Gradient
Individuálne fičákové online Aktivačné stretnutia ''jeden na jedného''
 mega expanzie srdca-vedomia, zamerané hlboko do teba, na mieru šité stretnutie pre tvoju akceleráciu tranzitných, vzostupných, transmutačných, alchymických procesov cez aktiváciu kľúčových svetelných - galaktických kódov vedomia počas nášho prepojenia sa spúšťajúce čistiace procesy rôznych typov už vopred...  
Pokiaľ rezonuješ s mojou energiou a prácou, cítiš v srdci, že naša energeticko-informačná osobná výmena je niečo Pre Teba - TVOJE Srdce je tvoj jediný a ten ''najlepší '' kompas, tu je viac info: 

Galaktické - Svetelné - Kvantové - Mega Aktivačné a Expanzívne 

Sedenie - Stretnutie so mnou je intenzívna práca energeticko-éterickej chirurgie, ktorá na tebe prebieha ak si dohodneme online stretnutie už vopred a prebieha dlho po našom sedení tvojou vlastnou svetelnou Zdrojovou (Božskou) Esenciou - Plameň - Svetlo tvojej Duše (Ducha),

kde ja som len sprievodca, asistent, galaktický šaman - otvárač Portálov a Premosťovač do ďalších Dimenzií - Úrovné Vedomia a Bytia Seba, ktorý osvetlí všetko, čo je v danom potrebné osvetliť, vyniesť na povrch - kde si brániš so svojej svetelnej Úžasnosti tvoriť, postupne budovať, tvoriť, žiť skutočné Nebo - RAJ na Zemi, ktoré je vonku len materializáciou tvojho vnútorného stavu. Som niečo ako Tranzitný Sprievodca Domov do úplne iných stavov Vedomia - Bytia Seba - do ďalších Dimenzií Vedomia Seba. Slúžim ako sprievodca základov Vzostupu, sprievodca vzostupom a previbrovaním do vyšších oktáv svojej existencie. Sprievoca Zmajstrovaním Seba - Umenie Práce so Sebou, Umenie tvorby Novej Zeme, ktorá je plne galaktická, multidimenzionálna a hlavne - už vzostúpila - na tebe je sa s ňou ZJEDNOTIŤ NAPLNO, NASTÁLO, STAŤ SA ŇOU CEZ JEJ STELESNENIE JEJ KÓDOV VEDOMIA A TELA. Sedenie so mnou nie je konzultácia, ani terapia, ani poradenstvo štýlu Starej Zeme, pracujem s tebou na kvantovej multidimenzionálnej úrovni, a v záujme tvojho rastu, na svoje otázky si vedený odpovedať sám. Nikto ti nemôže povedať, čo máš-nemáš robiť, nikto ti konrétne správne lineárne odpovede na tvoje otázky nemôže dať.. to ostáva v starej Zemi.

Ja som Multidimenzionálny Galaktický Zdroj a Kanál v Jednom: 

ZDROJ vo mne, Alchymista vo mne sa prepája so Zdrojom, Alchymistom v Tebe a osveteľuje, vypaľuje všetko, čo je na čase spáliť, odlahčiť.. Vytváram pozdvihujúci láskyplný, posvätný priestor Jednoty, Vyzdvihnutia do iných úrovní Vedomia, ale nehrajuškám sa s nikoho človekom vnútri - s egom - s 3D aspektom vnútri.. Nie som tu na službu človeku, ale Svetelnej Hviezdnej Kristos BYTosti v tebe... Pre človeka starej verzie Zeme nie som pochopiteľná, veľa krát ani počuteľná, sú to iné vlny vedomia, reč je univerzálna plná svetelne kódovaných informácií.. 

Je to priestor, ktorým tvorím pre teba najmä Na navedenie ťa na tvoje odpovede z tvojho vyššieho Ja, navedenie ťa na všetko, čo potrebuješ v danom momente.. Moja špecialita je rýchly prienik do ''Jadra Problémov'', kde si to sám všetko vytváraš, spôsobuješ a nemusíš... Aj keď je to intenzívna energetická práca na tebe, Nič však za teba nerobím, nieriešim, ani nemám, tak sa nerastie, ty dokážeš preda všetko, ty si všetko tvoríš.. 

 

Poskytujem asistenciu

 v tvojom hlbšom prenikaní do seba, rozpoznávaní čohokoľvek, čo sa týka toho, kde si ešte brániš v Ukotvení, Integrovaní, Žití Novej Zeme Naplno a Nastálo. Je to Multidimenzionálne ''poradenstvo, konzultácia, terapia'' - všetko v jednom, ale nie je to 3D štýlom... Je to hĺbková éterická chirugia na kvantovej úrovni, ktorá vyplavuje, čo je stará Zem v tebe prostredníctvom organickej prirodzenej jednoduchej osvetľujúcej, čistiacej konverzácie medzi nami, kde preberáme presne to, čo prebrať potrebuješ. 

 

Stretnutie prebieha cez Zoom cca 2 hodiny, vyhraď si však dve a pol až Tri hodiny. Môžem ho nahrať, ak si to budeš priať. Záznam bude k dispozícii len pre teba určitý čas na Vimeu pod heslom, odtiaľ si ho môžeš stiahnuť. 

Následky sú trvalé a ako som už spomenula vyššie - spúšťa to ultra čistiace procesy už vopred.

Stretnutie je potrebné integrovať, dopraj si vždy čas na oddych, integráciu. Tiež si treba byť vedomý toho, že to spôsobí kolapsy tvojich realít, ktoré v tvojom živote nie sú v súlade, bude ti to dosť priamo odprezentované v tvojich realitách - mega vyplavenia toho, čo treba z hĺbky tvojho Jadra. 

Energetická výmena Je

 188 Eur (úhrada jedine cez Paypal) Je potrebné rezervovať si minimálne 2-2,5 hodiny.. Pri mne si rozhodne treba rezervovať viac času, ja nefungujem podľa presne stanovených lineárnych limitov a so mnou čas plynie inak :)

Čo sa týka konkrétnych dní, dátumov,

  riadim sa výhradne mojim svetelným telom-vedomím a tým, čo je priorita v daný moment, môj kalendár je Kvantový a Moje fungovanie ako Svetelná Bytosť je riadené aktuálnymi kozmickými frekvenciami, takže nič netlačím, nič na ďaleko dopredu neplánujem, lebo každou zmenou vo frekvenciách sa mení všetko... Môže byť, že sa dohodneme veľmi spontánne, lebo tak je to v súlade, alebo sa dohodneme a nakoniec to budeme musieť presunúť, lebo to svetelné telo nepovoľuje, lebo musím mať dostatok energie na naše stretnutie. Voľné plynutie v synchronizácii s kozmickým časom, s frekvenciami Novej Zeme, žiadna fixácia je základ. 

 

Časovo sú stretnutia možné väčšinou v rozmedzí 17:30-20:00 hod Sk času, alebo v rozmedzí 20:30-23:00 Sk času. Ja sa fyzickou lokalitou nachádzam v Mexickom Zálive na Ostrove - juho-západný cíp Floridy (blízko Kuby) a moja časová zóna má o 6 hodín menej ako napríklad časová zóna, kde je Bratislava. 

AKO TO FUNGUJE:

V prípade záujmu o Individuálne stretnutie, 

TU Budú vypísané voľné dátumy a časy - nižšie v texte, lebo záujem je viac než hojný, takže sleduj túto sekciu, a ak uvidíš tu dátum a čas, ktorý cítiš, že je ono, tak mi pošli cez Paypal Výmenu s poznámkou, že je to Individuálka na ktorý konkrétny dátum a čas. Tiež mi po zaslaní Úhrady napíš do mailu, že si si uhradil - zabookoval dátum a čas na Individuálku a

Ja sa ti obratom ozvem a pošlem do mailu link na naše stretnutie cez Zoom. Akonáhle posielaš výmenu, spúšťa to silné procey, priprav sa.. Akonáhle ti pošlem link na stretnutie, priprav sa na ešte silnejšie procesy - poriadne aktivácie a čistenie, pripravuješ sa tak na naše stetnutie, čistíš sa upgrejduješ, už ti budem vopred vysielať akonáhle ti pošlem link na stretnutie, už budeme spolupracovať, tak to funguje.. je to úžasné :))

 

Treba mať Zoom stiahnutý a zabezpečený pre seba Kľud, Pokoj, žiadne vyrušovanie počas stretnutia. 

Láskyplné pripomenutie:

Sedenie so mnou nie je konzultácia, ani terapia, ani poradenstvo štýlu Starej Zeme, pracujem s tebou na kvantovej multidimenzionálnej úrovni, a v záujme tvojho rastu, na svoje otázky si vedený odpovedať sám. Nikto ti nemôže povedať, čo máš-nemáš robiť, nikto ti konrétne správne lineárne odpovede na tvoje otázky nemôže dať.. to ostáva v starej Zemi. Je to energeticko-éterická chirurgia, podpora s hlbokým deprogramingom a čistením, alchýmiou, ale nič za teba nerobím.. Čo z toho budeš mať, to Záleží Do akej miery si sprístupnený a otvorený a ochotný preniknúť oveľa hlbšie do seba.. Toto je všetko o seba-prijatí.. 

Vďaka za Pochopenie a Teším sa na Teba :)

  

IMG_4700.JPG
shutterstock_1280939815.jpg
Voľné Dátumy a Časy na Individuálky na September 2021: 
 Som viac ako maximálne zaneprázdnená, tých voľných dátumov je veľmi málo,
skúste Kurzy zo Školy Majstrov Novej Zeme, ktoré slúžia aj ako individuálky zároveň.. Ak stále cítiš, že Individuálku potrebuješ,

Zatiaľ sa priestor na Individuálky nevyskytol, ak sa tak stane, bude to tu oznámené, že ktoré dni a časy bude voľné..

- Bookovanie funguje tak, že Po zaslaní Úhrady-Výmeny 188 eur cez PayPal na konkrétny dátum a čas, ktorý tu uvádzam ako Možnosť  ti zašlem link na naše stretnutie.

Vďaka za Pochopenie
shutterstock_1280939815.jpg

''MOJE'' bližšie sprievodcovstvo je k dispozícii aj prostredníctvom Mega balíkov videií Novej Zeme v Praxi, a aj prostredníctvom Online Eventov skupinových stretnutí spoločnej Evolúcie Vedomia:

Sprievodcovstvo, Asistencia a Podpora

So Super Akceleráciou Tvojho Vývoja a Alchymických Procesov Transmutácie, Transformácie, Vzostupu a Tranzitov do Existencií Seba ako Vyšších Ľahších Oktáv Svetla fungovania z Pôvodných Expandovaných Vzostúpených Stavov Vedomia a Bytia,

Sprievodcovstvo, Asistencia, Podpora s:

 

Návratom Ku SEBE ako ku Svetelnému ZDROJU Vedomia Všetkého,

ZDROJU Kreatívnej Energie - Životnej Sily - Energie,

Asistencia s Aktiváciou a Využívaním celého Potenciálu Stvoriteľa, Achymistu,

čiže celý DNA potenciál Vedomia Svetelného

Krist. DiamANtovéhoPlazma Slnečného Tela,

Sprievodca 

Galaktickým Vedomím, Multidimenzionalitou,

Hviezdnou Pamäťou, Evolúciou, Expanziou Vedomia,

Vzostupom na Úrovni Vedomia a Tela. 

Sprievodcovstvo Tranzitmi do Frekvencií Novej Zeme na úplne všetkých úrovniach.

Sprievodcovstvo:

Alchymickými Transformačno-Vzostupnými Procesmi. 

Majstrovstvo Života cez Zmajstrovanie Seba. 

Svetelné Krist. Solar Plazma Adamantiové Univerzálne Telo Novej Zeme.