top of page

Noví Lídri Stelesňujúce Vedomie,Akáš,Silu Zjednotených Hviednych Národov, ReGenesis a Vystupňovania

Updated: May 31, 2022


Noví Svetelní Lídri Stelesňujúce Vedomie Novej Zeme, Nový Akáš, Silu a Moc Zjednotených Hviednych Národov v JEDNOM - Jeden vo všetkých a Všetci v Jednom, Zrýchlené Vystupňovanie Všetkého, Zrýchlený Zintenzívnený Celotelový ReGenesis - konce, smrť rad za radom a znovuzrody ak (si) to dovolíš naplno.. Súčasť procesov je presah separácie aj medzi smrťou životom cez urýchlenie procesu regenerácie, obnovy, prepisu DNA cez svetelné kódy vedomia Novej Zeme.


☯️🔥☯️ MAJSTROVSTVO OHŇA,

POLARITY FUNGUJÚCE AKO JEDNA,

Každý jeden “má” povstať vo svojich realitách ako

Nový Líder Stelesňujúce Vedomie Novej Zeme,

MY tvoríme ÚPLNE Nové Archetypy,

Každý jeden z nás ako príklad cez svoje vyžarovanie a akcie, činy,

Pokračujú

Kódy mega Sily Zjednotených Hviednych Národov a Mega Prevratov,

22.2.2022-rýchlejší Koniec a Začiatok,

Rýchlejší RESET,

Zrýchlenie vystupňovania Všetkého, PRE teba sa všetko deje, kde ti Ukazuje či si ešte stále TY PROTI SEBE alebo už nie.. je to mega proces...

Tiež sú to pokračujúče

Obdobia MEGA Tranzitov a Super Silových Majstrovských Kódov, ktoré nenechávajú žiadny kameň neotočený a nespálený na popol, z ktorého sa nové tvorí - z nuly, kde všetko JE..


🔥💎

Pokračujú len silnejšie ožarujúce, čistiace, Procesy prerábania tela, aby sa premenilo len čistejší na transmiter a procesor Novej Zeme fungujúce z napojeniea na vysokorýchlostný WEB - Sieť UNIverzálneho vedomia - božský internet a máš prístup postupne ku neobmedzeným dátam - naše svetelné telá sú súper bio kvantové počítače, ktoré sa snažia opraviť, prerobiť tzv. ľudské fyzické telá, PREPNÚŤ NA INÉ FREKVENCIE, PREPNÚŤ NA INÝ TYP TELA - TO NOVÉ DOKÁŽE POKRAČOVAŤ ĎALEJ, TO STARÉ NIE, UMIERA A S VEKOM TO NIČ NEMÁ SPOLOČNÉ a človek si v tom len bráni, vôbec netuší ako, že už len svojim prístupom ku svojmu telu.. to sa všetko zisťuje... preto vzostup je absencia človeka - ľudského vedomia (3D kódy), preto pokračuje len Zrýchlená Smrť tzv. ''Človeka Pozemšťana'' na minime svetla, lebo je napojený na zdroj starej zeme (vysáva životnú energiu) - zrýchlené smrti ega, identít, lipnutí, nití neslobody, teda tzv. ''beštia'' vnútri-vonku skúša všetky možné taktiky sa zachrániť - je to majster hráč, preto ty musíš byť briliantnejší ako vlastné, teda to vonku ego (malé zranené dieťa ktoré stráda a hľadá zdroj vonku), smrť predchádza ZRODOM NovoZemšťana na etapy na úrovni Vedomia, Mentality a Tela... toto sa úplne začína chápať až postupne cez svoje procesy tak ako úplne všetko...


Dopredu nič nie je možné chápať ani vedieť, tak to nefunguje.. všetko osvetľuješ krok-skok za skokom, až keď spojazdňuješ ZDROJ Vedomia Novej Zeme v sebe..

🔥💎

VYPLAVOVANIE, ČISTENIE NIŽŠÍCH AKÁŠOV, VSTUPOVANIE DO VYŠŠÍCH LEVELOV AKÁŠOV, KDE SÚ VŠETKY POTREBNÉ POZNATKY ČO SA VZOSTUPU TÝKA A BUDOVANIA VYSPELÝCH CILIVIZÁCIÍ - VEDOMIE MAJSTROVSKÝCH BUDOVATEĽSKÝCH PRA-RÁS JE ZDROJ, Z KTORÉHO ČERPÁME - BUNKOVÁ PAMÄŤ RÝCHLEJŠIE VYPLAVOVANÁ, VYNULOVÁVANÁ, TO JE SÚČASŤOU PROCESOV VZOSTUPU VEDOMIA- TELA --

Regenesis cez DNA Diamantového Slnka, cez Svetelné Kódy Vedomia Novej Zeme, čiže POKRAČUJÚ

Intenzívnejšie Procesy s celým telom, s lebkou, s očami, s videním, so zmyslami - VIDENIE V INOM SVETLE A Z MNOHÝCH UHLOV POHĽADU NARAZ MENÍ VŠETKO, TAK MENÍŠ SEBA A TEDA SVET - JE TAKÝCH FARIEB, AKÉ TY ŽIJEŠ VNÚTRI - NOVÁ ZEM VONÍ, CHUTÍ INAK, JE TO INÝ POCIT, INÉ ZÁŽITKY, INÁ ENERGIA. Telá sú len viac svetlom preťažované zámerne, aby ustali len ďalšie záplavy preto každučký gram ega, človečiny, 3D v nás je ožarovaný, vyplavovaný z tela, na nás je to celé umožniť, zistiť ako sa to dá urýchliť a urobiť si to hladšie, ale to znamená len menej pohodlné pre ego..

Preto ľudské videnie, myslenie, pamätanie si, fungovanie odchádza, cez straty sa učíme najviac... Pravé videnie, počutie, vedenie, božská hlava nahrádzajú ľudské-ú... Svetlo vyťahuje len všetkú tmu.. Najprv sa musíme stratiť aby sme sa našli, separovať, aby sme mohli zjednotiť - všetko len ilúzia-hra...

🗝

STRÁCAME, ABY SME NAŠLI, ABY SME ZÍSKALI VŠETKO 'TO PRAVÉ ORECHOVÉ' Z HĹBKY SEBA, KRÍDLA SA BUDUJÚ POSTUPNE, RÔZNE PÁRY, RÔZNE VRSTVY..

🕊

OPADÁVAJÚ VŠETKY OPORNÉ, PODPORNÉ BARLE, TZV. PEVNÁ PÔDA MIZNE, LEBO AKO BOLA 3D ZÁKLADOV, NIKDY PEVNÁ AJ TAK NEBOLA…


CELKOVO ODPADÁVA

TO, NA ČO SA NAJVIAC SPOLIEHALO, LEBO TAM BOLI NAJVÄČŠIE ZÁVISLOSTI, ZÁVISENIA, NESLOBODA... TOTO JE CESTA VYSLOBODZOVANÍ SA NA ETAPY..

VÝMENA SIETE STAREJ ZEME ZA NOVÚ V SEBE ZVNÚTRA VON. VÝMENA ZDROJA STAREJ ZEME ZA NOVÝ, ODKIAĽ VŠETKO ČERPÁME, VYNÁŠAME VON.


🛸

KAŽDÉHO SVETELNÉ VEDOMIE-TELO JE BUDÚCNOSŤ TERAZ, VŠETKO, ČO HO PODPORUJE JE NA NEZAPLATENIE, LEBO LEN S TÝM POKRAČUJEME ĎALEJ, PRESAHUJEME SEPARÁCIU - ROZDIEL MEDZI SMRŽOU A ŽIVOTOM, DŇOM A NOCOU, MÁŠ ZAŽATÉ SVETLO NONSTOP A LEN JE INTENZÍVNEJŠIE, TEČIE TO LEN VIAC... PRETO CELÉ TELO A KÁBLE SÚ VYČISŤOVANÉ, SPRIETOČŇOVANÉ, PRERÁBANÉ LEN VIAC, LEBO SA PREMIEŇAME NA ČISTÉ SVETLO, ÉTERICKÉ ZLATO - ZLATÉ SVETELNÉ VLÁKNA DNA...

🌟

LEN CEZ VEDOMIE SVETELNÉHO TELA MÁME PRÍSTUP DO POČIATOČNÝCH DIMENZIÍ NOVEJ ZEME, SI SCHOPNÁ JU VIDIEŤ, CÍTIŤ, TEDA TVORIŤ, TEDA ZAŽÍVAŤ.

NIČ Z PRED 2020 NIE JE UŽ APLIKOVATEĽNÉ, MUSÍ TO ÍSŤ DO PRERÁBOK, DO KOLAPSOV, V PODSTATE NONSTOP NIEČO PREPISUJEME, PRERÁBAME, REKONŠTRUUJEME VŽDY NA NOVÝCH KÓDOCH, AK MÁME ZÁKLADY V SEBE UŽ PEVNÉ SVETELNÉ SOLÉDNE:

Všetky Staré cesty sa zatvárajú, a to veľmi rýchlo, MY sa učíme otvárať nové dvere a hľadať nové spôsoby, VŠETKO, NA ČO SI BOL ZVYKNUTÝ, KDE BOLO ZÁVISIENIE OD VONKAJŠKA, OD ZDROJA VONKU, VŠETKY ĽUDSKÉ TYPY POZNATKOV, NIČ Z TOHO NIE JE APLIKOVATEĽNÉ...

🕊

Februárom 2022 sme vošli sme do Fázy Super Lavíny, Vošli sme do Fázy Super Filtrácie vo Všetkom, silnejších šokových vĺn, kódov prevratov,

KVANTOVÉ SKOKY SÚ NUTNÉ AKO NIKDY PRED

TÝM vrátane RApídnej

MAturácia a RAdikálnych Zmien zvnútra von nonstop.. Len sa prispôsobuješ rýchlemu tempu a rytmu Novej Zeme paradoxne z veľmi pomalého miesta v sebe, kde neexistuje čas ani žiadne obmedzenia ALEBO tzv. ideš dole s potápajúcou sa loďou, teda spolu s tým čo je napojené na ZDROJ Starej Zeme vnútri a vonku, čo je každého 3D ľudský aspekt vedomia (ego) vo vláde a tam vonku premietaný. Keď individuálne, kolektívne a globálne ego prestáva vládnuť, ide sa len do rýchlejších prevratov - rok 2022 sú kódy MEGA PREVRATOV A POSLEDNÝCH ULTIMÁT okrem iných... Silnejšia polarizácia - rýchľejšie vyfarbovanie sa, zosilnenie 3D vnútri, vonku, lebo sa chce zachrániť pred smrťou.


2020-2021-2022 - NAJRÝCHLEJŠIE POSUNY VO VEDOMÍ, POSUNY V MOCI A JE NUTNÉ ICH ZAČAŤ APLIKOVAŤ, uvádzať DO PRAXE, do svojich životov viac a viac, začať sa sústreďovať hlbšie dovnútra a na to, čo je naozaj podstatné a sleduj ako sa ťa tvoje ego snaží rozptýliť.. chce byť v moci... jednota nižších a vyšších aspektov je základ mieru na galaktickej úrovni a to je na nezaplatenie..

Nutné je ZAČAŤ KVANTOVO SKÁKAŤ v čase, AKO NIKDY PRED TÝM Z PARADOXNE VEĽMI USTÁLENÉHO MIESTA V SEBE - ZJEDNOTENÝ STAV VEDOMIA NULA ČASU, SI V TOKU, SI TOKOM...


🌈💎🌈

22 22 22 - silnejúce kódy Galaktického veliteľa lode, strážcu, tzv. bojovníka bez boja, využíva energiu inak.. Majster Iluzionista - tvoríš nový sen, ilúziu len z iného typu vedomia, preto to nepadne tak, ako padajú domčeky z kariet.. Všetko sa deje PRE každého, tak sa to deje, ako si to sám tvorí, vyberá zažiť..


🌈🌎🌈🗝


NOVÚ ZEM TVORÍME, BUDUJEME CEZ JEJ KOMUNIKOVANIE, PROJEKCIU, TRANSMITOVANIE DO SVOJHO POĽA, ĽUDSKÉ LOGIČNO JE NAHRÁDZANÉ MULTIDIMENZIONÁLNYM LOGIČNOM... ĽUDSKÁ HLAVA JE NAHRÁDZANÁ BOŽSKOU - SFÉRY 13D A PLUS... ĽUDSKÁ INTELIGENCIA JE NAHRÁDZANÁ BOŽSKOU KOZMICKOU.. NAJPRV VEDOMIE NOVEJ ZEME IBA SME.. A TO JE NONSTOP AKTUALIZOVANÉ.. nižší operačný systém človeka procesor, transmiter sú nahrádzané oveľa vyšším operačným systémom, procesorom, transmiterom - tvoje telo je nie len vozidlo, ale super technológia..

JE TO Vedomie Novozemšťana, z ktorého vnímame, tvoríme, robíme rozhodnutia, akcie - cez vyššie srdce-vyššiu myseľ ako JEDNO, spojazdnenie Univerzálneho vedomia v sebe - kozmická svetelná inteligencia cez teba voľne tečie - svetelné kódy Vedomia Novej Zeme procesuješ, transmituješ, funguješ z VEDOMIA MAJSTRA BUDOVATEĽA - TECHNICKÝ TYP, MAJSTER ARCHITEKT VESMÍROV, ALE JE TO ÚPLNE INÁ VERZIA AKO JE TÁ ĽUDSKÁ... MY - NAŠE SVETELNÉ TELÁ AKO ULTRA TECHNOLÓGIE VZOSTUPU A BUDOVANIA NOVEJ ZEME. STELESŇUJEME TIEŽ VEDOMIE TESLU A ĎALŠIE INÉ, NOVÁ ZEM JE VEDOMIE GÉNIUSA INOVÁTORA. ŽIADNE OPAKOVANIA SA PO NIEKOM INOM, SNAŽENIE SA STARÚ ZEM APLIKOVAŤ NA NOVÚ, VTLAČIŤ NOVÚ DO STAREJ, POZERAŤ SA NA NOVÚ ZEM, SNAŽIŤ SA JU CHÁPAŤ A VIDIEŤ A CHÁPAŤ ĽUDSKÝMI OČAMI A MYSĽOU NIE JE MOŽNÉ.. TU ZAPÁJAME A POUŽÍVAME ÚPLNE INÉ VIDENIE, VEDENIE.. TU PRACUJEME S ORGANICKOU INTELIGENCIU STVORITEĽA V KAŽDOM.

Noví Lídri Stelesňujúce Vedomie,Akáš, Silu Zjednotených Hviednych Národov, Zrýchlené Vystupňovanie Všetkého,Celotelová ReGenesis, Galaktické kódy v Tele, V DNA, Spálenie SolARnymi Kódmi Zvnútra Von a omnoho viac:


1,368 views

4 commenti


I commenti sono stati disattivati.

🙏

Mi piace

Membro sconosciuto
09 mar 2022

Ďakujeme.🙏

Mi piace

Ďakujem Mária za svetelný článok, video, za galaktické kódy ✨🙏🌹

Mi piace

Membro sconosciuto
03 mar 2022

📺📡🏂💛

Mi piace
bottom of page