top of page
shutterstock_2061340817.jpg
 
Všetko na tejto Webstránke je Oficiálne, Zaregistrované a má oficiálne licencie,
aj preto je tu táto Sekcia:  
Energetické Smernice, Autorské Práva,
Prísľub Integrity,
 Podmienky Predaja - Obchodné,
Zmluvné Podmienky, s ktorými
Dávaš Automatický súhlas, keď čokoľvek čerpáš
z tejto stránky ako takej, alebo celkovo
od Marie Guidance, a špeciálne, keď si zakupuješ Produkty či už fyzické alebo digitálne
z tejto stránky, aj keď sa zúčastňuješ na Živo Eventov - Transmisií a Nahrávaní Kurzov, patrí sem tiež Sekcia KomUNIty, ktorá má aj svoje vlastné smernice-navigáciu, ktoré nájdeš v tej sekcii - v menu - Vzostupná KomUNIta:
 
Agreeing to the Terms and Conditions of Services, Copyrights, Term of Use, Participating in the Events and Selling Physical and Digital Products:

Prosím prečítaj si následujúce riadky, Nevedomosť neospravedlňuje,  a ak si niečo zakupuješ bez prečítania sa podmienok predaja, je to na tvoju zodpovednosť: 

Pred zakúpením čohokoľvek z tejto stránky, pozorne si prečítaj túto Sekciu, lebo

Akonáhle si zakupuješ či už Existujúce Digitálne Produkty tejto stránky (kurzy, transmisie, lístky na Online Eventy, lístky na účastnenie sa online skupinových strenutí a nahrávaní kurzov vrátane Individuálnych sedení), alebo si zakupuješ fyzické produkty z

Galaktického Obchodu Novej Zeme,

ako napríklad Andary, šperky, narámky atď,

súhlasíš s nimi automaticky.

A tiež je to v prípade, keď čerpáš čokoľvek od Marie Guidance či už je to spoplatnené, alebo voľne dostupné, súhlasíš, že vychádzaš z vysokej

úrovne Integrity v sebe..

AUTORSKÉ PRÁVA SA VYHRADZUJÚ NA VŠETKY FOTOGRAFIE, GRAFIKU, TEXTY, NA VŠETKO, ČO JE ZDIEĽANÉ ČI UŽ ZADARMO, ALEBO ZA POPLATKY. NIČ NIE JE NA SŤAHOVANIE SI DO SVOJICH ZARIADENÍ A NA KOPÍROVANIE. JE TO VŠETKO TVORBA MARIE GUIDANCE ALEBO ZAKÚPENÁ GRAFIKA, NA KTORÚ MÁ ZAKÚPENÉ AUTORSKÉ PRÁVA, ABY TO MOHLA POUŽÍVAŤ. 
Žiadne obrázky, fotky, videá, grafika ako taká na tejto stránke, alebo sociálnych médiach nie sú na sťahovanie si ich do svojich
zariadení vrátane FOTIEK ANDAR, ktorých fotky sú Tvorba Marie Guidance. Nie sú na sťahovanie si ich bez jej súhlasu.
Prosím rešpektuj to, je to prejav úcty a integrity. Ak si niekto sťahuje tvoju tvorbu, tvoju prácu bez opýtania sa, kopíruje to, opakuje sa po tebe - aký je to pocit ?  Patrí do Novej Zeme ? 
DIGITÁLNE PRODUKTY NESPOPLATNÉ AJ SPOPLATNENÉ AKO SÚ KURZY, TRANSMISIE, RÔZNE VIDEÁ PODPORY PROCESOV, NIE SÚ NA ZDIEĽANIE ĎALEJ, KOPÍROVANIE ICH OBSAHU, ICH POUŽÍVANIE ZA INÝMI ÚČELMI. AJ KEĎ SI SI DIGITÁLNY PRODUKT ZAKÚPIL, JE LEN PRE TEBA, NIE NA INÉ POUŽÍVANIE, ZNEUŽÍVANIE, ZDIEĽANIA ĎALEJ ČI UŽ OBSAHU ALEBO CELÝCH VIDEIÍ. 
KEĎ SI KUPUJEŠ FYZICKÉ ALEBO DIGITÁLNE PRODUKTY AKO SÚ KURZY A TRANSMISIE, ONLINE EVENTY: 
PENIAZE SA NEVRACAJÚ NASPÄŤ ZA NIČ, Nula výnimiek, lebo každý je rovnaky tvorca ktorý je schopný niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia svoju tvorbu. 
AK SA ZÚČASTŇUJEŠ NA ŽIVO NAHRÁVANIA KURZOV A TRANSMISIÍ, SKUPINOVÝCH STRETNUTÍ TAK MI
DÁVAŠ AUTOMATICKÝ SÚHLAS S NAHRÁVANÍM A SÚHLAS, ŽE MÔŽEM POUŽIŤ ZÁZNAMY NA VZDELÁVACIE ÚČELY A NA ICH PREDAJ. 

Zakupovanie vstupeniek na Eventy, Transmisie, Nahrávanie kurzov, Zakupovanie si Kurzov, Vstupy a Prístupy ku Digittálnym produktom - ich časové obmedzenie:

Prosím buď si vedomý toho, že vždy

JE TO LEN VSTUP PRE TOHO, KTO SI KURZ,

Transmisiu alebo Vstupenku na Online Event-Transmisiu

ZAKUPUJE, čiže je to vstup PRE JEDNU OSOBU.

Videá NIE SÚ stiahnuteľné do svojho

zariadenia, PRÍSTUP KU NÍM MÁŠ TAK DLHO, AKO EXISTUJE WEBSTRÁNKA, AVŠAK NIE JE TO VEČNE.

AK ZISTÍM, ŽE BOLI NEJAKO HRUBO NARUŠENÉ SMERNICE - PODMIENKY PREDAJA, AK JE NA TO PÁDNY DÔVOD, 

VSTUP TI OKAMŽITE RUŠÍM BEZ NAVRÁTENIA PEŇAZÍ NASPÄŤ. 

TREBA MAŤ ČISTÉ VÝKONNÉ ZARIADENIA, MAŤ MIESTO NA TIE DÁTA V SEBE, VO SVOJEJ TECHNIKE A ASPOŇ TROCHA BYŤ OCHOTNÝ SA POHRAŤ SO SVOJIMI NASTAVENIAMI.

NIEKDE SÚ SLOVÁ V ANGLIČTINE, LEBO NEBOLO ICH MOŽNÉ DAŤ DO SLOVENČÍNY, ALE JE TOHO MÁLO, SÚ TO JEDNODUCHÉ ZÁKLADNÉ VÝRAZY, KTORÉ TI PREKLADAČ PRELOŽÍ, AK NEROZUMIEŠ.

Jediné čo máš zaručené je to, že máš ku ním po zakúpení si prístup

len tak dlho do kedy existuje webstránka, lebo keď sa bude podporovať stará zem stále viac ako tá nová, tak bohužiaľ

to budeme musieť zabaliť lebo nás stojí tisíce dollarov mesačne aby sme mohli zdieľať, archivovať, spravovať a udržiavať dostupné všetko či už voľne zadarmo alebo za výmenu a keď to bude na čase zabaliť, tak budeme webstránku uzatvárať. Súhlasíš s tým automaticky, keď si zakupuješ digitálne produkty ako sú kurzy transmisie alchýmie. 

 

VSTUP KU NIM JE LEN CEZ ŠKOLU MAJSTROV. 

ČO SA V NICH ZDIEĽA JE VÝHRADNE NA TVOJE POUŽITIE S

DODRŽANÍM SÚKROMIA ZÚČASTNENÝCH.

AK SI PRAJEŠ ZAKÚPIŤ VIACEJ VSTUPOV PRE VIACERÝCH, ČO SA TÝKA VSTUPENIEK NA EVENTY-TRANSMISIE,

TAK NECH SA PÁČI, TOĽKO KRÁT SA MUSÍ ZAKÚPIŤ PODĽA TOHO, KOĽKÍ SI PRAJÚ SA NALADIŤ. 

Čo sa týka oficiálneho licencovaného
Predaju pravých 
ANDAR v Galaktickom Obchode,
žiadne iné, ktoré neuvidíš, že sú voľné k odberu, čiže sú na predaj, nie sú voľné.
Mnohí si sťahujú ich fotky z tejto webky, zo sociálnych médií len tak bez opýtania sa, pýtajú sa či sú voľné... nie prosím, takto to nefunguje, vzťahujú sa na to autorské práva..

Ak si ich objednávaš z obchodu na tejto webstránke, Buď Si vedomý toho, že podľa krajiny, kde žiješ sa za ne platí Clo, rozdiely na daniach a nejaké poplatky pošty podľa toho, kde ty žiješ, buď na to pripravený, že sa to môže stať. 

Refundácie peňazí za Andary po ich zakúpení si z tohto obchodu:  nekupuj ich niekomu inému, nebudú chcieť byť poslané, s nimi to nefunguje ako s nejakým tovarom. 
Za žiadnych okolností sa nevracajú peniaze naspäť za Andary KAM  nehcú ísť, tak tam ich nepošlem, a súhlasíš s tým keď ich zakupuješ, ak s tým nesúhlasíš, tak to nie je obchod pre teba, stáva sa to raz za čas, že nechcú byť zabalené a poslané na adresu toho kto ich kúpil..
Nie je sú možné zakúpiť si ich na splátky, alebo zaplatiž neskôr, nie sú to veci, a takto som sa pokúsila vyhovieť viac krát a spálila sa, a ja sama som doplatila veľmi draho. Mne ich tiež nikto na Splátky nedáva a nikdy nedal, pramatky už zdieľam posledné s vami, ich cena sa strojnásobuje .. 
 
Takže ešte raz:
ak Andary nebudú chcieť byť zabalené a poslané tomu, kto za nich zaplatil, nebudú poslané, nerefunduje sa nič. Väčšinou neposielame tam, kam sa to kupuje niekomu inému a dotyčný s nimi vôbec nie je v súlade, alebo sa vôbec nefunguje z Integrity, tam nebudú chcieť ísť, učia najväčšie lekcie, prosím nie sú to žiadne zemské kryštály, kamienky a pod, nie sú to hračky, pekné okrasy, ale mocní Galaktickí sprievodcoviak Ktorí sa nehrajuškajú, nedoručujú čo človek chce ale potrebuje, a tak je to so všetkým.
Pamätaj že PRAVÉ ANDARY A TO NAJMÄ PRAMATKY UŠTEDRUJÚ TIE NAJVÄČŠIE LEKCIE, KTORÉ HLAVA JEDNODUCHO NEPOCHOPÍ A ANI NEMÔŽE.. NIE SÚ TO KAMENE ANI NEJAKÉ KRYŠTÁLY, NIE SÚ TO HRAČKY NA UKAZOVANIE SA, NIE SÚ TO ANDARKY AKO ICH ČLOVEK VOLÁ A TO NAJMÄ TÍ, KTORÍ NEROZUEMEJÚ VÔBEC O ČO IDE A ŽE TENTO VÝRAZ TOTÁLNE ZNEHODNOCUJE CELÚ TÚTO TÉMU, KTORÁ JE UŽ VIAC NEŽ DOSŤ ČLOVEKOM ZNEHODNOTENÁ..

Raz Keď už ti boli poslané, sú na tvoju zodpovednosť, a aj keď sa mi otočia naspäť, nevraciam nič, to bola tvoja lekcia, následok tvojej tvorby, za ktorý treba niesť zodpovednosť.. 

Andarové Sety sa nerozdeľujú, sú zámerne zdieľané v setoch. 

 

Zámerne Spúšťajú mega procesy akonáhle za ne prevedieš výmenu a ešte silnejšie procesy akonáhle sú ti poslané - procesy nielen OVEĽA hlbšieho čistenia, aktivácií ale aj EXTRA skúšok pre teba na zmajstrovanie..

Majú ťa vytiahnuť z akýchkoľvek zón komfortu o ktorých si ani len netušil..

..
Ku Kurzom, Eventom, Transmisiám či
už záznamy, alebo živé stretnutia, ktoré sa nahrávajú, 
Celkovo ku textom a videám Maria Guidance:
K DISPOZÍCII SÚ TAK DLHO, DO KEDY EXISTUJE TÁTO WEBOVÁ STRÁNKA, NIKTO TI NEZARUČUJE A NEGARANTUJE NIČ.. môžu to byť mesiace, roky, jednoducho to NAPLNO VYUŽI keď ten vstup máš, keď si si to zaplatil a nečakaj na nič.
AK SI ZAKUPUJEŠ DIGITÁLNE VSTUPY  DO KURZOV TRANSMISIÍ V ŠKOLE MAJSTROV A NA EVENTY:

Je to len pre Teba prístup, pre teba informácie, nie na zdieľanie ďalej,

videá sú pre teba stiahnuteľné, ak si si ich zakúpil.

Ak si si nejaké videá, kurzy, transmisie zakúpil v minulosti a nemáš ku nim prístup, napíš mi do mailu. Overím to, doručím potrebné. 

EVENTY - Platenie si vstupu na zúčastnenie sa na živo či už transmisie alebo kurzu: 

AK SI PLATÍŠ VSTUPNÉ NA ZÚČASTNENIE SA NA ŽIVO A NEZÚČASTNÍŠ SA NA ŽIVO BEZ TOHO ABY SI TO OZNÁMIL MINIMÁLNE 48 hodín pred začatím eventu tak strácaš vstup do záznamu, ktorý si môžeš zadovážiť potom osobitne.

Nebudeš pridaný do záznamu automaticky lebo si sa nepodieľal na spolu-tvorbe priestoru a obsadil si miesto niekomu inému. Ak si si zaplatil vstup na živo a nemôžeš sa zúčastniť treba to najneskôr do 48 hodín oznámiť a príde ti refundácia.

AK SI PLATÍŠ VSTUP NA ŽIVO cez sekciu Eventy a JE UŽ NESKORO, Už transmisia prebieha alebo prebehla, nemáš vstup do záznamu, treba si ho zadovážiť zvlášť v Škole Majstrov.

 

Čím viac sa

ku nim vraciaš, tým viac z nich máš, tie kódy, čo sa v nich zdieľajú sa odomýkajú mesiace, roky, preto sú to bezčasové zdieľania,

z ktorých máš len viac, keď sa ku nim pravidelne

vraciaš, počúvaš s otvoreným srdcom-mysľou, len absorbuješ vedomie, nevnímaš ich hlavou alebou logicky, lebo nič z toho nepochopíš,

vnímaj ich celým telom. Takže čo z nich máš záleží na tvojej sprístupnenosti a otvorenosti. Slúžia tiež aj mnohým docvaknutiam,

AHA momentom, tie štartujú zrýchlený Prepis DNA, čo je pointa akcelerácie vzostupných procesov.

Všetky Videá pracujú na tebe na kvantovej úrovni akonáhle za ne posielaš Výmenu a Dlho po ich vypočutí si.

Nevracajú sa naspäť  ŽIADNE energetické výmeny - žiadne peniaze za nič,

lebo Keď si raz urobil rozhodnutie si zadovážiť Kurz alebo Transmisie, alebo produkty, alebo Andary z Galaktického Obchodu,

je to na tvoju zodpovednosť za svoje rozhodnutie. Špeciálne ku Andaram, tie sú buď veľký Dar alebo Karma.. Ku ním si prečítaj všetky Info v Sekcii Portál Andara.

ŽIADNE Videá nerobia za nikoho žiadnu prácu, tú má každý sám za seba zmajstrovať - VLASTNÁ APLIKÁCIA VEDOMIA, POZNANIA DO PRAXE - DO SVOJHO ŽIVOTA. POUŽIŤ AKTIVOVANÉ POZNATKY  Z TÝCHTO VIDEIÍ A NAŠTARTOVANÚ TRANSMUTÁCIU, AKCELERÁCIU SVOJEJ EVOLÚCIE A ULTRA ČISTENIE DO SVOJEJ VLASTNEJ PRAXE JE ZÁKLAD. 

Celkovo škola Majstrov Novej Zeme - Kurzy a Eventy, Transmisie - Nie je to škola a poradenstvo, terapia starej Zeme, Nie je to Zoznamka. 

Nerob si nový systém presvedčení na základe toho, čo sa v nich zdieľa..

Nie sú to pravdy, ktorým máš veriť a vyznávať ich..

 Sú to inšpirácie, aktivácie vedomia, poznania, kozmickej Pamäte v tebe, sú to odporúčania, ale nepriame, nie hovorenia ti čo máš a nemáš robiť .. Sú to zdieľania toho, čo má aktivovať potrebné v tebe nie je to hovorenie a hlavne nie je to štýl starej zeme a pracuje to na tebe roky.

Sú to doručované balíky svetelný kódovaných mega informácií, ktoré budeš odomykať po nejaký čas čiže si dopraj integráciu a hlavne trpezlivosť ,

a aj keď máš pocit, že to s tebou nič nerobí robí. Všetky videá a texty sú neustále aplikovateľné, čím viac sa k tomu vrátiš tým viacej aha momentov docvaknití, a to štartuje a akceleruje prepis tvojej DNA, čo je základ vzostupných alchemických procesov, A to je na nezaplatenie... Neposkytujeme žiadne konzultácie, poradenstvá štýlom starej Zeme ústne alebo do mailu, FB správy messenger nepoužívam. Ak si praješ niečo prediskutovať, prosím dohodni si individuálne

stretnutie cez Zoom - viac Info v sekcii Individuálky.

Zdieľam moje napojenie, ukotvené UNIverzálne vedomie v tele, z ktorého fungujem, Zdieľam moje Prístupy, Vstupy, Poznania,  Zdieľame vzostupnú katapultujúcu platformu, posvätný vzostupný, aktivačný, čistiaci, priestor Novej Zeme Jednoty Vedomia, prejavuje sa ti dôvera, je to super Možnosť pre teba, pre nás, keď to s tebou Zdieľame, alebo aj keď sa ti zasielajú Andary.. Ak to narušíš, nehlás sa na zúčastňovanie sa žiadnych Eventov a nahrávaní, nehlás sa vôbec, dvere uzatvarám s tebou.  

NezdieľamE žiadne mentálne názory alebo nejaké pravdy 3D Vedomia, to ostalo v 4D, zdieľam moje poznanie, skúsenosti, čo som zistila cez svoje procesy a zdieľam všetky dimenzionálne databanky UNIverzálneho Vedomia, z ktorých fungujem, zdieľam Kódy Vedomia a Tela Novej Zeme, ktoré mám ukotvené vo svojom tele. Nezdieľam nič podľa čoho sa treba riadiť, alebo sa na to fixovať a tvoriť si nový systém presvedčení na základe toho, čo zdieľam, nie je to škola starej zeme., na základe ktorej si máš tvoriť nejaké pravidlá života.. Má to čisto aktivovať tvoje Kódy-vedomie-pamäť-poznatky v tvojej svetelnej DNA, inšpirovať ťa a s čím rezonuješ, tak to je ono, s čím nie, tak nechaj tak.. to platí úplne s celou našou tvorbou. 

Účastnenie sa na živo Eventov, Transmisií a Nahrávania Kurzov, ale aj účastnenie sa na nich zo záznamu:

Všetko už Vyššie Vypísané tu Platí Dvojnásobne. 

Všetko sú to Mega aktivácie Svetelného Univerzálneho Vedomia v Tele, tvojej Kozmickej Svetelnej DNA - Vedomia - Pamäte, takže si buď vedomý toho, že všetky Kurzy, Transmisie, Videá, Texty štartujú intezívne čistenia už vopred po odoslaní výmeny.. Vysielam Vám do Éterov vždy už pár dní vopred pred Eventom, pred Nahrávaním Kurzov.. a tiež pokračujú intenzívne čistenia Po stretnutí, Po kurze.. Účinky sú trvalé, Integrujú sa mesiace až roky..

Je to Vždy cenná možnosť akcelerácie svojich procesov integráciou svetelných Kódov, ktoré budú - sú transmitované počas stretnutia, počas kurzov, pred nimi a aj potom... toto sú bezčasové a bezpriestorové multidimenzionálne Transmisie neustále aplikovateľné..

EVENTY - Platenie si vstupu na zúčastnenie sa na živo či už transmisie alebo kurzu: 

AK SI PLATÍŠ VSTUPNÉ NA ZÚČASTNENIE SA NA ŽIVO A NEZÚČASTNÍŠ SA NA ŽIVO BEZ TOHO ABY SI TO OZNÁMIL MINIMÁLNE 48 hodín pred začatím eventu tak strácaš vstup do záznamu, ktorý si môžeš zadovážiť potom osobitne.

Nebudeš pridaný do záznamu automaticky lebo si sa nepodieľal na spolu-tvorbe priestoru a obsadil si miesto niekomu inému. Ak si si zaplatil vstup na živo a nemôžeš sa zúčastniť treba to najneskôr do 48 hodín oznámiť a príde ti refundácia.

AK SI PLATÍŠ VSTUP NA ŽIVO cez sekciu Eventy a JE UŽ NESKORO, Už transmisia prebieha alebo prebehla, nemáš vstup do záznamu, treba si ho zadovážiť zvlášť v Škole Majstrov.

Na živo sa zúčastniť Transmisií alebo nahrávaní Kurzov cez Zoom,

sú Vítaní všetci, ktorí rezonujú, prajú sa zúčastniť, nedávam žiadne limity a samozrejme tí, čo sú ochotní reciprocity, sú ochotní zdieľať, ale do akej miery si praješ ostať anonymný, to je na tebe.. Môžeš mať kameru počas Live Eventu alebo nahrávania Kurzu 

zapnutú, vypnutú, je to na tebe.. 

Počas Eventov - ak máš zapnutú kameru, prosím buď oblečený v

nerušivom priestore (áno, aj také sa stáva)..

Toto nie sú eventy zoznamky,robenia si kontaktov, biznisíkov či už cez získanie kontaktov alebo zdieľanie informácií z Eventov ZA SVOJE .. 

Celkovo toto nie sú Eventy 3D Zeme, ak sa niečo v nesúlade vyskytne, vyvodzujem následky bez upozornenia. 

Avšak ak zdieľaš, alebo sa pýtaš otázky, musíš si zapnúť mikrofón.

Avšak, ak je tam naozaj problém sa zdieľať, tak odporúčam si zadovážiť záznam a prenechať miesto niekomu, kto je ochotný vyjsť von zo zóny komfortu. Vďaka za pochopenie.

Transmisie, Eventy a nahrávania Kurzov, ktoré sa konajú na živo a účastníš sa na živo, je potrebné si byť vedomý toho, že sa nahrávajú a budú dostupné jeho záznamy pre účastníkov pár hodín po jeho skončení a na druhý deň pre tých, čo si prajú jeho záznam.. Tiež je možné, že nastrihám ukážku pre verejnosť ako dar voľne dostupnej aktivácie a podpory samozrejme s dodržaním súkromia zúčastnených.

Ak si praješ zúčastniť sa na živo, Čím skôr si zaplatíš vstupenku, zaregistujreš sa, tým skôr si zabookuješ svoje miesto. Nie je potrebné sa ma pýtať, či je voľné, alebo nie. Pracovať to bude na tebe tiež, ale živý prenos je oveľa väčšia výzva, je intezívnejší a môžeš sa opýtať, čo potrebuješ, ale nie sú Otázky a Odpovede 3D štýlom starej Zeme.. Transmisia či už na živo alebo zo záznamu na tebe pracuje vopred a dávno Po... treba to poriadne integrovať a vraciať sa ku nej viac krát, vždy zachytíš niečo iné a pôjdeš do hlbšej hĺbky..


Super dôležité:

Ak sa zúčastňuješ na živo nahrávaní, alebo zo záznamu,

prosím byť si tiež vedomý tohto:

 

Keď si klikáš na Link na stretnutie cez Zoom, 

Je potrebné tam napísať Prvé meno a Mesto, kde sa fyzicky nachádzaš. NEPÍŠ si tam celé meno kvôli rôznym dôvodom a jeden z nich je dodržanie súkromia. Tiež si prosím nezapisuj mená účastníkov a nekontaktuj ich po stretnutí, to je zneužitie možnosti a nedodržanie posvätnosti a súkromia.. ako vyššie spomenuté, nie je to zoznamka.. 

Ak to urobíš, urobil si, nehlás sa na žiadne nahrávania prosím..

Ak zdieľaš info, ktoré sú s tebou zdieľané cez transmisie, kurzy, voľne dostupné videá, texty pod svojim menom na svoje promo, biznis, kontakty, kariéru atď, zneužívaš to, čo je s tebpou zdieľané, nehlás sa na nič a aspoň Zdieľaj Zdroj odkiaľ čerpáš 

ak niečo také robíš.. Ak som ti povedala už v minulosti, že si neprajem s tebou nič zdieľať, nehlás sa, rešpektuj to, bol na to pádny dôvod. 

Všetko, čo sa bude zdieľať cez skupinové stretnutia - Eventy a nahrávania Kurzov, tak prosím zachovať posvätnosť, integritu, prejavuje sa ti určitá dôvera, keď sa zúčastňuješ na živo, je to všetko len pre teba, nie na zdieľanie ďalej alebo pre svoj biznis, poradenskú prax, alebo zdieľať po svojom pochopené informácie ostatným, tiež to nie je na svoju prezentáciu z ľudskej 3D úrovne vedomia (ega), alebo pre ponúkanie svojich služieb, produktov, nie je to pre tvorbu tzv. lepkavých sietí - na získavanie kontaktov za ego účelmi, nespomínajú sa mená nikoho, kto sa neúčastní na živo..
To platí aj pre tých, čo si to zadovážia zo záznamu.

INTEGRITA je vyžadovaná, je to o dôvere, či sa ti dá veriť, že sa nezachováš ako 3D človek.. Ak sa tak stane počas živého stretnutia, alebo po stretnutí, vyvodzujem následy.

 

Prosím NEROBIŤ si žiadne tzv. lepkavé kontakty a

Prezentovať sa štýlom starej zeme, hrať sa na niečo,

vzbudzovať dojmy o sebe, ktoré nie sú reálne, promovať sa priamo alebo nepriamo, zatiaľ vedie nepriamo, ja to vidím...

 

Prosím, hlavne nerobiť si svoju kariéru, umelecké diela a biznis cez čerpanie svetelných kódov, informácií a poznatkov, ktoré zdieľamE cez kurzy a transmisie - videá, texty, články, či už zaplatené alebo voľné dostupné.

Nerobiť si biznisy na chrbte ostatných.

(keby to toľkí nerobili, tak to sem nemusím písať)

Vďaka za pochopenie.

Tiež mi účastníci Eventov-Transmisií a Nahrávania Kurzov dávajú automatocký súhlas s tým, že môžem záznamy z nich použiť na nastrihanie a vytvorenie Ukážok pre verejnosť s tým, že dodržujem súkromie účastníkov a prekryjem ich tvár a meno.

Záznamy z nich ako také sú k dispozícii na zakúpenie si pre verejnosť. 

Každý Event-Transmisa-Kurz-Online Stretnutie je veľmi cenná
príležitosť Ďalšej Expanzie Srdca-Vedomia pre nás všetkých, je to veľká investícia do našej Budúcnosti a mega Podpory vyšších realít Novej Zeme.

Každá nová výzva je na nezaplatenie, lebo nás môže odkatapultovať do ďalších rovín
(seba) poznania-chápania-hlbšieho rozpamätania sa  :)

Prísľub Integrity tak celkovo, keď čerpáš od Marie Guidance čokoľvek: 

VŠETKY informácie zdieľané písomne, alebo

hovorene (texty, články, darované aj spoplatnené videá)

či už voľne dostupné tu na stránke Aurora Novej Zeme, alebo na Vimeu, alebo na Youtube, alebo na Sociálnych sieťach

NIE SÚ NA KOPÍROVANIE, OPAKOVANIE SA, SNAHY

NAPODOBNIŤ, SNAHY ZDIEĽAŤ Info, ktoré čerpáš od Maria Guidance

ako Zdroja, snahy PREDÁVAŤ PODOBNÉ TOMU,

ČO JE TU zdieľané, alebo na iných platformách

POD SVOJIM MENOM, ZNAČKOU.

AK TO ROBÍŠ, ALEBO PLÁNUJEŠ, ASPOŇ ZDIEĽAJ,

ŽE Z AKÉHO ZDROJA TO MÁŠ NA PREUKÁZANIE ÚCTY, REŠPEKTU, a vlastnej INTEGRITY. Prosím nerobiť si

Biznis a Kontakty cez využívanie toho, čo zdieľam,

sprostredkovávam (mnohí to robili, robia, neakceptujem to, vyvodzujem následky, resp. tvoj Vesmír sa o to postará).

Takisto štýl, akým zdieľamE, slová, vety, atď,

každý nech si nájde vlastný UNIkátny štýl, vlastnú

UNIkátnu seba-expresiu, nie sa opakovať po ostatných.

Je toho aktuálne plné pole.. 

Je to EXTRA dôležité pre mňa, pre nás ako Novozemšťanov,

lebo dôvera a vysoká úroveň Integrity

je Základ vyšších realít a Vzťahov Novej Zeme:

Takže ešte raz,

V prípade zadováženia si akýchkoľvek videií odo mňa alebo účastnení sa na živých Eventoch, Nahrávaniach Kurzov:

Prosím o rešpektovanie, dodržanie posvätného priestoru Novej Zeme, ktorý je s tebou zdieľaný, do ktorého sa napojíš aj ty, a hlavne o dodržanie súkromia zúčastených, je to len a len pre teba, nie na šírenie ďalej po svojom pochopených a odinterpretovaných informáci,  ktoré sú s tebou v tých videách zdieľané. Nie sú určené pre tých, ktorí šíria domnienky a dezinformácie, čo sa Novej Zeme a Vzostupu týka. Pole je tým preplnené. Nie sú určené pre tých, ktorý sa radi opakujú po iných, kopírujú, ''kradnú'' informácie, zdieľajú ich za svoje bez uvedenia Zdroja. Nie sú určené pre tých, ktorí majú záujem o opakovanie sa po mne, odkukávanie niečoho pre vlastnú terapeutickú alebo poradenskú činnosť, pre vlastné centrum, pre vlastný biznis, pretože takých je viac než dosť, a toto nepodporujem..

Prosím o prejav toho, že funguješ z integrity v sebe, to znamená, že si si vedomý, že je to len a len pre teba, nie na šírenie ďalej toho, čo si odo mňa počul, čítal ako tvoje vlastné poznanie tebou odinterpretované po svojom.. 

 

Absolútne všetky videá odo mňa sú videá

energeticko-éterickej chirurgie a mega expanzie na podporu s tvojimi procesmi ako určitý nástroj, ktorý je na tebe, či a ako to využiješ, aplikuješ potom do svojej praxe.. Zaručiť nič nie je možné, tvoja práca so sebou a zmajstrovanie seba, svojich realít a fyzična ako takého je na Tebe, je to všetko tvoj výtvor vrátane vlastného tela.. 

Sú na aktiváciu Vedomia, Pamäte, Poznania v sebe, na absorpciu, na inšpiráciu, na aktiváciu MNOHÉHO, majú tiež vyplavujúce-čistiace efekty. Pracujú s tebou na kvantovej úrovni, následky sú trvalé :) 
 

VEĽKÉ ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE A REŠPEKTOVANIE

Pokiaľ si zadovážiš Kurzy z Našej školy Avatarov, alebo Produkty z Galaktického Obchodu, patrí sem aj KomUNIta, tak

automaticky súhlasíš s rešpektovaním tohto,

čo je tu vypísané a toho, čo je vypísané pri jednotlivých kurzoch..

 

PRE Odporúčania Pri výbere Kurzov,

 

Produktov Pre Seba - Nájdeš ich Zhrnuté v Sekcii Školy

 

Majstrov voVšeobecnej Ponuke úplne na spodku stránky. 

 

 

Niečo ku komUNITE: 

V prvom rade, všetko čo je tu vypísané platí dvojnásobne..

 

Ak máš záujem sa pridať do KomUNIty, máš záujem

o aktívne platené členstvo, prečítaj si Sekciu Vzostupná KomUnita - tam je všetko vypísané.. 

 

Dôležité je pochopiť - Neplať žiadne členstvo, keď nie si schválený, a ak tak urobíš, nebudú ti peniaze vrátené,

stratil si tú sumu.

Za mesačné členstvo sa platí Až po tvojom schválení - to ti príde do mailu. Je to všetko preto, aby sa dodržiaval čo najčistejší a vysoko-vibračný priestor Novej Zeme, kde sa tá stará neťahá, je príliš vibračne ťažká.. 

Čo môžeš nájsť v komUnite, čo máš započítané v členstve, aký je postup keď máš záujem o členstvo - choď do sekcie KomUnity. 

Mesačný Poplatok sa Uhrádza AŽ KEĎ SI BOL SCHVÁLENÝ

Ak si zaplatil mesačné členstvo bez schválenia, STRÁCAŠ ten jeden mesačný poplatok.

bottom of page