IMG_3491.JPG
shutterstock_200950229.jpg
V tejto Sekcii Nájdeš
Tie, Ktoré sú
Aktuálne Dostupné a
Voľné k Odberu a aj Všetky
Info, ako to Funguje,
Aké Sú Kroky, Keď Máš
Záujem o Konkrétne
Kúsky..
Prosím, pred tým si však Pozri si Najprv Úvodnú Stránku - Dôležité Všeobecné Informácie ku nim - S Čím všetkým ťa podporujú a čo Zámerne Aktivujú : 
IMG_3483.JPG
IMG_3484.JPG
IMG_0814.JPG
Aktuálne Voľné k Odberu - Hľadajúce Opatrovníkov, Strážcov, Partnerov,
V prídade Záujmu o Konkrétne Kúsky - Tu Je Vyúísané ako to Funguje,
Aké Sú Kroky, Aká Je Výmena a Ako Je to Shippingom:

Na tejto Stránke - Nižšie môžeš nájsť Fotky tých, ktoré mám aktuálne voľné k odberu, či už v šperkoch, ale Raw Kúsky. Je ich iba určitý počet, toto nie je žiadny e-shop s nimi, kde je ich veľký počet k odberu. Ako som písala na úvodné stránke, aká je Ich práca a Aká je naša práca s nimi, keď sa s nimi zjednotíme cez Tep Srdca, cez Vedomie, celú svoju Bytosť..

Pri fotke je Vždy Napísaný názov na Konkrétnu Andaru, alebo set Andár, ktorý je aj tak veľmi limitujúci, ale len Pre ich Pomenovanie a tiež je tam hneď napísané aká je Energetická Výmena - Aká je cenová Hladina. Konkrétnu sumu posielam do mailu na vyžiadanie si.

V Prípade Záumu o Konkrétne Kúsky - Napíš mi NAJPRV do mailu, že máš vážny záujem - O ktoré konkrétne - Ich Pomenovania mi Napíš.. Dá sa aj viacero naraz, to je na tebe, dá sa aj viacero naraz zadovážiť ak máš záujem.. Nie je možné si ich na splátky zadovážiť. 

Ja sa ti potom ozvem, či sú ešte Voľné, ak áno, Dám ti vedieť, že môžeš zaslať Výmenu a napíšeš mi presnú poštovú adresu domov, nie do práce, Domov, alebo kde sa vyskytuješ fyzicky najviac..

Prosím, neposielaj mi výmenu automaticky hneď, ale Napíš mi NAJPRV mail, že máš Záujem o ktoré konkrétne, Opýtaj sa najprv, či sú voľné. Ak mi najprv zašleš výmenu bez opýtania sa, nie je to na moju zodpovednosť, a takto sa to zabezpečiť nedá, obratom tú výmenu otočím naspäť, lebo aj takí sa už našli... Vďaka za pochopenie a hlavne rešpektovanie tohto.. 

Toto je zatiaľ len dočasné riešenie ponuky Voľných k Odberu, pravdepodobne budem otvárať väčší online obchod s nimi. 

Na Mieru Objednávky - Aktuálne ich NErobím.

Tie, Ktoré sú dostupné, sú v ponuke nižšie v tejto sekcii. Tie sú na mieru tiež. Vždy idú na mieru presne tam, kam majú, kam si vyberú.

Prosím, ak mi napíšeš a ja sa ti do mailu naspäť do niekoľkých neozvem, buď mi mail neprišiel, lebo nemal, alebo nemám čas sa ozvať, alebo už išli niekomu inému, vôbec to nie je to nič osobné, ak sa neozvem hneď, alebo vôbec, som MEGA zaneprázdnená, na maily odpovedám len stručne a len ak je to naozaj Potrebné a v Súlade v daný moment. Tak isto neodpovedám na to, čo sa niekto pýta a je to Tu už do detailov vypísané-vysvetlené. 

Vďaka za pochopenie. 

Nikdy nesprostredokovávam tie isté typy šperkov alebo Raw kúskov. Každý je UNIKÁT. Aj keď farebné tóny monoho krát zdieľam také isté, alebo podobné, je to vždy Iné... ak si niekto vyžiada niečo, čo som už niekomu inému zaslala, Nebude to také isté.. Každý jeden šperk aj Raw Kúsok je absolútny neopakovateľný Unikát. 

Viac Info ku Ním je na úvodnej stránke vrátane GalAktivačných Galérií avšak je to len malinká omrvinka informácií.. 

Každý Ak Má, si s nimi načerpá tie svoje vlastné skúsenosti, prosím neber nič čo tam píšem ako nejaké pravidlá, sú to moje zdieľania zo skúseností s nimi počas mnohých existencií..a Takisto, ak ich odo mňa príjmeš, je to na tvoju ZODPOVEDNOSŤ, je to odovzdanie niečoho veľmi posvätného, vzácneho, ako ty si s tým vynaložíš, tak to je na tvoju zodpovednosť..

 

V šperkoch väčšinou neostávajú dlho, len dovtedy do kedy majú, väčšinou to súvisí s rozviazaním reťazí tvojich, potom sa uvoľnia aj ony... Závisí to od teba, to ti doručia, čo ty potrebuješ, čo si ty pýtaš, nie čo chceš na ľudskej ego úrovni. Čím viac si im otvorený, čím viac ty žiariš, tým viac zdieľajú - je to VZŤAH s nimi, ktorý sa Buduje a otestuje tvoje všetko... 

Čo sa týka výroby šperkov, ktoré zdieľam ako Voľné na Odber - niektoré sú vyrobené mnou, niektoré mojou známou, ale sú opečovávané, kódované mnou väčšinou po týždne až mesiace... 

Čo sa Shippingu týka po poslaní Výmeny za konkrétne Kúsky, ako dlho trvá než ti prídu je individuálne, pracujú na tebe už VOPRED, čo treba je hneď vyplavované, aby si sa vibračne s nimi zlúčil.. Pripravujú si ťa, niektorí na ne čakali 3-6 mesiacov po odoslaní, niektorí pár mesiacov, niektorí pár týždňov, niektorí pár dní.. to naozaj záleží na tom, komu idú.. akonáhle ich posielam, je to celé ne tebe... preberáš za ne zodpovednosť.  Oficiálne, čo mi na pošte povedia je, že by to malo trvať okolo 7-14 dní. Ale podľa toho sa vôbec netreba riadiť. 

Čo sa retiazok Týka - Trinity Náhrdelníky sú spolu s retiazkou, sú pre užšie krky a zvyšok - Mega-Maxi Náhrdeníky sú s dlhou retiazkou, zvyšné náhrdelníky sú buď so žiadnou, alebou s dlhšou retiazkou..  

Rozhodne odporúčam vlastnú reziazku dĺžky a farby akej tebe vyhovuje, tá odo mňa je len taký bonus.. 

Veľké 

ĎAKUJEM tým, ktorí ich majú sprostredkované a nakódované odo mňa a dodržujú čistotu a kvalitu mojej-našej práce. Tým veľmi rada väčšinou výjdem v ústrety, keď ukázali, že sa im dá dôverovať... 

NÁSLEDUJÚ FOTO VOĽNÝCH K ODBERU -  VYBERAJ SRDCOM. (SVETELNÝM) TELOM, ROZPRÁVAJÚ, SPIEVAJÚ...  

 

 

Pre Mňa sú To Drahokamy - Svetelné Kozmické Bytosti na nezaplatenie, ktoré ťa maximálne dokážu podporiť v akcelerácii tvojich procesov Vzostupu, Prepisu - OPravy DNA cez svetelné Kódy, tvoje procesy alchýmie na svoje Krištáľové Diamantové Plazma SolAR Telo, ale cez riadny Kolotoč čistenia Kozmického Akášu, čo je proces..

Preto až po rokoch práce s nimi sa vôbec ukáže, či to daná Bytosť s nimi pochopila, uchopila, alebo nie... Je to ďalší Mega Test.. Test vzťahu so sebou, s nimi... 

TRINITY NÁHRDELNÍKY - Neopakovateľné, každý je UNIKÁT tak, ako sú všetky.

Energetická Výmena - Už nepodstatné, lebo
Oba sú už zadané. 

 
DETAILNEJŠIE INFO KU NIM:

TRINITY NÁHRDELNÍK


Kozmická Trinity: 

Kozmické Zakladateľské Lúče - 13D (Kráľovská modrá) -14D (zlatá) -15D (fialová).
Podpora s Kozmickou Pamäťou - Vedomím - Rozpamätaním sa viac a viac najmä cez Prvotné Kozmické lúče tvoriace Lyranske Kráľovské Dómy - UNIverzálna Genetická Knižnica Všetkých Informácií v ich Prvotnej Kódovej Forme.

UŽ JE ZADANÝ. 


 
1/1
TRINITY NÁHRDELNÍK  

Kráľovská Trinity Božskej Hojnosti Novej Zeme:


Nádherná TrojKombinácia Vzostúpenej Fialovej, Olivovej Zelenej a Zlatej špeciálne podporujúca Vyššie Srdce a Vzostúpené Kristos Vedomie - preto Kráľovská Hojnosť Novej Zeme, ktorá s tou ľudskou však nemá nič spoločné.

UŽ JE ZADANÝ 


 
IMG_5664
press to zoom
IMG_5665
press to zoom
IMG_5680
press to zoom
IMG_5679
press to zoom
IMG_5683
press to zoom
IMG_5666
press to zoom
1/1
MEGA 
NÁHRDELNÍKY:
Maxi veľkosti, a tak ako všetky,
sú neopakovateľné, každý je UNIKÁT.


Energetická Výmena - od 400 Eur a vyššie
vrátane dlhšej retiazky aj poštovného. 
Mega Náhrdelník

Do Hlbín Srdca Gaii: 

Do Hlbín Srdca Novej Zeme - Intenzívna Smaragdová Zelená Zakladateľských PraRás, tiež je to Kráľovský Smaragdový Lúč Hojnosti, tiež je to lúč Magických Relmov Gaii:

 
Mega Náhrdelník

Aqua Andromedánsky Diamant
(moja Top srdcovka):

Špecificky pre Aqua a Andromedánske, LuMarianske (leMU) Aspekty Vedomia, ale aj ďalšie iné. 
Urýchľovač Aktivácií najmä Svetelného Diamantového Vedomia. 

UŽ JE ZADANÁ. 


 
Mega Náhrdelník

Sloboda, Otvorenosť a Hojnosť Novej Zeme: 

Tóny Čerstvej Lesno-Aqua Zelenej.
Je to nádherný Svieži Vyslobodzojúci
Kozmický Lúč:

UŽ JE ZADANÝ
 
Mega Náhrdelník:

Anjelska Bielo-Opálová s Večným Plameňom Duše 

Jemnosť, Sila a Moc zároveň,
(moja srdcovka) .

UŽ JE ZADANÁ. 
Náhrdelníky Medium
(strednej) Veľkosti - 


Energetická Výmena - od 300 Eur a vyššie vrátane poštovného, ale nie vždy vrátane retiazky:
Malinová Láska:
 
Nádherná Kombinácia Koreňovej Červenej a Srdcovej Rúžovej v Jednom. Asistencia najmä s Budovaním úplne iného Vzťahu so Sebou ako Základ  Novej Hviezdnej Svetelnej Zeme Rodiny
v sebe..
Vzťah si Sebou ako ten najdôležitejší vzťah, od kotrého sa odvíjajú všetký ostatné.
Vzťah - KomUNIkácia  s Celým svojim JA. 

Retiazka je započítaná - presne tá, čo je na foto - dĺžka je, že ti bude presne na Vyššom Srdci.

UŽ JE ZADANÁ


 
UNIkátna Čarodejka - Hojnosť Kozmického Lesa: 

Nádherná super Unikátna Kombinácia Rôznych Tónov Zelenej, Žltej, Hnedej... 

Je  pravdepodobne bez retiazky, pohľadám postriebrenú.

UŽ JE ZADANÁ
Náhrdelníky, Prívesky 
Menšej Veľkosti, Sety
Dvoj - Trojplameňov. 


Energetická Výmena - od 248 Eur a Vyššie za Dvojplamene, od 369 Eur a Vyššie za Trojplamene vrátane poštovného, ale nie vždy vrátane retiazky:
Trojplameň
 
Kombo Sily, Jemnosti, Vznešenosti: 

Vzostúpená Fialová spolu s Anjeskou Bielou vrátane Večného Plameňa v Jednom - Božská Hlava, Anjelske Tóny a Vzostúpené Kristos Vedomie doplnené o Malinovú Lásku - červená s rúžovou v Jednom (viac ku Tónu Malinová Láska vyššie, 
kde som opísala Náhrdelník Malinová Láska).

Tento trojplameň UŽ JE ZADANÝ 
Trojplameň

 MEDOVO-
MALINOVÁ ODMENA

Moja Srdcovka - 
Veľmi raritná MEDOVÁ Venúšanská Žltá - SolARiani - SolAR Kristos Vedomie - Hojnosť, Pracovitosť, Majstrovské Budovanie Včiel spolu s Anjeslkou Bielou vrátane Večného Plameňa v Jednom
doplnené o Malinovú Lásku - červená s rúžovou v Jednom (viac ku Tónu Malinová Láska vyššie, kde som opísala Náhrdelník Malinová Láska).

UŽ JE ZADANÝ