top of page
shutterstock_2400627611.jpg
Facebook Cover Photo.png

Sun, Jan 09

|

Webinar

Aktivačná Transmisia Novej Zeme - ARaMAtena - Multidimenzionálne Kľúče Ku Sebe ako Ku Celému Vesmíru

Pozvánka na Akceleračný Aktivačný Event - Multidimenzionálna Transmisia ARAMATENA - Portálový Most do Galaktickej Novej Zeme - Na Podporu tvojich Vzostupných, Alchymických Procesov Mega Premien a Integrácie svojho Avatara Novej Zeme. Fokus Bude Na To, Čo ťa Najviac Podporí v Danom Momente

Je Vypredané, Registrácia už nie je možná
Pozri Ponuku Školy Majstrov
Aktivačná Transmisia Novej Zeme - ARaMAtena - Multidimenzionálne Kľúče Ku Sebe ako Ku Celému Vesmíru
Aktivačná Transmisia Novej Zeme - ARaMAtena - Multidimenzionálne Kľúče Ku Sebe ako Ku Celému Vesmíru

Čas a Lokalita (Online Event)

Jan 09, 2022, 6:00 PM – 9:00 PM GMT+1

Webinar

Viac Informácii:

Tento Online UNIkátny Interaktívny Event, na ktorý ťa pozývame, aby si sa zúčastnil-a sa uskutoční cez Zoom v nedeľu 9.1.2022 o 18:00 slovenského času, na ktorý link ti zašleme po úhrade platby do mailu, a to je tvoja Vstupenka - VzoVstupenka na túto Transmisiu. Fokus Bude ako vždy na doručenie do tvojho poľa kľúčové balíky setov svetelných kódov Vedomia Novej Zeme - Kozmickej Pamäte - Galaktického Vedomia - Univerzálneho Svetelného Vedomia rôznych typov, ktoré podporujú mega aktivácie, expanzie srdca-mysle, Aha momenty, docvaknutia urýchľujúce tvoje procesy, ale nič nie je robení za teba, to je na tebe ako uchopíš... My len doručujeme Kľúčové Kódy pre Akceleráciu tvojej Evolúcie Univerzálneho Svetelného Vedomia a Tela.

Fokus v tejto transmisii bude tiež na:

Multidimenzionálne Kľúče ku Sebe ako Celému Vesmíru- Fokus na Vývoj 2022-2025 a Úvod do Kozmických ZnovuZrodov Vyšších Levelov Seba (úvod do série Kurzov Iniciácie, Kozmické ZnovuZrody - The Next Level You pre rok 2022, ktoré chystáme odštartovať cca od februára 2022).

Eventy, Transmisie sú celkovo na Podporu tvojich Vzostupných, Alchymických Procesov Mega Premien a Integrácie svojho Avatara Novej Zeme. Fokus Bude Presne na to, čo ťa najviac Podporí Tu a Teraz, čo ťa najviac podporí v danom momente. Ono sa to voľne vyvinie podľa toho, kto sa prihlási a podľa toho, čo sa samo bude pýtať bližšie na rozobratie, na expanziu na konkrétne témy, ktoré sa samé odprezentujú.. 

Je to Pre Podporu oveľa Hlbšieho Pochopenia sa a Spoznania sa, lebo to je KĽÚČ KU VŠETKÉMU.

Je to Možnosť Spolu Expandovať a SpoluVytvoriť Pozdvihujúci, Čistiaco-Aktivačný Zjednocujú Posvätný Priestor Novej Zeme pre nás všetkých, kde Maria Guidance slúži ako vzostupná platforma a Portálový Most do Dimenzií Novej Zeme ako takej.. 

Každé skupinové stretnutie slúži tiež Mega Aktiváciám Univerzálnych Kozmických Svetelných kľúčových Kódov Vedomia a Tela Novej Zeme v Sebe - v Nás. Sú to zároveň na mieru nazdieľané Transmisie všetkým účastníkom, lebo budú počuť presne to, čo majú v danom momente... 

Začneme krátkym privítaním, meditáciou pre hlbšie spojenie sa so ZDROJOM všetkého Vedomia v Sebe, Uvoľnenie Tela, Uvoľnenie sa do Seba a pokračujeme tým, čo sa bude pýtať v danom momente.. Je to priestor pre vaše otázky, dotazy, vaše zdieľania, na ktoré sa oveľa viac expanduje, aby sa porozumelo a pochopilo oveľa viac to, čo treba... Vždy zdieľam oveľa viac info, moje procesy bližšie v porovnaní s tým, čo zdieľam vo voľne dostupných videách.. Je to priestor pre čokoľvek, čo cítite, že máte zdieľať v danom momente, je to nielen pre seba, ale pre všetkých... Všetci z toho mega benefitujú.. Čiže Je to možnosť pre zdieľania účastníkov toho, čím si prechádzajú, pre ďalšie osvetlenia, poprípade aj otázky, na ktoré odpovede Vás Rada navediem... 

Tieto Aktivačné Transmisie štartujú intezívne čistenia už vopred po zaregistrovaní sa a po zaplatení Vstupu. 

Vysielam vám už pár dní vopred do Éterov.. a intenzívne čistenia sú tiež Po stretnutí.. Je to možnosť akcelerácie si svojich procesov integráciou svetelných Kódov, ktoré budú transmitované počas stretnutia, pred ním a aj potom... toto sú bezčasové a bezpriestorové multidimenzionálne Transmisie, ktoré slúžia DOCVAKNUTIAM, AHA MOMENTOM A AKTIVÁCIÁM SVETELNÝCH KOZMICKÝCH KÓDOV V TVOJEJ DNA, KTORÉ MAJÚ POTENCIÁL MEGA AKCELEROVAŤ TVOJE PROCESY, ŠTARTUJÚ PREPIS DNA A TEDA VYPLAVOVANIE TOHO, ČO NIE JE V SÚLADE LEBO PO EXPANZII SRDCA-MYSLE, PRICHÁDZA KONTRAKCIA (ULTRA ČISTKA). 

Buď si vedomý toho, že si treba vyhradiť cca 3 hodiny na to,  u mňa sa začína o 12:00  lebo  ja mám o 6 hodín menej ako Bratislava. Slovenského času to začína o 18:00 hod.

Na živo sa zúčastniť  - je potrebné mať Zoom a vedieť, ako s ním narábať. Na živo sa zúčastniť - Je voľných max 20-25 miest, keď klikneš na tlačítko Zaregistrovať sa, platíš Vstupenku a po úhrade platby ti príde do mailu potvrdenka a LINK na tento Event, na ktorý si klikneš v daný deň a čas, keď sa bude konať.  Výmena - Peniaze sa po tvojej registrácii a zakúpení vstupenky nevracajú naspäť. Záznam z tohto stretnutia bude zaslaný do mailu pár dní-hodín Po stretnutí účastníkom, ktorý sa zúčastnili na živo.. 

Na živo sa zúčastniť sú Vítaní všetci, ktorí rezonujú, prajú sa zúčastniť, nedávam žiadne limity a samozrejme tí, čo sú ochotní reciprocity, sú ochotní zdieľať, ale do akej miery si praješ ostať anonymný, to je na tebe..  Či budeš mať vypnuté alebo zapnutú kameru je na tebe, ale ak budeš zdieľať, pýtať sa niečo, zapni aspoň mikrofón. 

Ak sa účastníš na živo, je potrebné si byť vedomý toho, že sa nahrávajú tieto transmisie a budú dostupné ako záznam pre účastníkov transmisie pár hodín po skončení (dostaneš link do mailu na záznam na Vimeu bude uložené video) a na druhý deň bude záznam k dispozícii pre tých, čo si prajú zakúpiť záznam, ale za vyššiu čiastku.. 

Ak si praješ zúčastniť sa na živo, Čím skôr si zakúpiš Vstupenku, tým skôr si zabookuješ svoje miesto. Nie je potrebné sa ma pýtať, či je voľné, alebo nie. 

 Transmisia či už na živo alebo zo záznamu na tebe pracuje vopred a dávno Po... treba to poriadne integrovať a vraciať sa ku nej viac krát, vždy zachytíš niečo iné a pôjdeš do hlbšej hĺbky..    

Ak sa zúčastňuješ na živo, alebo zo záznamu, prosím byť si tiež vedomý tohto:    

Všetko, čo sa bude zdieľať, tak prosím zachovať posvätnosť, integritu, prejavuje sa ti určitá dôvera, keď sa zúčastňuješ na živo, je to všetko len pre teba, nie na zdieľanie ďalej alebo pre svoj biznis, poradenskú prax, alebo zdieľať po svojom pochopené informácie ostatným, tiež to nie je na svoju prezentáciu z ľudskej 3D úrovne vedomia (ega), alebo pre ponúkanie svojich služieb, produktov, nie je to pre tvorbu tzv. lepkavých sietí - na získavanie kontaktov za ego účelmi, nespomínajú sa mená nikoho, kto sa neúčastní na živo.. To platí aj pre tých, čo si to zadovážia zo záznamu. INTEGRITA je vyžadovaná, je to o dôvere, či sa ti dá veriť, že sa nezachováš ako 3D človek.. Ak sa tak stane počas živého stretnutia, alebo po stretnutí, vyvodzujem následy. Vďaka za pochopenie.

AK SA ZÚČASTŇUJEŠ NA ŽIVO NAHRÁVANIA EVENTU - TRANSMISIE ALEBO AJ ZO ZÁZNAMU, ALE NAJMÄ AK SA ZÚČASTŇUJEŠ NA ŽIVO, PROSÍM PREČÍTAJ SI POZORNE CELÚ SEKCIU NA WEBKE AURORANOVEJZEME S NÁZVOM SMERNICE, OBCHODNÉ PODMIENKY A PRÍSĽUB INTEGRITY, A TO NAJMÄ TEXT, KTORÝ JE PÍSANÝ ČERVENOU A ČIERNOU FARBOU, LEBO S TÝM SÚHLASÍŠ, ŽE TO BUDEŠ DODRŽIAVAŤ. JE TO POSVÄTNÝ PRIESTOR NOVEJ ZEME PRE TEBA ZDIEĽANÝ, AKONÁHLE SA ŤAHÁ 3D do toho, bude to okamžite láskyplne, ale mocne osvetlené, rozprášené, nie je to akceptovateľné, lebo aj by bolo, ide sa potom na môj úkor a na všetkých zúčastnených tiež.. 

Aktivačné Transmisie z Jesene 2021 (viď sekciu školy Majstrov) sú odporúčanie, bude sa na ne rozhodne naväzovať, ale nie je to žiadna podmienka. 

Každý Event-Transmisa-Kurz je veľmi cenná príležitosť Ďalšej Expanzie Srdca-Vedomia pre nás všetkých, je to veľká investícia do našej Budúcnosti a mega Podpory vyšších realít Novej Zeme.

Ďakujem za pochopenie a rešpektovanie, každá nová výzva je na nezaplatenie, lebo nás môže odkatapultovať do ďalších rovín (seba) poznania-chápania-hlbšieho rozpamätania sa  :) 

Teším sa na teba :)

PRE TÝCH, KTORÍ SA VEĽMI NEORIENTUJÚ V ZÁKLADNÝCH ANGLICKÝCH POJMOCH A PRAJÚ SI ZAKÚPIŤ VSTUPENKU:

1 - Klikni na spodku počet vstupeniek - jedna, klikni na Checkout, 

2 - naťukáš tvoje údaje, mailovú adresu kam ti príde potvrdenka a LINK na Zoom ako Vstupenka na tento Event po uskutočnení úhrady,

3 - Odfajkni, že súhlasíš zo smernicami a podmienkami predaja (odklikni kocku, tak ju odfajkneš)

4 - Payments - Platby - buď cez Kreditku alebo formou Paypal Checkout ak máš Paypal účet (odporúčam). 

Keď zvolíš kreditku: naťukaj  číslo karty, expirácia, kódy na zadnej strane karty, meno držiteľa karty.

Keď zvolíš kúpu cez Paypal, hneď ťa tam presmeruje.

Po úhrade - mne to hneď nabehne so všetkými tvojimi údajmi, všetko sa mi ukáže, tebe príde Potvrdenka, Vstupenka, Poďakovanie sa a Tešenie sa na Teba :)

Úplne jednoduché a účinné :)) 

VzoVstupenka

  • Zakúpenie VzoVstupenky

    Tvoja VzoVstupenka na Tento Event - po zaplatení ti bude poslaný Link na Zoom do mailu, kde sa bude táto transmisia uskutočňovať, cez ktorý sa prihlás v daný stanovený deň a čas na živé zúčastnenie sa. Ďakujeme za tvoje svetlo, tvoju účasť, Ďakujeme za podporu Vedomia a Tela Novej Zeme a Tešíme sa na Teba :)

    $44.00
    +$1.10 service fee
    Sold Out

This event is sold out

Možnosť Zdieľať tento Event:

shutterstock_2400403689.jpg
Facebook Cover Photo.png
bottom of page