shutterstock_1116355001.jpg

Aktuálna Ponuka Mega Služieb pre Super Akceleráciu Tvojho Vývoja V Skratke:

Portál ANdaRA:

Sprostredkovanie Pravých Andár s Jedinečným Kódingom, na ktorý sa špecializujem -  Alchýmia s PRA-prvotnými Andarami Nultej Generácie, ktoré sú vo vyšších Dimenziách. V dimenziách 3D Zeme neexistujú. Je to špeciálna práca s nimi, ktorú ľudské ja nepochopí, nedokázalo by ich využiť v najvyššom súlade. 3D Človeku sa ani len do rúk nedostanú, ale ak aj dostanú, tak sa deaktivujú, pretože pravé andary potrebujú POHON svetelného Tela. Trh je viac než preplnený ich náhražkami. 

 

Viď špeciálnu sekciu s názvom Portál ANdaRA tu na stránke, kde je viac o tom, ako to s nimi funguje, aké sú možnosti v prípade záujmu o ne..

Fičákové Mega Videá - Nová Zem a Vzostup v Praxi - Balíky Videií alebo Jednotlivé Videá:

Akceleračno-Aktivačných- Alchymických - Čistiacich Videií Mega Expanzie Srdca a Vedomia, ktoré ťa Katapultujú do iných rovín vnímania a vedomia, do ďalších Fáz Vývoja. 
Aktuálnu ponuku toho, čo je momentálne k dispozícii, na ktorej sa neustále pracujem nájdete nižšie v Sekcii Aktuálna Ponuka Školy Vzostupu, Alchýmie, Majstrovstva Seba a Svojho Života.


Viď nižšie Aktuálnu ponuku v skratke..

 
 

Online Živé Skupinové Stretnutia:

 

Spoločnej Expanzie Srdca a Vedomia, Čistenia a Alchýmie, ktoré sú cez Zoom, sú nahrávané,

s Fokusom na úplne všetko týkajúce sa Starej a Novej Zeme, Ľudského a Svetelného Tela, Galaktického- Zemského vedomia, Návratov Hviezdnej Pamäte, Tranzitov do dimenzií Novej Zeme atď.. 

 

 

 

 

 

 

Viď nižšie na stránke aktuálne možnosti sa zúčastniť a ako to funguje..

Individuálne - Osobné Online Super Aktivačné Stretnutia cez Zoom: 

 Je to v príprave. Zatiaľ na to nie je čas (energia). Moja priorita je zdieľať to, čo zasahuje väčšie množstvá Bytostí naraz a všetky Aktivačné Videá na Youtube a Vimeu, všetky Balíky Videií a Skupinovky sú ako keby sme spolu osobne pracovali. 

Ďakujem za pochopenie a trpezlivosť.

Darovaná Svetelne Kódovaná Aktivačná Podpora Tvojich Procesov:

 Na tejto stránke môžete nájsť Svetelnú knižnicu - Blog slúžiaci ako Hviezdna Knižnica, Aktivácia Vedomia, Pamäte.

Voľne Dostupné sú aj mnohé Videá na Youtube kanáli:

Maria Aramatena Guidance

a VIMEO Kanáli Maria Guidance Nová Zem, kde presúvam tvorbu z Youtubu.

V príprave je mnoho sekcií na tejto stránke, členská sekcia, sekcia sprostredkovania andar, sekcia extra aktivačnej galérie, a sekcia venovaná Podpore Fyzického-Svetelného Tela najmä čo sa stravy a doplnkov týka atď atď

shutterstock_1466481890.jpg

aktuálna Ponuka Školy NOvej zeme, Vzostupu, Alchýmie, Umenia práce so sebou - školy Majstrovstva seba a tvorby života ako nová zem z multidimenzionálnej úrovne vedomia a bytia:

K dispozícii sú Rôzne Balíky Videií, Separátne Fičákové Videá a Možnosť Live Zoom Stretnutí Éterickej Chirurgie, Spoločnej Mega Aktivácie Vedomia-skutočnej Pamäte, Mega Expanzie Srdca, Vedomia, spolu aj čistíme, premieňame na energetickej kvantovej úrovni.
Absolútne všetko je zamerané na:

Úplne Všetko, Čo sa týka SLOBODY od starých systémov 3D Zeme, všetko, čo sa týka Tranzitov do Novej Zeme, čo sa týka Tela Novej Zeme - Svetelného Tela rôznych typov, všetko, čo sa týka tvorby, udržovania a spravovania TERRA NOVA Nových systémov, Vzostupných KomUnít, všetko, čo sa týka ''Ľudskej'' Zemskej Galaktickej histórie Tu a Teraz, všetko, čo sa týka SLOBODY od starých systémov, čiže čo sa týka de-programingu, re-programingu, detoxu na všetkých ÚPLNE úrovniach, čo sa týka vrátane čistenia galaktickej karmy, ďalej fokus je na všetko, čo sa týka VZŤAHOV, intimity, sexuality, HOJNOSTI, darov, zručností, Nových Povolaní, všetko čo sa týka SVETELNÉHO a fyzického Tela - tzv. Zdravie.. Všetko, čo sa týka Nájdenia svojej hviezdnej rodiny a zistenia svojih úloh, misií, povolaní. Zameranosť je na úplne všetky oblasti života, lebo toto je úplne iný spôsob života, ÚPLNE INÉ FUNGOVANIE AKO KOMPLEXNÝ SYSTÉM HVIEZDNYCH BRÁN, AKO SVETELNÁ BYTOSŤ ZDROJA VŠETKÉHO začínajúc od Nuly, fungovanie v Nule 0.0 na NOVÝCH solidných zlatých svetelných základoch Novej Zeme v Sebe - tvoje svetelné telo a tvoj vzťah so Sebou ako Základ planéty, ktorú žiješ.. Tvoje spojenie so SEBOU so svojou Esenciou, je jediné čo prechádza ďalej a to je tvoja nová jediná pevná pôda pod nohami, na základe ktorej buduješ všetko úplne nové, čo je v súlade s 12D Novou Zemou, a teda je v súlade s tvojim Kozmickým svetelným Kristovym galaktickým vedomím-telom Originálnej - Novej Zeme.. Keď integruješ svoje vzostúpené Ja naplno a začínaš ho žiť - fungovať ako Vzostúpená Univerzálna BYTosť ožitím svetelných kódov vedomia a tela Novej Zeme v tebe, cez teba.. 

shutterstock_1813944692.jpg

AK REZONUJEŠ, JE TO PRE TEBA

MOŽNOSŤ VYUŽIŤ ''MOJE'' bližšie sprievodcovstvo prostredníctvom balíkov videií, separátnych videií, online stretnutí:

Sprievodcovstvo, Asistenciu a Podporu

So Super Akceleráciou Tvojho Vývoja a Alchymických Procesov Transmutácie, Transformácie, Vzostupu a Tranzitov do Existencií Seba ako Vyšších Ľahších Oktáv Svetla z Pôvodných Expandovaných Vzostúpených Stavov Vedomia a Bytia,

Sprievodcovstvo, Asistencia, Podpora s:

 

Návratom Ku SEBE ako ku Svetelnému ZDROJU Vedomia Všetkého,

ZDROJU Kreatívnej Energie - Životnej Sily - Energie,

Asistencia s Aktiváciou a Využívaním celého Potenciálu Stvoriteľa, Achymistu,

čiže celý DNA potenciál Vedomia Svetelného

Krist. DiamANtovéhoPlazma Slnečného Tela,

Sprievodca 

Galaktickým Vedomím, Multidimenzionalitou,

Hviezdnou Pamäťou, Evolúciou, Expanziou Vedomia,

Vzostupom na Úrovni Vedomia a Tela. 

Sprievodcovstvo Tranzitmi do Frekvencií Novej Zeme na úplne všetkých úrovniach.

Sprievodcovstvo:

Alchymickými Transformačno-Vzostupnými Procesmi. 

Majstrovstvo Života cez Zmajstrovanie Seba. 

Svetelné Krist. Solar Plazma Adamantiové Univerzálne Telo Novej Zeme.

shutterstock_138394082.jpg

KONKRÉTNA AKTUÁLNA PONUKA Fičákových Balíkov Videií, aj jednotlivých videií a MOŽNOSŤ byť súčasťou skupinového stretnutia a spolutvorby výživného, čistiaceho, pozdvihujúceho priestoru Novej Zeme - Aktuálne je k dispozícii:

ULTRA Mega balík 13. videií NOVEJ ZEME, VZOSTUPU, ZMAJSTROVANIA SEBA V PRAXI - témy, ktoré tu hlbšie preberáme sú už vyššie v texte zmienené. Sú to záznamy zo skupinových Zoom stretnutí september 2020 - jún 2021 s tým. Jednotlivé videá sú dlhé 3 až 4 hodiny. Všetkých 12 spolu sa ich dá zadovážiť za energetickú výmenu - odporúčaným príspevkom 282 eur (najviac zvýhodnený balík).

Alebo

Tento balík sa dá rozdeliť na dve časti:

- môžeš si zadovážiť skupinovky z roku 2020 čo je Sedem videií za energetickú výmenu - odporúčaným príspevkom 144 eur,

- môžeš si zadovážiť skupinovky z roku 2021 čo je Šesť videií za energetickú výmenu - odporúčaným príspevkom 166 eur. Tie z roku 2021 sú oveľa viac intezívne a sú aj dlhšie.

Alebo

si môžeš zadovážiť posledné tri videá, alebo ktorékoľvek iné tri za energetickú výmenu príspevkom 101eur (extra zvýhodnené).

 

Alebo

si môžeš zadovážiť len jedno video, posledné video, alebo ktorékoľvek jedno si praješ za energetickú výmenu - odporúčaným príspevkom 55 eur. 

Všetky videá sú pod heslom na VIMEO platforme.

​Úhrada je možná jedine cez Paypal na: 

maria@deubel.biz

 

Kde Prosím zvoliť možnosť

Zaslať priateľovi-rodine-známemu ako dar alebo príspevok.

Napíš mi tam do poznámky, za čo konkrétne mi posielaš energetickú výmenu a na aký mail mám zaslať linky na videá. 

Príspevky sa nevracajú naspäť, robíš to na vlastnú zodpovednosť, je to veľká výzva pre ľudský aspekt - pre človeka-pre ego, štartujú dosť silné čistenia a uvedomenia, toho si treba byť vedomý. 

 

PROSÍM, DAJ MI VEDIEŤ DO MAILU, ŽE SI ZASLAL ENERGETICKÚ VÝMENU ZA ČO KONKRÉTNE

A JA TI ZAŠLEM LINKY DO MAILU.

ĎAKUJEM

 

Viac ku Balíku 13. videií Novej Zemi v praxi: 

Sú to bezčasové ultra fičákové videá éterickej chirurgie a mega expanzie zo septembra, októbra, novembra, z decembra 2020, z januára, februára, marca, apríla, mája, júna 2021.

Videá sú na aktiváciu poznania v sebe, na absorpciu, na inšpiráciu, na aktiváciu MNOHÉHO, majú tiež vyplavujúce-čistiace efekty. Pracujú s tebou na kvantovej úrovni. 

Vo videách sú aj zdieľané techniky práce so sebou, ako inšpirácia, ktoré môžeš použiť u seba do vlastnej praxe.. Poznatky sú na nič, keď nie sú aplikované do praxe. Prosím treba si ich niekoľko krát pustiť, nezdieľam lineárne, nie je možné vždy všetko zachytiť alebo pochopiť.. 

V prípade zadováženia si videí:

Prosím o dodržanie posvätného priestoru, do ktorých sa napojíš aj ty, a hlavne o dodržanie súkromia zúčastených, je to len pre teba, nie na šírenie ďalej aj vrátane informácií, ktoré sú v tých videách zdieľané. Nie sú určené pre tých, ktorí šíria domnienky a dezinformácie, čo sa Novej Zeme týka. Nie sú určené pre tých, kopírovanie, kradnutie informácií, nie sú určené pre tých, ktorí majú záujem o opakovanie sa po mne, odkukávanie niečoho pre vlastnú terapeutickú alebo poradenskú činnosť, pretože takých je viac než dosť a toto nepodporujem.. Prosím o INTEGRITU, to znamená, že je to len a len pre teba, nie na šírenie ďalej.. 

 

 

Každý, kto má zadovážené všetky záznamy z týchto skupinoviek, teda má celý balík videií, je vítaný sa zúčastniť živých stretnutí spoločnej expanzie, a teda ich nahrávaní, treba sa však včas prihlásiť.
O živé stretnutia je tak veľký záujem, že dávam prednosť tým, ktorí sú zainvestovaní naplno. Živé Stretnutia budú pravdepodobne v septembri 2021 pokračovať. V lete sa nahrávajú ''rýchlokurzy'' Svetelného Univerzálnelo Tela Novej Zeme.

 

 

 

Všetky videá vzostupné videá, ktoré sú voľne dostupné - bezplatne či už na Youtube alebo Vimeu sú jeden mega balík videií aktivácie, akcelerácie sám o sebe a je to DAR odo mňa, investícia do Vyššieho Vedomia Nového Ľudstva.. Tie takisto nie sú lineárne ako žiadna moja tvorba.. 

Ďakujem za prejavený záujem o investíciu do vlastnej Expanzie Vedomia a o prejavaný záujem o podporu mojej práce napríklad aj týmto štýlom - zadovážiť si akceleračné videá, ktoré slúžia tvojim vlasntým transformačno-vzostupným procesom aktivácie srdca, vedomia, pamäte, vlastných poznatkov. 

Ďakujem za pochopenie, rešpektovanie.

shutterstock_1876195369_635382012749.JPG

K dispozícii je tiež Balík Jedenástich Videií 

 Umenie práce so Sebou na Vimeu pod heslom, každé v dĺžke cca 2 hodín, ktorý bol vytvorený máj - august 2020. Je to taký predskokan a úvodný balík ku Ultra Fičákovým Zoomovačkám - Skupinovkám Novej Zeme v praxi z roku 2020 a z 2021 už opísané vyššie v texte.

Tento balík je úplný základ ku tranzitom do Dimenzií Novej Zeme, ktorý je super dôležitý ku začatiu skutočného zmajstrovania Seba, trvá to je to proces samotného vzostupu.

Energetická Výmena je extra zvýhodnená, teraz je k dispozícii odporúčaným príspevkom 144eur (pôvodne to bolo 222) úhradou

cez Paypal na: maria@deubel.biz - možnosť zaslať priateľovi, známemu. 

Po úhrade zasielam link do mailu.

PROSÍM, DAJ MI VEDIEŤ DO MAILU, ŽE SI ZASLAL ENERGETICKÚ VÝMENU ZA...

A JA TI ZAŠLEM LINKY DO MAILU.

ĎAKUJEM

ŽIADNE Videá nerobia za nikoho žiadnu prácu, tú má každý sám za seba zmajstrovať - VLASTNÁ APLIKÁCIA VEDOMIA, POZNANIA DO PRAXE - DO SVOJHO ŽIVOTA. POUŽIŤ AKTIVOVANÉ POZNATKY  Z TÝCHTO VIDEIÍ A NAŠTARTOVANÚ TRANSMUTÁCIU, AKCELERÁCIU SVOJEJ EVOLÚCIE A ULTRA ČISTENIE DO SVOJEJ VLASTNEJ PRAXE JE ZÁKLAD. 

K dispozícii už pravdepodobne NEBUDE Online Kundalini Program z roku 2018. Nemožem nič slúbiť. Musel byť z Youtube zmazaný na jeseň 2020, lebo prestal spĺňať smernice Youtube. To bol jeden z dôvodov prečo som odišla, vytvorila nový Kanál na Vimeu. 

 

Pre tých, ktorí ho mali zadovážený:

Prosím, ako ste ho mali zadovážený a k dispozícii menej ako rok a prajete si naspäť nejakú čiastku, dajte mi vedieť do mailu. Alebo sa môžeme dohodnúť, že vám ako výmenu pošlem 5 super akceleračných videií - záznamov zo Zoom skupinoviek ako podporu s procesmi transmutácie a vzostupu..

Tí, ktorí ho mali k dispozícii viac ako rok nevraciam nič. Ak si pamätáte, že som v úplne prvom maili písala, že negarantujem ako dlho Kudnalini bude dostupý na Youtube, že si skúste všetko zapisovať a zapamätať.  

 

shutterstock_1141162007_638297378951.JPG

Investície do svojej akcelerácie vývoja, podpora toho a tých, čo sú naozaj v súlade s Novou Zemou, Investície do svojho vedomia a tela Novej Zeme sú na nezaplatnie a podporuješ tým Nové Ľudstvo ako CELOK.. AKTIVUJEŠ TAK REALITY NOVEJ ZEME - PODPOROU SEBA AKO NOVÉHO ČLOVEKA POSTUPNÝM A ÚPLNÝM PRESAHOM SVOJICH VŠETKÝCH VERZIÍ ČLOVEKA STAREJ (3-4D) ZEME..

 

Ďakujeme

shutterstock_1473772421.jpg