top of page

Vzostupné Okno, Super Intenzita Vzostupných Procesov s Telom a Vzťahmi,SuperNova Kódy Zeme

Updated: Nov 9, 2023

a takto fičíme ako na tejto ilustrácii dokonalo zobrazujúca tieto procesy ktoré vchádzajú do intenzívnejších úrovní - vošli sme - navýšili sme cez September-Október 2022 opäť tak ako nikdy pred tým, vošlo sa do ďalších levelov Vzostupu, fáz vývoja v ktorých sa vôbec nebolo ešte preto tu neplatí nič čo platilo kedysi.. iné kódy - iné pravidlá fungovania, tvorby žitia, iné pravidlá hry doslova, avšak len viac SVETLA VEDOMIA MAGIC. TEBA AKO VEDOMIA MOCNÉHO PRA-ZAKLADATEĽA BUDOVATEĽA MAJSTRA TVORCU ALCHYMISTU JE K DISPOZÍCII ..


..fičíme si na lotosovom kvete - ako sa čakry vyvíjajú na hvizdne brány a systémy hviezdnych bránv Galaktického Vedomia respektíve sa prečisťujú navracajú do rovnováhy opäť, naša božská geometria nášho lietajúceho koberca doslova, s ktorým navigujeme do ďalších dimenzií - levelov vedomia seba kde REAlne je to čo ty REAlizuješ, nič iné... REALita je taká z akých perspektáv úrovní vedomia ty vnímaš a z akých si ty vyberáš tvoriť svoje REALity...MENÍŠ PRÍSTUP KU SEBE KU SVOJMU KU SITUÁCII, KU OSTATNÝM, KU VŠETKÉMU - MENÍŠ PERSPEKTÍVY - POZERÁŠ SA VNÚTORNE CEZ ZJEDNOTENÉ VEDOMIE CEZ SRDCE-MYSEĽ AKO JEDNO, POZERÁŠ SA CELÝM POĽOM, MENÍŠ TAK SVOJ ZÁŽITOK, LEBO SI OTVÁRAŠ VSTUPY DO VYŠŠÍCH REALÍT - DO HLADŠÍCH ZÁŽITKOV, ZÁZRAČNEJŠÍCH, SVETELNEJŠÍCH PLNÝCH ŽIVÝCH VIBRUJÚCH SPEKTIER FARIEB LÚČOV TÓNOV VEDOMIA KTORÉ SÚ ČISTÁ HOJNOSŤ ČAKAJÚCA NA TVOJE NALADENIE SA NA NE... SEBA-PRIJATIE - BYTIE NA PRÍJME MAGIČNOSTI DAROV KTORÝMI SI VO SVOJEJ PODSTATE JE ČISTÝ ZÁKLAD INAK S NAMI NEMÔŽEŠ ZDIEĽAŤ Z NAPLNÉHO POHÁRA TO, KÝM NAOZAJ SI V TVOJEJ LEN PLNŠEJ LEN SVETELNEJŠEJ PARÁDE..PROCESY SÚ JEDNODUCHÉ, LEN ČLOVEK SI STOJÍ V CESTE A KOMPLIKUJE TO, VTEDY PRICHÁDZAJÚ NARAD TVRDÉ ŠOKOVÉ VLNY, OTRASY, STRATY, ZASTAVENIA...


Prepínaš na úplne iné verzie Seba - Tela, ktoré má úplne iné potreby, požiadavky a funguje inak... učíš sa seba odznova, kde nič zo starých poznatkov, rutín, zvykov návykov nie je aplikovateľné....


Sme Na kontinuálnych cestách a zároveň sme docestovaní v jednom,


MY sme DÚHOVÉ PORTÁLOVÉ

MOSTY DO ĎALŠÍCH - VŠETKÝCH DIMENZIÍ VEDOMIA UŽ LEN SVOJOU PRÍTOMNOSŤOU A TO CELOU BYTOSŤOU AK POČÚVAME A NÁSLEDUJEME TO, ČO TELO KOMUNIKUJE - ZVNÚTRA VON TVOJE VYŠŠIE VEDENIE - VEDOMIE... VYŠŠIE JA RÔZNYCH ÚROVNÍ - LEVELOV TZV. VŽDY POSIELA SPRÁVY - ZAPLAVUJE ŤA INFORMÁCIAMI VYŠŠÍMI SVETELNÝMI KÓDMI KDE VŠETKO JE, DOPRAJ TELU ČO PÝTA A INTEGURUJEŠ ICH TAK PRIRODZENE, POTOM APLIKUJ - ZUŽITKUJ TO UVEDOMIE, INFORMÁCIE ZVNÚTRA VON - TO NAHRÁDZA VÝRAZ ''informácie zhora'' ... toto už je vzostup, nie liečenie, nie transformácia, preto všetko pred rokom 2022 prestáva byť aplikovateľné a začína to perspektívami z ktorých sa pozerá na všetko a chápe..

Vždy vstupuješ do nového vzťahu so Sebou vždy väčšia nula a žijeme “na minime” kde podpora RAdosti, výživy svetelného tela teda upgrejdy sú základ priorita číslo jedna, lebo si tak tvoríš nový podporný systém Novej Zeme, ktorý potom zdielaš a to ťa živí naspäť...


Ďalej Pokračujú Hlbšie čistky DNA rodičov, detí, predkov a Budúcich generácií,

Nutný je Vstup do Gaii Matky Otce Dieťaťa v jednom, rozpusti sa doslova v Zemi, čerpaj jej silu, výživu, lásku - ty ako Vedomie-Telo Zeme Slniek Hviezd v Jednom..

Bytie na prijme - len väčšia seba-akceptácia a výživa rodičov v sebe je koreň - základný stavebný kameň na ktorom sa buduješ odznova, prerábaš a zase odznova :)) ale keď je už tvoj základ v tele Matrica Novej Zeme - solídny svetelný základ pôdorys domu je čistý vytvorený zo setov súborov Kódov vedomia Novej Zeme - je to MerKAba ktorá už nie je opačná ako tá ľudská, je to solídna Kristos KristAAl konštrukcia vzostupné Vozidlo tranzitná Platforma a zároveň vzostupná platforma DOMOV celou Tvojou BYTosťou - to sa v každom snaží vytvoriť, tvoje telo to dokáže pre teba keď opravu DNA - prepisy cez svetlo dovoľuješ, keď dovoľuješ si alchýmiu dokonalú Božskú alchýmiu tela realít života - len vyššie levely toho vlastným zdrojovým božským (krist) svetlom (svetelné DNA vlákna) - dovoľujeme si harmonizáciu DNA naplno avšak ako človek si to nedovoľujeme, keď nevedomie vedie, myslíme si že si to dovoľujeme ale nemáme vedomie-poznatky-skúsenosti ako sa aktivujú vyššie reality Novej Zeme práve cez podporu výživu svetelného tela.. to sa každý všetko cez to sa každý všetko cez svoje procesy neustále odznova seba-spoznáva (učí, zisťuje) doslova...s RAdosťou zdieľame niečo pre podporu RAstu a evolúcie vedomia-tela-DNA-Vzťahu so Sebou ako so všetkým..


Všetko čo sa vypýtalo byť nazdieľané s vami - s nami za využitia záplav vlnami svetelných kódov vedomia (Novej Zeme) počas portálovej pasáže 10.10.2022... ako vždy pozri si videá, ktoré tomu predchádzajú v arichíve videií Novozemského video portálu alebo vo svetelnej knižnici - archív článkov a linkov na vysielania..


1,327 views

Commentaires


bottom of page