Kozmická Pamäť, Kristove Gény, Relatívnosť času-priestoru-tela-realít, Krištálové Diamantové Srdce

Updated: Feb 3

Zostrihaná krátka ukážka zo živého skupinového stretnutia, ktoré bolo 27.12.2020 je k dispozícii “ako malý dar”. V prípade záujmu o celé video alebo balík aktivačných videií, ktoré sú k dispozícii pod heslom, napíšte do mailu: maria@deubel.biz

Kozmické znovuzrodenie Hviezdy, Kozmická / Galaktická pamäť na seba ako hviezdnu BYTosť vo “veľmi výnimočnej situácii na Zemi” ju opäť vyslobodiť / navrátiť Domov cez Seba, vlastnú kontinuálnu premenu, ukončovaním duality v sebe/vonku cez zrýchlenú integráciu polarít a akceleráciu očisty na všetkých úrovniach vlastným zdrojovým svetlom Veľké oslavy Plného Vedomia u väčších počtov bytostí sa odráža na ešte rýchlejších zmenách najmä cez Znovu-navrátenia Pamäte cez postupnú Aktiváciu Krištáľovej DNA (kristove gény), ktorej nositeľom je každé “hviezdne semienko na Zemi”, ktoré si sem prišlo naplňať / spĺňať veľmi dôležité úlohy a má absolútne všetko k dispozícii, keď je 0.0. Akonáhle je pamäť navrátená cez aktiváciu všetkých 12 párov vláken svetelnej / Kristovej DNA, aktivuje sa 13.pilier a lúč Aqua, MAterinský oblúk, svätožiara a pasáž do AMdromedy, otvára sa lúč slnečného vedomia (boha slnka) RA, zostupuje do koreňa, “alchýmiou na zlato” premieňa / zjednocuje/ zaceľuje akékoľvek rany, vyrovnáva nerovnováhy v energiách a budujeme MerKAbu iba v nule, “iba v stave vedomia presiahnutého človeka”, čiže v stave UltraVedomia Seba ..

(Polotekutá) Krištálová Solar Plazma Hviezda je MAtrica a konštrukcia Novej Zeme v každého Kristovej DNA a “v nej je prístup všade”, do celej “kozmicko-zemskej histórie”, ktorú cez plné pochopenie a uzavretie “Prinášame do Nuly” a odkormidlovávame Zem do jej vyšších oktáv Svetla/Vedomia/Tela “najprv” cez seba, po úplnom opustení dimenzii starej zeme cez vybudovanie Solárneho zlatého Tela - vzostúpeného vozidla - naše zlaté sakrum (spodné čakry) a solar novej zeme v jednote s jej krištálovým jadrom, ktoré je opätovne aktivované a obnovované tak, ako celá Zem Sa premieňa “milí Draci budovatelia” cez vás/nás a cez obnovu všetkých jej hviezdnych portálov opäť sprietočnujeme/spracovávame / spravujeme ZJEDNOTENÉ VEDOMIE HVIEZD NA ZEMI, KTORÚ KAŽDÝ JEJ OBČAN TVORÍ AKO ZJEDNOTENÁ HVIEZDNA BYTOSŤ SVETLA Z PLNE NAVRÁTENEJ PAMÄTE, a toto je kľúčové pochopiť a byť “najprv” skutočne Sebou v nasledujúcich štádiách vývoja 2021-2033. Postupne sa spájame s tými, s ktorými “je na pláne” tvoriť vzostupné komUNIty tvoriace základy realít novej zeme a systémov.. Re-Edukácia je úplný základ a uplná zmena celého hodnotového rebríčka.. “keď každý vyjde von z Prevrátenosti realít starej zeme”, a prestane sa báť Seba, toho kým naozaj je a “čo si to tu vlastne celý ten čas odohrával”. Keď sa prestane báť všetkých tých intezívnych premien tela.. Ukotvujeme “obrovské mega veľké množstvá” balíkov Informácií a Poznatkov cez seba. Vyznanie sa v nich, Narábanie s nimi a schopnosť ustáť to bez “pazúrikov vlastného ega” je majstrovstvo samé o sebe. Iba samé zrýchlené zmeny, pády toho, “čo stálo na domčekoch klamstiev/kariet”, ešte vyšší vzostup a rozkvet toho, čo už stojí na základoch Integrity Jednoty Celistvosti.

Relatívnosť času, priestoru, tela, realít, vzťahov, zážitkov od vlastnej výšky frekvencii, na ktorých vibruje celé telo je základ pochopiť a ako sa materializujeme v iných dimenziách Bytia cez sústredenie Svojho Vedomia.

Kódy 1.1 a kódy pre 2021 sú naplno aktivované ~ čistá sila ~ jasnosť priezračnosť ~ krištáľové Srdcia rozkvitajúcej Ruže sa presne v strede hrude aktivujú spolu s obnovou šišinky, ktorá sa tiež dostáva do pôvodného stavu krištáľoveho diamantu.

Krídla a koruna ostávajú naďalej horúce témy až do ich znovu-obnovenia vo vlastnej štruktúre svetelného tela.

Zostrihaná krátka ukážka zo živého skupinového stretnutia, ktoré bolo 27.12.2020 je k dispozícii “ako malý dar”. V prípade záujmu o celé video alebo balík aktivačných momentálne 6 videií, ktoré sú k dispozícii pod heslom, napíšte do mailu: maria@deubel.biz

Prenádherný čistučký Nový čas “oveľa vyšších úrovní obtiažností pre ľudský aspekt a telo”, čo je pointa a zároveň oveľa viac nebeský snový magický čas-svet je plne k dispozícii, keď sa prepojiš, naladíš ~ už plne vzostúpená Nová Zem, z ktorej poriadkom a pravidlami sa všetko zosúladzuje, tie sú však úplne opačné, úplne iné pravidlá fungovania ako sú tie ľudské ~ prístup do nej Iba hlboko vnútri “odkiaľ ju” vynášaš/rodíš von do hmoty/realít/zážitkov, na základe jej frekvencii premieňaš celé svoje telo ~ Súlad s jej tokom, tlkotom srdca a Rezonancia ~ jej planetárna štruktúra a telo je tvoje.. v každej úrovni vedomia už existujeme, len ide o to, do ktorej sa sústreďujeme najviac, tam “sa manifestujeme” a to odrážajú naše zážitky, reality, “vonkajšie fyzické okolnosti”. Tou zmenou každý je, “potom ju vidí vo svojom fyzične,” ~ cez zmajstrovanie vedomia (vzostup vedomia), zmajstrovávame svoje fyzično a reality (vzostup fyzična).. úplne iné vnímanie, videnie a uplná zmena zraku, zmena všetkých zmyslov a celého tela, celého spôsobu života “sú rapídne akcelerované” adaptácia na oveľa väčšiu svetelnú radiáciu zvnútra von “musí už teraz v týchto frekvenciách veľmi rýchlo prebiehať”.. čím viac sme v súlade, v plnej prítomnosti a prepojenosti “tým hladšie to ide”.

S úctou, Maria Aramatena Guidance28 views0 comments