všetky z roku 2021. Vysielame bezčasovo. 

Všetky Eventy, Transmisie sú celkovo na Podporu tvojich Vzostupných, Alchymických Procesov Mega Premien a Integrácie svojho Avatara Novej Zeme. Fokus Bude Presne na to, čo ťa najviac Podporí Tu a Teraz, čo ťa najviac podporí v danom momente. Ono sa to voľne vyvinie podľa toho, kto sa prihlási a podľa toho, čo sa samo bude pýtať bližšie na rozobratie, na expanziu na konkrétne témy, ktoré sa samé odprezentujú..

Je to Pre Podporu oveľa Hlbšieho Pochopenia sa a Spoznania sa, lebo to je KĽÚČ KU VŠETKÉMU.

Je to Možnosť Spolu Expandovať a SpoluVytvoriť Pozdvihujúci, Čistiaco-Aktivačný Zjednocujú Posvätný Priestor Novej Zeme pre nás všetkých, kde Maria Guidance slúži ako vzostupná platforma a Portálový Most do Dimenzií Novej Zeme ako takej..

Každé skupinové stretnutie slúži tiež Mega Aktiváciám Univerzálnych Kozmických Svetelných kľúčových Kódov Vedomia a Tela Novej Zeme v Sebe - v Nás. Sú to zároveň na mieru nazdieľané Transmisie všetkým účastníkom, lebo budú počuť presne to, čo majú v danom momente...

Začneme krátkym privítaním, predýchaním sa pre hlbšie spojenie sa so ZDROJOM všetkého Vedomia v Sebe, Uvoľnenie Tela, Uvoľnenie sa do Seba a pokračujeme tým, čo sa bude pýtať v danom momente.. Je to priestor pre vaše otázky, dotazy, vaše zdieľania, na ktoré sa oveľa viac expanduje, aby sa porozumelo a pochopilo oveľa viac to, čo treba... Vždy zdieľam oveľa viac info, moje procesy bližšie v porovnaní s tým, čo zdieľam vo voľne dostupných videách.. Je to priestor pre čokoľvek, čo cítite, že máte zdieľať v danom momente, je to nielen pre seba, ale pre všetkých... Všetci z toho mega benefitujú.. Čiže Je to možnosť pre zdieľania účastníkov toho, čím si prechádzajú, pre ďalšie osvetlenia, poprípade aj otázky, na ktoré odpovede Vás Rada navediem...

Tieto Aktivačné Transmisie štartujú intezívne čistenia už vopred po zaregistrovaní sa a po zaplatení Vstupu.

Vysielam vám už pár dní vopred do Éterov.. a intenzívne čistenia sú tiež Po stretnutí.. Je to možnosť akcelerácie si svojich procesov integráciou svetelných Kódov, ktoré budú transmitované počas stretnutia, pred ním a aj potom... toto sú bezčasové a bezpriestorové multidimenzionálne Transmisie, ktoré slúžia DOCVAKNUTIAM, AHA MOMENTOM A AKTIVÁCIÁM SVETELNÝCH KOZMICKÝCH KÓDOV V TVOJEJ DNA, KTORÉ MAJÚ POTENCIÁL MEGA AKCELEROVAŤ TVOJE PROCESY, ŠTARTUJÚ PREPIS DNA A TEDA VYPLAVOVANIE TOHO, ČO NIE JE V SÚLADE LEBO PO EXPANZII SRDCA-MYSLE, PRICHÁDZA KONTRAKCIA (ULTRA ČISTKA).

Buď si vedomý toho, že si treba vyhradiť cca 3 hodiny na to,  u mňa sa začína o 12:00  lebo  ja mám o 6 hodín menej ako Bratislava. Slovenského času to začína o 18:00 hod.

Na živo sa zúčastniť  - je potrebné mať Zoom a vedieť, ako s ním narábať. Na živo sa zúčastniť - Je voľných len okolo 20 miest.. 

V prípade záujmu sa zúčastniť: 

Keď klikneš na tlačítko Zaregistrovať sa, platíš si Vstupné a po úhrade platby ti príde do mailu potvrdenka a LINK na tento Event, na ktorý si klikneš v daný deň a čas, keď sa bude konať.  Výmena - Peniaze sa po tvojej registrácii a zakúpení vstupenky NEVRACAJÚ naspäť. Záznam z tohto stretnutia bude zaslaný do mailu pár dní-hodín Po stretnutí účastníkom, ktorý sa zúčastnili na živo.. Pre ostatných bude k dispozícii záznam na zadováženie si. 

Na živo sa zúčastniť sú Vítaní všetci, ktorí rezonujú, prajú sa zúčastniť, nedávam žiadne limity a samozrejme tí, čo sú ochotní reciprocity, sú ochotní zdieľať, ale do akej miery si praješ ostať anonymný, to je na tebe..  Či budeš mať vypnuté alebo zapnutú kameru je na tebe, ale ak budeš zdieľať, pýtať sa niečo, zapni aspoň mikrofón.

Ak sa účastníš na živo, je potrebné si byť vedomý toho, že sa nahrávajú tieto transmisie a budú dostupné ako záznam pre účastníkov transmisie pár hodín po skončení (dostaneš link do mailu na záznam na Vimeu bude uložené video) a na druhý deň bude záznam k dispozícii pre tých, čo si prajú zakúpiť záznam, ale za vyššiu čiastku..

Ak si praješ zúčastniť sa na živo, Čím skôr si zakúpiš Vstupenku, tým skôr si zabookuješ svoje miesto. Nie je potrebné sa ma pýtať, či je voľné, alebo nie.

Transmisia či už na živo alebo zo záznamu na tebe pracuje vopred a dávno Po... treba to poriadne integrovať a vraciať sa ku nej viac krát, vždy zachytíš niečo iné a pôjdeš do hlbšej hĺbky..

Ak sa zúčastňuješ na živo, alebo zo záznamu, prosím byť si tiež vedomý tohto:

Všetko, čo sa bude zdieľať, tak prosím zachovať posvätnosť, integritu, prejavuje sa ti určitá dôvera, keď sa zúčastňuješ na živo, je to všetko len pre teba, nie na zdieľanie ďalej alebo pre svoj biznis, poradenskú prax, alebo zdieľať po svojom pochopené informácie ostatným, tiež to nie je na svoju prezentáciu z ľudskej 3D úrovne vedomia (ega), alebo pre ponúkanie svojich služieb, produktov, nie je to pre tvorbu tzv. lepkavých sietí - na získavanie kontaktov za ego účelmi, nespomínajú sa mená nikoho, kto sa neúčastní na živo.. To platí aj pre tých, čo si to zadovážia zo záznamu. INTEGRITA je vyžadovaná, je to o dôvere, či sa ti dá veriť, že sa nezachováš ako 3D človek.. Ak sa tak stane počas živého stretnutia, alebo po stretnutí, vyvodzujem následy. Vďaka za pochopenie.

AK SA ZÚČASTŇUJEŠ NA ŽIVO NAHRÁVANIA EVENTU - TRANSMISIE ALEBO AJ ZO ZÁZNAMU, ALE NAJMÄ AK SA ZÚČASTŇUJEŠ NA ŽIVO, PROSÍM PREČÍTAJ SI POZORNE CELÚ SEKCIU NA WEBKE AURORANOVEJZEME S NÁZVOM SMERNICE, OBCHODNÉ PODMIENKY A PRÍSĽUB INTEGRITY, A TO NAJMÄ TEXT, KTORÝ JE PÍSANÝ ČERVENOU A ČIERNOU FARBOU, LEBO S TÝM SÚHLASÍŠ, ŽE TO BUDEŠ DODRŽIAVAŤ. JE TO POSVÄTNÝ PRIESTOR NOVEJ ZEME PRE TEBA ZDIEĽANÝ, AKONÁHLE SA ŤAHÁ 3D do toho, bude to okamžite láskyplne, ale mocne osvetlené, rozprášené, nie je to akceptovateľné, lebo aj by bolo, ide sa potom na môj úkor a na všetkých zúčastnených tiež..

Každý Event-Transmisa-Kurz je veľmi cenná príležitosť Ďalšej Expanzie Srdca-Vedomia pre nás všetkých, je to veľká investícia do našej Budúcnosti a mega Podpory vyšších realít Novej Zeme.

Ďakujem za pochopenie a rešpektovanie, každá nová výzva je na nezaplatenie, lebo nás môže odkatapultovať do ďalších rovín (seba) poznania-chápania-hlbšieho rozpamätania sa  :)

Teším sa na teba :)

PRE TÝCH, KTORÍ SA VEĽMI NEORIENTUJÚ V ZÁKLADNÝCH ANGLICKÝCH POJMOCH A PRAJÚ SI ZAKÚPIŤ VSTUPENKU:

1 - Klikni na spodku počet vstupeniek - jedna, klikni na Checkout,

2 - naťukáš tvoje údaje, mailovú adresu kam ti príde potvrdenka a LINK na Zoom ako Vstupenka na tento Event po uskutočnení úhrady,

3 - Odfajkni, že súhlasíš zo smernicami a podmienkami predaja (odklikni kocku, tak ju odfajkneš)

4 - Payments - Platby - buď cez Kreditku alebo formou Paypal Checkout ak máš Paypal účet (odporúčam).

Keď zvolíš kreditku: naťukaj  číslo karty, expirácia, kódy na zadnej strane karty, meno držiteľa karty.

Keď zvolíš kúpu cez Paypal, hneď ťa tam presmeruje.

Po úhrade - mne to hneď nabehne so všetkými tvojimi údajmi, všetko sa mi ukáže, tebe príde Potvrdenka, Vstupenka, Poďakovanie sa a Tešenie sa na Teba :)

VzoVstupenka

  • Vstupenka na Transmisiu

    Tvoja VzoVstupenka na Tento Event pre Jedného účastníka. Ak si prajete byť viacerí prítomní, prosím napíš mi do mailu. Po zaplatení ti bude poslaný Link na Zoom do mailu, kde sa bude táto transmisia uskutočňovať, cez ktorý sa prihlás v daný stanovený deň a čas na živé zúčastnenie sa. Ďakujeme za tvoje svetlo, tvoju účasť, Ďakujeme za podporu Vedomia a Tela Novej Zeme a Tešíme sa na Teba :)

    $44.00
    +$1.10 service fee
    Sold Out

This event is sold out

Možnosť Zdieľať tento Event:

shutterstock_2400403689.jpg
Facebook Cover Photo.png
bottom of page